Репетитори в Харкові

Проведено уроків: 0
Українська, Російська
0 Відгуків
На моїх уроках учні не відчувають себе стиснутими, діти відкрито ставлять будь-які запитання без сорому.. Я підтримую дружню атмосферу на уроках та поза ними. Мої учні можуть звернутися до мене з будь-якими питаннями по предметам і я з радістю поясню їм все, що незрозуміло, та викликає питання. Це д...
0 / 5
350.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська, Російська
0 Відгуків
Мене звати Арсеній та я студент 5 курсу ХНУ ім. В.Н. Каразіна факультету "Радіофізики та наноматеріалів". Маю досвід понад 4 роки викладання за методикую неформальної освіти
0 / 5
335.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська
0 Відгуків
Навчаюся на 4 курсі в ХНПУ ім. Г. С. Сковороди на вчителя біології. Допомагаю учням в підготовці до НМТ, контрольних робіт з біології. Заняття проводжу онлайн, перше заняття вступне де ми з учнем перевіряємо його рівень знань з біології. В своїй роботі використовую власні розробки.
0 / 5
100.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Англійська, Українська, Російська, Китайська
0 Відгуків
大家好!我的中文名字是达莉娅,热烈欢迎大家来到我的课堂! Мене звати Дар'я і я - висококваліфікований викладач китайської мови, яка виходить за рамки традиційного підходу до навчання. Здобула вищу освіту в Харківському національному педагогічному університеті імені Григорія Сковороди, де отримала гл...
0 / 5
250.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Англійська
0 Відгуків
На уроках вивчаємо корисну лексику, граматику, читаємо та виконуємо завдання та обовязково розвиваємо навики говоріння. Для мене найголовніше - це міц учень, з яким ми працюємо на результат. Завжди індивудуальний підхід до матеріалу та його опрацювання. Працюю не тільки з дітками, але й з дорослими...
0 / 5
300.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Англійська, Українська, Російська
0 Відгуків
Привіт! Мене звуть Олена, і вже близько 25 років я закохана у англійську мову, а понад 5 років я закохую в цю мову своїх студентів.) Я не лише філолог, але й психолог. Тому мої учні отримують не тільки гарний результат, а й здорову самооцінку. Саме я допоможу тобі забути про всі твої мовні бар’єри!...
0 / 5
450.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська, Російська
0 Відгуків
Вітаю! Я дуже комфортна викладачка корейської мови :) З раннього підліткового віку я цікавилася корейською культурою, а через деякий час почала і вивчати мову. Зараз же я вже її викладаю :) Це моя стихія і моя страсть, тому всі заняття проводжу в позитиві, ділюся не тільки знаннями, а й гарним на...
0 / 5
300.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська
0 Відгуків
Хей, привіт. Мене звати Люба, я майбутній педагог з фізики, але тут я щоб допомогти тобі з цим. Заварюй каву або чай, та приєднуйся.
0 / 5
250.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська, Російська
0 Відгуків
Закінчила фіз-мат ліцей та ХНУ ім. В.Н. Каразіна факультет математики і інформатики, спеціальність "Прикладна математика". Мені подобається математика, адже тут працюють чіткі правила без жодних винятків, та все одно є місце для творчості. Викладання - моя можливість змінити чиєсь життя на краще, до...
0 / 5
450.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська
0 Відгуків
Репетитор для дошкільнят та молодших школярів: - індивідуальне навчання (для тих, хто перебуває на домашньому навчанні); - підготовка дітей до школи; - допомога у виконанні домашніх завдань; - ліквідування прогалини у знаннях; - прищеплюю дитині навички самостійної роботи з навчальним матеріалом, ро...
0 / 5
150.00 UAH/год
Докладніше

Як працює TeMa

Знайти репетитора в місті Харків Що б знайти репетитора в місті Харків з більш ніж 20 репетиторів. Використовуйте фільтри, які зроблять ваш пошук швидким і вигідним.
Забронюйте перший урок Для бронювання уроку, перейдіть в анкету репетитора і натисніть на кнопку "Детальніше". Перейшовши в анкету репетитора з міста Харків, виберіть зручний день і час для уроку в графіку з розкладом репетитора.
Підключення до уроку Щоб підключиться до уроку, перейдіть у вкладку "Уроки" і натисніть на кнопку "Підключитися". Кнопка "Підключитися" стає активною лише за 5 хвилин до початку уроку. Після підключення ви опинитеся у відеоконференції, де і буде проходити урок з репетитором з міста Харків.

Додаткові заняття потрібні не тільки у випадку відставання від шкільної програми. Надати найкраще дитині, займатися саморозвитком, розширити кругозір у певній галузі допоможуть послуги репетиторів у Харкові. Нинішня система освіти не дає високого рівня знань, а в деяких школах зовсім застаріла. Учні не можуть отримувати високі оцінки, абітурієнти успішно скласти екзамен, студенти навчатися, а дорослі з недостатнім рівнем освіти погано просуваються кар'єрними сходами. Багато хто вважає, що додаткові уроки в Харкові – затратно, проте купуючи безліч курсів, книг, зошитів, навчаючись самостійно, у сумі ви витрачаєте набагато більше, а якісний рівень так і не отримуєте.

У яких випадках репетитори у Харкові необхідні

Окрім слабкого рівня освіти, нова реальність ускладнила процес здобуття освіти у державних установах, учні намагаються підтягнутися самостійно, але безрезультатно, бо немає розуміння правильної послідовності, методики, інтенсивності здобуття знань. Щоб зрозуміти чи вивчити інформацію, потрібен репетитор у Харкові. 

