Репетитори в Києві

Проведено уроків: 6
Англійська, Українська
6 Відгуків
Я можу зарекомендувати себе багаторічним професійним досвідом, цікавим підходом до вивчення мови та роками спілкування в англомовному середовищі, проживаю в Ірландії. Готую до IELTS. Пропоную активний та дієвий підхід до вивчення бізнес англійської. Також мій пріорітет — Ваша розмовна англійська, ад...
4.8 / 5
500.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 1
Англійська
1 Відгуків
Якщо ви шукаєте репетитора, який зможе зробити навчання веселим, цікавим та ефективним. Вам точно до мене! 🧡Я пропоную онлайн-уроки за індивідуальною програмою, яка враховує рiвень, iнтереси та потреби кожного. Також використовую креативні методики, ігри, пісні, відео та інтерактивні завдання, щ...
4 / 5
200.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська
0 Відгуків
Вітаю!) Я випускниця Київського університету культури за спеціальністю «тележурналістика» Вже понад 3 роки я викладаю ораторське мистецтво та акторську майстерність. Якщо вас переслідує страх публічних виступів, ви нервуєте перед виступами на велику аудиторію, чи ваш співрозмовник не завжди вас роз...
0 / 5
500.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська
0 Відгуків
Працюю репетитором та вчителем початкових класів. До кожного учня застосовую індивідуальний підхід. Намагаюся зробити заняття цілеспрямованими,цікавим та якісним. Також надаю допомогу у виконанні домашніх завдань з різних предметів. Я працюю з кожним учнем для досягнення результату.
0 / 5
250.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська
0 Відгуків
Психолог, логопед, працюю з дітьми і дорослими різного віку, володію навиками логопедичного масажу, швидко знаходжу спільну мову з дітьми і дорослими, працюю на результат.
0 / 5
400.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Англійська, Українська
0 Відгуків
Вітаю! Мене звати Ангеліна😊 Пропоную послуги онлайн-репетитора англійської мови тим, хто наважився почати свої кроки у вивченні англійської мови🦸‍♀️ You are always welcome!
0 / 5
370.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Англійська, Українська, Російська
0 Відгуків
Вже понад пʼять років викладаю англійську для діток та дорослих. Враховую індивідуальні потреби кожного учня, маю комплексний підхід до вивчення мови, щоб навчання було цікавим та результативним) Маю педагогічну освіту і пристрасть до викладання☀️
0 / 5
400.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська, Російська
0 Відгуків
Готую до ЗНО, ДПА, допомагаю з домашніми завданнями, контрольними. Також вчу розв'язувати задачі з генетики, екології. Викладала біологію та екологію в коледжі геологорозвідувальних технологій КНУ ім Т. Шевченка в Центрі альтернативного навчання "Free school". Викладаю українською, російською Навч...
0 / 5
300.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська
0 Відгуків
Терпелива, не проблема декілька разів повторювати те саме різними словами. Спокійна. Маю гарне почуття гумору, тому заняття проходять весело, іноді схоже на стендап) Розуміюся на молодіжних течіях: аніме, дорами, комікси, манга, серіали і т.д.. Якомога швидше намагаюсь знайти спільну мову з людиною.
0 / 5
265.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська
0 Відгуків
Навчаюсь в університеті на факультеті української філології, тому розповім більше, ніж просто шкільну програму.
0 / 5
300.00 UAH/год
Докладніше

Як працює TeMa

Знайти репетитора в місті Київ Що б знайти репетитора в місті Київ з більш ніж 66 репетиторів. Використовуйте фільтри, які зроблять ваш пошук швидким і вигідним.
Забронюйте перший урок Для бронювання уроку, перейдіть в анкету репетитора і натисніть на кнопку "Детальніше". Перейшовши в анкету репетитора з міста Київ, виберіть зручний день і час для уроку в графіку з розкладом репетитора.
Підключення до уроку Щоб підключиться до уроку, перейдіть у вкладку "Уроки" і натисніть на кнопку "Підключитися". Кнопка "Підключитися" стає активною лише за 5 хвилин до початку уроку. Після підключення ви опинитеся у відеоконференції, де і буде проходити урок з репетитором з міста Київ.

У зв'язку останніх подій, освіту здобувати набагато складніше, діти нестабільно відвідують школу, навчання здійснюється з перебоями. Окрім неякісного шкільного навчання, нестабільне відвідування уроків, увага постійно розфокусована на зовнішніх факторах, і в результаті програма не засвоєна, тому викладач у Києві онлайн стає порятунком. Якщо вам необхідно підготуватися до іспитів, підтягнути шкільні предмети, здати заліки в університеті або вивчити мову для життя в іншій країні, репетитори Києва підберуть навчальний план виходячи із заданих вимог.

