Репетитори з хімії онлайн

Проведено уроків: 0
Українська
0 Відгуків
Студентка 4 курсу спеціальності Біотехнології та біоінженерія. Навчаюся в Кременчуцькому Національному Університеті імені Михайла Остроградського. Чотири роки займаюсь науковою діяльністю на кафедрі. Брала участь в олімпіадах з хімії, тому гарно орієнтуюсь в цьому предметі і буду рада викладати його...
0 / 5
230.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська
0 Відгуків
Викладаю в ліцеї хімію 8 років, біологію - 5 років. На уроках використовую презентації, відеодосліди. Пояснюю матеріал доступно, починаючи із найпростішого. На уроках приділяю увагу практичній частині. На заняттях одразу приділяю увагу на закріплення, використовуючи різні прийоми - кросворди, онла...
0 / 5
250.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська
0 Відгуків
Я випускниця хімічного факультету КНУ ім. Т.Г.Шевченка. Досвід роботи викладання 8 років. 1.Пояснюю матеріал швидко та зрозуміло школярам 7-11 класів 2.Підготовка до ЗНО 3.Підготовка до Олімпіад 4.Виконую контрольні та самостійні роботи 5.Проводжу заняття ОНЛАЙН.
0 / 5
250.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська
0 Відгуків
Мене звати Юрій Мащакевич, маю більш ніж 50-річним досвідом роботи у школі вчителем хімії та біології. Закінчив факультет біології Львівського університету імені Івана Франка. За свою кар'єру я багато чого навчився і багато чому навчив. Зараз я допомагаю студентам з хімії та біології як онлайн репет...
0 / 5
125.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська, Російська
0 Відгуків
Маю вищу категорію, звання учитель-методист. Працюю за власною методикою розвитку критичного мислення, від простого до складного, у логічній послідовності. Задачі розв'язуємо як стандартними, так і нестандартними методами, щоб дитина бачила логічно-послідовні зв' язки. Враховую вікові та психологічн...
0 / 5
1000.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Англійська, Українська
0 Відгуків
Я -- лікар, і знаю, як здобути знання без стресу і синдома відмінника у медичному університеті. Завжди рада допомогти вам протягом всього навчання.
0 / 5
250.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська, Російська
0 Відгуків
Викладаю хімію і біологію. Досвід роботи більше ніж 12 років
0 / 5
400.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська
0 Відгуків
Працюю з дітьми понад 15 років.
0 / 5
280.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська, Російська
0 Відгуків
я вважаю , що хімія це просто, головне щоб було цікаво її вчити
0 / 5
200.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Англійська, Українська
0 Відгуків
Кандидат хімічних наук, маю переможців олімпіад, провідний науковець і просто вчитель. Моя мета: кожен може знати хімію!
0 / 5
170.00 UAH/год
Докладніше

Як працює TeMa

Знайти кращого репетитора з предмета Хімія Для того що б знайти репетитора з предмету Хімія з більш ніж 16 репетиторів. Використовуйте фільтри, які зроблять ваш пошук швидшим і комфортнішим.
Забронюйте перший урок Щоб забронювати урок з предмета Хімія, перейдіть в анкету репетитора і натисніть на кнопку "Детальніше". Перейшовши до профілю репетитора з предмета Хімія, виберіть зручний день і час для урока в графіку з розкладом репетитора.
Підключення до урока Щоб підключиться до урока з предмета Хімія, перейдіть у вкладку "Уроки" і натисніть на кнопку "Підключитися". Кнопка "Підключитися" стає активною лише за 5 хвилин до початку уроку. Після підключення ви опинитеся у відеоконференції, де і буде проходити урок з репетитором по предмету Хімія.

Комусь легко даються точні науки, а в когось вивчення викликають суцільні муки. Зазвичай шукають репетитора з хімії школярі, яким потрібно підтягнути знання. Абітурієнтам, які складають іспити для вступу до вузів та міжнародних університетів. Також людям, котрі хочуть працювати на європейському ринку. Оскільки багато посад, які добре оплачуються, мають на увазі знання хімії. Хімія нелегкий предмет, тому при виборі послуг педагога важливо, щоб він був не тільки кваліфікованим, а й міг підібрати індивідуальний підхід, пояснивши складне простою мовою. Такого викладача ви зможете знайти на платформі для пошуку репетиторів TeMa.

Як проходять індивідуальні уроки з хімії?

Усі заняття з репетиторами хімії проходять на платформі. Тому не потрібно додатково завантажувати програми або використовувати інші ресурси. Можна вибрати індивідуальні уроки та заняття у групах. Навчання зручно тим, що вам не потрібно витрачати час та гроші, щоб потрапити в інший кінець міста. Ви обираєте зручний час для занять, комфортну обстановку. 

Заняття проходять як і звичайні уроки, включаючи:

 • відео та презентації, які допомагають не тільки чути інформацію, а й бачити;
 • формули, неорганічних та органічних сполук;
 • розбір складних і незрозумілих тем, якими можуть виникнути труднощі;
 • лабораторні роботи, випробування, вправи для перевірки знань;
 • інтерактивні ігри та завдання для підвищення інтересу.

