Репетитори польської мови

Проведено уроків: 0
Польська
0 Відгуків
Добрий день! Мене звати Юлія і я можу стати саме Вашим репетитором. Польську мову викладаю понад 5 років . Займаюсь онлайн з дітками та дрослими, з початківцями та учнями, які мають рівень А1, А2,В1. Зі мною Ви вивчете польську мову легко та швидко.
0 / 5
560.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Польська
0 Відгуків
Викладання - це моє хоббі💕🇵🇱 з 5-ти річним досвідом. Поділюся з вами цікавими👀, живими♥️ і практичними матеріалами. 🎯Головна ціль-щоб ви говорили.📢
0 / 5
250.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Англійська, Українська, Польська
0 Відгуків
Вчитель польської та англійської. Стаж 17 років в Ліцеї, навчаю дітей від 0 до рівня В1-В2.,готую до вступу в університети, технікуми. Закінчила Рівненський інститут слов'янознавства, факультет романо-германської та слов'янської філології за спеціальністю філолог,викладач польської та англійської...
0 / 5
250.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Польська
0 Відгуків
Викладаю більше двох років польську мову, онлайн і в живу. Курс від нуля до рівня А1-А2, маю сертифікат.
0 / 5
200.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Англійська, Українська, Німецька, Російська
0 Відгуків
Кваліфікований магістр філології. В мене це слов'янські мови (російська, українська та польська). Володію російською вільно, українською на високому рівні, польськю та англійською - на середньому рівні. Два роки викладав українську як іноземну. Іноземні студенти на підготовчих курсах опановували укр...
0 / 5
165.00 UAH/год
Докладніше

Як працює TeMa

Знайти кращого репетитора з предмета Польська мова Для того що б знайти репетитора з предмету Польська мова з більш ніж 5 репетиторів. Використовуйте фільтри, які зроблять ваш пошук швидшим і комфортнішим.
Забронюйте перший урок Щоб забронювати урок з предмета Польська мова, перейдіть в анкету репетитора і натисніть на кнопку "Детальніше". Перейшовши до профілю репетитора з предмета Польська мова, виберіть зручний день і час для урока в графіку з розкладом репетитора.
Підключення до урока Щоб підключиться до урока з предмета Польська мова, перейдіть у вкладку "Уроки" і натисніть на кнопку "Підключитися". Кнопка "Підключитися" стає активною лише за 5 хвилин до початку уроку. Після підключення ви опинитеся у відеоконференції, де і буде проходити урок з репетитором по предмету Польська мова.

У сучасних умовах знання мов сусідніх країн – необхідність. Понад 2 мільйони українців перебувають у Польщі й без розуміння мови важко, виникають труднощі з роботою, освітою, навіть звичайне відвідування магазину стає проблематичним. Уроки польської мови допоможуть підприємцям заощадити на вартості послуг перекладача під час переговорів з партнерами / клієнтами, а студентам вступити до бажаного ВНЗ.

Якщо ви вже живете в країні або збираєтеся отримати статус постійного місця проживання, володіти польською обов'язково, а щоб ефективно нею опанувати потрібна дієва методика. Для високої результативності слід знайти репетитора польської мови, на відміну від курсів, він за допомогою індивідуального підходу побудує актуальну програму з поставлених цілей.

Як індивідуальний репетитор з польської онлайн на TeMa приводить до результатів?

Отримувати пізнання без незрозумілих і нудних пояснень хочеться кожному. Курси обіцяють сучасні техніки викладання, але розпилення уваги викладача на всю групу не дає швидкого результату. Щодо вартості послуг, то це не велика економія в порівнянні з приватним викладачем, вартість не сильно відрізняється, а якість у рази. Послуги репетитора з польської мови онлайн мають на увазі підбір програми з огляду на особисті якості та поставлені завдання.

Платформа для пошуку репетиторів TeMa дозволяє навчатися дистанційно, зручно та продуктивно. Особистий кабінет зберігає уроки, матеріали, словники, будь-якої миті можете повернутися до них.

