Репетитор української мови для дітей

Проведено уроків: 0
Українська
0 Відгуків
Доброго дня, мене звати Ольга, я студентка філологічного факультету в Чернігівському педагогічному університеті. Я зараз набираю учнів на репетиторсво з української мови , Можу займатися як за навчальною програмою, підтягуючи учнів по темам, готуючи до контрольних, допомагаючи виконувати домашні за...
0 / 5
200.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська
0 Відгуків
Привіт, я Христина. І я все життя мріяла навчати дітей. Зараз працюю над реалізацією мрії. Вам сподобаються мої уроки, вони цікаві, веселі. Тож буду рада співпрацювати. Вже давно не в тренді класичні способи навчання зубріння,тому допоможу вашій дитині зрозуміти предмет і полюбити його) Займаюсь...
0 / 5
300.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська
0 Відгуків
Навчаюсь в університеті на факультеті української філології, тому розповім більше, ніж просто шкільну програму.
0 / 5
300.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська, Російська
0 Відгуків
Мене звуть Ангеліна, я молода вчителька української мови та літератури. Моє покликання – закохувати учнів будь-якого віку в нашу мову та культуру.Стану вашим особистим мовним коучем та мотиватором. В роботі використовую різноманітні інтерактивні засоби, ресурси та власноруч створені інфо продукти. Ш...
0 / 5
250.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Англійська, Українська
0 Відгуків
Викладання - це саме та сфера, в якій мені комфортно працювати. Мені подобається ділитися знання з учнями, а потім спостерігати за їхніми успіхами. Вже є досвід у викладанні завдяки волонтерській програмі Letshakehands, де я отримала хороші відгуки, навчаючи учнів 7-9 класів.
0 / 5
100.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська
0 Відгуків
Підготовка до ЗНО/НМТ інтерактивними, сучасними та дієвими методами для найкращих результатів. Що я пропоную? 1. Працюю за чітко затвердженою програмою Міністерства освіти ЗНО/НМТ; 2. Не потрібно купувати додаткової літератури(надаю всі потрібні матеріали): презентації, схеми, завдання, відео, тести...
0 / 5
280.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська
0 Відгуків
Вчитель вищої категорії, учитель-методист. Маю 20-річний досвід репетиторства. Бали ЗНО учнів 180+ Член журі мовних конкурсів Учні переможці Всеукраїнського етапу МАН
0 / 5
300.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська
0 Відгуків
Випускниця ЛНУ імені Івана Франка, магістр філології, педагог з досвідом. Для кожного учня розробляю індивідуальну програму відповідно до рівня знань та мети підготовки. Уроки проводжу у приємній, невимушеній атмосфері.
0 / 5
250.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Англійська, Українська
0 Відгуків
Рада допомоти удосконалювати ваші знання!
0 / 5
200.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська
0 Відгуків
📖Моя освіта: Кіровоградський педагогічний університет ім. В. Винниченка 👉Мої досягнення: маю індивідуальний підхід навчання, від тестування рівня знання мови до володіння словом. Допомагаю дорослим та дітям - всім, хто потребує покращити шкільну програму знань та бажає дуже добре розвинути зв'язне...
0 / 5
250.00 UAH/год
Докладніше

Як працює TeMa

Знайти репетитора по предмету Українська мова за спеціалізацією Репетитор для дітей Що б знайти репетитора з Українська мова за спеціалізацією Репетитор для дітей з більш ніж 31 репетиторів. Використовуйте фільтри, які зроблять ваш пошук комфортнішим.
Забронюйте перший урок Для бронювання уроку з предмету Українська мова за спеціалізацією Репетитор для дітей, перейдіть в анкету репетитора і натисніть на кнопку "Детальніше". Перейшовши в анкету репетитора за спеціалізацією Репетитор для дітей, оберіть зручний день і час для уроку в графіку з розкладом репетитора.
Підключення до урока Щоб підключиться до урока з Репетитор для дітей, перейдіть у вкладку "Уроки" і натисніть на кнопку "Підключитися". Кнопка "Підключитися" стає активною лише за 5 хвилин до початку уроку з предмету Українська мова. Після підключення ви опинитеся у відеоконференції, де і буде проходити урок з репетитором за спеціалізацією Репетитор для дітей.

