Репетитори в Одесі

Проведено уроків: 0
Українська
0 Відгуків
Репетитор з математики. Маю широкий досвід роботи у репетиторстві. Успішна підготовка до ДПА/НМТ при систематичній роботі. Розвиток аналітичного та логічного мислення. Заняття проводяться в комфортній атмосфері у зручний для учня час. Онлайн уроки на платформі ZOOM з використанням інтерактивних мат...
0 / 5
450.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Англійська
0 Відгуків
Усім привіт 😊 Я вчителька (репетиторка) англійської мови. Працюю з дорослими відповідальними людьми, які розуміють навіщо їм англійська. Зі мною легко підтягнути мову або вчити з нуля🔥 Працюю на результат. Для мене важливо взаємоповага і конект між вчителем та учнем. Вчитель це в першу чергу друг, н...
0 / 5
600.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Англійська, Українська
0 Відгуків
Вивчаю англійську мову, тому хочу не тільки поділитися своїми знаннями, а ще й навчати дітей віком від 3 до 6 років або тих, хто тільки починає вивчати мову. Хоч досвід в викладанні в мене невеликий, та все ж я вмію знаходити підхід до діток, і зможу зацікавити їх вивчати англійську мову, яка відкри...
0 / 5
250.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Англійська, Українська, Російська
0 Відгуків
Привіт! Мене звуть Оксана,я займаюся з дітьми та з підліткамианглійською мовою вже більше року! Влітку 2022 року,працювала на американську благодійну компанію Shropshire music foundation,як перекладач з англійської на українську мову. На своїх заняттях використовую різні методи тики навчання,щоб бул...
0 / 5
200.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Російська
0 Відгуків
Преподаватель вуза с 33 летним стажем работы. Все ученики, прошедшие подготовку в полном объёме, успешно поступили в одесские или зарубежные вузы. Многолетний опыт работы с разными по уровню первоначальных знаний по математике учениками позволяет сформировать оптимальный план действий, гарантирующий...
0 / 5
450.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська
0 Відгуків
Я працюю над тим, щоб кожен мій учень відчував себе впевнено в спілкуванні турецькою мовою та отримував задоволення від навчання. Незалежно від вашого рівня підготовки, я допоможу вам досягти вашої мети в освоєнні турецької мови. Надаю всі матеріали (аудіо, pdf). На звʼязку з учнями 24/7.
0 / 5
300.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська
0 Відгуків
Привіт, мене звати Андрій, і я є досвідченим репетитором з 10-ю роками викладання. Моя мета - допомогти моїм учням зрозуміти та освоїти знання з історії України. Моя освіта: Я маю вищу освіту на рівні магістра, отриману в Університеті Ушинського. Моя освіта в цій галузі надає мені глибокі знання та...
0 / 5
300.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська, Російська
0 Відгуків
Люблю математику, тому доводжу кожному своєму учню, що з нею можна потоваришувати. Займаюся з дітьми понад 7 років. Працюю у школі з 2018 року. Знаходжу індивідуальний підхід до кожного учня.Використовую на уроках інтерактивні вправи.Заповнюємо прогалини у знання.
0 / 5
350.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська, Російська
0 Відгуків
Творча людина, що дуже полюбляє свою роботу. Більше 20 років присвятила себе викладанню фізики і математики. Багато моїх учнів мають вищу освіту, багато дітей достойно пройшли випробування ЗНО, мультітесту і зараз навчаються в Вузах. Вмію знайти спільну мову з дитиною, намагаюся дати учню не тільки...
0 / 5
350.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Англійська
0 Відгуків
Преподаватель английского языка, опыт работы более 17 лет, работала в школе, колледжах, университе,курсах Имею второе психологическое образование,поэтому подхожу индивидуально к каждому ученику Работаю с подростками и взрослыми
0 / 5
300.00 UAH/год
Докладніше

Як працює TeMa

Знайти репетитора в місті Одеса Що б знайти репетитора в місті Одеса з більш ніж 22 репетиторів. Використовуйте фільтри, які зроблять ваш пошук швидким і вигідним.
Забронюйте перший урок Для бронювання уроку, перейдіть в анкету репетитора і натисніть на кнопку "Детальніше". Перейшовши в анкету репетитора з міста Одеса, виберіть зручний день і час для уроку в графіку з розкладом репетитора.
Підключення до уроку Щоб підключиться до уроку, перейдіть у вкладку "Уроки" і натисніть на кнопку "Підключитися". Кнопка "Підключитися" стає активною лише за 5 хвилин до початку уроку. Після підключення ви опинитеся у відеоконференції, де і буде проходити урок з репетитором з міста Одеса.

Зараз розвиватися, підвищувати кваліфікацію, покращувати знання, вчитися новому необхідно, щоб заробляти гроші, отримувати високі бали та особистісно рости. Якість освіти на слабкому рівні, а сучасні реалії роблять навчання у державних організаціях нестабільним. На допомогу приходить приватний учитель з уроків Одеса онлайн. Послугами репетитора користуються як дошкільнята, так і дорослі. Адже вчитися індивідуально можна з різною метою: шкільна освіта, ЗНО, вступ, саморозвиток, робота тощо. Головне зробити освітній процес максимально ефективним і цікавим.

