Репетитори в Одесі

Проведено уроків: 3
Англійська, Українська, Російська
1 відгуків
Вітаю! Завжди полюблала вчити мови і допомагати іншим їх вивчати. Вважаю, що вивчення мов має бути інтерактивним, цікавим і продуктивним. Саме тому я завжди намагаюсь підібрати індивідуальний підхід і програму для кожного учня. Навчаюсь на спеціальності "Міжнародні відносини" з глибоким вивченням...
5 / 5
225.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Українська
0 відгуків
Вчитель української мови та літератури, володію сучасними інструментами викладання та новітніми методиками.
0 / 5
280.00 UAH/год
230.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Українська
0 відгуків
Вчитель вищої категорії, учитель-методист. Маю 20-річний досвід репетиторства. Бали ЗНО учнів 180+ Член журі мовних конкурсів Учні переможці Всеукраїнського етапу МАН
0 / 5
300.00 UAH/год
150.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Англійська, Українська
0 відгуків
Виклада в школі кілька років ( 5-11 класи). Потім перейшла на індивідуальні заняття онлайн. Займаюсь з дітьми, школярами і дорослими. Я обожнюю кімнатні рослини, на кожному підвіконні маю по три вазони, люблю малювати картини за номерами. Моя улюблена це зображення Лондонської вежі. Маю кота на...
0 / 5
200.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Англійська, Українська, Російська
0 відгуків
Репетитор английского языка и математики. Помощь в выполнении домашних заданий, подготовка к экзаменам, контрольным работам, тестам. Дополнительный материал предоставляется. Занятия на территории ученика. Возможны парные занятия при одинаковом уровне знаний учеников
0 / 5
350.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Турецька
0 відгуків
Если вы все желаете выучить турецкий, а для вас он сложный и вы перепробовали множество методик изучения, а толку мало, предлагаю изучать турецкий по авторской, специально разработанной методике, которая направлена на быстрое овладение языком. Качество знаний гарантирую, если вы действительно не тол...
0 / 5
600.00 UAH/год
300.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Українська, Російська
0 відгуків
Викладач української мови та літератури і історії України (підготовка до ЗНО/ДПА, шкільна програма), викладач німецької мови для початківців (А1-А2)
0 / 5
300.00 UAH/год
100.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Українська
0 відгуків
Вітаю! Мене звати Олена. На посаді вчителя української мови та літератури працюю вже понад двадцяти років , які дали певний досвід у викладанні, у спілкуванні з учнями, до яких ставлюся з повагою, бажанням зрозуміти кожного. Маю вищу педагогічну освіту. Вважаю, що найголовнішим у професії вчителя є...
0 / 5
120.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Англійська, Китайська, Корейська
0 відгуків
Навчаюсь на вчителя китайської та англійської мови, знаю корейську - вивчаю її вже протягом 5 років. Можу вести уроки українською або російською мовами. Атмосфера на уроках комфортна та ненапружена. Китайська: займаємось за програмою HSK, починаючи з початку та, щонайменше, до 4 рівня. Проходимо та...
0 / 5
200.00 UAH/год
180.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Англійська, Українська, Російська
0 відгуків
Вітаю! Мене звати Валерія, навчаюсь на третьому курсі на викладача китайської та англійської мови. З 15 років вивчаю корейську мову і повністю закохана в азіатську культуру. Постійно розвиваю свої знання в різних напрямках. Сама постійно проходжу різні курси для підвищення кваліфікації. Також прийма...
0 / 5
190.00 UAH/год
170.00 UAH/год

Як працює TeMa

Знайти репетитора в місті Одеса Що б знайти репетитора в місті Одеса з більш ніж 12 репетиторів. Використовуйте фільтри, які зроблять ваш пошук швидким і вигідним.
Забронюйте перший урок Для бронювання уроку, перейдіть в анкету репетитора і натисніть на кнопку "Детальніше". Перейшовши в анкету репетитора з міста Одеса, виберіть зручний день і час для уроку в графіку з розкладом репетитора.
Підключення до уроку Щоб підключиться до уроку, перейдіть у вкладку "Уроки" і натисніть на кнопку "Підключитися". Кнопка "Підключитися" стає активною лише за 5 хвилин до початку уроку. Після підключення ви опинитеся у відеоконференції, де і буде проходити урок з репетитором з міста Одеса.

Зараз розвиватися, підвищувати кваліфікацію, покращувати знання, вчитися новому необхідно, щоб заробляти гроші, отримувати високі бали та особистісно рости. Якість освіти на слабкому рівні, а сучасні реалії роблять навчання у державних організаціях нестабільним. На допомогу приходить приватний учитель з уроків Одеса онлайн. Послугами репетитора користуються як дошкільнята, так і дорослі. Адже вчитися індивідуально можна з різною метою: шкільна освіта, ЗНО, вступ, саморозвиток, робота тощо. Головне зробити освітній процес максимально ефективним і цікавим.

Які переваги занять з репетитором в Одесі

Деякі люди не бачать сенсу наймати приватного вчителя, адже можна й самому навчатися, не витрачаючи гроші. Але у величезній кількості інформації, що надається, складно вибрати потрібну саме для вас, у результаті ви отримуєте лише набір знань, без розуміння загальної картини. Шлях спроб і помилок може зайняти багато часу, а закладаючи неправильний фундамент знань, вчитися надалі складніше. Щоб не витрачати час і сили, необхідно спочатку знайти репетитора в Одесі, який знайде підхід, вибудує структуру, і за короткий термін ви вже побачите результат. 

