Репетитори в Києві

Проведено уроків: 5
Англійська, Українська
5 відгуків
Я можу зарекомендувати себе багаторічним професійним досвідом, цікавим підходом до вивчення мови та роками спілкування в англомовному середовищі. Готую до ЗНО, ЄВІ, та IELTS. Пропоную активний та дієвий підхід до вивчення бізнес англійської. Також мій пріорітет — Ваша розмовна англійська, адже я пер...
5 / 5
280.00 UAH/год
200.00 UAH/год
Активних уроків: 1 / Проведено уроків: 0
Англійська
0 відгуків
Працюю з інтерактивними платформами "Canva", "Miro", "Kahoot", "Quizzlet" та багатьма іншими. Проводжу найсучасніші та найцікавіші уроки з індивідуальним підходом до кожного учня.
0 / 5
300.00 UAH/год
170.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Англійська, Українська
0 відгуків
Рада допомоти удосконалювати ваші знання!
0 / 5
200.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Українська
0 відгуків
Експерт-практик, методист з підготовки до школи та раннього розвитку, вчитель вищої категорії початкової школи.
0 / 5
650.00 UAH/год
850.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Англійська, Українська, Російська
0 відгуків
Дисциплінована, працьовита, допитлива. Цього ж вимагаю від учнів
0 / 5
225.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Англійська, Українська, Російська
0 відгуків
Доброго дня! Мене звати Валерія. Пропоную вам свої послуги репетитора з англійської мови для дітей дошкільного ( від 5 років ) і шкільного віку. Заняття можуть бути індивідуальні або ж в групках до 3 осіб. Індивідуальний план навчання та гнучкий графік відвідування занять, зручний для вас. Зак...
0 / 5
309.48 UAH/год
221.06 UAH/год
Проведено уроків: 0
Українська
0 відгуків
Проводжу індивідуальні заняття для дітей різних вікових груп. Проведення дистанційних уроків в Zoom з використанням онлайн дошки та графічного планшета для записів під час занять, що робить онлайн заняття максимально наближеними до звичайних занять. Допомагаю учням підтягнути шкільну програму, підви...
0 / 5
450.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Українська
0 відгуків
Я, Юлія, закінчила НПУ ім. М. П. Драгоманова, спеціальность середня освіта (математика) з додатковою спеціальністю фізика. Проводжу додаткові заняття з математики для учнів 5-11 класів та фізики для учнів 5-9 класів. Досвід роботи 3 роки. Допоможу Вашій дитині зрозуміти та полюбити ці предмети. Змож...
0 / 5
389.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Грецька
0 відгуків
Мене звати Марія і я - репетитор грецької мови з досвідом роботи у цій сфері 3 роки. Новогрецьку мову почала вивчати ще у школі, тобто вона вже майже 20 років у моєму житті. Надалі здобула юридичну освіту, проте не забула про свою любов до іноземної мови, саме тому продовжила іі вивчати з носіями м...
0 / 5
230.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Англійська, Українська
0 відгуків
1,5 роки викладаю японську. Зараз живу в Осаці, ходжу в мовну школу і маю скласти іспит на N2 в цьому році.
0 / 5
250.00 UAH/год
150.00 UAH/год

Як працює TeMa

Знайти репетитора в місті Київ Що б знайти репетитора в місті Київ з більш ніж 33 репетиторів. Використовуйте фільтри, які зроблять ваш пошук швидким і вигідним.
Забронюйте перший урок Для бронювання уроку, перейдіть в анкету репетитора і натисніть на кнопку "Детальніше". Перейшовши в анкету репетитора з міста Київ, виберіть зручний день і час для уроку в графіку з розкладом репетитора.
Підключення до уроку Щоб підключиться до уроку, перейдіть у вкладку "Уроки" і натисніть на кнопку "Підключитися". Кнопка "Підключитися" стає активною лише за 5 хвилин до початку уроку. Після підключення ви опинитеся у відеоконференції, де і буде проходити урок з репетитором з міста Київ.

У зв'язку останніх подій, освіту здобувати набагато складніше, діти нестабільно відвідують школу, навчання здійснюється з перебоями. Окрім неякісного шкільного навчання, нестабільне відвідування уроків, увага постійно розфокусована на зовнішніх факторах, і в результаті програма не засвоєна, тому викладач у Києві онлайн стає порятунком. Якщо вам необхідно підготуватися до іспитів, підтягнути шкільні предмети, здати заліки в університеті або вивчити мову для життя в іншій країні, репетитори Києва підберуть навчальний план виходячи із заданих вимог.

Як навчає репетитор у Києві

Основне завдання вчителя - знайти підхід до конкретного учня, виявити прогалини у знаннях, і усунути їх паралельно вибудовуючи програму з огляду на особливості сприйняття учня. Щоб побудувати ефективний план роботи, викладач спочатку аналізує сильні та слабкі сторони, наявні знання, який метод викладання підійде краще для сприйняття підопічного. Послуги педагога значно відрізняються від шкільних занять та самостійного навчання, бо робота підлаштована під учня, і це відчувається після перших уроків. 

