Репетитори з української мови

Проведено уроків: 0
Українська
0 відгуків
Мене звати Оксана і я займаюся репетиторством з математики і української мови. Багато років підряд мені служила математика для різноманітних теоритичних питань, а переїхавши жити в Польщу, я зрозуміла, що крім математики можу навчати також української мови. У мене два педагогічних дипломи-один вчите...
0 / 5
353.69 UAH/год
884.23 UAH/год
Проведено уроків: 0
Українська
0 відгуків
Вчитель української мови та літератури, володію сучасними інструментами викладання та новітніми методиками.
0 / 5
280.00 UAH/год
230.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Українська
0 відгуків
Вчитель вищої категорії, учитель-методист. Маю 20-річний досвід репетиторства. Бали ЗНО учнів 180+ Член журі мовних конкурсів Учні переможці Всеукраїнського етапу МАН
0 / 5
300.00 UAH/год
150.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Українська
0 відгуків
Випускниця ЛНУ імені Івана Франка, магістр філології, педагог з досвідом. Для кожного учня розробляю індивідуальну програму відповідно до рівня знань та мети підготовки. Уроки проводжу у приємній, невимушеній атмосфері.
0 / 5
250.00 UAH/год
200.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Англійська, Українська
0 відгуків
Рада допомоти удосконалювати ваші знання!
0 / 5
200.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Українська
0 відгуків
Експерт-практик, методист з підготовки до школи та раннього розвитку, вчитель вищої категорії початкової школи.
0 / 5
650.00 UAH/год
1000.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Українська
0 відгуків
📖Моя освіта: Кіровоградський педагогічний університет ім. В. Винниченка 👉Мої досягнення: маю індивідуальний підхід навчання, від тестування рівня знання мови до володіння словом. Допомагаю дорослим та дітям - всім, хто потребує покращити шкільну програму знань та бажає дуже добре розвинути зв'язне...
0 / 5
250.00 UAH/год
170.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Українська
0 відгуків
Люблю свій предмет і роботу з дітьми. Моя професія – це моє найбільше хобі. Комунікабельна, відповідальна, пунктуальна, творча. Мої заняття проходять у доброзичливій та невимушеній атмосфері. Рада допомогти кожному охочому у вивченні української мови та літератури. Працюю із задоволенням та тільки...
0 / 5
200.00 UAH/год
170.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Українська
0 відгуків
Допоможу вивчити українську мову. Підготую до ЗНО/НМТ.
0 / 5
250.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Українська
0 відгуків
Привіт! Я Олексій, українець. Мешкаю в Києві. Полюбляю читати, цікавлюся всім потроху, особливо історією. Готую до ЗНО, НМТ, ДПА з української мови, літератури, історії України. Працюю з дорослими. Досвід: - вчитель в Середній загальноосвітній школі двадцять м. Києва - з дві тисячі тринадцятого...
0 / 5
450.00 UAH/год
400.00 UAH/год

Як працює TeMa

Знайти кращого репетитора з предмета Українська мова Для того що б знайти репетитора з предмету Українська мова з більш ніж 43 репетиторів. Використовуйте фільтри, які зроблять ваш пошук швидшим і комфортнішим.
Забронюйте перший урок Щоб забронювати урок з предмета Українська мова, перейдіть в анкету репетитора і натисніть на кнопку "Детальніше". Перейшовши до профілю репетитора з предмета Українська мова, виберіть зручний день і час для урока в графіку з розкладом репетитора.
Підключення до урока Щоб підключиться до урока з предмета Українська мова, перейдіть у вкладку "Уроки" і натисніть на кнопку "Підключитися". Кнопка "Підключитися" стає активною лише за 5 хвилин до початку уроку. Після підключення ви опинитеся у відеоконференції, де і буде проходити урок з репетитором по предмету Українська мова.

Українську мову вивчають у різних цілях. Підтягнути розмовний рівень та вільно комунікувати, граматичні знання для освіти. Під час війни патріотичні мотиви стали не просто трендом, а необхідністю, щоб викорінити мову агресора, потрібне детальне вивчення української онлайн. Вивчення передбачає не тільки вміння говорити, а й знати написання, наголоси, правильну постановку речень.

Якщо ви хочете опанувати українську з нуля, як у будь-якій мові знадобиться словниковий запас, граматика, розуміння мови на слух, що потребує допомоги фахівця. Коли справа стосується здачі екзаменів, то необхідно знати побудову структури тестів, підводних каменів та правил тестування.

У чому переваги онлайн репетитора української мови?

Формат дистанційного навчання не поступається ефективності офлайн. Це сучасно та зручно. Актуальність онлайн занять постійно зростає і на це є причини. Ваша локація може змінюватись, але дистанційні заняття забезпечують отримання знань у будь-якому місці за наявності інтернету.

Розглянемо чому варто обрати вивчення української мови:

 1. Безпека. У сучасних реаліях це актуальне питання, мінімізується ризик небезпеки.
 2. Можливість обирати репетитора, що сподобався, з іншого міста. Найкращі репетитори української у вільному доступі, не обмежені місцем розташування.
 3. Комфорт. Базовий рівень успішного навчання - це навколишня атмосфера, обрана вами.
 4. Гнучкий графік навчання. Обираючи зручні години, результат навчання покращиться.
 5. Економія на підручниках, тестових зошитах та посібниках. Матеріали в електронному вигляді.