За підсумками занять з викладачем ви можете легко вирішувати важкі завдання, формули й розбиратися в рівняннях. Скласти іспити до будь-якого міжнародного університету. Знання хімії допоможуть здобути престижну посаду на європейському ринку. Не відкладайте вивчення на потім, почніть отримувати знання вже зараз. Якщо потрібно в найкоротші терміни знайти репетитора хімії, в цьому вам допоможуть послуги сервісу пошуку репетиторів TeMa.

Де знайти репетитора з фізики?

Знайти репетитора з фізики в наш час не складає особливих труднощів. Пошукова система видає тисячі оголошень з послугами та вартістю вчителя. Питання в іншому, як із такої кількості обрати того самого ментора? Ви можете витратити багато часу перебираючи анкети педагогів, проходити перші уроки, у пошуку кваліфікованого вчителя, за оптимальною вартістю. А можете скористатися послугами ресурсу TeMa та у найкоротший термін підібрати потрібного викладача. Як це зробити? Все просто! Вище ви знайдете фільтри, можна встановити необхідний регіон, кваліфікацію вчителя та потрібну вам вартість. Далі вам буде доступна база анкет професійних викладачів, які підтвердили свою кваліфікацію наявністю дипломів та сертифікатів. Ресурс допоможе підібрати послуги репетитора як для найменших учнів, які вивчають хімію з нуля, так і для студентів.

Репетитор з фізики ціна на платформі TeMa

Якою буде вартість послуг викладача з хімії на сервісі підбору репетиторів TeMa? Вартість залежатиме від багатьох факторів, включаючи індивідуальні розцінки самого вчителя. 

На вартість уроку впливають такі фактори, як:

 • кваліфікація ментора, його навички та досвід;
 • рівень знань та підготовка учня з хімії;
 • завдання та цілі які стоятимуть перед викладачем;
 • тривалість навчання та регулярність занять.

На платформі передбачені фільтри вартості. Вони допоможуть підібрати вчителів відповідно до вашого бюджету. Обравши вчителя, можна спрогнозувати, яка вартість буде необхідна для повного курсу індивідуальних уроків з хімії. Не витрачайте час на інші ресурси, починайте вивчення вже зараз разом із платформою TeMa.

Послуги репетитора з хімії

Багато хто вважає, що послуги індивідуальних занять можна замінити: вивченням конспектів, переглядом відео уроків або самостійно проходити теми з підручника. Хімія належить точним наукам і розібратися в тонкощах уроку складно. Тому варіант самостійного вивчення підійде не кожному. Забезпечити комплексне роз'яснення матеріалу можуть педагоги ресурсу TeMa. 

Можна відзначити такі переваги роботи з найкращими репетиторами хімії:

 1. Методика та професійний підхід. Викладачі підбирають програму індивідуально для кожного учня.
 2. Навчаючись з ментором, ви можете бути впевнені, що отримаєте потрібний обсяг інформації й подача буде ясна і зрозуміла.
 3. Вчитель завжди орієнтується на якість викладання, оскільки на ресурсі передбачена рейтингова система та відгуки.

Уроки з хімії з педагогами платформи TeMa в будь-якому випадку дають свої плоди, тому, що з вами займатимуться кваліфіковані педагоги, які допоможуть розібрати складні теми та дадуть відповіді на питання.

Як підібрати викладача хімії?

Якщо вам потрібен репетитор з хімії, потрібно пам'ятати, що це відповідальне завдання. Бо від правильного вибору ментора залежать терміни досягнення ваших цілей. А також рівень складності розуміння матеріалу. Якщо ментор підібраний правильно, процес навчання пройде максимально непомітно і захоплююче, а на заняттях ви отримуватимете тільки позитивні емоції. Якщо ж ментор підібраний не зовсім правильно, ви довго йтимете до поставлених завдань, а процес вивчення супроводжуватиметься стресом та нерозумінням. Щоб не допустити такого, платформа допоможе зробити правильний вибір. Для цього перейдіть вище, до фільтрів та виставте необхідні параметри. Анкети педагогів допоможуть швидше визначиться із вибором. Знання – це можливості. Почніть відкривати їх уже зараз разом із репетиторами TeMa.

FAQ

Як обрати репетитора з фізики?

Щоб обрати кращого репетитора хімії, перш за все потрібно розуміти, які завдання та цілі стоятимуть перед ним. Також у виборі вам допоможуть фільтри платформи TeMa та анкети репетиторів, у яких є опис кваліфікації та досвіду.

Ціна репетиторів з хімії на платформі TeMa?

Вартість уроків з репетитором з хімії залежить від таких моментів як: досвід та кваліфікація вчителя, індивідуальний підхід та методика навчання. На вартість також впливають цілі поставлені перед викладачем та рівень знань учня.

Як відбуваються заняття з хімії?

Заняття з репетитором хімії відбуваються на платформі у режимі відеоконференції. Щоб заняття було продуктивним та ефективним використовуються різні ігри та відео матеріали. Також, крім лекції, викладач використовує демонстрацію екрана, щоб інформація сприймалася не тільки на слух, а й візуально.