Репетитори Початкових класів

Проведено уроків: 0
Українська, Російська
0 Відгуків
Маю великий та успішний досвід репетиторської діяльності. Вмію легко та цікаво пояснити будь який матеріал. Багато моїх учнів здобули високі бали при складанні іспитів ЗНО, покращили шкільні оцінки та здобули впевненість на уроках. Допоможу з легкістю освоїти та полюбити природничі дисциплін. Маю су...
0 / 5
112.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Англійська
0 Відгуків
вітаю) мене звати Соломія і я репетитор з англійської мови для дітей .Моя ціль- навчити як можна більше дітей англійської мови , простим , ненав'язливим методом . Я категорично проти зазубрювання та змушування дітей вивчати мову. Оскільки для мене головне це задоволення та інтерес дітей до вивчення...
0 / 5
110.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Англійська
0 Відгуків
Вітаю! Мене звати Каріна і я допоможу Вам легко та цікаво вивчати англійську мову)
0 / 5
200.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Англійська, Українська, Російська
0 Відгуків
Репетитор англійської мови для дітей та дорослих. Допоможу дитині у вивченні мови ,підготовці до іспитів та співбесід ,розвитку комунікативних навичок
0 / 5
400.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська
0 Відгуків
Заняття з української мови , математики та ЯДС з використанням сучасних інтерактивних платформ. Підготовка дитини до школи, програма розвивального навчання , НУШ, "Інтелект України", підготовка до контрольних робіт, виконання домашніх завдань, підвищення рівня знань учня за новою програмою 1-4 класі...
0 / 5
350.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська
0 Відгуків
Привіт! Я вчитель початкових класів, який любить свою роботу та закохує в навчання інших. Маю 2 педагогічні освіти та 4 роки стажу роботи з дітьми. Зі мною вам буде легко, комфортно навчатись та розвиватись.
0 / 5
300.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська
0 Відгуків
Я студентка Миколаївського національного університету імені Василя Олександровича Сухомлинського спеціальності Початкова освіта. Досвід викладання в мене вже більше 2 років. Працюю наразі онлайн через зум з використанням різних ігор та квестів
0 / 5
220.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська
0 Відгуків
Стану чудовим репетитором для ваших діточок! Знаходжу індивідуальний підхід до кожного учня. Використовую сучасні методи та ігрові форми навчання.
0 / 5
350.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська
0 Відгуків
З дитинства маю інтерес до викладання. Але зараз,коли я вже дипломований спеціаліст, я щаслива, що можу втілювати свої мрії і працювати з дітками. Перш за все, викладання для мене - це не можливість заробітку, а хобі. Мене надихають мої учні,які радіють на уроках, через те, що їм цікаво і пізнавальн...
0 / 5
170.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Англійська, Українська
0 Відгуків
Цікаві уроки англійської та української мови. Досвід роботи 4 роки. Працюю на результат. Індивідуальний підхід до кожного учня.
0 / 5
350.00 UAH/год
Докладніше

Як працює TeMa

Знайти кращого репетитора з предмета Молодші класи Для того що б знайти репетитора з предмету Молодші класи з більш ніж 23 репетиторів. Використовуйте фільтри, які зроблять ваш пошук швидшим і комфортнішим.
Забронюйте перший урок Щоб забронювати урок з предмета Молодші класи, перейдіть в анкету репетитора і натисніть на кнопку "Детальніше". Перейшовши до профілю репетитора з предмета Молодші класи, виберіть зручний день і час для урока в графіку з розкладом репетитора.
Підключення до урока Щоб підключиться до урока з предмета Молодші класи, перейдіть у вкладку "Уроки" і натисніть на кнопку "Підключитися". Кнопка "Підключитися" стає активною лише за 5 хвилин до початку уроку. Після підключення ви опинитеся у відеоконференції, де і буде проходити урок з репетитором по предмету Молодші класи.

Багато батьків майбутніх першокласників думають, що навчити писати та читати чадо можна самотужки. При цьому важливо зважати на те, що сучасні шкільні програми передбачають серйозні вимоги до учнів. Тому якісної та самостійної підготовки дитини може бути недостатньо. У цей відповідальний момент прийдуть на допомогу професійні  репетитори початкових класів. У пошуках фахівця допоможе платформа TeMa. Тут зібрані десятки анкет різних педагогів, з реальними відгуками та оцінками. До того ж, навіщо ризикувати з навчанням, якщо можна звернутися до професійного репетитора.

Навіщо потрібен репетитор молодших класів?

Часом у самостійному навчанні дошкільнят батьки розуміють, що їм потрібна допомога професіонала. Бо діти не завжди хочуть робити те, що їм кажуть, а особливо це стосується навчання. Виникає проблема з капризами, непослухом та відсутністю інтересу до навчання. У цьому випадку на допомогу прийдуть репетитори.