Індивідуальні заняття українською мовою для дітей онлайн на платформі ТеМа

Онлайн навчання стає дедалі популярнішим серед батьків, які шукають ефективний спосіб підготувати своїх дітей до навчання в школі. І онлайн репетитор української мови для дітей - це чудове рішення для тих, хто шукає високоякісне навчання українською мовою в зручній формі. На платформі TeMa ви можете знайти досвідчених і кваліфікованих вчителів, які допоможуть вашим дітям опанувати мову швидко та ефективно. Ваша дитина матиме доступ до індивідуальних занять, на яких вона зможе спілкуватися українською мовою, вчитися правильно вимовляти слова, писати та читати.

Як обрати репетитора української мови для дітей

Платформа TeMa надає доступ до перевірених викладачів із високими професійними навичками та досвідом роботи з дітьми. Навчання української мови для дітей з використанням відео занять допомагають дітям легко занурюватися в мовне середовище і звикати до спілкування українською мовою. Вибір вчителя для дітей онлайн може бути непростим завданням, але з правильним підходом, можна знайти ідеального вчителя української мови для своєї дитини. 

Ось кілька ключових моментів, які потрібно враховувати при виборі репетитора:

  1. Визначте цілі: перш ніж почати пошук вчителя, визначте, яких цілей ви хочете досягти. Це може бути поліпшення рівня володіння мовою, підготовка до іспитів або просто розширення словникового запасу. Визначення цілей допоможе обрати викладача, який зможе ефективно працювати з вашою дитиною.
  2. Спілкуйтеся з кількома вчителями: після того, як ви знайшли кількох потенційних кандидатів, спілкуйтеся з ними і ставте запитання. Дізнайтеся про методи навчання, розклад занять, вартість і досвід роботи. Це допоможе вибрати найкращого репетитора.
  3. Визначте бюджет: ціна може бути важливим фактором при виборі репетитора. Визначте свій бюджет і шукайте репетиторів, які відповідають вашим фінансовим можливостям.
  4. Оцініть результати: після кількох занять із репетитором, оцініть результати. Переконайтеся, що ваша дитина розуміє матеріал і почувається комфортно з репетитором.

Українська може бути складною, але за допомогою правильного підходу, ви зможете знайти ідеального вчителя для своєї дитини. Дотримуйтесь перерахованих вище рекомендацій, щоб знайти репетитора, який зможе ефективно навчати вашу дитину.

Онлайн репетитори української мови для дітей - запорука ефективного навчання

Приватні уроки української мови для дітей онлайн - це не тільки знання правил граматики та словникового запасу, а й уміння розуміти українську культуру та традиції. Репетитори на платформі TeMa допоможуть вашій дитині захопитися українською мовою і зрозуміти, як вона може бути корисною в майбутньому.

Наші репетитори не тільки допоможуть дітям покращити знання української мови, а й підготують їх до шкільних тестів та іспитів. Вони можуть також допомогти дитині відновити пропущений матеріал і дати додаткову підтримку в навчанні.
Онлайн заняття на платформі TeMa дуже зручні та гнучкі. Дитина може займатися вдома або в школі, а також у будь-який час, який їй зручний. Усе, що потрібно - це комп'ютер або планшет і доступ до інтернету.

Також на платформі TeMa ви знайдете доступні ціни на онлайн заняття з репетитором української мови для дітей. Репетитор української мови для дітей онлайн на платформі TeMa - це зручно, ефективно і доступно. Не відкладайте навчання дитини на потім, почніть займатися вже сьогодні!

Поширені запитання про репетитора української мови для дітей

Які переваги навчання української мови з репетитором онлайн для дітей?

Навчання української мови з репетитором онлайн надає гнучкість у розкладі, доступність для дітей з різних регіонів, можливість обрати досвідченого викладача, а також зручність навчання з дому.

Чи потрібно мати певний рівень знання української мови для початку занять із репетитором онлайн?

Ні, для початку занять з репетитором української мови онлайн не потрібен певний рівень знань мови. Викладач підбере програму навчання, що відповідатиме вашому рівню та потребам.

Скільки коштує навчання української мови з репетитором онлайн?

Вартість навчання української мови з репетитором онлайн може варіюватися залежно від рівня досвіду викладача та тривалості занять. Важливо розуміти, що інвестування в підготовку дитини до школи є одним із найкращих вкладень у майбутнє, тож вартість репетитора української мови - це не лише грошові витрати, а й інвестиція в майбутнє своєї дитини.