Як приватний вчитель у Києві вибудовує індивідуальний процес онлайн навчання:

 1. Насамперед шукає прогалини у знаннях і опрацьовує їх.
 2. Використовує додаткові підручники, не намагаючись пробігтися однією шкільною програмою.
 3. Вносить різноманітність у заняття, щоб не просто розповісти тему, а побачити результат.
 4. Продуктивно учить, без води.
 5. Спілкується у вільній формі, щоб психологічно було комфортно.

Платформа для пошуку репетиторів TeMa включає базу найкращих вчителів, які отримали гарні відгуки. Сформулюйте запит, а наші педагоги підберуть відповідну програму.

Які навички мають вчителі з досвідом у Києві

Репетитори Києва апріорі мають ширший спектр навичок, ніж звичайний вчитель. Важливо стати для учня наставником, мотивуючи на отримання результату. Якщо вам потрібен репетитор Київ з математики, англійської, української, то потрібні фахівці, які вміють працювати з різними віковими категоріями. Не завжди додаткові онлайн уроки беруть школярі, це можуть бути дорослі люди, підприємці, яким потрібно підвищити рівень пізнання або вивчити нову мову для роботи. 

Що повинні включати послуги репетитора в Києві:

 • орієнтуватися у сучасних шкільних та університетських програмах;
 • мати широкий спектр знань у своєму предметі;
 • грамотну усну та письмову мову;
 • розумітися на психології, щоб забезпечити індивідуальний підхід.

Актуальність онлайн викладача у Києві

Нинішні реалії зробили формат онлайн досконалішим. Не один рік доводиться займатися дистанційно, але деякі залишаються дотримуються думки, що офлайн уроки краще. Безумовно, ви не бачитеся наживо, але чи так це страшно, коли якість викладання краща? Є людські фактори, втома, події, що відвертають увагу можуть перешкодити запам'ятовуванню або концентрації. Коли подібне відбувається на онлайн уроці, у вас є можливість переглянути його в особистому кабінеті.

Нерідко буває і таке, що ви відсутні в місті, але хочете знайти вчителя у Києві, в онлайн режимі можна займатися без локальної прив'язки. Ціна на послуги репетиторів Києва нижча, а навчальні посібники купувати не потрібно, все є в електронному форматі. Обираючи послуги викладачів Києва онлайн ви значно заощаджуєте у супутніх витратах на дорогу, перекушування тощо.

Сервіс пошуку репетиторів TeMa розроблений спеціально для онлайн занять, не потрібно завантажувати додаткові програми, тому що кожен має особистий кабінет, де проводяться уроки, матеріали, запис занять зберігаються і ви можете їх переглянути. Стабільну та якісну освіту можна здобути разом з нами. Кваліфікацію перевірено, тому якість онлайн занять як технічно, так і практично забезпечена.

Як знайти репетитора у Києві?

Пошук репетитора з появою технологій не складає особливих труднощів. Кожен має свої вимоги. Щоб вартість репетитора у Києві відповідала якості, а ви не витрачали тижні на проби онлайн уроків, спочатку встановіть, якого фахівця хотіли б найняти. 

Радимо звернути увагу на такі параметри:

 1. Кваліфікація. Фахівець із дипломом або студент курсів.
 2. Спеціалізація. Це підготовка до ЗНО, підвищення успішності чи для роботи.
 3. Стаж, досвідчений викладач Києва на основі минулих учнів, розуміє, що краще працює.
 4. Відгуки. Люди, які скористалися послугою, скажу куди більше опису.

Сервіс пошуку репетиторів онлайн TeMa зробив пошук максимально простим для користувача. Підніміться вище на сторінку пошуку онлайн репетиторів, встановіть, предмет, країну, ціновий діапазон, і обирайте відповідного викладача.

Скільки коштують послуги викладачів у Києві на TeMa?

Вартість послуг онлайн уроків у Києві варіюється від різних факторів. Першим є предмет, якщо це вивчення китайської, то ціна буде вищою. Також впливають на ціну репетитора Київ кваліфікація, досвід, методики та рейтинг. Ціну педагог ставить самостійно, спираючись на середню вартість Києва.

У сфері освіти ви не доторкнетесь до продукту, для розуміння чи коштує він заявлену ціну. Співвіднести ціну з якістю послуг, що надаються, можна перевіривши. Як? Взяти пробний урок. На онлайн занятті ви дивитеся на техніку викладання, інтенсивність, корисність та головне на психологічний комфорт. Сервіс пошуку репетиторів онлайн TeMa надає знижку 50% на перші три заняття. Середня ціна при пошуку репетитора у Києві складає 200 грн.