Репетитори з англійської мови

Активних уроків: 1 / Проведено уроків: 308
Англійська, Українська
134 Відгуків
Викладач з предмету "Англійська Мова".
5.0 / 5
200.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 37
Англійська, Українська
36 Відгуків
Люблю навчаться і ділитися своїми знаннями. 7 років я проживала в США, штат Айдахо. Різні освітні проєкти, постійне спілкування з носіями англійської збагатили і урізноманітніли мій досвід. Я навчаю українській мові американців і англійській мові українців))). Дві вищі освіти у сфері філології та...
5.0 / 5
500.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 154
Англійська, Українська
53 Відгуків
Викладач з предмету "Англійська Мова".
4.9 / 5
200.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 13
Українська, Російська
13 Відгуків
Мене звати Софія. Я викладач англійської мови з досвідом більше двох років. Мову я вивчаю та практикую дуже давно, так як перебуваю на разі за кордоном та проживаю тут (вільне володіння). Саме виклданням розпочала займатись давно, ділитися своїми знаннями, а саме навичками мови та досвідом мені прин...
5 / 5
350.00 UAH/год
Докладніше
Активних уроків: 2 / Проведено уроків: 201
Англійська, Українська
23 Відгуків
Дипломований державний педагог англійської мови з досвідом роботи у середніх та старших класах від 3-х років. Знання стандартів англійської мови, сучасних методів навчання та систем оцінювання. Середня школа Сент-Джеймс допомогла аспірантам покращити підсумкові результати тестів на 20%. Прагне створ...
4.7 / 5
50.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 3
Англійська, Словацька, Словенська
3 Відгуків
Викладач з предмету "Англійська Мова".
5 / 5
222.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 3
Англійська, Українська
3 Відгуків
Викладач з предмету "Англійська мова".
5 / 5
200.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 6
Англійська, Українська
6 Відгуків
Я можу зарекомендувати себе багаторічним професійним досвідом, цікавим підходом до вивчення мови та роками спілкування в англомовному середовищі, проживаю в Ірландії. Готую до IELTS. Пропоную активний та дієвий підхід до вивчення бізнес англійської. Також мій пріорітет — Ваша розмовна англійська, ад...
4.8 / 5
500.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 4
Англійська, Українська
1 Відгуків
Викладач з предмету "Англійська мова"
5 / 5
200.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 2
Англійська, Українська, Німецька
1 Відгуків
Викладач з предмету "Англійська мова".
5 / 5
300.00 UAH/год
Докладніше

Як працює TeMa

Знайти кращого репетитора з предмета Англійська мова Для того що б знайти репетитора з предмету Англійська мова з більш ніж 108 репетиторів. Використовуйте фільтри, які зроблять ваш пошук швидшим і комфортнішим.
Забронюйте перший урок Щоб забронювати урок з предмета Англійська мова, перейдіть в анкету репетитора і натисніть на кнопку "Детальніше". Перейшовши до профілю репетитора з предмета Англійська мова, виберіть зручний день і час для урока в графіку з розкладом репетитора.
Підключення до урока Щоб підключиться до урока з предмета Англійська мова, перейдіть у вкладку "Уроки" і натисніть на кнопку "Підключитися". Кнопка "Підключитися" стає активною лише за 5 хвилин до початку уроку. Після підключення ви опинитеся у відеоконференції, де і буде проходити урок з репетитором по предмету Англійська мова.

З приходом війни англійська стала мати більший попит. Багато хто вимушено емігрував, на роботі з'явилися закордонні клієнти, а школярі втратили можливість відвідувати школу і готуватися до вступу. Репетитори з англійської мови стають порятунком, за короткий термін індивідуального навчання ви отримуєте ключові навички розмовної англійської та підтягуєте знання. Онлайн курси, мобільні додатки надають узагальнені знання, що не формують бажаний рівень. Чому так відбувається?

Курси відпрацьовують заняття лише на рівні всієї групи, а не індивідуально. Додатки дають нові слова, практикують граматику, але забезпечити комунікацію та зворотний зв'язок штучний інтелект не може. Для тренування знань такі методи підійдуть, але не для вивчення. У той час як репетитор англійської мови будує уроки індивідуально під ваші знання, а розмовна практика триває, доки вільно не почнете розмовляти англійською.

Чому послуги репетитора з англійської мови TeMa кращі за курси?

Коли ви хочете опанувати мову онлайн, потрібна програма з урахуванням ваших особливостей та знань. Для школярів та студентів один метод, людей, які давно закінчили навчальні заклади зовсім інший. Онлайн курси надають можливість навчатися у групі приблизно одного рівня знань, але не віку, а розпилена увага на всіх, нагадує шкільні заняття, більш сучасним підходом. Платформа для пошуку репетиторів TeMa включає послуги викладачів, які підлаштовуються під будь-яку вікову категорію, надаючи актуальні знання у навчанні, роботі, житті. 

