Репетитори в Харкові

Проведено уроків: 0
Українська
0 відгуків
Хей, привіт. Мене звати Люба, я майбутній педагог з фізики, але тут я щоб допомогти тобі з цим. Заварюй каву або чай, та приєднуйся.
0 / 5
250.00 UAH/год
200.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Українська, Російська
0 відгуків
Закінчила фіз-мат ліцей та ХНУ ім. В.Н. Каразіна факультет математики і інформатики, спеціальність "Прикладна математика". Мені подобається математика, адже тут працюють чіткі правила без жодних винятків, та все одно є місце для творчості. Викладання - моя можливість змінити чиєсь життя на краще, до...
0 / 5
450.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Українська
0 відгуків
Репетитор для дошкільнят та молодших школярів: - індивідуальне навчання (для тих, хто перебуває на домашньому навчанні); - підготовка дітей до школи; - допомога у виконанні домашніх завдань; - ліквідування прогалини у знаннях; - прищеплюю дитині навички самостійної роботи з навчальним матеріалом, ро...
0 / 5
150.00 UAH/год
120.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Англійська, Українська, Російська
0 відгуків
Добрий день! Мене звати Катерина, більшу частину життя я займаюсь улюбленою справою: викладаю англійську у дітей! Для мене це не просто робота, це стиль життя! Є досвід роботи педагогом у школі, перекладачем, репетитором. Засновниця та методист дитячого клубу " Kids time" . Стартує набір нових учнів...
0 / 5
600.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Англійська, Українська, Російська
0 відгуків
Phd з математики (фіз-мат науки) Викладаю як шкільну програму,так і університетські курси.
0 / 5
350.00 UAH/год
170.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Українська
0 відгуків
ЗНО з історії України вимагає від абітурієнтів володіти критичним мисленням та оперувати великою кількістю фактичного матеріалу - це все дійсно складно. Однак разом ми можемо зробити процес навчання легким та цікавим! Мінімум записів під диктовку! Лише необхідна інформація з опорою на візуальний мат...
0 / 5
250.00 UAH/год
150.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Українська
0 відгуків
Працюю практичним психологом у Харківській школі, є досвід роботи і волонтером психологом, проведення тренінгів, терапевтичних груп.
0 / 5
500.00 UAH/год
400.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Українська, Російська
0 відгуків
Закінчив Харківський унівеситет ім. В.Н. Каразіна. Працював вчителем історії в школі. Зараз викладаю в коледжі. Почав працювати репетитором з 2008 р., коли розпочалося ЗНО. Підготував більше, ніж 600 абітурієнтів, що поступили до ВНЗ в Україні і за кордоном.
0 / 5
278.00 UAH/год
200.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Українська, Російська
0 відгуків
Підготовка до НМТ, ЗНО, ДПА з історії України онлайн. Досвід роботи 3.5 роки. Освіта ХНУ ім. Каразіна. Результат гарантую.
0 / 5
150.00 UAH/год
100.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Українська
0 відгуків
Мене звати Сурен Гарнікович! Я випускник Харківського державного університету, історичного факультету, випуск 1999 року, закінчив аспірантуру ХНУ ім. В.Н. Каразіна в 2011 р. Я, кандидат історичних наук (2012), досвідчений викладач історії та суспільно-політичних наук. Пропоную послуги репетитора з і...
0 / 5
200.00 UAH/год
170.00 UAH/год

Як працює TeMa

Знайти репетитора в місті Харків Що б знайти репетитора в місті Харків з більш ніж 13 репетиторів. Використовуйте фільтри, які зроблять ваш пошук швидким і вигідним.
Забронюйте перший урок Для бронювання уроку, перейдіть в анкету репетитора і натисніть на кнопку "Детальніше". Перейшовши в анкету репетитора з міста Харків, виберіть зручний день і час для уроку в графіку з розкладом репетитора.
Підключення до уроку Щоб підключиться до уроку, перейдіть у вкладку "Уроки" і натисніть на кнопку "Підключитися". Кнопка "Підключитися" стає активною лише за 5 хвилин до початку уроку. Після підключення ви опинитеся у відеоконференції, де і буде проходити урок з репетитором з міста Харків.

Додаткові заняття потрібні не тільки у випадку відставання від шкільної програми. Надати найкраще дитині, займатися саморозвитком, розширити кругозір у певній галузі допоможуть послуги репетиторів у Харкові. Нинішня система освіти не дає високого рівня знань, а в деяких школах зовсім застаріла. Учні не можуть отримувати високі оцінки, абітурієнти успішно скласти екзамен, студенти навчатися, а дорослі з недостатнім рівнем освіти погано просуваються кар'єрними сходами. Багато хто вважає, що додаткові уроки в Харкові – затратно, проте купуючи безліч курсів, книг, зошитів, навчаючись самостійно, у сумі ви витрачаєте набагато більше, а якісний рівень так і не отримуєте.

У яких випадках репетитори у Харкові необхідні

Окрім слабкого рівня освіти, нова реальність ускладнила процес здобуття освіти у державних установах, учні намагаються підтягнутися самостійно, але безрезультатно, бо немає розуміння правильної послідовності, методики, інтенсивності здобуття знань. Щоб зрозуміти чи вивчити інформацію, потрібен репетитор у Харкові. 

