Репетитори Корейської мови

Проведено уроків: 0
Українська, Російська
0 Відгуків
Вітаю! Я дуже комфортна викладачка корейської мови :) З раннього підліткового віку я цікавилася корейською культурою, а через деякий час почала і вивчати мову. Зараз же я вже її викладаю :) Це моя стихія і моя страсть, тому всі заняття проводжу в позитиві, ділюся не тільки знаннями, а й гарним на...
0 / 5
300.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Англійська, Українська, Російська
0 Відгуків
Добрий день, мене звати Евеліна.Я закінчила Київський Національний Лінгвістичний Університет за спеціалізацією - корейська мова, література та переклад. Також вивчала корейську мову в Кореї і жила там більше року, викладаючи її. Я товариська та відповідальна, легко і доступно пояснюю граматику, будо...
0 / 5
560.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Англійська, Китайська, Корейська
0 Відгуків
Навчаюсь на вчителя китайської та англійської мови, знаю корейську - вивчаю її вже протягом 5 років. Можу вести уроки українською або російською мовами. Атмосфера на уроках комфортна та ненапружена. Китайська: займаємось за програмою HSK, починаючи з початку та, щонайменше, до 4 рівня. Проходимо та...
0 / 5
180.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Англійська, Українська, Російська
0 Відгуків
Вітаю! Мене звати Валерія, навчаюсь на третьому курсі на викладача китайської та англійської мови. З 15 років вивчаю корейську мову і повністю закохана в азіатську культуру. Постійно розвиваю свої знання в різних напрямках. Сама постійно проходжу різні курси для підвищення кваліфікації. Також прийма...
0 / 5
215.00 UAH/год
Докладніше

Як працює TeMa

Знайти кращого репетитора з предмета Корейська мова Для того що б знайти репетитора з предмету Корейська мова з більш ніж 4 репетиторів. Використовуйте фільтри, які зроблять ваш пошук швидшим і комфортнішим.
Забронюйте перший урок Щоб забронювати урок з предмета Корейська мова, перейдіть в анкету репетитора і натисніть на кнопку "Детальніше". Перейшовши до профілю репетитора з предмета Корейська мова, виберіть зручний день і час для урока в графіку з розкладом репетитора.
Підключення до урока Щоб підключиться до урока з предмета Корейська мова, перейдіть у вкладку "Уроки" і натисніть на кнопку "Підключитися". Кнопка "Підключитися" стає активною лише за 5 хвилин до початку уроку. Після підключення ви опинитеся у відеоконференції, де і буде проходити урок з репетитором по предмету Корейська мова.

Корея дивовижна країна, яка розвивається з блискавичною швидкістю. Лише за пару десятиліть з аграрної держави, вона перетворилася на передову економічну країну, яка експортує електроніку та автомобілі. Корейська культура поглинула світ не лише технічними винаходами, а й музичною, косметичною та продовольчою індустрією. Тому щороку цю країну відвідує дедалі більше туристів. А освіта в Кореї залучає щороку понад сто тисяч студентів з інших країн. Варто відзначити, окрім освіти й просто відпочинку, країна користується популярністю у робітничого класу і тих, хто має свій бізнес або планує його розпочати. Переїжджаючи в Корею варто задуматися про вивчення мови. Послуги репетитора корейської мови допоможуть вам не тільки освоїти розмовну мову, а й поринути у культуру країни.

Уроки корейської мови на платформі TeMa

Корейська має свій унікальний алфавіт, не схожий на китайську або японську. Він був спеціально створений понад шістсот років тому, щоб спростити процес вивчення мови. Попри це, мова включає складну граматичну і лексичну структуру, яка не схожа на слов'янську. Через це процес вивчення може спричинити труднощі. При цьому послуги найкращих репетиторів корейської мови на платформі для пошуку репетиторів TeMa допоможуть вам у процесі навчання. Фахівці допоможуть структурувати процес вивчення таким чином, щоб ви почували себе комфортно та з кожним заняттям бачили результат від навчання. Тому вже зараз ви можете забронювати урок із ментором та розпочати вивчення корейської мови з нуля.

Де можна знайти репетитора корейської мови?

Буває так, що вдається підібрати послуги фахівця за короткий час, а трапляється так, що процес пошуку складається зі спроб і помилок. Якщо ви шукаєте репетитора корейського, сервіс пошуку репетиторів TeMa допоможе вам у цьому. Пошук не триватиме багато часу, головне розуміти ключові фактори пошуку. 