Обставини різні трапляються, а вимоги до освітнього процесу та іспитів не пом'якшуються. Платформа для пошуку репетиторів TeMa проводить заняття на площадці. Не потрібно ритися в купі вкладок і шукати потрібний посібник, фахівці вже все структурували, а навчальні матеріали зберігаються в кожній темі для вашої зручності.

Чому індивідуальні заняття з репетитором української мови, а не курси?

Вивчення курсів підійде якщо маєте бажання удосконалити навички, але коли потрібні уроки української мови з нуля, то без індивідуального підходу ніяк. У чому така гостра потреба? Подача матеріалу на курсах загальна, одні учні здібніші, інші в гонитві успішності за групою. Йде робота вже не на результат, а на успішність.

Онлайн уроки з репетитором української мови забезпечують подачу знань індивідуально під вас. При високій запам'ятовуваності на практиці, у вас 80% уроку активна робота (вправи, тести), у ході якої теорія паралельно пояснюється. У ситуації з учнями, які краще запам'ятовують теоретично, уроки української мови діляться в рівних пропорціях. Якщо потрібно підтягнути граматику без літератури, то репетитор забезпечить потрібний акцент, не витрачаючи сили та енергію на теми, які вже зрозумілі. 

Екзаменаційна підготовка до української мови онлайн

У навчальних закладах головна умова вступу – успішно пройдений екзамен з української мови. За результатами буде зрозуміло, чи зможете ви пройти далі. Важливо як слідує підготуватися до здачі, щоб уникнути як грубих, так і типових помилок на тестуванні і написанні твору.

Як готує до іспиту репетитор української мови:

 • складає програму навчання за темами винесеними на екзаменах;
 • аналіз ваших знань, акцент на слабкі місця, заповнення прогалин у знаннях;
 • практика тестів минулих років, розбір кожного завдання;
 • проходження творів у скороченому вигляді. Так, не треба читати всю повість “Кайдашева сім'я”, важливо знати основні моменти;
 • повторення віршів, чи вивчення ключових слів;
 • знання автора твору. На таких завданнях будується чверть успіху у тестах;
 • навчить методом асоціацій запам'ятовувати авторів та персонажів;
 • писати твір структурно, грамотно та красиво, за який можна отримати 20 балів.

Впевнено почуватися можна вивчивши матеріал. А отримати високий бал - вивчивши основну інформацію з матеріалу за всю шкільну програму. У цьому допоможуть додаткові заняття з української мови.

Що надають послуги викладача з української мови

Є моменти, які навіть якщо маєте бажання вивчити самому не вдається, необхідне вивчення з фахівцем, взявши уроки з української мови. Наприклад, правильно будувати речення і зробити досконалим правопис, потрібно з викладачем.

Репетитор з української мови забезпечує розвиток на граматичних та розмовних рівнях. Складається індивідуальна програма. Чи це вивчення української мови з нуля, чи доповнення знань. Якість занять висока. Навчання, проведене під чітким керівництвом професіонала, надає можливість уникнення помилок. Адже сервіс пошуку репетиторів TeMa прагне дати своїм користувачам лише найкраще, для нас важливо, щоб ви рекомендували нас друзям.

Як знайти репетитора з української мови?

Сучасні технології дозволяють знайти фахівця, не виходячи з дому. При виборі ви звертаєте увагу на дві речі: скільки коштує репетитор української та наскільки викладач підходить за метою.

На що слід звернути увагу, щоб не помилитися:

 1. Кваліфікація. Декілька дипломів ВНЗ або студент останніх курсів. Якщо вам потрібен вчитель, щоб підтягнути знання, то студент, впорається з цим завданням, коли справа стосується серйознішого вивчення, краще підійде дипломований репетитор.
 2. Стаж. Викладач, який пройшов через безліч учнів, з легкістю побудує програму і підготує до тестування.
 3. Враховуйте ваші фінансові можливості при виборі вартості уроку з української мови та пам'ятайте, що дорожче не означає якісніше.
 4. Актуальні матеріали. Вивчаючи грамоту та слова, важливо уникнути застарілих норм лексикону, які вже не використовуються в сучасному суспільстві.

Сервіс пошуку репетиторів онлайн TeMa за сучасний підхід до освіти. Уникнути неправильного вибору та витрачання часу на пошуки якісного фахівця можливо, звернувшись до нас.
 

FAQ

💰 Скільки коштує репетитор з української мови?

Ціна на репетитора з української мови залежить від багатьох факторів, таких як рівень підготовки викладача, термін занять, кількість занять на тиждень та інше. Запрошуємо вас знайти підходящого репетитора на платформі TeMa та дізнатися більше про ціни та умови навчання!

🤔 Як стати репетитором з української мови?

Якщо ви бажаєте стати репетитором з української мови, запрошуємо вас звернутися до платформи TeMa! На нашій платформі ви зможете зареєструватися як викладач та знайти учнів для викладання української мови.