У яких випадках вам знадобиться приватний викладач:

 1. Бракує розвитку в школі. Вчитель викладає узагальнену програму, одні учні легко засвоюють матеріал, інші важко, відповідно, відсутній індивідуальний розбір тем, на відміну від послуг викладача у Харкові онлайн підлаштовуючого програму під конкретний запит.
 2. Підвищити мотивацію. Без внутрішнього бажання якісно виконати роботу важко. Винагороди та покарання працюють короткочасно, а закласти інтерес до навчання можливо залучаючи методом цікавої подачі інформації.
 3. Викладання нецікаве. Коли викладач розповідає урок повільно та монотонно, то навіть цікавий предмет стане нудним, не кажучи вже про точні науки (математика, фізика, хімія).
 4. Висока ефективність. На звичайних уроках частина часу витрачається на організаційні моменти, зауваження, питання інших. Якщо брати Харків індивідуальні уроки, то з першої хвилини йде ефективна подача матеріалу, підлаштовуючись під темп учня, розбираючи необхідні моменти.
 5. Ви давно закінчили університет та хочете вчитися. Нерідко буває, що дорослим для роботи чи вдосконалення хочеться вивчити нову мову, отримати ще диплом, освіжити знання. Послуги онлайн-репетитора передбачають заняття з будь-якою віковою категорією.

Платформа для пошуку репетиторів TeMa включає послуги викладачів різної спеціалізації, обирайте педагога під ваші цілі та фінансові можливості.

У чому економія від послуг репетитора у Харкові

Запорука гарного навчання - цікава подача, за якої знання засвоюються швидше. Напевно, ви думали: «навіщо потрібні послуги репетитора, коли я і сам можу вивчити матеріал безкоштовно». Але навіть дорослі люди не володіють необхідною самодисципліною та компетенцією, щоб належним чином вивчати предмет, мову, науку. Ви заощаджуєте купу часу та сил займаючись з репетитором онлайн. 

Сервіс пошуку репетиторів TeMa заощаджує час за допомогою:

 • професійного підходу, грамотно розподіляючи навантаження, використовуючи дієві методики викладання;
 • якості. Профільний фахівець, окрім знання заданого предмета, розуміється на ньому, допомагаючи учневі докопатися до суті теми;
 • широкого спектра знань. Можливість виходити за рамки традиційної програми;
 • висока організованість. Онлайн уроки з викладачем Харкова дисциплінує процес, лінуватися не вийде.

Як заняття з репетитором у Харкові допоможуть вам

Онлайн уроки із приватним викладачем у Харкові, не просто модна тенденція. За одну годину засвоюється інформації більше, ніж за тиждень уроків у школі. Так відбувається через те, що репетиторство в Харкові має високий рівень якості завдяки особистісному підходу, побудові уроків під запит конкретного учня, а не вже наявну програму. Розвинути навички, покращити знання, отримати потрібну інформацію можливо структурованим підходом, враховуючи здібності та особливості особистості.

Як репетитори у Харкові онлайн підвищують вашу ефективність

Не секрет, що для результату необхідна включеність педагога та учня. Наприклад, якщо вам потрібно в обмежені терміни вивчити предмет, слід знайти репетитора в Харкові, який направить та допоможе отримати максимум користі із загальної інформації, надати необхідні відомості та закріпити матеріал.

Розглянемо як послуги онлайн репетитора допоможуть швидко освоїти матеріал:

 1. Надають більше завдань для самостійної обробки.
 2. Використовують додаткові матеріали.
 3. Підбирають програму під встановлений термін.
 4. Радять додаткові джерела.

В першу чергу варто підібрати відмінного репетитора онлайн, сервіс пошуку репетиторів онлайн TeMa надає великий вибір фахівців онлайн та широкий ціновий діапазон.

Перевага онлайн уроків у чому полягає

Враховуючи нинішні події, отримувати нові знання у Харкові онлайн форматом у рази безпечніше, а витрати менші. Раніше, задаючись питанням скільки коштує репетитор у Харкові продумувалися супутні дорожні витрати: проїзд, перекус, купівля навчальних матеріалів. У ситуації з онлайн-заняттями ви сплачуєте тільки за урок.

Перебуваючи в іншому місті або країні, можна обрати репетитора онлайн в Харкові, який сподобався й займатися в будь-якій точці світу, де є інтернет. Матеріали надаються в електронному вигляді, а гнучкість графіка тішить, адже ви поєднуєте навчання з особистими справами.

Як знайти репетитора у Харкові

Сформулюйте спочатку ціль, щоб зрозуміти, потрібна спеціалізація підготовки до вступу, вдосконалення знань чи вивчення з нуля. Інтернет-простір робить процес пошуку найкращих репетиторів Харкова простіше. Варто лише піднятися вище, вибрати країну, предмет, ціновий діапазон.Список викладачів видасть спочатку топ фахівців, потім за спадною. Рейтинг будується відгуками, кваліфікацією, досвідом.

Беріть пробні уроки, щоб оцінити наскільки комфортно з учителем, чи отримуєте нові знання та яким методом. Сервіс підбору репетиторів TeMa надає знижку 50% на перші три заняття. Кваліфікацію викладачів підтверджено сервісом, зареєструйтесь, щоб знайти хорошого вчителя та почати розвиватися вже сьогодні.