Репетитори в Києві

Проведено уроків: 6
Англійська, Українська
6 відгуків
Я можу зарекомендувати себе багаторічним професійним досвідом, цікавим підходом до вивчення мови та роками спілкування в англомовному середовищі. Готую до ЗНО, ЄВІ, та IELTS. Пропоную активний та дієвий підхід до вивчення бізнес англійської. Також мій пріорітет — Ваша розмовна англійська, адже я пер...
4.8 / 5
280.00 UAH/год
200.00 UAH/год
Проведено уроків: 1
Англійська
1 відгуків
Якщо ви шукаєте репетитора, який зможе зробити навчання веселим, цікавим та ефективним. Вам точно до мене! 🧡Я пропоную онлайн-уроки за індивідуальною програмою, яка враховує рiвень, iнтереси та потреби кожного. Також використовую креативні методики, ігри, пісні, відео та інтерактивні завдання, щ...
4 / 5
200.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Англійська
0 відгуків
Я репетитор англійської мови,практикую заняття онлайн. Досвід більше 3 років . Займаюся з дорослими та підлітками. Поєднуємо вивчення лексики , граматики, але основний акцент на говоріння. Більшість занять проводжу по аутентичним матеріалам(відео,серіали,фільми, статті, журнали) а також по Оксфордсь...
0 / 5
400.00 UAH/год
250.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Українська, Російська
0 відгуків
Досвід в маркетингу з 2008 року. Багато практики, роботи та консультування маркетингових відділів та агенцій. Досвід в освіті з 2014 року. Створення своїх тренінгів та курсів, досвід лектора та тренера. Постійна робота з навчання школярів, студентів та ТОП-менеджменту компаній. Підвищую кваліфікаці...
0 / 5
500.00 UAH/год
1000.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Українська
0 відгуків
Мене звати Валентина Миколаївна. Я вчитель вищої категорії. Маю 18-річний досвід педагогічної діяльності, який надихнув мене на створення добірки напрацювань з розвитку емоційного інтелекту в учнів початкової школи. Навчаю української мови, математики, ЯДС. Я щаслива людина, адже займаюся улюбленою...
0 / 5
200.00 UAH/год
100.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Українська, Російська
0 відгуків
大家好! 我叫索菲亚(Sofiya), 我为乌克兰语和俄语学生的汉语老师。 我的专业是汉语和英语辅导。 我已经多三年努力得学习汉语, 而且我有点儿跟原语民聊天儿的经验。 现在我住在基辅,正在我在基辅在线上较汉语。 向我说了多人中文很复杂, 但是汉语是有趣的和容易极了, 汉语法语也很简单。 如果对您还是汉语一点儿能,...
0 / 5
280.00 UAH/год
250.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Українська
0 відгуків
Заняття з української мови , математики та ЯДС з використанням сучасних інтерактивних платформ. Підготовка дитини до школи, програма розвивального навчання , НУШ, "Інтелект України", підготовка до контрольних робіт, виконання домашніх завдань, підвищення рівня знань учня за новою програмою 1-4 класі...
0 / 5
350.00 UAH/год
200.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Українська
0 відгуків
Я випускниця хімічного факультету КНУ ім. Т.Г.Шевченка. Досвід роботи викладання 8 років. 1.Пояснюю матеріал швидко та зрозуміло школярам 7-11 класів 2.Підготовка до ЗНО 3.Підготовка до Олімпіад 4.Виконую контрольні та самостійні роботи 5.Проводжу заняття ОНЛАЙН.
0 / 5
250.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Англійська, Українська, Російська
0 відгуків
Добрий день, мене звати Евеліна.Я закінчила Київський Національний Лінгвістичний Університет за спеціалізацією - корейська мова, література та переклад. Також вивчала корейську мову в Кореї і жила там більше року, викладаючи її. Я товариська та відповідальна, легко і доступно пояснюю граматику, будо...
0 / 5
560.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Англійська, Українська, Російська
0 відгуків
Мене звуть Аліна, я викладач з англійської мови. 🏝️ Дипломований перекладач та вчитель. 🏝️Гарантую швидке вивчення англійської мови!!! 🏝️Пояснюю предмет доступною мовою. 🏝️Легко, швидко, без зазубрювання. 🏝️Індивідуальний підхід, уміння зацікавити, розвинути логічне мислення. 🏝️Практикувала мо...
0 / 5
340.00 UAH/год
230.00 UAH/год

Як працює TeMa

Знайти репетитора в місті Київ Що б знайти репетитора в місті Київ з більш ніж 56 репетиторів. Використовуйте фільтри, які зроблять ваш пошук швидким і вигідним.
Забронюйте перший урок Для бронювання уроку, перейдіть в анкету репетитора і натисніть на кнопку "Детальніше". Перейшовши в анкету репетитора з міста Київ, виберіть зручний день і час для уроку в графіку з розкладом репетитора.
Підключення до уроку Щоб підключиться до уроку, перейдіть у вкладку "Уроки" і натисніть на кнопку "Підключитися". Кнопка "Підключитися" стає активною лише за 5 хвилин до початку уроку. Після підключення ви опинитеся у відеоконференції, де і буде проходити урок з репетитором з міста Київ.

