Репетитори іспанської онлайн

Проведено уроків: 0
Іспанська
0 Відгуків
Навчаю та закохую в іспанську мову та культуру. На заняттях ми з моїми учнями проводимо різні інтерактиви, слухаємо, читаємо, говоримо та вивчаємо.
0 / 5
350.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська
0 Відгуків
¡Hola! Мене звати Христина, я викладач іспанської мови🇪🇸 Закінчую Київський національний лінгвістичний університет. Маю досвід у викладанні іспанської мови. Закохана у свою професію та обожнюю іспанську. З дитинства моє серце належить вивченню мов, і я з радістю ділюся своїм досвідом, надихаючи інши...
0 / 5
400.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Англійська, Іспанська, Російська
0 Відгуків
Студентка 4-го курса филологического факультета (испанский).Преподавала частным образом в течение 2-ух месяцев, вела пару уроков в университете второму курсу. Также имею опыт преподавания английского для детей начальных классов.
0 / 5
100.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Англійська, Українська, Іспанська, Російська
0 Відгуків
Меня зовут Алина. Закончила КИМО международные отношения уклон на иностранные языки испанский и английский . Преподаю онлайн более 3х лет. Использую инновационные методы обучения, легкую подачу что способствует быстрому усвоению материала. Предоставляю все материалы в любом формате.Сертифицированный...
0 / 5
750.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Англійська, Українська, Іспанська
0 Відгуків
Мене звати Катерина. Я студентка 3-го курсу. Навчаюсь в Іспанії (Universidad de Cadiz) та паралельно в Київському університеті імені Бориса Грінченка на спеціальності іспанська та англійська філології.
0 / 5
447.25 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Англійська, Українська, Іспанська
0 Відгуків
Маю дві вищі педагогічні освіти. До кожного учня застосовую індивідуальний підхід. На моїх уроках цікаво й пізнавально.
0 / 5
275.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Англійська
0 Відгуків
12-річний досвід роботи. Заняття як в групах(3 студенти), так і індивідуальни. Для підготовки к ЗНО і не тільки. Успіх гарантований при засвоєнні пройденого матеріалу, котрий подається логічно, систематично та енергійно. Терплячий викладач, завжди намагаюсь підлаштуватися під графік студента, його з...
0 / 5
300.00 UAH/год
Докладніше

Як працює TeMa

Знайти кращого репетитора з предмета Іспанська мова Для того що б знайти репетитора з предмету Іспанська мова з більш ніж 7 репетиторів. Використовуйте фільтри, які зроблять ваш пошук швидшим і комфортнішим.
Забронюйте перший урок Щоб забронювати урок з предмета Іспанська мова, перейдіть в анкету репетитора і натисніть на кнопку "Детальніше". Перейшовши до профілю репетитора з предмета Іспанська мова, виберіть зручний день і час для урока в графіку з розкладом репетитора.
Підключення до урока Щоб підключиться до урока з предмета Іспанська мова, перейдіть у вкладку "Уроки" і натисніть на кнопку "Підключитися". Кнопка "Підключитися" стає активною лише за 5 хвилин до початку уроку. Після підключення ви опинитеся у відеоконференції, де і буде проходити урок з репетитором по предмету Іспанська мова.

Якщо раніше багато хто прагнув закінчити університет і знайти стабільну роботу, то в сьогоднішніх реаліях мрії докорінно змінилися. Багато хто прагне того, щоб обрана професія дозволяла багато подорожувати й приносила задоволення. Колись володіння англійською було достатньо для комфортного життя, то зараз потрібно знати кілька мов. Одна з таких, це іспанська мова. Вона є другою за популярністю та вивченням серед мов у світі. Тому, що практично всі слова читаються, як і пишуться. А граматика ясна та зрозуміла. Почніть вивчати мову вже зараз, а послуги репетиторів іспанської на сервісі TeMa допоможуть вам у цьому.

Уроки іспанської мови на платформі TeMa

Уроки відбуваються на платформі для пошуку репетиторів TeMa у форматі відеоконференції. Таким чином ви зможете чути та бачити викладача іспанської мови. Програма уроку завжди готується заздалегідь репетиторами. Бо для людини, яка тільки починає свій шлях у вивченні іспанської, крім практики необхідно пояснити граматичні правила. А для учня, який володіє певним рівнем потрібно більше практики та тренування у розмовній мові. Тому все залежить від рівня підготовки учня та його бажаних результатів. Щоб урок був продуктивним, замість дошки використовується демонстрація екрана, зі заздалегідь підготовленими матеріалами. Якщо учень вивчає мову з нуля, додатково використовуються різні ігрові методики.

