Репетитори з Української мови

Проведено уроків: 0
Українська
0 Відгуків
Досвід роботи більше п'яти років. Спрямовую індивідуальний підхід до кожного учня, враховуючи його інтереси. Використовую практики та методики, основні на порадах міжнародних спеціалістів та психологів. Постійно самовдосконалююся, проходжу різні профільні курси. Що я пропоную: *Індивідуальні, парн...
0 / 5
400.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська
0 Відгуків
Комунікабельна, доброзичлива, вмію знаходити підхід до дітей, застосовую ігрові методики та індивідуальний підхід. Кожне заняття - це частинка мого серця, бо готуюсь з любов'ю, проводжу з енергією та вкладаю всю себе в те, що люблю, в те, що роблю. Мої уроки - це моє натхнення. Використовую технічн...
0 / 5
350.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська
0 Відгуків
Вчитель початкових класів.Освіта вища.Закінчила Дрогобицький педагогічний університет імені І.Франка.Вчитель 1 категорії.Стаж роботи в школі понад 20 років.3 роки працюю в онлайн із дітьми.Працюю за програмою НУШ.Уроки проводжу на платформі zoom.
0 / 5
500.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська
0 Відгуків
студент педагогічного університету, спеціальність 012 початкова освіта, легко знайду спільну мову з вашою дитиною.
0 / 5
180.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська, Російська
0 Відгуків
Привіт! Мене звуть Ольга! Я студентка двох факультетів - філологічного та юридичного. Мій профіль: історія, українська мова та література. Допоможу тобі з підготовкою до НМТ, або ж з покращенням знань у цих галузях. Вибудовую індивідуальний підхід до кожного учня. Покажу, що навчання - це цікаво та...
0 / 5
150.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська
0 Відгуків
Доброго дня, мене звати Ольга, я студентка філологічного факультету в Чернігівському педагогічному університеті. Я зараз набираю учнів на репетиторсво з української мови , Можу займатися як за навчальною програмою, підтягуючи учнів по темам, готуючи до контрольних, допомагаючи виконувати домашні за...
0 / 5
200.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська, Російська
0 Відгуків
Маю великий та успішний досвід репетиторської діяльності. Вмію легко та цікаво пояснити будь який матеріал. Багато моїх учнів здобули високі бали при складанні іспитів ЗНО, покращили шкільні оцінки та здобули впевненість на уроках. Допоможу з легкістю освоїти та полюбити природничі дисциплін. Маю су...
0 / 5
112.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська
0 Відгуків
Привіт, я Христина. І я все життя мріяла навчати дітей. Зараз працюю над реалізацією мрії. Вам сподобаються мої уроки, вони цікаві, веселі. Тож буду рада співпрацювати. Вже давно не в тренді класичні способи навчання зубріння,тому допоможу вашій дитині зрозуміти предмет і полюбити його) Займаюсь...
0 / 5
300.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська
0 Відгуків
Навчаюсь в університеті на факультеті української філології, тому розповім більше, ніж просто шкільну програму.
0 / 5
300.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська, Російська
0 Відгуків
Мене звуть Ангеліна, я молода вчителька української мови та літератури. Моє покликання – закохувати учнів будь-якого віку в нашу мову та культуру.Стану вашим особистим мовним коучем та мотиватором. В роботі використовую різноманітні інтерактивні засоби, ресурси та власноруч створені інфо продукти. Ш...
0 / 5
250.00 UAH/год
Докладніше

Як працює TeMa

Знайти кращого репетитора з предмета Українська мова Для того що б знайти репетитора з предмету Українська мова з більш ніж 63 репетиторів. Використовуйте фільтри, які зроблять ваш пошук швидшим і комфортнішим.
Забронюйте перший урок Щоб забронювати урок з предмета Українська мова, перейдіть в анкету репетитора і натисніть на кнопку "Детальніше". Перейшовши до профілю репетитора з предмета Українська мова, виберіть зручний день і час для урока в графіку з розкладом репетитора.
Підключення до урока Щоб підключиться до урока з предмета Українська мова, перейдіть у вкладку "Уроки" і натисніть на кнопку "Підключитися". Кнопка "Підключитися" стає активною лише за 5 хвилин до початку уроку. Після підключення ви опинитеся у відеоконференції, де і буде проходити урок з репетитором по предмету Українська мова.

Українську мову вивчають у різних цілях. Підтягнути розмовний рівень та вільно комунікувати, граматичні знання для освіти. Під час війни патріотичні мотиви стали не просто трендом, а необхідністю, щоб викорінити мову агресора, потрібне детальне вивчення української онлайн. Вивчення передбачає не тільки вміння говорити, а й знати написання, наголоси, правильну постановку речень.

Якщо ви хочете опанувати українську з нуля, як у будь-якій мові знадобиться словниковий запас, граматика, розуміння мови на слух, що потребує допомоги фахівця. Коли справа стосується здачі екзаменів, то необхідно знати побудову структури тестів, підводних каменів та правил тестування.

У чому переваги онлайн репетитора української мови?

Формат дистанційного навчання не поступається ефективності офлайн. Це сучасно та зручно. Актуальність онлайн занять постійно зростає і на це є причини. Ваша локація може змінюватись, але дистанційні заняття забезпечують отримання знань у будь-якому місці за наявності інтернету.