У зв'язку останніх подій, освіту здобувати набагато складніше, діти нестабільно відвідують школу, навчання здійснюється з перебоями. Окрім неякісного шкільного навчання, нестабільне відвідування уроків, увага постійно розфокусована на зовнішніх факторах, і в результаті програма не засвоєна, тому викладач у Києві онлайн стає порятунком. Якщо вам необхідно підготуватися до іспитів, підтягнути шкільні предмети, здати заліки в університеті або вивчити мову для життя в іншій країні, репетитори Києва підберуть навчальний план виходячи із заданих вимог.

Як навчає репетитор у Києві

Основне завдання вчителя - знайти підхід до конкретного учня, виявити прогалини у знаннях, і усунути їх паралельно вибудовуючи програму з огляду на особливості сприйняття учня. Щоб побудувати ефективний план роботи, викладач спочатку аналізує сильні та слабкі сторони, наявні знання, який метод викладання підійде краще для сприйняття підопічного. Послуги педагога значно відрізняються від шкільних занять та самостійного навчання, бо робота підлаштована під учня, і це відчувається після перших уроків. 

Як приватний вчитель у Києві вибудовує індивідуальний процес онлайн навчання:

 1. Насамперед шукає прогалини у знаннях і опрацьовує їх.
 2. Використовує додаткові підручники, не намагаючись пробігтися однією шкільною програмою.
 3. Вносить різноманітність у заняття, щоб не просто розповісти тему, а побачити результат.
 4. Продуктивно учить, без води.
 5. Спілкується у вільній формі, щоб психологічно було комфортно.

Платформа для пошуку репетиторів TeMa включає базу найкращих вчителів, які отримали гарні відгуки. Сформулюйте запит, а наші педагоги підберуть відповідну програму.

Які навички мають вчителі з досвідом у Києві

Репетитори Києва апріорі мають ширший спектр навичок, ніж звичайний вчитель. Важливо стати для учня наставником, мотивуючи на отримання результату. Якщо вам потрібен репетитор Київ з математики, англійської, української, то потрібні фахівці, які вміють працювати з різними віковими категоріями. Не завжди додаткові онлайн уроки беруть школярі, це можуть бути дорослі люди, підприємці, яким потрібно підвищити рівень пізнання або вивчити нову мову для роботи. 

Що повинні включати послуги репетитора в Києві:

 • орієнтуватися у сучасних шкільних та університетських програмах;
 • мати широкий спектр знань у своєму предметі;
 • грамотну усну та письмову мову;
 • розумітися на психології, щоб забезпечити індивідуальний підхід.

Актуальність онлайн викладача у Києві

Нинішні реалії зробили формат онлайн досконалішим. Не один рік доводиться займатися дистанційно, але деякі залишаються дотримуються думки, що офлайн уроки краще. Безумовно, ви не бачитеся наживо, але чи так це страшно, коли якість викладання краща? Є людські фактори, втома, події, що відвертають увагу можуть перешкодити запам'ятовуванню або концентрації. Коли подібне відбувається на онлайн уроці, у вас є можливість переглянути його в особистому кабінеті.

Нерідко буває і таке, що ви відсутні в місті, але хочете знайти вчителя у Києві, в онлайн режимі можна займатися без локальної прив'язки. Ціна на послуги репетиторів Києва нижча, а навчальні посібники купувати не потрібно, все є в електронному форматі. Обираючи послуги викладачів Києва онлайн ви значно заощаджуєте у супутніх витратах на дорогу, перекушування тощо.

Сервіс пошуку репетиторів TeMa розроблений спеціально для онлайн занять, не потрібно завантажувати додаткові програми, тому що кожен має особистий кабінет, де проводяться уроки, матеріали, запис занять зберігаються і ви можете їх переглянути. Стабільну та якісну освіту можна здобути разом з нами. Кваліфікацію перевірено, тому якість онлайн занять як технічно, так і практично забезпечена.

Як знайти репетитора у Києві?

Пошук репетитора з появою технологій не складає особливих труднощів. Кожен має свої вимоги. Щоб вартість репетитора у Києві відповідала якості, а ви не витрачали тижні на проби онлайн уроків, спочатку встановіть, якого фахівця хотіли б найняти. 

Радимо звернути увагу на такі параметри:

 1. Кваліфікація. Фахівець із дипломом або студент курсів.
 2. Спеціалізація. Це підготовка до ЗНО, підвищення успішності чи для роботи.
 3. Стаж, досвідчений викладач Києва на основі минулих учнів, розуміє, що краще працює.
 4. Відгуки. Люди, які скористалися послугою, скажу куди більше опису.

Сервіс пошуку репетиторів онлайн TeMa зробив пошук максимально простим для користувача. Підніміться вище на сторінку пошуку онлайн репетиторів, встановіть, предмет, країну, ціновий діапазон, і обирайте відповідного викладача.

Скільки коштують послуги викладачів у Києві на TeMa?

Вартість послуг онлайн уроків у Києві варіюється від різних факторів. Першим є предмет, якщо це вивчення китайської, то ціна буде вищою. Також впливають на ціну репетитора Київ кваліфікація, досвід, методики та рейтинг. Ціну педагог ставить самостійно, спираючись на середню вартість Києва.

У сфері освіти ви не доторкнетесь до продукту, для розуміння чи коштує він заявлену ціну. Співвіднести ціну з якістю послуг, що надаються, можна перевіривши. Як? Взяти пробний урок. На онлайн занятті ви дивитеся на техніку викладання, інтенсивність, корисність та головне на психологічний комфорт. Сервіс пошуку репетиторів онлайн TeMa надає знижку 50% на перші три заняття. Середня ціна при пошуку репетитора у Києві складає 200 грн.