Репетитори Початкових класів

Проведено уроків: 0
Українська
0 відгуків
Стану чудовим репетитором для ваших діточок! Знаходжу індивідуальний підхід до кожного учня. Використовую сучасні методи та ігрові форми навчання.
0 / 5
300.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Українська
0 відгуків
З дитинства маю інтерес до викладання. Але зараз,коли я вже дипломований спеціаліст, я щаслива, що можу втілювати свої мрії і працювати з дітками. Перш за все, викладання для мене - це не можливість заробітку, а хобі. Мене надихають мої учні,які радіють на уроках, через те, що їм цікаво і пізнавальн...
0 / 5
170.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Англійська, Українська
0 відгуків
Цікаві уроки англійської та української мови. Досвід роботи 4 роки. Працюю на результат. Індивідуальний підхід до кожного учня.
0 / 5
350.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Українська
0 відгуків
Добрий день! Мене звати Інна Олександрівна. Я з радістю стану вашій дитині другом та допоможу легко опанувати шкільну програму та покращити знання. А саме: - надолужити програму,яку пропустила дитина; - підготую дитину до школи; - допоможу у виконанні домашніх завдань; - удосконалю навички швидкоч...
0 / 5
250.00 UAH/год
150.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Українська
0 відгуків
Репетитор для дошкільнят та молодших школярів: - індивідуальне навчання (для тих, хто перебуває на домашньому навчанні); - підготовка дітей до школи; - допомога у виконанні домашніх завдань; - ліквідування прогалини у знаннях; - прищеплюю дитині навички самостійної роботи з навчальним матеріалом, ро...
0 / 5
150.00 UAH/год
120.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Українська
0 відгуків
Мене звати Оксана і я займаюся репетиторством з математики і української мови для дітей 1-9 класів Багато років підряд мені служила математика для різноманітних теоритичних питань, а переїхавши жити в Польщу, я зрозуміла, що крім математики можу навчати також української мови. Тому, пропрацювавши в...
0 / 5
340.49 UAH/год
Проведено уроків: 0
Англійська, Українська
0 відгуків
Я вчитель англійської мови та початкових класів. Працюю із дітьми 1-11 класів. Викладаю англійську мову в цікавій інтерактивній формі, використовую багато ігр та розмовних вправ на уроках. Заняття можуть бути індивідуальні або в міні групах. Також пропоную свої послуги у підготовці дітей до школи, н...
0 / 5
150.00 UAH/год
115.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Англійська, Українська, Російська
0 відгуків
Репетитор английского языка и математики. Помощь в выполнении домашних заданий, подготовка к экзаменам, контрольным работам, тестам. Дополнительный материал предоставляется. Занятия на территории ученика. Возможны парные занятия при одинаковом уровне знаний учеников
0 / 5
350.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Українська
0 відгуків
Експерт-практик, методист з підготовки до школи та раннього розвитку, вчитель вищої категорії початкової школи.
0 / 5
650.00 UAH/год
850.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Українська
0 відгуків
Привіт. Мене звати Христина і я саме твій репетитор з математики, української мови, читання. Поясню матеріал доступно, легко та в ігровій формі. Зі мною навчання стає легким та зрозумілим, і ми обов'язково подружимося.
0 / 5
200.00 UAH/год
150.00 UAH/год

Як працює TeMa

Знайти кращого репетитора з предмета Молодші класи Для того що б знайти репетитора з предмету Молодші класи з більш ніж 12 репетиторів. Використовуйте фільтри, які зроблять ваш пошук швидшим і комфортнішим.
Забронюйте перший урок Щоб забронювати урок з предмета Молодші класи, перейдіть в анкету репетитора і натисніть на кнопку "Детальніше". Перейшовши до профілю репетитора з предмета Молодші класи, виберіть зручний день і час для урока в графіку з розкладом репетитора.
Підключення до урока Щоб підключиться до урока з предмета Молодші класи, перейдіть у вкладку "Уроки" і натисніть на кнопку "Підключитися". Кнопка "Підключитися" стає активною лише за 5 хвилин до початку уроку. Після підключення ви опинитеся у відеоконференції, де і буде проходити урок з репетитором по предмету Молодші класи.

Багато батьків майбутніх першокласників думають, що навчити писати та читати чадо можна самотужки. При цьому важливо зважати на те, що сучасні шкільні програми передбачають серйозні вимоги до учнів. Тому якісної та самостійної підготовки дитини може бути недостатньо. У цей відповідальний момент прийдуть на допомогу професійні  репетитори початкових класів. У пошуках фахівця допоможе платформа TeMa. Тут зібрані десятки анкет різних педагогів, з реальними відгуками та оцінками. До того ж, навіщо ризикувати з навчанням, якщо можна звернутися до професійного репетитора.

Навіщо потрібен репетитор молодших класів?

