Репетитори з грецької мови

Проведено уроків: 0
Грецька
0 Відгуків
Мене звати Марія і я - репетитор грецької мови з досвідом роботи у цій сфері 3 роки. Новогрецьку мову почала вивчати ще у школі, тобто вона вже майже 20 років у моєму житті. Надалі здобула юридичну освіту, проте не забула про свою любов до іноземної мови, саме тому продовжила іі вивчати з носіями м...
0 / 5
230.00 UAH/год
Докладніше

Як працює TeMa

Знайти кращого репетитора з предмета Грецька мова Для того що б знайти репетитора з предмету Грецька мова з більш ніж 1 репетиторів. Використовуйте фільтри, які зроблять ваш пошук швидшим і комфортнішим.
Забронюйте перший урок Щоб забронювати урок з предмета Грецька мова, перейдіть в анкету репетитора і натисніть на кнопку "Детальніше". Перейшовши до профілю репетитора з предмета Грецька мова, виберіть зручний день і час для урока в графіку з розкладом репетитора.
Підключення до урока Щоб підключиться до урока з предмета Грецька мова, перейдіть у вкладку "Уроки" і натисніть на кнопку "Підключитися". Кнопка "Підключитися" стає активною лише за 5 хвилин до початку уроку. Після підключення ви опинитеся у відеоконференції, де і буде проходити урок з репетитором по предмету Грецька мова.

Часті питання по предмету Грецька мова

Де знайти репетитора з предмета Грецька мова?

Обрати педагога з предмета Грецька мова можна в будь-якій точці світу, не витрачаючи години, а то тижні на пошуки, сайт для пошуку репетитора TeMa включає велику базу перевірених вчителів, широкого діапазону цін, піднявшись вище і встановивши фільтри пошуку, ви знайдете кваліфікованого фахівця з предмета Грецька мова.

Скільки коштує година занять з репетитором Грецька мова?

Ціна послуг викладача з предмета Грецька мова визначається безпосередньо педагогом. Залежно від навичок, досвіду і затребуваності вона змінюється. Початкові фахівці з предмета Грецька мова беруть менше, ніж досвідчені. Точну ціну можна подивитися в профілі репетитора з предмета Грецька мова.

Де проходять заняття з репетитором Грецька мова?

У кожного користувача створюється особистий кабінет на платформі ТеМа, де проводяться і зберігаються уроки з предмета Грецька мова в запису, матеріали, видно заплановані заняття з предмета Грецька мова для вашої зручності. Варто тільки зайти на майданчик, зареєструватися і обрати відповідного вчителя з предмета Грецька мова.

Як відбувається оплата уроків з предмета Грецька мова?

Кошти списуються з балансу. TeMa встановила зручний спосіб оплати, не потрібно прив'язувати карту, щоб оплатити урок по предмету Грецька мова має бути присутня необхідна сума на балансі особистого кабінету. Скористатися легко: вибираєте репетитора з предмета Грецька мова і при бронюванні уроку - клацніть спосіб оплати "Баланс".