Розглянемо чому варто обрати вивчення української мови:

 1. Безпека. У сучасних реаліях це актуальне питання, мінімізується ризик небезпеки.
 2. Можливість обирати репетитора, що сподобався, з іншого міста. Найкращі репетитори української у вільному доступі, не обмежені місцем розташування.
 3. Комфорт. Базовий рівень успішного навчання - це навколишня атмосфера, обрана вами.
 4. Гнучкий графік навчання. Обираючи зручні години, результат навчання покращиться.
 5. Економія на підручниках, тестових зошитах та посібниках. Матеріали в електронному вигляді.

Обставини різні трапляються, а вимоги до освітнього процесу та іспитів не пом'якшуються. Платформа для пошуку репетиторів TeMa проводить заняття на площадці. Не потрібно ритися в купі вкладок і шукати потрібний посібник, фахівці вже все структурували, а навчальні матеріали зберігаються в кожній темі для вашої зручності.

Чому індивідуальні заняття з репетитором української мови, а не курси?

Вивчення курсів підійде якщо маєте бажання удосконалити навички, але коли потрібні уроки української мови з нуля, то без індивідуального підходу ніяк. У чому така гостра потреба? Подача матеріалу на курсах загальна, одні учні здібніші, інші в гонитві успішності за групою. Йде робота вже не на результат, а на успішність.

Онлайн уроки з репетитором української мови забезпечують подачу знань індивідуально під вас. При високій запам'ятовуваності на практиці, у вас 80% уроку активна робота (вправи, тести), у ході якої теорія паралельно пояснюється. У ситуації з учнями, які краще запам'ятовують теоретично, уроки української мови діляться в рівних пропорціях. Якщо потрібно підтягнути граматику без літератури, то репетитор забезпечить потрібний акцент, не витрачаючи сили та енергію на теми, які вже зрозумілі. 

Екзаменаційна підготовка до української мови онлайн

У навчальних закладах головна умова вступу – успішно пройдений екзамен з української мови. За результатами буде зрозуміло, чи зможете ви пройти далі. Важливо як слідує підготуватися до здачі, щоб уникнути як грубих, так і типових помилок на тестуванні і написанні твору.

Як готує до іспиту репетитор української мови:

 • складає програму навчання за темами винесеними на екзаменах;
 • аналіз ваших знань, акцент на слабкі місця, заповнення прогалин у знаннях;
 • практика тестів минулих років, розбір кожного завдання;
 • проходження творів у скороченому вигляді. Так, не треба читати всю повість “Кайдашева сім'я”, важливо знати основні моменти;
 • повторення віршів, чи вивчення ключових слів;
 • знання автора твору. На таких завданнях будується чверть успіху у тестах;
 • навчить методом асоціацій запам'ятовувати авторів та персонажів;
 • писати твір структурно, грамотно та красиво, за який можна отримати 20 балів.

Впевнено почуватися можна вивчивши матеріал. А отримати високий бал - вивчивши основну інформацію з матеріалу за всю шкільну програму. У цьому допоможуть додаткові заняття з української мови.

Що надають послуги викладача з української мови

Є моменти, які навіть якщо маєте бажання вивчити самому не вдається, необхідне вивчення з фахівцем, взявши уроки з української мови. Наприклад, правильно будувати речення і зробити досконалим правопис, потрібно з викладачем.

Репетитор з української мови забезпечує розвиток на граматичних та розмовних рівнях. Складається індивідуальна програма. Чи це вивчення української мови з нуля, чи доповнення знань. Якість занять висока. Навчання, проведене під чітким керівництвом професіонала, надає можливість уникнення помилок. Адже сервіс пошуку репетиторів TeMa прагне дати своїм користувачам лише найкраще, для нас важливо, щоб ви рекомендували нас друзям.

Як знайти репетитора з української мови?

Сучасні технології дозволяють знайти фахівця, не виходячи з дому. При виборі ви звертаєте увагу на дві речі: скільки коштує репетитор української та наскільки викладач підходить за метою.

На що слід звернути увагу, щоб не помилитися:

 1. Кваліфікація. Декілька дипломів ВНЗ або студент останніх курсів. Якщо вам потрібен вчитель, щоб підтягнути знання, то студент, впорається з цим завданням, коли справа стосується серйознішого вивчення, краще підійде дипломований репетитор.
 2. Стаж. Викладач, який пройшов через безліч учнів, з легкістю побудує програму і підготує до тестування.
 3. Враховуйте ваші фінансові можливості при виборі вартості уроку з української мови та пам'ятайте, що дорожче не означає якісніше.
 4. Актуальні матеріали. Вивчаючи грамоту та слова, важливо уникнути застарілих норм лексикону, які вже не використовуються в сучасному суспільстві.

Сервіс пошуку репетиторів онлайн TeMa за сучасний підхід до освіти. Уникнути неправильного вибору та витрачання часу на пошуки якісного фахівця можливо, звернувшись до нас.
 

FAQ

Скільки коштує репетитор з української мови?

Ціна на репетитора з української мови залежить від багатьох факторів, таких як рівень підготовки викладача, термін занять, кількість занять на тиждень та інше. Запрошуємо вас знайти підходящого репетитора на платформі TeMa та дізнатися більше про ціни та умови навчання!

Як стати репетитором з української мови?

Якщо ви бажаєте стати репетитором з української мови, запрошуємо вас звернутися до платформи TeMa! На нашій платформі ви зможете зареєструватися як викладач та знайти учнів для викладання української мови.