Репетитори Китайської мови

Проведено уроків: 0
Англійська, Українська, Російська, Китайська
0 Відгуків
大家好!我的中文名字是达莉娅,热烈欢迎大家来到我的课堂! Мене звати Дар'я і я - висококваліфікований викладач китайської мови, яка виходить за рамки традиційного підходу до навчання. Здобула вищу освіту в Харківському національному педагогічному університеті імені Григорія Сковороди, де отримала гл...
0 / 5
250.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська, Російська
0 Відгуків
大家好! 我叫索菲亚(Sofiya), 我为乌克兰语和俄语学生的汉语老师。 我的专业是汉语和英语辅导。 我已经多三年努力得学习汉语, 而且我有点儿跟原语民聊天儿的经验。 现在我住在基辅,正在我在基辅在线上较汉语。 向我说了多人中文很复杂, 但是汉语是有趣的和容易极了, 汉语法语也很简单。 如果对您还是汉语一点儿能,...
0 / 5
280.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Англійська, Китайська, Корейська
0 Відгуків
Навчаюсь на вчителя китайської та англійської мови, знаю корейську - вивчаю її вже протягом 5 років. Можу вести уроки українською або російською мовами. Атмосфера на уроках комфортна та ненапружена. Китайська: займаємось за програмою HSK, починаючи з початку та, щонайменше, до 4 рівня. Проходимо та...
0 / 5
200.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Англійська, Українська, Російська
0 Відгуків
Вітаю! Мене звати Валерія, навчаюсь на третьому курсі на викладача китайської та англійської мови. З 15 років вивчаю корейську мову і повністю закохана в азіатську культуру. Постійно розвиваю свої знання в різних напрямках. Сама постійно проходжу різні курси для підвищення кваліфікації. Також прийма...
0 / 5
225.00 UAH/год
Докладніше

Як працює TeMa

Знайти кращого репетитора з предмета Китайська мова Для того що б знайти репетитора з предмету Китайська мова з більш ніж 4 репетиторів. Використовуйте фільтри, які зроблять ваш пошук швидшим і комфортнішим.
Забронюйте перший урок Щоб забронювати урок з предмета Китайська мова, перейдіть в анкету репетитора і натисніть на кнопку "Детальніше". Перейшовши до профілю репетитора з предмета Китайська мова, виберіть зручний день і час для урока в графіку з розкладом репетитора.
Підключення до урока Щоб підключиться до урока з предмета Китайська мова, перейдіть у вкладку "Уроки" і натисніть на кнопку "Підключитися". Кнопка "Підключитися" стає активною лише за 5 хвилин до початку уроку. Після підключення ви опинитеся у відеоконференції, де і буде проходити урок з репетитором по предмету Китайська мова.

Китайська є однією з найскладніших для вивчення мов. Попри це, щорічно її вивчають велика кількість охочих переїхати до Китаю для навчання. Великим попитом у країні користуються перекладачі. Азіатські країни приваблює своєю кількістю різних місць для працевлаштування у престижних компаніях та агентствах. Та можливістю легко відкрити свій бізнес. А також високим рівнем життя. Культура країни самобутня і барвиста, тим самим не залишають байдужим туристів. Їхати до Китаю без знання мови не просто, тому що вона не схожа на слов'янську. Знайти схожі слова чи значення майже неможливо. Не переживайте, індивідуальні послуги репетитора з китайської мови допоможуть вам опанувати розмовну мову та почуватися “у своїй тарілці”, спілкуючись із місцевими жителями.

Приватні уроки китайської мови на платформі TeMa

Сьогодні, індивідуальне вивчення мови не є проблемою. Різні програми на смартфоні, відео уроки на майданчику YouTube, та інші допоміжні прийоми, які обіцяють самостійно опанувати мову. Чи це ефективно? Так, але немає впевненості у стовідсотковому результаті. Тому що послуги вивчення китайської мови з нуля не обійдеться простим алфавітом та зубрінням іноземних слів. Написання та вимова, це два різні світи у китайській мові, ви можете спокійно спілкуватися з носіями, не вміючи писати та читати ієрогліфи. Китайський багатий на різні групи діалектів. І це лише мала частина нюансів та особливостей мови. Приватні уроки з репетитором допоможуть вам побудувати процес навчання і вже з перших занять бачити результати. Тому що, індивідуальний підхід, окрім зубріння та начитки, включає правильну модель вивчення. Вона дасть змогу не лише здобувати знання, а й задоволення від процесу.

Як знайти викладача з китайської мови?

Китайська, при вивченні може налякати складністю. Але якщо правильно підібрати послуги спеціаліста, процес навчання викликатиме лише позитивні емоції. Як зробити це правильно? 