Як онлайн викладач приводить до результатів:

 • складає індивідуальний план занять;
 • використовує інтерактивні методики;
 • складає гнучкий графік онлайн уроків;
 • багато розмовної онлайн практики;
 • наявність постійного зворотного зв'язку викладача.

Чому репетитор польської мови онлайн на TeMa ефективніший за офлайн?

Вже кілька років дистанційне навчання стало нормою. Все ж таки деяким досі, здається, що це не ефективно. Безумовно, особисті зустрічі приємніші, але є людські чинники: ви прослухали викладача, або втомленими прийшли на заняття і більшу частину не запам'ятали. З онлайн форматом якщо таке трапляється, ви можете переглянути урок у записі, та переглянути матеріали з уроку, адже вони в онлайн режимі.

Сервіс пошуку репетиторів TeMa проводить заняття на сайті в особистому кабінеті, не потрібно завантажувати додаткові програми, а можливість вибору графіка занять робить онлайн навчання ще зручнішим. У вас є можливість займатися з репетитором, що сподобався, в будь-якій точці світу і не обмежуватися ні вибором, ні локацією. Якщо ви за межами, вартість онлайн занять приємно здивує, адже сплачуєте за українськими розцінками.

5 причин чому потрібні послуги викладача польської мови

Так, польська не має найбільший попит та світі, однак у зв'язку з теперішніми подіями, попит на послуги польського репетитора онлайн перевищив. Держава Шенгену зручна для комфортного життя, роботи, освіти. Тому багато людей туди поїхали.

Так чому ж потрібні послуги онлайн викладача польської:

 1. Бажаєте отримати Карту Поляка. Можна вивчити питання перед зустріччю з консулом, проте співбесіда проходить не з машиною, а людиною, яка може поцікавитися планами проживання, або іншими питаннями, звісно без відповіді на польському рівні, місія приречена на провал.
 2. Високооплачувана робота. Польща популярна у працевлаштуванні. Якщо в планах отримувати високу вартість за свою роботу, без польського знання не обійтися.
 3. Вища освіта. Не секрет, що освітня система застаріла, а ВНЗ Польщі забезпечують освіту європейського рівня. Є викладання англійською, але навіщо переплачувати, якщо можна навчатися дешевше польською.
 4. Підприємництво. До власників середнього та малого бізнесу польська держава ставиться лояльно, але не знаючи, як спілкуватися, буде важко розпочати справу.
 5. Спілкування польською під час подорожей. Польський репетитор онлайн навчає туристичним навичкам спілкування.

Навіщо потрібен репетитор польської мови 

Як уже говорилося, Польща популярна країна для переїзду та роботи. Послуги репетитора польського забезпечують індивідуальний підхід та увагу до одного учня. Можливо, ви збираєтеся вивчати мову з нуля, а може є база знань, що вимагає розширення, викладач це враховує. 

Онлайн репетитор польської мови допоможе:

 • вивчити польську з нуля;
 • заповнити прогалини у знаннях та встановити нові;
 • створити міцний фундамент знань подальшого вивчення;
 • розвинути розмовну мову для вільного спілкування.

Після уроків у вас з'явиться почуття впевненості у своїх силах, а у разі нерозуміння, репетитор повторно опрацює складну тему. Заняття проходять у зручний час та темпі.

Як знайти репетитора польської

Для початку сформулюйте мету занять. Чи то польська для роботи, освіти або життя, так простіше знайти репетитора з польської мови, підходи та методи відрізнятимуться, адже основний акцент йде на спеціалізацію. Визначте скільки готові витратити на онлайн репетитора, співвіднесіть репетитор польської вартість та ваші фінансові можливості.

Далі зверніть увагу на досвід, кваліфікацію, відгуки. Це вказується у профілі викладача. Перейдіть вище, виберіть предмет, країну, ціновий діапазон та обирайте педагога. Візьміть пробні заняття, сервіс пошуку репетиторів онлайн TeMa надає знижку 50% на три пробні уроки, тому сміливо пробуйте фахівців, коли відчуєте психологічний комфорт та продуктивність бронюйте наступне заняття.