Репетитор італійської мови онлайн

Проведено уроків: 0
Англійська, Українська, Італійська, Португальська
0 Відгуків
Я - філологиня, перекладачка, викладачка. Захоплююся дослідженням мов, історії та культури. Окрім англійської, викладаю ще італійську та португальську, а також займаюся перекладами. Також маю досвід спілкування з native-спікерами на проектах по Європі, а також на різноманітних заходах. Відвідувала...
0 / 5
300.00 UAH/год
Докладніше

Як працює TeMa

Знайти кращого репетитора з предмета Італійська мова Для того що б знайти репетитора з предмету Італійська мова з більш ніж 1 репетиторів. Використовуйте фільтри, які зроблять ваш пошук швидшим і комфортнішим.
Забронюйте перший урок Щоб забронювати урок з предмета Італійська мова, перейдіть в анкету репетитора і натисніть на кнопку "Детальніше". Перейшовши до профілю репетитора з предмета Італійська мова, виберіть зручний день і час для урока в графіку з розкладом репетитора.
Підключення до урока Щоб підключиться до урока з предмета Італійська мова, перейдіть у вкладку "Уроки" і натисніть на кнопку "Підключитися". Кнопка "Підключитися" стає активною лише за 5 хвилин до початку уроку. Після підключення ви опинитеся у відеоконференції, де і буде проходити урок з репетитором по предмету Італійська мова.

Однією з наймелодійніших мов у світі вважається італійська. Знання італійської допоможе вільно подорожувати Італією та країнами, де він поширений. До них входять Ватикан, Швейцарія, Сан-Марино, Хорватія, Словенія. Деякі райони Франції теж на ньому говорять! Ви з легкістю без перекладу зможете дивитися фільми, слухати музику та читати книги.

Ви матимете можливість:

  • знайти престижну роботу в Італії;
  • здобути освіту в одному з італійських вузів;
  • самостійно подорожувати Італією не боячись мовних бар'єрів.

Вивчення італійської мови з нуля дає можливість опанувати розмовну мову, і дозволить отримати посаду у великій міжнародній компанії. Логісти, турменеджери, менеджери проектів, керівники відділів в Італії. І це лише незначна частина професій працевлаштування, які будуть відкриті перед вами. Оскільки більшість компаній переходить у формат, за бажанням, ви можете працювати з дому. Що дуже зручно у нинішніх реаліях. Пропонуємо вже зараз скористатися послугами освіти платформи TeMa і почати вивчати італійську мову.

Як проходять індивідуальні уроки італійської мови?

Всі уроки з репетитором по італійському проходять на ресурсі. Тому не потрібно додатково користуватися послугами інших ресурсів. Урок триває 60 хвилин у режимі відеоконференції. На заміну звичайній шкільній дошці прийшла демонстрація екрана. Завдяки цьому викладач зможе не лише розповісти матеріал, а й продемонструвати його. 

Уроки італійської мови проводять як юним учням, так і тим, хто має на меті вивчення для подорожей або роботи. Тому для кращого засвоєння матеріалу використовують різні ігри та відео ролики. Під час навчання, особлива увага приділяється тренуванню розмовної практики, оскільки це є одним із важливих моментів у запам'ятовуванні мови. Цікаві та ефективні заняття дають можливість вільно спілкуватися з носіями мови. Ви не відчуватимете дискомфорт і невпевненість у розмові.

Як знайти репетитора з італійської мови?

Щоб знайти репетитора з італійської мови, потрібно чітко визначити цілі, для чого вам необхідно вивчити мову: подорожі, які дозволять без особливих проблем спілкуватися з носіями або для роботи. А можливо, мета вступити до одного з навчальних закладів Італії. Розуміння ваших прагнень допоможе підібрати послуги найбільш відповідного педагога.

На платформі пошуку репетиторів TeMa можна обрати як локального вчителя, який буде корисний у вивченні мови з нуля. Так і послуги носія, завдяки якому буде можливість тренувати розмовну мову. Пропонуємо, не відкладати італійську на потім, почніть навчати вже зараз.