Як фахівці платформи допоможуть досягти бажаного результату:

 • складуть план занять спираючись на запити, рівень, можливості;
 • зручний розклад уроків та частота занять;
 • підготують матеріали, враховуючи потреби та цілі учня;
 • забезпечать актуальну розмовну практику;
 • постійний зворотний зв'язок із викладачем;
 • забезпечення включеності до роботи, для найкращого запам'ятовування.

Як вчить індивідуальний репетитор з англійської мови онлайн

Шкільна система освіти бажає кращого, навантаження велике, користі мало. Здобути необхідні знання, закрити прогалині знань, інтенсивно підготуватися до іспитів, вступу та життя за кордоном можливо лише при структурованому індивідуальному підході. Онлайн уроки з приватним репетитором англійської мови означають онлайн навчання актуальними методиками для конкретного учня.

Здобувати освіту стало складніше через зовнішні обставини. Але вимоги навчальних закладів не знижуються. Сервіс пошуку репетиторів TeMa надає можливість навчатися онлайн у будь-якому куточку світу, вибудовувати зручний графік навчання, обирати бажаного викладача, не обмежуючись локацією. Уроки проводяться на сервісі, навчальні матеріали та самі уроки зберігаються в особистому кабінеті.

Навіщо потрібен репетитор з англійської?

Останнім часом англійська мова стала необхідною у побудові успішної кар'єри, навчання, переїзду. У її вивченні індивідуальний викладач англійської розумне рішення. Одразу виправляє граматичні, фонетичні помилки, мотивує навчатися, пояснить як спілкуватися формальною/неформальною мовою. 

Найчастіше репетитор потребується у випадках:

 • підтягнути шкільні знання, підвищити успішність;
 • підготуватися до життя в іншій країні;
 • здати екзамени, викладач англійської мови навчить бачити підводні камені екзаменаційних тестів та з легкістю їх вирішувати;
 • володіти професійною мовою;
 • заповнити прогалини знань;
 • розвивати пізнання англійської, розширити кругозір.

Репетитор з англійської з нуля чи складно вивчити

Обставини змінюються, все життя ви могли вивчати одну мову, але знадобилася інша. Можливо плануєте переїзд, а може вирішили змінити роботу чи саморозвиватися. Забезпечити отримання необхідних знань можливо, сформувавши запит репетитору. Наприклад, ви вирішили переїхати до Америки, але знання мови нема. Так, за місяць ви не освоїте вільно мову, але основні моменти розмовного спілкування, граматики, словникового запасу отримаєте. Викладач при правильному підході легко закладе фундамент знань, а завдяки формату онлайн можна знайти викладача англійської мови та продовжити займатися за межами країни.

Як знайти репетитора з англійської

Вибір репетитора начебто складний процес. Адже важливо знайти не просто людину, яка викладає матеріал, а наставника. Завдяки диджиталізації хороший репетитор з англійської мови доступніший. Сервіс пошуку репетиторів онлайн TeMa зробив процес відбору простіше. Потрібно лише піднятися вище, вибрати країну, предмет, ціновий діапазон. Як визначити, який фахівець потрібен саме вам?

Спочатку визначте мету занять, так простіше обрати спеціалізацію професіонала. Стаж не завжди є показником якості, так, він визначає наскільки педагог, вміє знайти підхід до учня, але головне актуальні методики. Зверніть увагу на ціну репетитора з англійської мови чи відповідає вашим можливостям.

Подивіться відгуки, вони скажуть про викладачів краще ніж опис. Однак не опирайтеся повністю на них. Візьміть пробний урок, тоді робіть висновки підходить педагог чи ні. Кваліфікацію викладачів перевірено сервісом. Ми надаємо знижку 50% на перші три заняття, сміливо спробуйте і переконайтеся у високій кваліфікації.

Від чого залежить вартість репетитора з англійської мови

Обираючи професіонала, важливо співвідносити ціни на репетиторство з англійської мови зі своїми фінансовими можливостями. Ціна - якість послуг в ідеалі мають бути рівними. 

Але ціна не завжди визначає якість, тому розберемо від чого вона залежить, щоб не переплатити:

 1. Кваліфікація, студент філфаку або дипломований фахівець, що постійно підвищує навички.
 2. Спеціалізація. У викладача, який займається підготовкою до тесту, інший метод навчання, ніж у репетитора з підготовки до життя в країні.
 3. Попит, послуги найкращих репетиторів коштують дорожче.
 4. Досвід. Що більше пройшов репетитор учнів, то більше розуміння роботи.

Сервіс підбору репетиторів TeMa гарантує зручність оплати, а у разі скасування уроку кошти повертаються, кваліфікація викладача підтверджена сервісом. Якщо ви за межами країни, платити за європейськими цінами не потрібно.

FAQ

Скільки коштує репетитор з англійської мови?

Вартість залежить від рівня підготовки викладача, тривалості занять та формату навчання. У TeMa ми пропонуємо репетиторів на будь-який бюджет!

Як стати репетитором з англійської мови?

Наша платформа надає можливість навчати студентів з усього світу. Заповніть форму на нашому сайті та приєднуйтесь до команди професійних викладачів.