Репетитори з німецької мови

Активних уроків: 1 / Проведено уроків: 308
Англійська, Українська
134 Відгуків
Викладач з предмету "Англійська Мова".
5.0 / 5
250.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 154
Англійська, Українська
53 Відгуків
Викладач з предмету "Англійська Мова".
4.9 / 5
250.00 UAH/год
Докладніше
Активних уроків: 2 / Проведено уроків: 201
Англійська, Українська
23 Відгуків
Дипломований державний педагог англійської мови з досвідом роботи у середніх та старших класах від 3-х років. Знання стандартів англійської мови, сучасних методів навчання та систем оцінювання. Середня школа Сент-Джеймс допомогла аспірантам покращити підсумкові результати тестів на 20%. Прагне створ...
4.7 / 5
100.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 2
Англійська, Німецька
1 Відгуків
Мене звати Артем.Я дипломований викладач англійської та німецької мови.Продовжую робити те,що люблю найбільше.Уроки онлайн англійської та німецької мови.Запрошую на заняття всіх бажаючих(діти,підлітки,дорослі,для всіх рівнів).Для тих хто:починає вчити з нуля,давно вчив і забув мову хоче впорядкувати...
5 / 5
200.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Англійська
0 Відгуків
Test
0 / 5
50.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська, Німецька
0 Відгуків
Мене звати Вікторія) Маю досвід викладання німецької мови понад 20 років) допоможу впевненіше почувати себе в іншомовному середовищі)
0 / 5
358.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Німецька
0 Відгуків
Донесу інформацію будь яким шляхом. Легко знаходжу спільну мову з будь яким учнем. Через місяць ви заговорите на німецькій мові. Найсучасніші інтерактивні матеріали з нахилом на розмовний аспект, багато комунікації і зручний вам графік
0 / 5
250.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська, Німецька
0 Відгуків
Привіт) мене звати Юлія. Я дуже люблю німецьку мову і з радістю поділюся знаннями з мотивованими, цілеспрямованими людьми.
0 / 5
250.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська
0 Відгуків
Привіт, я Наталія Буду рада працювати з відповідальними та цілеспрямованими людьми !
0 / 5
250.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Німецька
0 Відгуків
Доброго дня, мене звуть Катерина, я обожнюю німецьку і працюю з нею давно, допоможу вам добитися гарних результатів, лише за це літо змогла допомогти дітям перевестися в німецький клас, а дорослим знайти роботу, звертайтесь, працюю з усіма рівнями.
0 / 5
450.00 UAH/год
Докладніше

Як працює TeMa

Знайти кращого репетитора з предмета Німецька мова Для того що б знайти репетитора з предмету Німецька мова з більш ніж 11 репетиторів. Використовуйте фільтри, які зроблять ваш пошук швидшим і комфортнішим.
Забронюйте перший урок Щоб забронювати урок з предмета Німецька мова, перейдіть в анкету репетитора і натисніть на кнопку "Детальніше". Перейшовши до профілю репетитора з предмета Німецька мова, виберіть зручний день і час для урока в графіку з розкладом репетитора.
Підключення до урока Щоб підключиться до урока з предмета Німецька мова, перейдіть у вкладку "Уроки" і натисніть на кнопку "Підключитися". Кнопка "Підключитися" стає активною лише за 5 хвилин до початку уроку. Після підключення ви опинитеся у відеоконференції, де і буде проходити урок з репетитором по предмету Німецька мова.

Німецька одна з найбільш потрібних мов світу. Німеччина - країна, що прогресує та популярна для переїзду. Переважна кількість людей поїхала саме до Німеччини. Однак зіткнення з мовним бар'єром ускладнює процес влаштування на роботу та комунікації. Забезпечити якісне життя можливо, якщо знайти репетитора з німецької мови, його послуги допоможуть у встановлений термін отримати необхідний рівень знань для життя та роботи. Чому онлайн репетитор, а не курси подумаєте ви. Курси та програми допомагають відпрацювати знання. А репетитори з німецької допоможуть вивчити мову і за декілька місяців влаштуватись на роботу. Адже послуги репетитора включають побудову програми під ваш запит, бажану вартість, розбір помилок, розмовну практику.

Чому послуги викладача з німецької мови такі популярні?

Десятка найпоширеніших мов світу включає німецьку. Кар'єра в Німеччині та інших європейських країнах забезпечена за його володіння. Здавалося б складно вивчити в стислі терміни, але сформулювавши мету занять, репетитор підлаштовує програму повністю під вас. 

Люди шукають репетитора німецької мови з різних причин:

 • для роботи, німецька відкриває нові перспективи;
 • спілкування з німецькими родичами/друзями;
 • подорожей та комунікації з європейцями;
 • прочитання, перегляд книг\фільмів в оригіналі;
 • переїзд на постійне місце проживання;
 • саморозвиток, додаткові знання додають впевненості.