Часом у самостійному навчанні дошкільнят батьки розуміють, що їм потрібна допомога професіонала. Бо діти не завжди хочуть робити те, що їм кажуть, а особливо це стосується навчання. Виникає проблема з капризами, непослухом та відсутністю інтересу до навчання. У цьому випадку на допомогу прийдуть репетитори.

Переваг у репетитора початкових класів є кілька:

  1. Надійність. Грамотний репетитор не навантажуватиме зайвою інформацією. Навпаки наголосить на слабкі сторони і прокачає необхідними знаннями.
  2. Викладач підбере індивідуальний підхід до кожної дитини.
  3. Репетитор може підготувати відразу з усіх напрямків, від математики до письма. 

Вчитель допоможе адаптуватися до шкільної програми та навантажень загалом. Пояснити складні моменти простою та доступною мовою. Така форма навчання дасть розуміння малюкові, що вчиться цікаво та захоплююче. 

Як знайти репетитора молодших класів?

Якщо вашому чаду знадобилася допомога з уроками, у цьому допоможуть репетитори на платформі TeMa. Сервіс знайде досвідчених викладачів молодших класів в будь-якій точці світу. TeMa, є платформою, де зібрані анкети педагогів різної кваліфікації та досвіду. У пошуку репетитора, допоможуть вам фільтри, встановіть потрібні параметри відповідно до ваших вимог, а система пошуку знайде потрібні варіанти. Також у виборі вам будуть корисні відгуки. Кожен репетитор проходить перевірку на відповідність достовірності інформації та кваліфікації.

Заняття з репетитором початкових класів на платформі TeMa

Усі заняття відбуваються виключно на платформі. Не потрібно використовувати додаткові програми та ресурси. Уроки відбуваються у «лайф» форматі. У заздалегідь домовлений час репетитор та учень підключаються до конференції. У процесі уроку репетитор з дитиною розбирають незрозумілі теми та вивчають новий матеріал. Для закріплення результату даються індивідуальні домашні завдання, щоб не сильно навантажувати малюка.
Щоб заняття проходило цікаво,  репетитор молодших класів чергує складні та прості теми, включає в навчальний процес різні відео та ігри. Це дозволяє підвищити інтерес та збільшує бажання вчитися.

Як вибрати вчителя початкових класів?

У пошуку  репетиторів початкових класів батьки стикаються з питанням, кого вибрати, наставника з досвідом більш ніж 20 років чи молодого енергійного фахівця. Кожна сім'я має свій власний підхід до вибору. При цьому у виборі є нюанси, які дозволять зробити правильний вибір. Якщо у дитини не виходить зосередитися на предметі, є проблеми з організацією часу, у такому разі підійде досвідченіший репетитор, він сприятиме тому, що учень стане організованим і посидючим. Якщо ж в учня є труднощі у встановленні контакту, є страх і невпевненість, то тут може допомогти молодший викладач. Сучасний підхід дозволяє знайти контакти з дитиною і побудувати довірчі відносини, цим прискорить процес вивчення матеріалу. У пошуку репетитора вам допоможе сервіс підбору репетиторів TeMa.

Вартість репетитора початкових класів?

Ні для кого не секрет, що в процесі вибору кращого репетитора для малюка багато батьків насамперед задаються питанням "А скільки це може коштувати?". 

Вартість послуг заняття з викладачем залежить від багатьох факторів:

  • як відбуватимуться заняття, у парі чи індивідуально;
  • тривалість та частота занять. Бо якщо у дитини спочатку слабка підготовка, знадобиться більше часу;
  • затребуваність педагога, його досвід та кваліфікація. Чим більше у репетитора практики та занять, тим вище буде ціна за урок; 
  • на вартість може вплинути складність завдання, яке стоїть перед репетитором і терміни за які потрібно досягти потрібних результатів.

На сайті передбачені фільтри, параметри яких дозволяють обрати репетитора відповідно до вашого бюджету. Не витрачайте час на пусті пошуки. Платформа TeMa - це найкращі  репетитори початкових класів. Кваліфіковані вчителі дадуть можливість дошкільнику підтягнути базові знання та навички. А також сприяють розкриттю потенціалу вашого чада.

Поширені запитання про репетитора молодших класів

Які переваги онлайн репетитора для початкових класів?

Репетитор для початкових класів онлайн пропонує зручний розклад занять, гнучкі можливості вибору викладача, доступ до великої кількості навчальних матеріалів і зниження вартості навчання.

Як знайти репетитора для початкових класів?

Знайти викладача ви можете на платформі ТеМа. Ви зможете виставити всі необхідні параметри і знайти фахівця, який допоможе вирішити поставлені вами завдання.

Чому обирають індивідуальні заняття з репетиторами для початкових класів?

Дитині буде легше звикнути до навчання в початковій школі разом із репетитором. Діти починають знайомитися з різними науками і для того, щоб полегшити їм життя, викладач усе пояснить, додасть впевненості та знань. Завдяки індивідуальним заняттям дитина зможе краще засвоїти матеріал.