Партнерська програма

Онлайн освіта стрімко розвивається і стає затребуваною. Люди приходять не тільки підтягнути шкільні знання, а й рости професійно і вдосконалюватися. На TeMa доступно більше 130 предметів, що надає великі можливості як для учнів, так і викладачів. Почніть отримувати додатковий дохід направляючи учнів або репетиторів на нашу платформу. Це легко!

Як це працює

Крок 1 - Реєстрація
Крок 1 - Реєстрація

Зареєструйтеся як партнер. Створіть особистий кабінет, щоб отримати доступ до всіх пропозиції і почати співпрацю.

Крок 2 - Почніть запрошувати
Крок 2 - Почніть запрошувати

У вас з'явиться унікальне реферальне посилання для запрошення учнів і викладачів.

Крок 3 - Дохід
Крок 3 - Дохід

Отримуйте дохід за допомогою комісії у вигляді відсотка від уроку або фіксованої суми. Чим більше студентів, тим вище комісія, відповідно і заробіток.

FAQ

Як заробити на платформі для пошуку репетиторів Tema?

Ви можете отримувати комісійні у вигляді фіксованої суми за проведення уроків, а також за кожного студента та викладача, який реєструвався та провів або ж був присутнім на першому уроці платформи Tema. Перехід здійснюється за вашим унікальним реферальним посиланням.

Скільки можна заробити на платформі?

Ваш дохід на сервісі пошуку репетиторів Tema буде залежати від якості та кількості проведених уроків, а також від кількості студентів та вчителів, яких ви можете привести на платформу завдяки індивідуальному реферальному посиланню.

Як швидко можна почати заробляти на платформі Tema?

Сервіс пошуку репетиторів онлайн Tema дозволяє вийти на достатній рівень заробітку. При цьому все буде залежати і від вас. Чим швидше ви почнете проводити уроки та запрошувати знайомих, викладачів на платформу, тим швидше ви побачите дохід.

Переваги роботи із платформою Tema?

На сервісі підбору репетиторів Tema можна не тільки отримувати знання, а й заробляти. Завдяки проведенню уроків, а також запрошенню учасників з реферального посилання. А ще, простота в тому, що ви в будь-який час зможете вивести кошти на свій рахунок або картку.