Репетитори у Львові

Проведено уроків: 0
Англійська
0 Відгуків
З дитинства люблю та вивчаю англійську мову. Також добре ладнаю з дітками, готова ділитись знаннями з ними, Весела, комунікабельна, пунктуальна. Готова до співпраці. Можливий онлайн формат при наявності доступних Ваших книг. Writing, reading, speaking. Рівень англійської мови B2.
0 / 5
270.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська
0 Відгуків
Пропоную свої послуги як репетитор, маю досвід роботи з дітьми різного віку та можу допомогти у засвоєнні основних понять і вмінь. Мій підхід до навчання базується на індивідуальному підході до кожного учня. Завдяки цьому, дитина отримує можливість розуміти матеріал більш глибоко і впевнено викону...
0 / 5
250.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська
0 Відгуків
Я - Юлія Щербакова, психолог, МАК коуч Здобула освіту магістра з психології у 2019 році. В особистій психотерапії з 2015, і тоді це було зовсім не “модним”))) тому з часом я пропрацювала свої реакції на коментарі: “У психологів є проблеми?”, “До психологів ходять тільки психи”, “ Немає куди гроші тр...
0 / 5
800.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Англійська, Українська
0 Відгуків
Я Ольга, досвідчений викладач англійської мови. Маю диплом і міжнародний сертифікат. Я також є співвласником Elite Digital English School. Працюю з дітьми, початківцями та дорослими. Прихильник індивідуального підходу, володію високим професіоналізмом і креативністю. Моя мета - дати конкретні знання...
0 / 5
250.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська
0 Відгуків
¡Hola! Мене звати Христина, я викладач іспанської мови🇪🇸 Закінчую Київський національний лінгвістичний університет. Маю досвід у викладанні іспанської мови. Закохана у свою професію та обожнюю іспанську. З дитинства моє серце належить вивченню мов, і я з радістю ділюся своїм досвідом, надихаючи інши...
0 / 5
400.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Англійська, Українська
0 Відгуків
Мене звати Анастасія, мені 19 років. Навчаюсь на 3 курсі англійської філології. Викладаю англійську дітям більше року. Хочу набрати дітей віком від 10-18 років (з рівнем А1-В1)
0 / 5
200.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська
0 Відгуків
Вітаю! Я магістр ЛНУ імені Івана Франка за спеціальністю "Середня освіта (біологія та здоров'я людини)". Будучи студенткою проходила педагогічну практику в школі, мені сподобалося працювати з учнями, пояснювати їм нові теми. Працюю старшим лаборантом в ЛНУ ім. Івана Франка (3 роки і до сьогодні) па...
0 / 5
170.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська
0 Відгуків
Навчаюся на 2 курсі спеціальності "квантові комп'ютери та квантове програмування", паралельно працюю декілька годин на тиждень асистентом викладача з робототехніки та програмування
0 / 5
200.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Англійська
0 Відгуків
Англійський філолог. Будемо вивчати мову із задоволенням та любовʼю! Хочеш розуміти про що йдеться в улюблених книжках, фільмах, піснях в оригіналі? Тоді ми поладимо, адже я захоплюсь не тільки вивченням англійської, а й обожнюю ділитись знаннями зі студентами. На заняттях ніколи не буде нудно, адж...
0 / 5
250.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська
0 Відгуків
Привіт! Я вчитель початкових класів, який любить свою роботу та закохує в навчання інших. Маю 2 педагогічні освіти та 4 роки стажу роботи з дітьми. Зі мною вам буде легко, комфортно навчатись та розвиватись.
0 / 5
300.00 UAH/год
Докладніше

Як працює TeMa

Знайти репетитора в місті Львів Що б знайти репетитора в місті Львів з більш ніж 32 репетиторів. Використовуйте фільтри, які зроблять ваш пошук швидким і вигідним.
Забронюйте перший урок Для бронювання уроку, перейдіть в анкету репетитора і натисніть на кнопку "Детальніше". Перейшовши в анкету репетитора з міста Львів, виберіть зручний день і час для уроку в графіку з розкладом репетитора.
Підключення до уроку Щоб підключиться до уроку, перейдіть у вкладку "Уроки" і натисніть на кнопку "Підключитися". Кнопка "Підключитися" стає активною лише за 5 хвилин до початку уроку. Після підключення ви опинитеся у відеоконференції, де і буде проходити урок з репетитором з міста Львів.

Послуги репетиторів набирають обертів, і це не дивно, адже якість освіти бажає кращого. Сьогодні пошук репетитора у Львові має великий попит. Батьки хочуть дати дітям краще, тому додатково займатися починають із раннього віку: послуги логопеда, підготовка до школи, початкові класи. Середня та старша школа потребує підходу до навчання точних наук, не всім хлопцям легко зрозуміти математику, фізику, хімію. Вступити на бюджетні місця або скласти екзамени можливо за умови гарної підготовки до іспитів із фахівцем, який знає підводні камені тестування, структуру, завдання. Нерідко мають попит послуги репетиторів і в дорослих для опанування іноземними мовами, підвищення кваліфікації, саморозвитку.

Кому потрібні послуги репетитора у Львові?

Конкурентність у світі висока, якщо не вдосконалюватися, досягти висот буде дуже непросто. Додаткові заняття з онлайн репетитором шукають батьки, школярі, люди, які закінчили ВНЗ. При регулярному навчанні, опанувати конкурентоспроможні навички легко. Знання мов, наук, граматики та володіння іншими скілами значно збільшують шанси знайти престижну та високооплачувану роботу. 