Які переваги занять з репетитором в Одесі

Деякі люди не бачать сенсу наймати приватного вчителя, адже можна й самому навчатися, не витрачаючи гроші. Але у величезній кількості інформації, що надається, складно вибрати потрібну саме для вас, у результаті ви отримуєте лише набір знань, без розуміння загальної картини. Шлях спроб і помилок може зайняти багато часу, а закладаючи неправильний фундамент знань, вчитися надалі складніше. Щоб не витрачати час і сили, необхідно спочатку знайти репетитора в Одесі, який знайде підхід, вибудує структуру, і за короткий термін ви вже побачите результат. 

У чому переваги репетитора в Одесі:

 • всю увагу спрямовано одного учня, подача інформації, темп, навантаження, підбирається під конкретного учня;
 • виявляє прогалини знань, сильні та слабкі сторони, щоб скласти план навчання;
 • вибудовує графік як зручно учневі;
 • психологічний підхід, комфортність у спілкуванні;
 • мотивує для досягнення результату.

Платформа для пошуку репетиторів TeMa включає понад 130 предметів з різних напрямків, з яких 44 мовні, є можливість обрати послуги вчителя онлайн під різні цілі та фінанси, а вартість репетитора в Одесі онлайн занять вигідніша за офлайн.

Як навчає індивідуальний репетитор в Одесі

Головна мета індивідуального вчителя – дати належний рівень знань та зробити навчання максимально комфортним, для цього потрібно враховувати особливості учня. Перед побудовою ефективного плану роботи, репетитори в Одесі спочатку аналізують наявні знання. Послуги педагога значно відрізняються від шкільних занять та самостійного навчання, бо робота підлаштована під учня, і це відчувається після перших уроків.

Як репетитори Одеси навчають:

 1. Аналізують знання, виявляють прогалини та закривають їх.
 2. Виходять за межі звичної освітньої програми.
 3. Вносять різноманітність до уроків, щоб залучати до процесу і тримати фокус уваги.
 4. Викладає по справі, без зайвої води.
 5. Спілкується у вільній формі для психологічного комфорту.

Сервіс пошуку репетиторів TeMa включає базу найкращих вчителів, які отримали хороші відгуки. Сформулюйте запит, а наші педагоги підберуть відповідну програму.

Коли потрібен репетитор в Одесі?

Послугами приватних педагогів користуються у різних випадках. Якщо брати найпоширеніші, то це підвищення успішності, підготовка до ЗНО, вивчення мов. Нерідко люди хочуть просто розвинути свої скіли, або навчитися комп'ютерної грамотності, адже досягти успіху можна лише постійно розвиваючись. Якщо ви відчуваєте, що не отримуєте якісних знань або хочете освоїти нове, вам знадобиться репетитор.

Як знайти педагога в Одесі на TeMa?

У світі цифрових технологій не потрібно шукати репетитора з оголошень на вулицях, все набагато простіше, коли потрібна допомога репетитора в Одесі, потрібно скористатися перевіреним сервісом. Щоб переглянути професіоналів, підніміться вище та встановіть фільтри пошуку: країна, предмет, ціновий діапазон.

Сервіс пошуку репетиторів онлайн TeMa перевіряє кваліфікацію фахівців, має широкий діапазон цін, великий вибір викладачів під різні запити. Вам пропонуються тільки викладачі, які відповідають очікуванням, зареєструвавшись ви можете забронювати урок.

Як вибрати найкращі онлайн уроки в Одесі швидко?

Дистанційні уроки давно себе зарекомендували. Немає потреби витрачати час, гроші, сили на проїзд, вибудовується зручний графік, матеріали надаються в електронному вигляді. Ви не обмежені геолокацією і можете вибирати найкращих онлайн репетиторів Одеси з будь-якої частини світу. Також, не варто забувати про те, що ви можете відірватися під час занять та пропустити важливу інформацію, з онлайн форматом ви можете переглянути урок у записі, щоб краще його засвоїти.

На що звернути увагу при виборі послуг онлайн спеціаліста Одеси:

 • освіта як мінімум один диплом ВНЗ;
 • спеціалізація, у чому безпосередньо розуміється педагог;
 • відгуки, люди які отримали послуги краще розкажуть про якість викладання, ніж опис;
 • стаж, репетитор, що пройшов не один десяток учнів, розуміє, як продуктивніше працювати.

Дані фактори потрібно брати до уваги, але метод проб найкраще працює. Виберіть декілька онлайн репетиторів і забронюйте пробний урок, подивіться з ким комфортніше, а для вашої фінансової зручності сервіс підбору репетиторів TeMa дає знижку 50% на перші три заняття.

Скільки коштують послуги репетитора в Одесі та як не переплатити?

У сфері освіти, не можна відразу визначити чи співвідноситься якість послуги із заявленою ціною, розуміння приходить коли ви бачите чи не бачите результат. Якщо репетитор з невеликим стажем вказує таку ціну як досвідчений, то йде явна невідповідність. Вартість послуг онлайн-уроків в Одесі залежить від різних факторів. Першим є предмет, при складності та попиті ціни на репетиторів в Одесі вище. Також, впливає кваліфікація, досвід, методики та рейтинг. Подивитися ціну можна у профілі у педагога.

Спеціалізація репетиторів Одеси також має велику роль у побудові цінника, тому що при загальноосвітній програмі, роботи відбувається менше, ніж при окремих запитах. Йдеться про власно розроблену методику, що впливає на репетитор Одеса вартість, це додаткові зусилля, курси, пройдена робота, яка також оплачується.