У чому переваги репетитора в Одесі:

 • всю увагу спрямовано одного учня, подача інформації, темп, навантаження, підбирається під конкретного учня;
 • виявляє прогалини знань, сильні та слабкі сторони, щоб скласти план навчання;
 • вибудовує графік як зручно учневі;
 • психологічний підхід, комфортність у спілкуванні;
 • мотивує для досягнення результату.

Платформа для пошуку репетиторів TeMa включає понад 130 предметів з різних напрямків, з яких 44 мовні, є можливість обрати послуги вчителя онлайн під різні цілі та фінанси, а вартість репетитора в Одесі онлайн занять вигідніша за офлайн.

Як навчає індивідуальний репетитор в Одесі

Головна мета індивідуального вчителя – дати належний рівень знань та зробити навчання максимально комфортним, для цього потрібно враховувати особливості учня. Перед побудовою ефективного плану роботи, репетитори в Одесі спочатку аналізують наявні знання. Послуги педагога значно відрізняються від шкільних занять та самостійного навчання, бо робота підлаштована під учня, і це відчувається після перших уроків.

Як репетитори Одеси навчають:

 1. Аналізують знання, виявляють прогалини та закривають їх.
 2. Виходять за межі звичної освітньої програми.
 3. Вносять різноманітність до уроків, щоб залучати до процесу і тримати фокус уваги.
 4. Викладає по справі, без зайвої води.
 5. Спілкується у вільній формі для психологічного комфорту.

Сервіс пошуку репетиторів TeMa включає базу найкращих вчителів, які отримали хороші відгуки. Сформулюйте запит, а наші педагоги підберуть відповідну програму.

Коли потрібен репетитор в Одесі?

Послугами приватних педагогів користуються у різних випадках. Якщо брати найпоширеніші, то це підвищення успішності, підготовка до ЗНО, вивчення мов. Нерідко люди хочуть просто розвинути свої скіли, або навчитися комп'ютерної грамотності, адже досягти успіху можна лише постійно розвиваючись. Якщо ви відчуваєте, що не отримуєте якісних знань або хочете освоїти нове, вам знадобиться репетитор.

Як знайти педагога в Одесі на TeMa?

У світі цифрових технологій не потрібно шукати репетитора з оголошень на вулицях, все набагато простіше, коли потрібна допомога репетитора в Одесі, потрібно скористатися перевіреним сервісом. Щоб переглянути професіоналів, підніміться вище та встановіть фільтри пошуку: країна, предмет, ціновий діапазон.

Сервіс пошуку репетиторів онлайн TeMa перевіряє кваліфікацію фахівців, має широкий діапазон цін, великий вибір викладачів під різні запити. Вам пропонуються тільки викладачі, які відповідають очікуванням, зареєструвавшись ви можете забронювати урок.

Як вибрати найкращі онлайн уроки в Одесі швидко?

Дистанційні уроки давно себе зарекомендували. Немає потреби витрачати час, гроші, сили на проїзд, вибудовується зручний графік, матеріали надаються в електронному вигляді. Ви не обмежені геолокацією і можете вибирати найкращих онлайн репетиторів Одеси з будь-якої частини світу. Також, не варто забувати про те, що ви можете відірватися під час занять та пропустити важливу інформацію, з онлайн форматом ви можете переглянути урок у записі, щоб краще його засвоїти.

На що звернути увагу при виборі послуг онлайн спеціаліста Одеси:

 • освіта як мінімум один диплом ВНЗ;
 • спеціалізація, у чому безпосередньо розуміється педагог;
 • відгуки, люди які отримали послуги краще розкажуть про якість викладання, ніж опис;
 • стаж, репетитор, що пройшов не один десяток учнів, розуміє, як продуктивніше працювати.

Дані фактори потрібно брати до уваги, але метод проб найкраще працює. Виберіть декілька онлайн репетиторів і забронюйте пробний урок, подивіться з ким комфортніше, а для вашої фінансової зручності сервіс підбору репетиторів TeMa дає знижку 50% на перші три заняття.

Скільки коштують послуги репетитора в Одесі та як не переплатити?

У сфері освіти, не можна відразу визначити чи співвідноситься якість послуги із заявленою ціною, розуміння приходить коли ви бачите чи не бачите результат. Якщо репетитор з невеликим стажем вказує таку ціну як досвідчений, то йде явна невідповідність. Вартість послуг онлайн-уроків в Одесі залежить від різних факторів. Першим є предмет, при складності та попиті ціни на репетиторів в Одесі вище. Також, впливає кваліфікація, досвід, методики та рейтинг. Подивитися ціну можна у профілі у педагога.

Спеціалізація репетиторів Одеси також має велику роль у побудові цінника, тому що при загальноосвітній програмі, роботи відбувається менше, ніж при окремих запитах. Йдеться про власно розроблену методику, що впливає на репетитор Одеса вартість, це додаткові зусилля, курси, пройдена робота, яка також оплачується.