Щоб підібрати послуги репетитора корейської мови, потрібно:

 1. Розуміти, якого результату ви хочете досягти у процесі навчання.
 2. Пошук спеціаліста включає аналіз послуг. Можна відразу вибрати ментора, який знаходиться на перших рядах пошуковика, або переглянути пару анкет, щоб порівняти пропозиції та вибрати більш відповідний варіант.
 3. Одним із критеріїв вибору можуть бути відгуки учнів. Вони можуть бути допоміжним помічником при виборі, але не основним, тому що у кожного свої пріоритети мети та завдання у вивчення. І те, що не підходить одному, підійде іншому.
 4. В анкетах репетиторів можна знайти кваліфікацію, підхід та методики. На це варто звертати увагу, тому що від цього залежить швидкість засвоєння матеріалу.
 5. Завдяки фільтрам можна вибрати вартість, яка буде відповідати вашим вимогам. Контроль вартості дозволяє наперед прорахувати кількість витрат на уроки корейської мови.

На платформі ви можете швидко знайти послугу викладача, який буде відповідати всім вашим бажанням та вимогам. Додатково є можливість зв'язатися з репетитором у чаті, щоб обговорити деталі занять і в цілому процес подальшого навчання.

Ціна репетитора корейської мови на платформі TeMa?

Процес пошуку викладача завжди супроводжується питанням про вартість репетитора з корейської мови. І це нормально, тому що вивчення мови потребує часу. Хтось може вивчити його за пару місяців, а комусь потрібно пів року і більше. І спочатку слід розуміти приблизну вартість витрат. 

Вартість уроку з корейської мови залежить від таких факторів, як:

 • освіта та кваліфікація впливають на вартість. Оскільки репетитор крім загальної освіти регулярно відвідує курси та підвищує свій рівень, то ціна послуг буде більшою;
 • стаж роботи дозволяє фахівцям збільшувати вартість послуг;
 • попит предмета, що більше попит, то ціна може бути вищою;
 • сезонність теж впливає на ціну послуги, тому що якщо цей час складання іспитів попит буде вищим, і репетитори можуть встановлювати вартість більше мінімуму.

Попри всі ці фактори, платформа допоможе вам вибрати педагога відповідно до вашого бюджету. Для цього перейдіть до фільтрів пошуку та встановіть ту вартість, яка буде для вас прийнятна. Бронюйте заняття з корейської мови, бо це найкращий час.

Чому репетитор з корейської мови?

Самостійне вивчення мови дається далеко не кожному. Але якщо така необхідність виникає, потрібно вживати заходів, щоб розв'язувати це питання. Індивідуальний репетитор з корейської допоможе не тільки вивчити мову з нуля, а й підготуватися до іспитів. Якщо учень навчається у школі чи університеті, вчитель допоможе у вирішенні домашнього завдання. Якщо вивчення корейського потрібне для роботи, такий фахівець допоможе вам опанувати не лише розмовну, а й професійну мову. Послуги репетиторів допоможуть побудувати процес навчання таким чином, щоб ви встигали робити свої повсякденні справи, і могли в спокійному режимі, без поспіху вивчити необхідний матеріал, досягаючи поставленої мети.

Переваги репетитора корейської мови

Для вивчення мови можна вибрати два шляхи. Перше, це самостійне навчання, друге, заняття з репетитором. Зрозуміло, вивчення корейської мови з нуля, це набагато результативніше. 

Розглянемо низку причин, чому слід звернутися до репетитора:

 • послуги ментора дозволять вам впоратися з таким противником як ліньки. Тому що на початкових етапах дуже складно налагодити режим навчання та регулярно вивчати мову;
 • мотивація, коли ми сплатили вартість, за заняття у нас не виникає бажання перенести на потім чи відкласти навчання;
 • заняття з репетитором корейської мови дадуть вам позитивний результат у будь-якому випадку;
 • якщо тема чи правило незрозуміло, ментор прийде на допомогу та пояснить складне простим;
 • зворотний зв'язок допоможе усунути помилки у вивченні.

Не витрачайте час, починайте навчання вже зараз, а репетитори корейської мови платформи TeMa доведуть вам, що вивчення мови, це легко і просто, а ще цікаво. Оскільки програма занять педагогів включає не лише лекції, а й розважальні ігри, презентації та головоломки.

FAQ

Як вибрати репетитора з корейської мови?

Для того, щоб вибір репетитора був вірним, потрібно визначити цілі та завдання, які стоятимуть перед викладачем. Ціновий рубіж, який ви можете витратити на послуги ментора. Далі фільтри пошуку допоможуть вам визначитися із вибором послуг спеціаліста.

Навіщо необхідний репетитор корейської мови?

Корейська мова наповнена не лише алфавітом у вигляді ієрогліфів, а й складними правилами та законами вірної вимови та іншими нюансами. Тільки репетитор допоможе впоратися з цими моментами таким чином, щоб ви отримували задоволення від процесу вивчення.

Як знайти викладача з корейської мови?

Щоб знайти вчителя з корейської мови, вам потрібно піднятися до фільтрів пошуку платформи TeMa, вони допоможуть вам вибрати викладача відповідно до всіх ваших вимог. Щоб розпочати пошук, виберіть регіон, предмет вивчення, кваліфікацію та ціновий рубіж. Так ви можете вже зараз підібрати спеціаліста та почати вивчати корейську мову.