Коли в основному потрібні послуги приватного викладача:

 • дошкільникам для підготовки до школи;
 • дітям початкових класів;
 • школярам, які бажають підвищити успішність;
 • абітурієнтам, які готуються до складання тесту, конкурсних іспитів;
 • студентам охочим розширити спектр знань;
 • дорослим на підвищення навичок, отримання роботи;
 • людям, які збираються переїхати в іншу країну для опанування мовою;
 • тим, хто хоче вдосконалюватись, розвинути навички.

Платформа для пошуку репетиторів TeMa включає понад 130 предметів у різних напрямках з яких 44 мовних, ви можете підібрати послуги вчителя у Львові онлайн під будь-які цілі та фінансові можливості, тим більше, що ціна репетитора у Львові онлайн занять дешевше за офлайн. Досвід та кваліфікація підтверджені платформою.

Чому індивідуальний вчитель у Львові дешевший за групові заняття?

На групових заняттях, чи то курси, чи школа, увага розпорошена, викладання на таких уроках не має на увазі розбір помилок, додаткового пояснення конкретному учневі. Якщо брати іноземні мови, то люди часто обирають курси, думаючи, що це дешевше, однак одного курсу вам буде недостатньо, за умовних 3 місяці ви не отримуєте бажаного рівня, і вам запропонують купити ще курс, так і з іншими предметами. У випадку з індивідуальним учителем, продуктивність одного уроку більше трьох групових, відповідно кількість занять скорочується, а вартість уроку репетитора у Львові вийде дешевше за курси. Коли програма підібрана чітко під ваш рівень знань, і беруться до уваги особливості, поставлені цілі, помірне навантаження, то економія йде не лише фінансово (бо результат видно швидше), а й за часом.

Сервіс пошуку репетиторів TeMa дозволяє вибрати відповідний ціновий діапазон, тобто підбираєте послуги онлайн репетитора за прийнятною вартістю та отримуєте гідний рівень викладання, тому що послуги наших репетиторів включають дієві методики викладання.

Чому потрібен репетитор у Львові?

Часто вчитися немає бажання, це здається нудним. Така думка виникає через неякісне викладання у навчальних закладах. Батьки намагаються методом батога та пряника залучити дітей до навчання, дорослі змушують себе, бо так потрібно. Але справа зовсім не в предметі, що вивчається, а підході. 

Розгляньмо чому переважно займатися з репетитором онлайн у Львові:

 1. Увага спрямована на одного учня. Це гарантує, що інформація є конструктивною і подається відповідним методом. Якщо розвинена краще зорова пам'ять, більше візуальної подачі, якщо слухова, то навпаки, головне - результат.
 2. Рівномірний розподіл навантаження. Швидкість сприйняття у всіх різна, тому викладач у Львові онлайн враховує це при побудові індивідуальних занять.
 3. Актуальна програма. Перед складанням навчального плану враховуються поставлені задачі, під які підбирається матеріал.
 4. Розширені знання. Сучасні педагоги не стоять на місці й розвиваються, отже, виходять за межі очевидних знань.

Сервіс пошуку репетиторів онлайн TeMa сприяє найбільш ефективному навчанню у Львові завдяки використанню актуальної інформації.

Чи ефективні онлайн уроки у Львові?

Хоча нинішній формат онлайн навчання вже більш затребуваний, залишаються суперечки, краще онлайн або живе спілкування. Так, спілкування без смартфонів приємніше, але більше у випадку з друзями/родичами, що стосується уроків, результативність нижче. Чому? Тому що існують людські фактори, ви не можете бути продуктивними 24/7 і тримати фокус уваги від початку до кінця занять. Деякі моменти втрачаються, і потім їх повторно обробляти. Якщо таке відбувається на онлайн уроках, ви можете переглянути, повторити та закріпити матеріал.

Зручність говорить сама за себе, витрачати гроші, час, сили на дорогу не потрібно, а супутні витрати на перекушування, проїзд тощо відсутні. Ви не обмежені вибором та локацією онлайн репетитора, сподобався викладач у Львові, а ви в іншому місці – не біда, потрібен лише інтернет.

Сервіс підбору репетиторів TeMa створює кожному користувачеві особистий кабінет, де зберігаються навчальні матеріали, записи та заплановані онлайн-уроки. Графік підбираєте зручний, поєднуючи з особистими планами, реєструйтесь та переконайтесь у зручності сервісу.

Як знайти досвідченого репетитора у Львові?

З приходом інформаційних технологій знайти послуги вчителя онлайн у Львові нескладно. А ось як вибрати кваліфікованого спеціаліста з досвідом інше питання. Не секрет, що найкращі репетитори Львова зазвичай мають стаж за плечима та можуть швидше підібрати дієві підходи. Пройшовши не один десяток учнів, репетитори Львова орієнтуються, де якісь методи спрацюють, а де підібрати інші. 

Як підібрати фахівця:

 • спочатку сформулюйте кінцеву мету;
 • вивчіть попередньо інформацію у профілі (спеціалізація, освіта, опис);
 • подивіться відгуки, але не опирайтеся повністю на них;
 • зверніть увагу на стаж;
 • співвіднесіть скільки коштують індивідуальні уроки у Львові та їхню якість.

Допустимо, вам сподобалося кілька викладачів, але хто краще? З'ясувати це можна, взявши пробний урок, на ньому зрозумієте однозначно, з яким викладачем комфортніше морально, продуктивно і чи виправдані очікування. Сайт для пошуку репетитора TeMa дає знижку 50% на перші три заняття.