Платформа для пошуку репетиторів TeMa дає можливість занять з репетитором у всьому світі, за допомогою онлайн формату. Гнучкий графік, можливість вибору найкращого викладача з німецької мови, безпечні уроки, особистісний підхід, прийнятна вартість.

Приватні уроки німецької мови TeMa або курси

Коли справа стосується мов, виникає дилема, вибрати курси чи репетиторство. Ефективність онлайн курсів поступається репетиторським послугам. Групові заняття відпрацьовують знання, а уроки німецької мови їх дають. Репетитор працює системно на запит учня. Після кожного онлайн уроку відчуваються нові знання. Прогрес планується у всіх напрямках: граматиці, словниковому запасі, вимові, враховуючи потреби учня.

Методики існують різні, онлайн репетитору важливо підібрати найбільш ефективну для того, хто навчається, курси ж ведуться по одній загальноосвітній. На онлайн уроках з репетитором ви отримуєте актуальні знання у зручному темпі. 

Сервіс пошуку репетиторів TeMa забезпечує результат, оскільки:

 1. Увага онлайн репетитора спрямована на вас, програма підібрана на основі ваших потреб.
 2. Мотивація вчитися. Невигідно навчатися для галочки, адже витрачаються зароблені гроші.
 3. Наявність кваліфікованого спеціаліста, зворотний зв'язок, чесна критика. Робота йде на результат, а не на похвалу.
 4. Уникнення поширених помилок. Досвідчений репетитор знає, на чому акцентувати.
 5. Зручність навчання. Дистанційні уроки проходять на сервісі, матеріали в електронному вигляді, не потрібно завантажувати додаткові програми та прив'язуватися до певної локації.

Візьміть три пробні уроки зі знижкою 50% та переконайтеся в ефективності онлайн викладача німецької мови.

Чи складно вивчити мову з репетитором німецької з нуля?

Німецька складається з багатьох конструкцій, складних для сприйняття. Однак вона набагато простіше, ніж думаєте. Немає складових тонів як у китайському, сенс сказаного німецькою не змінюється від сказаного тону. Немає зв'язування слів (фонетичного злиття двох слів). Алфавіт за виключенням кількох звуків латинський. Відсутні постпозитивні суфікси як у турецькому. Немає складності написання, бо як чується – так і пишеться.

При правильному підході вивчити мову не важко. Адже закладається фундамент бази, що допомагає ефективно здобути нові знання, репетитор німецької підбере дієві методики, а навчання пройде цікаво та легко.

Як знайти репетитора з німецької мови

Завдяки сучасним технологіям, вибір репетиторів широкий. Сервіс пошуку репетиторів онлайн TeMa включає репетиторів різної кваліфікації та цінового діапазону. Перегляньте характеристики викладача: стаж, досвід, ціна, спеціалізація, та без проби важко зрозуміти. Кваліфікація перевірена сервісом, тому можна сміливо брати пробні уроки.

На що звернути увагу на онлайн занятті:

 • розмовну практику, якщо ви не починаєте вчити з нуля, то побудова заняття має перебувати більша частина часу на комунікації, навіть при практиці граматики;
 • домашні завдання, без закріплення знань вдома, ефективність занять у рази знизиться, самостійне опрацювання не менш важливе;
 • хороший викладач з німецької мови пояснює граматику мовою, що навчається, методиками графічного, контекстного, ситуативного пояснення;
 • перегляньте відгуки, для розуміння, чи допоміг фахівець іншим.

Головне пам'ятайте, має бути комфортно з репетитором онлайн, почуття продуктивності, гарного настрою та задоволення під час занять. Спробуйте декілька викладачів, з яким хочеться забронювати наступний урок, того й обирайте.

Репетитор з німецької мови ціна від чого залежить

Одні онлайн репетитори коштують 600 гривень, інші 200, чому так? Все залежить від поставленої мети й переважних якостей репетитора. Перед вибором педагога, визначтесь з бюджетом та можливостями. Щоб не переплатити, важливо знати, що ціни на репетиторство з німецької мови варіюються від спеціалізації, досвіду, кваліфікації.

Залежно від завдань, ціни на репетиторство будуть відрізнятись. Наприклад є такі завдання: підготовка до іспитів, поступове вивчення, термінове опанування певним рівнем, удосконалення розмовної мови чи вивчення граматики. Тут різний рівень та спеціалізація. Сервіс підбору репетиторів TeMa гарантує зручний спосіб оплати, захист платіжних даних або повернення коштів у разі скасування зайняття.

FAQ

Скільки коштує репетитор з німецької мови?

Вартість репетитора з німецької мови залежить від рівня складності занять та досвіду викладача. Ми пропонуємо доступні ціни на послуги кваліфікованих викладачів з багаторічним досвідом.