Найкращі репетитори іспанської мови

Вже з першого дня навчання, репетитори починають спілкуватися іспанською. Завдяки цьому ви зможете швидко подолати мовний бар'єр, а також прискорити вивчення мови. Більшість учнів віддають перевагу вчителям на сервісі пошуку репетиторів TeMa. 

Річ у тому, що навчальний процес платформи побудований таким чином, що:

  1. Індивідуальний підхід педагогів дозволяє швидше досягти поставлених цілей.
  2. На порталі є як носії, так і локальні викладачі.
  3. Вся комунікація з педагогом відбувається на онлайн ресурсі. Завдяки відеочатам та повідомленням. Не потрібно використовувати послуги інших джерел та програм.
  4. Кваліфікація педагога дозволяє навчати охочих будь-якого рівня підготовки.

Викладач іспанської мови це максимально зручний формат навчання. Тому, що можна отримувати знання у будь-який час, у будь-якій точці світу. Репетитори підтримують кожного учня, це не зрівняється з послугами вчителів групових занять.

Як знайти репетитора з іспанської мови?

Якщо ви шукаєте репетитора з іспанської, TeMa допоможе в цьому. Оскільки досвід багатьох учнів показав, що найефективніший метод вивчення мови, це індивідуальні заняття. Завдяки пошуковим фільтрам, ви зможете знайти ментора будь-якого рівня спілкування та кваліфікації. Якщо ви шукаєте послуги вчителя для дитини, то краще обрати локального вчителя. У якого є досвід роботи зі школярами та дошкільнятами. Якщо цілі вивчення мови, це робота чи переїзд, то як репетитор краще вибрати носія мови. Який зможе не лише допомогти у вивченні, а й поділиться різними секретами розмовної мови. Не витрачайте час на пошуки. Кращого репетитора з іспанської мови, ви зможете знайти на платформі TeMa.

Вартість репетитора з іспанської мови на платформі TeMa?

Один важливий фактор при виборі послуг вчителя іспанської мови – це вартість. Ні для кого не секрет, що вивчення іноземних мов це заняття не з дешевих. Розберемося, від чого залежить вартість заняття. Професіоналізм ментора, чим більший стаж роботи, тим вищим буде цінник. Методика викладання теж впливає на ціну, тому що індивідуальний підхід набагато краще допомагає в засвоєнні матеріалу. Тривалість курсу, якщо учень не знає ази іспанської мови, потрібно більше часу вивчення мови. При цьому на ресурсі TeMa ви можете обрати послуги репетитора відповідно до свого бюджету. До того ж на платформі представлена ​​не лише вартість за заняття, а також коротка інформація про викладача.

Як відбувається вивчення іспанської мови?

Ще з початкових класів навчання було для багатьох тим завданням, яке не дуже хотілося виконувати. Через графік занять, домашніх завдань. Двійок, які демотивували. Відповідно, бажання вчитися особливо не було. У нинішніх реаліях все інакше. Репетитори іспанської мови порталу TeMa дають знання, що працюють у реальному світі. 

А принцип уроків побудовано на таких моментах:

  • вчителі дають дійсно ту інформацію, яка потрібна конкретному учню;
  • вже з перших занять звучить іспанська мова, завдяки чому тренується слухове сприйняття;
  • вся інформація зрозуміла та структурована;
  • всі уроки відбуваються у комфортній обстановці, у зручний час;
  • для кращого засвоєння матеріалу використовуються різні ігри, відео та аудіо супроводи.

Таким чином учень вивчає матеріал не тому, що потрібно, а тому, що у нього є бажання це робити. Ви все ще думаєте над тим, чи потрібні послуги репетиторів з іспанської? Знання мов це можливості. Дозвольте собі опанувати знання, які обов'язково знадобляться в життєвих ситуаціях.

Часті запитання

Як правильно обрати репетитора з іспанської?

Щоб обрати репетитора іспанської мови, потрібно зрозуміти, які цілі та завдання будуть поставлені перед майбутнім викладачем. Завдяки фільтрам платформи TeMa ви можете обрати відповідного репетитора. Також у цьому вам допоможуть описи в анкетах викладачів.

Скільки коштують заняття з репетитором іспанської мови?

Цінова політика за послуги викладача іспанської мови залежить від рівня підготовки учня та поставленої мети перед репетитором. Також на вартість впливає кваліфікація ментора та кількість необхідних занять, які необхідно провести для досягнення результату.

Як проходять уроки з іспанської мови на платформі TeMa?

Уроки з викладачами відбуваються виключно на платформі. Не потрібно завантажувати додаткові програми. Всі заняття проходять у комфортній обстановці, у зручний час. А для кращого засвоєння матеріалу використовуються різні ігри, відео та аудіо супроводи.