Репетитор української мови на рівні університетських курсів

Проведено уроків: 0
Англійська, Українська
0 Відгуків
Навчалася у Тернопільській школі з поглибленим вивченням іноземних мов №3, після чого вступила до ТНПУ. Закінчивши два рівні вищої освіти, у 2019 році вступила до аспірантури. Досвід викладання англійської та української мови та літератури становить понад 5 років. Працюю як із наймолодшою аудиторі...
0 / 5
200.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська, Російська
0 Відгуків
Досвідчений репетитор допоможе у вивченні української мови та літератури (1-11 класи), математики (1-5 класи), підготує старшокласників до ЗНО з української мови та літератури. Найвищий результат моїх учнів на ЗНО 198 балів. Навчаю української з нуля російськомовних та англомовних. Також викладаю...
0 / 5
400.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська, Російська
0 Відгуків
Вчитель вищої категорії.21 рік-стаж роботи .Якісна підготовка до ЗНО,ДПА з української мови.Індивідуальний підхід до кожного.Входжу до складу комісії з перевірки ЗНО робіт.
0 / 5
250.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська
0 Відгуків
Протягом тривалого часу працювала вчителем української мови та літератури в загальноосвітній школі. Репетиторство практикую з 2005 року. Якісно готую до ЗНО, ДПА, вступних та поточних іспитів, контрольних робіт тощо. Результати моїх учнів на НМТ 2022 року - 184 - 200 балів. Надаю допомогу за шкільно...
0 / 5
400.00 UAH/год
Докладніше

Як працює TeMa

Знайти репетитора по предмету Українська мова за спеціалізацією Університетські курси Що б знайти репетитора з Українська мова за спеціалізацією Університетські курси з більш ніж 4 репетиторів. Використовуйте фільтри, які зроблять ваш пошук комфортнішим.
Забронюйте перший урок Для бронювання уроку з предмету Українська мова за спеціалізацією Університетські курси, перейдіть в анкету репетитора і натисніть на кнопку "Детальніше". Перейшовши в анкету репетитора за спеціалізацією Університетські курси, оберіть зручний день і час для уроку в графіку з розкладом репетитора.
Підключення до урока Щоб підключиться до урока з Університетські курси, перейдіть у вкладку "Уроки" і натисніть на кнопку "Підключитися". Кнопка "Підключитися" стає активною лише за 5 хвилин до початку уроку з предмету Українська мова. Після підключення ви опинитеся у відеоконференції, де і буде проходити урок з репетитором за спеціалізацією Університетські курси.

Знайти репетитора української мови для університетських курсів легко на платформі ТеМа

Ви навчаєтеся в університеті та хочете покращити свої знання та навички володіння українською мовою? Тоді вам, мабуть, знадобиться репетитор. Платформа TeMa пропонує репетитора української мови, націлені на покращення навичок говоріння та письма, а також на підготовку до наукових та академічних текстів українською мовою. Але самостійно опанувати мову – завдання непросте. Саме тому вам може знадобитись репетитор з української мови для університету.

Індивідуальні заняття української мови для студентів

Навчальний план університетського курсу української мови на TeMa охоплює всі аспекти української мови, які можуть знадобитися студентам в університеті. Якщо ви хочете досягти покращення навичок говоріння та листа українською мовою, наші заняття допоможуть вам у цьому. Ми пропонуємо індивідуальні заняття з досвідченими репетиторами, які допоможуть вам покращити вимову та граматику. Це набагато ефективніше, ніж курси української мови для іноземців університету. Крім того, ми надаємо зворотній зв'язок на кожному занятті, щоб ви могли бачити свій прогрес.

Підготовка до наукових та академічних текстів українською мовою потребує особливого підходу та знання спеціальної термінології. Якщо ви плануєте займатися науковою роботою або писати академічні тексти українською, наші заняття допоможуть вам підготуватися до цього. Індивідуальні заняття української мови для університетських курсів можуть бути найкращим вибором для тих, хто хоче отримати більш ефективне та індивідуальне навчання.

Ціна репетитора української мови для курсів в університеті?

Ціни репетитора української мови або університетських курсів залежать від багатьох факторів. Однак, можна виділити кілька ключових аспектів, які впливають на кінцеву ціну.

Ось кілька із них:

  1. Досвід та кваліфікація викладача. Якщо репетитор чи викладач має великий досвід та високу кваліфікацію, то, відповідно, його послуги коштуватимуть дорожче.
  2. Тривалість занять. Зазвичай що більше часу репетитор чи викладач витрачає на заняття, то вищою буде вартість його послуг.
  3. Кількість занять на тиждень. Якщо репетитор або викладач проводить заняття кілька разів на тиждень, його послуги коштуватимуть більше, ніж якщо заняття проходять рідше.

Загалом вартість репетитора української мови для університетських курсів залежить від багатьох факторів, і кожен викладач чи репетитор може встановлювати свої ціни відповідно до цих факторів. Важливо також звертати увагу на якість навчання, досвід викладача, його методику та підхід до учнів.

Навчання української мови для підвищення рівня знань студентів на TeMa допоможуть вам покращити навички говоріння та письма українською мовою, підготуватися до наукових та академічних текстів. Коригування вимови українською також стане важливим аспектом для вибору репетитора. Наші досвідчені репетитори допоможуть вам досягти успіху у навчанні та кар'єрі, говорячи українською мовою вільно та впевнено. Запишіться на заняття вже сьогодні та почніть свій шлях до володіння українською мовою!

Поширені запитання про репетитора української мови на рівні університетських курсів

Як вибрати хорошого репетитора української мови для університетських курсів?

При виборі репетитора української мови для університетських курсів варто звернути увагу на досвід викладача, його кваліфікацію, відгуки студентів та ціни на послуги.

Які переваги індивідуальних занять української мови для університетських курсів?

Індивідуальні курси української мови для університетських курсів дозволяють отримати індивідуальний підхід, гнучкий графік занять, інтенсивне навчання, адаптивність курсу та велику мотивацію для учня.

Як часто слід відвідувати уроки репетитора української мови для університетських курсів?

Частота відвідування уроків репетитора української мови для університетських курсів може залежати від учня та його потреб. Зазвичай рекомендується займатись не менше 1-2 разів на тиждень.