Як навчає репетитор у Києві

Основне завдання вчителя - знайти підхід до конкретного учня, виявити прогалини у знаннях, і усунути їх паралельно вибудовуючи програму з огляду на особливості сприйняття учня. Щоб побудувати ефективний план роботи, викладач спочатку аналізує сильні та слабкі сторони, наявні знання, який метод викладання підійде краще для сприйняття підопічного. Послуги педагога значно відрізняються від шкільних занять та самостійного навчання, бо робота підлаштована під учня, і це відчувається після перших уроків. 

Як приватний вчитель у Києві вибудовує індивідуальний процес онлайн навчання:

 1. Насамперед шукає прогалини у знаннях і опрацьовує їх.
 2. Використовує додаткові підручники, не намагаючись пробігтися однією шкільною програмою.
 3. Вносить різноманітність у заняття, щоб не просто розповісти тему, а побачити результат.
 4. Продуктивно учить, без води.
 5. Спілкується у вільній формі, щоб психологічно було комфортно.

Платформа для пошуку репетиторів TeMa включає базу найкращих вчителів, які отримали гарні відгуки. Сформулюйте запит, а наші педагоги підберуть відповідну програму.

Які навички мають вчителі з досвідом у Києві

Репетитори Києва апріорі мають ширший спектр навичок, ніж звичайний вчитель. Важливо стати для учня наставником, мотивуючи на отримання результату. Якщо вам потрібен репетитор Київ з математики, англійської, української, то потрібні фахівці, які вміють працювати з різними віковими категоріями. Не завжди додаткові онлайн уроки беруть школярі, це можуть бути дорослі люди, підприємці, яким потрібно підвищити рівень пізнання або вивчити нову мову для роботи. 

Що повинні включати послуги репетитора в Києві:

 • орієнтуватися у сучасних шкільних та університетських програмах;
 • мати широкий спектр знань у своєму предметі;
 • грамотну усну та письмову мову;
 • розумітися на психології, щоб забезпечити індивідуальний підхід.

Актуальність онлайн викладача у Києві

Нинішні реалії зробили формат онлайн досконалішим. Не один рік доводиться займатися дистанційно, але деякі залишаються дотримуються думки, що офлайн уроки краще. Безумовно, ви не бачитеся наживо, але чи так це страшно, коли якість викладання краща? Є людські фактори, втома, події, що відвертають увагу можуть перешкодити запам'ятовуванню або концентрації. Коли подібне відбувається на онлайн уроці, у вас є можливість переглянути його в особистому кабінеті.

Нерідко буває і таке, що ви відсутні в місті, але хочете знайти вчителя у Києві, в онлайн режимі можна займатися без локальної прив'язки. Ціна на послуги репетиторів Києва нижча, а навчальні посібники купувати не потрібно, все є в електронному форматі. Обираючи послуги викладачів Києва онлайн ви значно заощаджуєте у супутніх витратах на дорогу, перекушування тощо.

Сервіс пошуку репетиторів TeMa розроблений спеціально для онлайн занять, не потрібно завантажувати додаткові програми, тому що кожен має особистий кабінет, де проводяться уроки, матеріали, запис занять зберігаються і ви можете їх переглянути. Стабільну та якісну освіту можна здобути разом з нами. Кваліфікацію перевірено, тому якість онлайн занять як технічно, так і практично забезпечена.

Як знайти репетитора у Києві?

Пошук репетитора з появою технологій не складає особливих труднощів. Кожен має свої вимоги. Щоб вартість репетитора у Києві відповідала якості, а ви не витрачали тижні на проби онлайн уроків, спочатку встановіть, якого фахівця хотіли б найняти. 

Радимо звернути увагу на такі параметри:

 1. Кваліфікація. Фахівець із дипломом або студент курсів.
 2. Спеціалізація. Це підготовка до ЗНО, підвищення успішності чи для роботи.
 3. Стаж, досвідчений викладач Києва на основі минулих учнів, розуміє, що краще працює.
 4. Відгуки. Люди, які скористалися послугою, скажу куди більше опису.

Сервіс пошуку репетиторів онлайн TeMa зробив пошук максимально простим для користувача. Підніміться вище на сторінку пошуку онлайн репетиторів, встановіть, предмет, країну, ціновий діапазон, і обирайте відповідного викладача.

Скільки коштують послуги викладачів у Києві на TeMa?

Вартість послуг онлайн уроків у Києві варіюється від різних факторів. Першим є предмет, якщо це вивчення китайської, то ціна буде вищою. Також впливають на ціну репетитора Київ кваліфікація, досвід, методики та рейтинг. Ціну педагог ставить самостійно, спираючись на середню вартість Києва.

У сфері освіти ви не доторкнетесь до продукту, для розуміння чи коштує він заявлену ціну. Співвіднести ціну з якістю послуг, що надаються, можна перевіривши. Як? Взяти пробний урок. На онлайн занятті ви дивитеся на техніку викладання, інтенсивність, корисність та головне на психологічний комфорт. Сервіс пошуку репетиторів онлайн TeMa надає знижку 50% на перші три заняття. Середня ціна при пошуку репетитора у Києві складає 200 грн.