У яких випадках вам знадобиться приватний викладач:

 1. Бракує розвитку в школі. Вчитель викладає узагальнену програму, одні учні легко засвоюють матеріал, інші важко, відповідно, відсутній індивідуальний розбір тем, на відміну від послуг викладача у Харкові онлайн підлаштовуючого програму під конкретний запит.
 2. Підвищити мотивацію. Без внутрішнього бажання якісно виконати роботу важко. Винагороди та покарання працюють короткочасно, а закласти інтерес до навчання можливо залучаючи методом цікавої подачі інформації.
 3. Викладання нецікаве. Коли викладач розповідає урок повільно та монотонно, то навіть цікавий предмет стане нудним, не кажучи вже про точні науки (математика, фізика, хімія).
 4. Висока ефективність. На звичайних уроках частина часу витрачається на організаційні моменти, зауваження, питання інших. Якщо брати Харків індивідуальні уроки, то з першої хвилини йде ефективна подача матеріалу, підлаштовуючись під темп учня, розбираючи необхідні моменти.
 5. Ви давно закінчили університет та хочете вчитися. Нерідко буває, що дорослим для роботи чи вдосконалення хочеться вивчити нову мову, отримати ще диплом, освіжити знання. Послуги онлайн-репетитора передбачають заняття з будь-якою віковою категорією.

Платформа для пошуку репетиторів TeMa включає послуги викладачів різної спеціалізації, обирайте педагога під ваші цілі та фінансові можливості.

У чому економія від послуг репетитора у Харкові

Запорука гарного навчання - цікава подача, за якої знання засвоюються швидше. Напевно, ви думали: «навіщо потрібні послуги репетитора, коли я і сам можу вивчити матеріал безкоштовно». Але навіть дорослі люди не володіють необхідною самодисципліною та компетенцією, щоб належним чином вивчати предмет, мову, науку. Ви заощаджуєте купу часу та сил займаючись з репетитором онлайн. 

Сервіс пошуку репетиторів TeMa заощаджує час за допомогою:

 • професійного підходу, грамотно розподіляючи навантаження, використовуючи дієві методики викладання;
 • якості. Профільний фахівець, окрім знання заданого предмета, розуміється на ньому, допомагаючи учневі докопатися до суті теми;
 • широкого спектра знань. Можливість виходити за рамки традиційної програми;
 • висока організованість. Онлайн уроки з викладачем Харкова дисциплінує процес, лінуватися не вийде.

Як заняття з репетитором у Харкові допоможуть вам

Онлайн уроки із приватним викладачем у Харкові, не просто модна тенденція. За одну годину засвоюється інформації більше, ніж за тиждень уроків у школі. Так відбувається через те, що репетиторство в Харкові має високий рівень якості завдяки особистісному підходу, побудові уроків під запит конкретного учня, а не вже наявну програму. Розвинути навички, покращити знання, отримати потрібну інформацію можливо структурованим підходом, враховуючи здібності та особливості особистості.

Як репетитори у Харкові онлайн підвищують вашу ефективність

Не секрет, що для результату необхідна включеність педагога та учня. Наприклад, якщо вам потрібно в обмежені терміни вивчити предмет, слід знайти репетитора в Харкові, який направить та допоможе отримати максимум користі із загальної інформації, надати необхідні відомості та закріпити матеріал.

Розглянемо як послуги онлайн репетитора допоможуть швидко освоїти матеріал:

 1. Надають більше завдань для самостійної обробки.
 2. Використовують додаткові матеріали.
 3. Підбирають програму під встановлений термін.
 4. Радять додаткові джерела.

В першу чергу варто підібрати відмінного репетитора онлайн, сервіс пошуку репетиторів онлайн TeMa надає великий вибір фахівців онлайн та широкий ціновий діапазон.

Перевага онлайн уроків у чому полягає

Враховуючи нинішні події, отримувати нові знання у Харкові онлайн форматом у рази безпечніше, а витрати менші. Раніше, задаючись питанням скільки коштує репетитор у Харкові продумувалися супутні дорожні витрати: проїзд, перекус, купівля навчальних матеріалів. У ситуації з онлайн-заняттями ви сплачуєте тільки за урок.

Перебуваючи в іншому місті або країні, можна обрати репетитора онлайн в Харкові, який сподобався й займатися в будь-якій точці світу, де є інтернет. Матеріали надаються в електронному вигляді, а гнучкість графіка тішить, адже ви поєднуєте навчання з особистими справами.

Як знайти репетитора у Харкові

Сформулюйте спочатку ціль, щоб зрозуміти, потрібна спеціалізація підготовки до вступу, вдосконалення знань чи вивчення з нуля. Інтернет-простір робить процес пошуку найкращих репетиторів Харкова простіше. Варто лише піднятися вище, вибрати країну, предмет, ціновий діапазон.Список викладачів видасть спочатку топ фахівців, потім за спадною. Рейтинг будується відгуками, кваліфікацією, досвідом.

Беріть пробні уроки, щоб оцінити наскільки комфортно з учителем, чи отримуєте нові знання та яким методом. Сервіс підбору репетиторів TeMa надає знижку 50% на перші три заняття. Кваліфікацію викладачів підтверджено сервісом, зареєструйтесь, щоб знайти хорошого вчителя та почати розвиватися вже сьогодні.