Репетитори у Львові

Проведено уроків: 0
Українська
0 відгуків
Стану чудовим репетитором для ваших діточок! Знаходжу індивідуальний підхід до кожного учня. Використовую сучасні методи та ігрові форми навчання.
0 / 5
300.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Англійська, Українська, Французька
0 відгуків
Антонів Ірина Андріївна - дипломований та сертифікований викладач англійської мови у НАСВ ім. гетьмана П.Сагайдачного, стану твоїм провідником у світ англійської мови. Використовую елементи менторства та тренерства на занятті. Більше 150 задоволених учнів з різних країн світу вже підвищили свій ріве...
0 / 5
600.00 UAH/год
300.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Англійська
0 відгуків
Привіт, я Христина! Проводжу індивідуальні, групові заняття, а також розмовні клуби понад 1 рік, враховуючи сучасні методи вивчення англійської мови. Моє заняття включає граматику, лексику, практику теорії, слухання, вимову та навіть творчі завдання англійською. Якщо ти давно вагаєшся коли потрібно...
0 / 5
400.00 UAH/год
300.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Українська, Російська
0 відгуків
Привіт, мене звати Сергій. Люблю море :))) Завдяки тому, що писати код можна не тільки в офісі вже декілька років живу біля Середземного моря і працюю віддалено. Маю досвід викладання як офлайн так і в онлайн школі, з дорослими та дітьми. З дітьми працюю в візуальній системі програмування Scratch...
0 / 5
400.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Українська
0 відгуків
Знаходжу підхід до кожного! В роботі використовую самостійно розроблені презентації для наочності, систематично і послідовно подаю навчальний матеріал, повторення вивченого, заповнення прогалин в темах, враховую вікові особливості учня, навчання на доступному для учня рівня складності, допомога у ви...
0 / 5
250.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Українська
0 відгуків
Привіт! Давайте Знайомитись. Я-Валерія, репетитор з біології, із задоволенням допоможу вам освоїти цей захоплюючий предмет. Якщо ви шукаєте професійного викладача з глибоким розумінням біології і ефективними навчальними методами, то ви на правильному шляху!
0 / 5
150.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Англійська, Українська
0 відгуків
Добрий день, Моє ім'я Юрій Васюк. Я працюю розробником програмного забезпечення та баз даних з 2017 року. У 2018 році закінчив університет Брігама Янга в Айдахо, США, за напрямком Компютерно Информаційні Технології. Під час навчання працював помічником викладача та тьютором класу баз даних. До ун...
0 / 5
600.00 UAH/год
900.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Англійська, Українська
0 відгуків
Викладаю англійську мову. Досвід роботи- понад 2 роки , за цей період я знайшла свою методику викладання. Намагаюся привити учням любов до вивчення мови і показати що це може бути цікаво та весело. Я переконана , що сучасні технології значно полегшують процес вивчення іноземних мов, тому я викорис...
0 / 5
270.00 UAH/год
120.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Українська
0 відгуків
Викладання - це саме та сфера, в якій мені комфортно працювати. Мені подобається ділитися знання з учнями, а потім спостерігати за їхніми успіхами. Вже є досвід у викладанні завдяки волонтерській програмі Letshakehands, де я отримала хороші відгуки, навчаючи учнів 7-9 класів.
0 / 5
100.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Українська
0 відгуків
Випускниця ЛНУ імені Івана Франка, магістр філології, педагог з досвідом. Для кожного учня розробляю індивідуальну програму відповідно до рівня знань та мети підготовки. Уроки проводжу у приємній, невимушеній атмосфері.
0 / 5
250.00 UAH/год
200.00 UAH/год

Як працює TeMa

Знайти репетитора в місті Львів Що б знайти репетитора в місті Львів з більш ніж 23 репетиторів. Використовуйте фільтри, які зроблять ваш пошук швидким і вигідним.
Забронюйте перший урок Для бронювання уроку, перейдіть в анкету репетитора і натисніть на кнопку "Детальніше". Перейшовши в анкету репетитора з міста Львів, виберіть зручний день і час для уроку в графіку з розкладом репетитора.
Підключення до уроку Щоб підключиться до уроку, перейдіть у вкладку "Уроки" і натисніть на кнопку "Підключитися". Кнопка "Підключитися" стає активною лише за 5 хвилин до початку уроку. Після підключення ви опинитеся у відеоконференції, де і буде проходити урок з репетитором з міста Львів.

Послуги репетиторів набирають обертів, і це не дивно, адже якість освіти бажає кращого. Сьогодні пошук репетитора у Львові має великий попит. Батьки хочуть дати дітям краще, тому додатково займатися починають із раннього віку: послуги логопеда, підготовка до школи, початкові класи. Середня та старша школа потребує підходу до навчання точних наук, не всім хлопцям легко зрозуміти математику, фізику, хімію. Вступити на бюджетні місця або скласти екзамени можливо за умови гарної підготовки до іспитів із фахівцем, який знає підводні камені тестування, структуру, завдання. Нерідко мають попит послуги репетиторів і в дорослих для опанування іноземними мовами, підвищення кваліфікації, саморозвитку.

Кому потрібні послуги репетитора у Львові?

Конкурентність у світі висока, якщо не вдосконалюватися, досягти висот буде дуже непросто. Додаткові заняття з онлайн репетитором шукають батьки, школярі, люди, які закінчили ВНЗ. При регулярному навчанні, опанувати конкурентоспроможні навички легко. Знання мов, наук, граматики та володіння іншими скілами значно збільшують шанси знайти престижну та високооплачувану роботу. 

