Репетитор української мови з рівнем А1-А2

Проведено уроків: 0
Українська
0 Відгуків
Люблю свій предмет і роботу з дітьми. Моя професія – це моє найбільше хобі. Комунікабельна, відповідальна, пунктуальна, творча. Мої заняття проходять у доброзичливій та невимушеній атмосфері. Рада допомогти кожному охочому у вивченні української мови та літератури. Працюю із задоволенням та тільки...
0 / 5
200.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська
0 Відгуків
Привіт! Я Олексій, українець. Мешкаю в Києві. Полюбляю читати, цікавлюся всім потроху, особливо історією. Готую до ЗНО, НМТ, ДПА з української мови, літератури, історії України. Працюю з дорослими. Досвід: - вчитель в Середній загальноосвітній школі двадцять м. Києва - з дві тисячі тринадцятого...
0 / 5
450.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Англійська, Українська, Іспанська
0 Відгуків
Маю дві вищі педагогічні освіти. До кожного учня застосовую індивідуальний підхід. На моїх уроках цікаво й пізнавально.
0 / 5
230.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Польська
0 Відгуків
Викладаю більше двох років польську мову, онлайн і в живу. Курс від нуля до рівня А1-А2, маю сертифікат.
0 / 5
150.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська
0 Відгуків
Привіт! Я вчитель української мови. Запрошую на навчання дітей та дорослих. Викладаю курс ділової української мови.
0 / 5
450.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська, Російська
0 Відгуків
Досвідчений репетитор допоможе у вивченні української мови та літератури (1-11 класи), математики (1-5 класи), підготує старшокласників до ЗНО з української мови та літератури. Найвищий результат моїх учнів на ЗНО 198 балів. Навчаю української з нуля російськомовних та англомовних. Також викладаю...
0 / 5
400.00 UAH/год
Докладніше

Як працює TeMa

Знайти репетитора по предмету Українська мова за спеціалізацією Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary) Що б знайти репетитора з Українська мова за спеціалізацією Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary) з більш ніж 6 репетиторів. Використовуйте фільтри, які зроблять ваш пошук комфортнішим.
Забронюйте перший урок Для бронювання уроку з предмету Українська мова за спеціалізацією Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary), перейдіть в анкету репетитора і натисніть на кнопку "Детальніше". Перейшовши в анкету репетитора за спеціалізацією Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary), оберіть зручний день і час для уроку в графіку з розкладом репетитора.
Підключення до урока Щоб підключиться до урока з Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary), перейдіть у вкладку "Уроки" і натисніть на кнопку "Підключитися". Кнопка "Підключитися" стає активною лише за 5 хвилин до початку уроку з предмету Українська мова. Після підключення ви опинитеся у відеоконференції, де і буде проходити урок з репетитором за спеціалізацією Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary).

Репетитор з української мови для початківців

Ви тільки що виявили, що потребуєте вивчення української мови, але не знаєте, з чого почати? Вітаємо! Ви знаходитесь у правильному місці! Ми пропонуємо вам індивідуальні уроки із кваліфікованим репетитором. TeMa – це ідеальне місце для вивчення мови на рівні А1-А2. Наші репетитори допоможуть вам покращити граматику, розширити словниковий запас та навчитися правильно вимовляти слова. У цій статті ми розповімо про нашу платформу TeMa і про те, як ми можемо допомогти вам досягти своєї мети.

Уроки української мови на рівні А1-А2 на платформі

Платформа TeMa – це місце, де ви можете знайти репетитора з української мови з базовим рівнем знань для індивідуальних занять. Наші онлайн уроки і призначені для тих, хто хоче розпочати свій шлях у вивченні мови. Наші викладачі – це професіонали своєї справи, які допоможуть вам подолати мовний бар'єр.

Наш приватний репетитор української мови на рівні А1-А2 допоможе вивчати мову в зручний час і з будь-якої точки світу. Вам не потрібно витрачати час та гроші на поїздки до вчителя, тому ви можете ефективніше використовувати свій час на вивчення мови.

Навіщо потрібні уроки української мови для початківців?

Наші онлайн уроки української мови для початківців – це зручний та ефективний спосіб вивчення мови. Ви можете вибрати час і дату занять, які є найбільш зручними для вас. Репетитор української мови на рівні А1-А2 допоможе вам подолати мовний бар'єр та почати розмовляти українською вже після кількох уроків.

Навчання української мови для початківців з рівнем А1-А2 – це чудова нагода для початківців вивчати нову мову та розширювати свої мовні навички. Однак вибір репетитора, який зможе допомогти вам досягти бажаних результатів, може бути складним завданням.

Нижче наведено кілька важливих критеріїв, які допоможуть вам вибрати найкращого репетитора української мови на рівні A1-A2:

  1. Досвід викладання: Один із найважливіших факторів при виборі репетитора української мови на рівні A1-A2 – це його досвід викладання. Майте на увазі, що хороший репетитор має бути знайомий з особливостями української мови та здатний викладати її ефективно.
  2. Професійна кваліфікація: Важливо перевірити кваліфікацію та досвід репетитора. Дізнайтеся, в якому університеті він навчався і які курси він пройшов. Найкращі репетитори мають сертифікати, що підтверджують їхню кваліфікацію.
  3. Розклад: Важливо переконатись, що розклад репетитора відповідає вашим потребам. Уточніть у нього наявність вільних слотів часу, щоб ви могли вибрати найбільш підходящий час для занять.
  4. Відгуки: На платформі Тема ви можете ознайомитись з відгуками та рейтингом кожного вчителя.

Не варто відкладати ефективне вивчення української на потім, адже з кожним днем ви втрачаєте нагоду познайомитися з українською культурою, спілкуватися з новими людьми та розширювати свій кругозір. Репетитор української мови для початківців готовий допомогти вам досягти ваших мовних цілей та відкрити перед вами нові можливості.

Поширені запитання про репетитора української мови з рівнем А1-А2

Яка вартість уроків із репетитором української мови на рівні А1-А2?

Вартість може змінюватись в залежності від досвіду репетитора, його кваліфікації, місця розташування, спеціалізації та тривалості уроку. Зазвичай вартість уроку становить від 150 до 300 грн.

Які навички можу очікувати від вивчення української мови на рівні А1-А2 із репетитором?

На рівні А1-А2 можна очікувати, що репетитор допоможе вам розвинути базові навички читання, письма, граматики та вимови українською мовою. Ви також навчитеся використовувати повсякденні висловлювання, говорити про себе та свої інтереси, а також розуміти прості діалоги українською мовою.

Як часто мені потрібно займатись з репетитором української мови на рівні А1-А2?

Рекомендується займатися з репетитором на рівні А1-А2 щонайменше один раз на тиждень. Однак частота занять може залежати від вашого графіка, часу та фінансових можливостей.