Переваг у репетитора початкових класів є кілька:

  1. Надійність. Грамотний репетитор не навантажуватиме зайвою інформацією. Навпаки наголосить на слабкі сторони і прокачає необхідними знаннями.
  2. Викладач підбере індивідуальний підхід до кожної дитини.
  3. Репетитор може підготувати відразу з усіх напрямків, від математики до письма. 

Вчитель допоможе адаптуватися до шкільної програми та навантажень загалом. Пояснити складні моменти простою та доступною мовою. Така форма навчання дасть розуміння малюкові, що вчиться цікаво та захоплююче. 

Як знайти репетитора молодших класів?

Якщо вашому чаду знадобилася допомога з уроками, у цьому допоможуть репетитори на платформі TeMa. Сервіс знайде досвідчених викладачів молодших класів в будь-якій точці світу. TeMa, є платформою, де зібрані анкети педагогів різної кваліфікації та досвіду. У пошуку репетитора, допоможуть вам фільтри, встановіть потрібні параметри відповідно до ваших вимог, а система пошуку знайде потрібні варіанти. Також у виборі вам будуть корисні відгуки. Кожен репетитор проходить перевірку на відповідність достовірності інформації та кваліфікації.

Заняття з репетитором початкових класів на платформі TeMa

Усі заняття відбуваються виключно на платформі. Не потрібно використовувати додаткові програми та ресурси. Уроки відбуваються у «лайф» форматі. У заздалегідь домовлений час репетитор та учень підключаються до конференції. У процесі уроку репетитор з дитиною розбирають незрозумілі теми та вивчають новий матеріал. Для закріплення результату даються індивідуальні домашні завдання, щоб не сильно навантажувати малюка.
Щоб заняття проходило цікаво,  репетитор молодших класів чергує складні та прості теми, включає в навчальний процес різні відео та ігри. Це дозволяє підвищити інтерес та збільшує бажання вчитися.

Як вибрати вчителя початкових класів?

У пошуку  репетиторів початкових класів батьки стикаються з питанням, кого вибрати, наставника з досвідом більш ніж 20 років чи молодого енергійного фахівця. Кожна сім'я має свій власний підхід до вибору. При цьому у виборі є нюанси, які дозволять зробити правильний вибір. Якщо у дитини не виходить зосередитися на предметі, є проблеми з організацією часу, у такому разі підійде досвідченіший репетитор, він сприятиме тому, що учень стане організованим і посидючим. Якщо ж в учня є труднощі у встановленні контакту, є страх і невпевненість, то тут може допомогти молодший викладач. Сучасний підхід дозволяє знайти контакти з дитиною і побудувати довірчі відносини, цим прискорить процес вивчення матеріалу. У пошуку репетитора вам допоможе сервіс підбору репетиторів TeMa.

Вартість репетитора початкових класів?

Ні для кого не секрет, що в процесі вибору кращого репетитора для малюка багато батьків насамперед задаються питанням "А скільки це може коштувати?". 

Вартість послуг заняття з викладачем залежить від багатьох факторів:

  • як відбуватимуться заняття, у парі чи індивідуально;
  • тривалість та частота занять. Бо якщо у дитини спочатку слабка підготовка, знадобиться більше часу;
  • затребуваність педагога, його досвід та кваліфікація. Чим більше у репетитора практики та занять, тим вище буде ціна за урок; 
  • на вартість може вплинути складність завдання, яке стоїть перед репетитором і терміни за які потрібно досягти потрібних результатів.

На сайті передбачені фільтри, параметри яких дозволяють обрати репетитора відповідно до вашого бюджету. Не витрачайте час на пусті пошуки. Платформа TeMa - це найкращі  репетитори початкових класів. Кваліфіковані вчителі дадуть можливість дошкільнику підтягнути базові знання та навички. А також сприяють розкриттю потенціалу вашого чада.

Поширені запитання про репетитора молодших класів

Які переваги онлайн репетитора для початкових класів?

Репетитор для початкових класів онлайн пропонує зручний розклад занять, гнучкі можливості вибору викладача, доступ до великої кількості навчальних матеріалів і зниження вартості навчання.

Як знайти репетитора для початкових класів?

Знайти викладача ви можете на платформі ТеМа. Ви зможете виставити всі необхідні параметри і знайти фахівця, який допоможе вирішити поставлені вами завдання.

Чому обирають індивідуальні заняття з репетиторами для початкових класів?

Дитині буде легше звикнути до навчання в початковій школі разом із репетитором. Діти починають знайомитися з різними науками і для того, щоб полегшити їм життя, викладач усе пояснить, додасть впевненості та знань. Завдяки індивідуальним заняттям дитина зможе краще засвоїти матеріал.