Репетитор з італійської мови ціна на платформі TeMa

Італійська відноситься не до найпоширеніших мов для вивчення. Тому вартість за послуги репетиторів може бути трохи вищою ніж за викладачів англійської чи іспанської. Попри це можна знайти послуги вчителя за доступною та відповідною ціною. У цьому вам допоможе сервіс пошуку репетиторів TeMa, оскільки ресурс зібрав найкращих вчителів з усього світу. 

Розберемось від чого залежить вартість заняття:

  1. Кваліфікація. Чим більше стаж у педагога, тим більше практики та досвіду в його багажі, а відповідно ціна послуги вища.
  2. На вартість впливає методика, яку використовують ментори у процесі навчання. Бо індивідуальний підхід дає швидкий та якісний результат.
  3. Відрізнятиметься вартість носія мови від ціни послуг локального репетитора.
  4. Ще важливий чинник, який впливає на вартість, це цілі, що поставлені перед викладачем і рівень знань учня.

Зрозуміло, для того, щоб знайти послуги бюджетного репетитора, потрібен час. Платформа допоможе вам підібрати відповідний варіант у найкоротші терміни, за оптимальною ціною. Також на ресурсі є послуги менеджерів служби підтримки, які дадуть відповідь на будь-які ваші питання.

Послуги репетитора з італійської мови

Багатьом хочеться вивчити якнайбільше іноземних мов. Тому, що це дає величезні можливості та перспективи. Вступ до університету іншої країни, кар'єра, можливість вільно подорожувати та знаходити нові знайомства. Чи це не здорово? Звичайно, але таке прагнення зазвичай закінчується на завантаженні безкоштовних мобільних програм з вивчення мов на свій смартфон, які в процесі просто відкладаються в далеку скриньку. Причини цього — брак мотивації, відсутність вільного часу та інші причини. І за підсумком інтерес до навчання зійде нанівець.

Чи може репетитор вивчити італійську мову, не допустивши втрати мотивації? Безперечно! Перевага в тому, що викладачі підбирає разом із вами оптимальний час для проведення занять. Вже на перших уроках ви будете чути італійську, тим самим тренувати розмовну мову. Не витрачайте час на програми та самонавчання, репетитори платформи TeMa допоможуть вам досягти поставлених завдань.

Як обрати репетитора італійської мови?

Щоб обрати послугу найкращого викладача італійської мови, перш за все потрібно розуміти, які цілі та завдання стоятимуть перед ним. Бо якщо італійська необхідна дошкільнику, то тут підійде послуга локального репетитора. Він зможе побудувати процес навчання таким чином, щоб зацікавити учня. Щоб заняття проходили захоплююче, і у дитини не зникло бажання навчатися, використовуються різні відео та ігри. Якщо мета переїзд, вступ до університету Італії, робота чи подорож, тут допоможе носій мови. Крім загальних вимог,  вчитель тренуватиме з вами розмовну мову. Щоб у вас була можливість швидко спілкуватися італійською.

Репетитори італійської на ресурсі TeMa – це професіонали своєї справи. У процесі навчання вони будуть для вас справжніми наставниками та допоможуть впоратися з будь-якими складнощами. Тому не витрачайте час та обирайте свого педагога.

Часті запитання

Як проходять заняття з італійської мови на платформі TeMa?

Заняття з репетиторами з італійської мови проходять на платформі в режимі відеоконференції. За тривалістю урок триває 60 хвилин. Для того, щоб заняття було продуктивним і ефективним, використовуються різні ігри та відео матеріали. Також, крім лекції, викладач використовує демонстрацію екрана, щоб інформація сприймалася не тільки на слух, а й візуально.

Вартість занять із репетитором італійської мови?

Вартість занять з репетитором залежить від безлічі моментів: кваліфікації та досвіду викладача, індивідуальний підхід та методика навчання. Впливає на ціну з ким проводиться заняття з носієм або локальним репетитором. На вартість також впливають цілі поставлені перед викладачем та рівень знань учня.

Як обрати викладача італійської мови?

Щоб обрати кращого викладача італійської мови, перш за все потрібно розуміти, які цілі та завдання стоятимуть перед ним. Також у виборі вам допоможуть фільтри платформи TeMa та картки репетиторів, у яких є опис кваліфікації та досвіду.