Коли в основному потрібні послуги приватного викладача:

 • дошкільникам для підготовки до школи;
 • дітям початкових класів;
 • школярам, які бажають підвищити успішність;
 • абітурієнтам, які готуються до складання тесту, конкурсних іспитів;
 • студентам охочим розширити спектр знань;
 • дорослим на підвищення навичок, отримання роботи;
 • людям, які збираються переїхати в іншу країну для опанування мовою;
 • тим, хто хоче вдосконалюватись, розвинути навички.

Платформа для пошуку репетиторів TeMa включає понад 130 предметів у різних напрямках з яких 44 мовних, ви можете підібрати послуги вчителя у Львові онлайн під будь-які цілі та фінансові можливості, тим більше, що ціна репетитора у Львові онлайн занять дешевше за офлайн. Досвід та кваліфікація підтверджені платформою.

Чому індивідуальний вчитель у Львові дешевший за групові заняття?

На групових заняттях, чи то курси, чи школа, увага розпорошена, викладання на таких уроках не має на увазі розбір помилок, додаткового пояснення конкретному учневі. Якщо брати іноземні мови, то люди часто обирають курси, думаючи, що це дешевше, однак одного курсу вам буде недостатньо, за умовних 3 місяці ви не отримуєте бажаного рівня, і вам запропонують купити ще курс, так і з іншими предметами. У випадку з індивідуальним учителем, продуктивність одного уроку більше трьох групових, відповідно кількість занять скорочується, а вартість уроку репетитора у Львові вийде дешевше за курси. Коли програма підібрана чітко під ваш рівень знань, і беруться до уваги особливості, поставлені цілі, помірне навантаження, то економія йде не лише фінансово (бо результат видно швидше), а й за часом.

Сервіс пошуку репетиторів TeMa дозволяє вибрати відповідний ціновий діапазон, тобто підбираєте послуги онлайн репетитора за прийнятною вартістю та отримуєте гідний рівень викладання, тому що послуги наших репетиторів включають дієві методики викладання.

Чому потрібен репетитор у Львові?

Часто вчитися немає бажання, це здається нудним. Така думка виникає через неякісне викладання у навчальних закладах. Батьки намагаються методом батога та пряника залучити дітей до навчання, дорослі змушують себе, бо так потрібно. Але справа зовсім не в предметі, що вивчається, а підході. 

Розгляньмо чому переважно займатися з репетитором онлайн у Львові:

 1. Увага спрямована на одного учня. Це гарантує, що інформація є конструктивною і подається відповідним методом. Якщо розвинена краще зорова пам'ять, більше візуальної подачі, якщо слухова, то навпаки, головне - результат.
 2. Рівномірний розподіл навантаження. Швидкість сприйняття у всіх різна, тому викладач у Львові онлайн враховує це при побудові індивідуальних занять.
 3. Актуальна програма. Перед складанням навчального плану враховуються поставлені задачі, під які підбирається матеріал.
 4. Розширені знання. Сучасні педагоги не стоять на місці й розвиваються, отже, виходять за межі очевидних знань.

Сервіс пошуку репетиторів онлайн TeMa сприяє найбільш ефективному навчанню у Львові завдяки використанню актуальної інформації.

Чи ефективні онлайн уроки у Львові?

Хоча нинішній формат онлайн навчання вже більш затребуваний, залишаються суперечки, краще онлайн або живе спілкування. Так, спілкування без смартфонів приємніше, але більше у випадку з друзями/родичами, що стосується уроків, результативність нижче. Чому? Тому що існують людські фактори, ви не можете бути продуктивними 24/7 і тримати фокус уваги від початку до кінця занять. Деякі моменти втрачаються, і потім їх повторно обробляти. Якщо таке відбувається на онлайн уроках, ви можете переглянути, повторити та закріпити матеріал.

Зручність говорить сама за себе, витрачати гроші, час, сили на дорогу не потрібно, а супутні витрати на перекушування, проїзд тощо відсутні. Ви не обмежені вибором та локацією онлайн репетитора, сподобався викладач у Львові, а ви в іншому місці – не біда, потрібен лише інтернет.

Сервіс підбору репетиторів TeMa створює кожному користувачеві особистий кабінет, де зберігаються навчальні матеріали, записи та заплановані онлайн-уроки. Графік підбираєте зручний, поєднуючи з особистими планами, реєструйтесь та переконайтесь у зручності сервісу.

Як знайти досвідченого репетитора у Львові?

З приходом інформаційних технологій знайти послуги вчителя онлайн у Львові нескладно. А ось як вибрати кваліфікованого спеціаліста з досвідом інше питання. Не секрет, що найкращі репетитори Львова зазвичай мають стаж за плечима та можуть швидше підібрати дієві підходи. Пройшовши не один десяток учнів, репетитори Львова орієнтуються, де якісь методи спрацюють, а де підібрати інші. 

Як підібрати фахівця:

 • спочатку сформулюйте кінцеву мету;
 • вивчіть попередньо інформацію у профілі (спеціалізація, освіта, опис);
 • подивіться відгуки, але не опирайтеся повністю на них;
 • зверніть увагу на стаж;
 • співвіднесіть скільки коштують індивідуальні уроки у Львові та їхню якість.

Допустимо, вам сподобалося кілька викладачів, але хто краще? З'ясувати це можна, взявши пробний урок, на ньому зрозумієте однозначно, з яким викладачем комфортніше морально, продуктивно і чи виправдані очікування. Сайт для пошуку репетитора TeMa дає знижку 50% на перші три заняття.