Нижче пропонуємо розглянути рекомендації, які допоможуть знайти репетитора китайської мови:

  1. У процесі пошуку звертайте увагу на кількість позитивних відгуків. Рейтинг та коментарі допоможуть підібрати найбільш відповідну послугу ментора.
  2. Кваліфікація та досвід. Залежно від вікової категорії та досвіду підготовки учня, буде потрібна різна кваліфікація вчителя. Для дітей підійдуть індивідуальні послуги локального ментора, а для абітурієнтів та дорослішого покоління будуть потрібні послуги носіїв.
  3. Кожен індивідуальний педагог має свою вартість за урок. Попри це, кожен може знайти ментора відповідно до свого бюджету.

Платформа для пошуку репетиторів TeMa допоможе вам підібрати спеціаліста відповідно до всіх ваших вимог. А завдяки фільтрам пошуку, вартості та кваліфікації цей процес прискориться в рази. Вже сьогодні ви можете домовитись з викладачем про зручний час для проведення першого уроку.

Яка ціна репетитора з китайської мови?

Якщо вас цікавить вартість репетитора китайської мови, ви можете зайти на ресурсі TeMa та ознайомитися з розцінками послуг вчителів ресурсу. Якщо вас цікавить конкретна вартість за заняття, ви можете скористатися пошуковою системою вартості. Вона допоможе відфільтрувати вартість, яка вам підійде по бюджету. 

Щоб зрозуміти, від чого залежить вартість за заняття у різних репетиторів, розглянемо такі фактори:

  • рівень підготовки учня, якщо навчання з нуля, знадобиться більше уроків для отримання потрібного результату;
  • вартість залежить від кваліфікації та рівня підготовки репетитора, чим більше досвіду, тим цінна за урок буде вищою;
  • принцип навчання та індивідуальний підхід теж впливають на вартість;
  • якщо потрібен прискорений курс вивчення знадобиться більша кількість уроків і загальна вартість за заняття буде більшою.

Платформа дає можливість знайти послуги репетитора, який буде відповідати всім вашим вимогам, включаючи вартість. Тому не відкладайте потім те, що можна зробити вже сьогодні, починайте навчання зараз, а спеціалісти ресурсу допоможуть вам у цьому.

Як вибрати репетитора китайської мови на платформі TeMa?

Китайська складна у вивченні у всіх своїх проявах. Ієрогліфи у вигляді алфавіту це мала частина, з якою вам доведеться зіткнутися у процесі навчання. Правильний вибір послуг індивідуального викладача полегшить процес вивчення та дозволить опанувати мову набагато швидше, ніж це робити самостійно. Як вибрати репетитора китайської мови? При виборі послуг потрібно відштовхуватися не лише від візуальних характеристик, а й відчуттів. Адже часом наш внутрішній голос підкаже, з яким репетитором вам буде комфортно на уроках, з ким простіше порозумітися. Під візуальними характеристиками мається на увазі інформація на платформі. Підготовка ментора, важливий критерій вибору. Тому що є ті, які можуть підготувати до міжнародних іспитів, а є ті, хто допомагають опанувати розмовну мову. У процесі вибору допоможуть коментарі та відгуки інших учнів, а також інформація про спеціаліста, яку ви зможете знайти в анкетах менторів. Вже зараз починайте вивчати китайську мову, та вільно спілкуйтеся з носіями.

Переваги послуг викладача китайської мови

Якщо ви хочете вивчити китайську, відразу звертайтеся до послуг репетиторів китайської мови. Послуга педагога, це контроль, який допоможе налагодити процес навчання та дозовано вивчати необхідний матеріал. Крім правил та вивчення ієрогліфів, ментор допоможе впоратися з розмовними діалектами, звучанням та тональністю. Вже з перших уроків ви зануритися у світ китайської мови, тренуватимете письмо та спілкування. Внаслідок того, що уроки проходитимуть онлайн на ресурсі, вам не потрібно буде додатково завантажувати програми або використовувати інші джерела. Вся комунікація між учнями та репетиторами проходить в одному місці. Вже зараз ви можете вибрати послугу ментора та розпочати шлях до вивчення нової мови.

FAQ

Який рівень знань потрібен для занять із викладачем китайської мови?

Розпочати вивчення китайської мови ви можете з нуля. На платформі TeMa ви зможете знайти викладача для найменших учнів, а також для абітурієнтів, яким потрібна допомога у складанні іспитів. Крім цього репетитори платформи допоможуть не просто вивчити мову, а й користуватися нею в реальному житті.

Скільки коштують послуги репетиторів китайської мови?

Вартість занять з репетитором китайської мови залежатиме від тривалості курсу, необхідного учневі, оскільки кожен має свій рівень знань. Від рівня підготовки вчителя, що вища кваліфікація, то ціна уроку буде більше. Попри це на платформі ви зможете знайти ментора відповідно до вашого бюджету.

Які переваги занять із репетитором китайської мови?

Навчаючись з репетиторами китайської мови, ви можете бути впевнені в гарантії результату. Оскільки ментор вибудує програму таким чином, щоб ви не лише вивчили теорію, а й на кожному уроці тренували розмовну мову. Крім цього, якщо якісь правила чи ієрогліфи будуть незрозумілі, вчитель пояснить незрозумілий момент.