Репетитор з біології онлайн

Проведено уроків: 0
Українська
0 Відгуків
Пропоную свої послуги як репетитор, маю досвід роботи з дітьми різного віку та можу допомогти у засвоєнні основних понять і вмінь. Мій підхід до навчання базується на індивідуальному підході до кожного учня. Завдяки цьому, дитина отримує можливість розуміти матеріал більш глибоко і впевнено викону...
0 / 5
250.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська
0 Відгуків
Студентка 4 курсу спеціальності Біотехнології та біоінженерія. Навчаюся в Кременчуцькому Національному Університеті імені Михайла Остроградського. Чотири роки займаюсь науковою діяльністю на кафедрі. Брала участь в олімпіадах з хімії, тому гарно орієнтуюсь в цьому предметі і буду рада викладати його...
0 / 5
230.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська, Російська
0 Відгуків
Готую до ЗНО, ДПА, допомагаю з домашніми завданнями, контрольними. Також вчу розв'язувати задачі з генетики, екології. Викладала біологію та екологію в коледжі геологорозвідувальних технологій КНУ ім Т. Шевченка в Центрі альтернативного навчання "Free school". Викладаю українською, російською Навч...
0 / 5
300.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська, Російська
0 Відгуків
Маю великий та успішний досвід репетиторської діяльності. Вмію легко та цікаво пояснити будь який матеріал. Багато моїх учнів здобули високі бали при складанні іспитів ЗНО, покращили шкільні оцінки та здобули впевненість на уроках. Допоможу з легкістю освоїти та полюбити природничі дисциплін. Маю су...
0 / 5
112.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська
0 Відгуків
Навчаюся на 4 курсі в ХНПУ ім. Г. С. Сковороди на вчителя біології. Допомагаю учням в підготовці до НМТ, контрольних робіт з біології. Заняття проводжу онлайн, перше заняття вступне де ми з учнем перевіряємо його рівень знань з біології. В своїй роботі використовую власні розробки.
0 / 5
100.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська
0 Відгуків
Вітаю! Я магістр ЛНУ імені Івана Франка за спеціальністю "Середня освіта (біологія та здоров'я людини)". Будучи студенткою проходила педагогічну практику в школі, мені сподобалося працювати з учнями, пояснювати їм нові теми. Працюю старшим лаборантом в ЛНУ ім. Івана Франка (3 роки і до сьогодні) па...
0 / 5
170.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська
0 Відгуків
Викладаю в ліцеї хімію 8 років, біологію - 5 років. На уроках використовую презентації, відеодосліди. Пояснюю матеріал доступно, починаючи із найпростішого. На уроках приділяю увагу практичній частині. На заняттях одразу приділяю увагу на закріплення, використовуючи різні прийоми - кросворди, онла...
0 / 5
200.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська
0 Відгуків
Мене звати Юрій Мащакевич, маю більш ніж 50-річним досвідом роботи у школі вчителем хімії та біології. Закінчив факультет біології Львівського університету імені Івана Франка. За свою кар'єру я багато чого навчився і багато чому навчив. Зараз я допомагаю студентам з хімії та біології як онлайн репет...
0 / 5
130.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська
0 Відгуків
Привіт! Давайте Знайомитись. Я-Валерія, репетитор з біології, із задоволенням допоможу вам освоїти цей захоплюючий предмет. Якщо ви шукаєте професійного викладача з глибоким розумінням біології і ефективними навчальними методами, то ви на правильному шляху!
0 / 5
150.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Англійська, Українська
0 Відгуків
Я -- лікар, і знаю, як здобути знання без стресу і синдома відмінника у медичному університеті. Завжди рада допомогти вам протягом всього навчання.
0 / 5
250.00 UAH/год
Докладніше

Як працює TeMa

Знайти кращого репетитора з предмета Біологія Для того що б знайти репетитора з предмету Біологія з більш ніж 15 репетиторів. Використовуйте фільтри, які зроблять ваш пошук швидшим і комфортнішим.
Забронюйте перший урок Щоб забронювати урок з предмета Біологія, перейдіть в анкету репетитора і натисніть на кнопку "Детальніше". Перейшовши до профілю репетитора з предмета Біологія, виберіть зручний день і час для урока в графіку з розкладом репетитора.
Підключення до урока Щоб підключиться до урока з предмета Біологія, перейдіть у вкладку "Уроки" і натисніть на кнопку "Підключитися". Кнопка "Підключитися" стає активною лише за 5 хвилин до початку уроку. Після підключення ви опинитеся у відеоконференції, де і буде проходити урок з репетитором по предмету Біологія.

Біологія — це одна з найцікавіших й найскладніших предметів у природничих науках. Часом до ладу не розібравшись у темі уроку можуть виникнути проблеми, оскільки у навчальних закладах передбачено лише поверхове вивчення предмета. А до кінця року учні стикаються з тим, що потрібно складати іспити в навчальних закладах. Низький бал може негативно вплинути на вступ до університету. Для того, щоб запобігти такому моменту, багато батьків заздалегідь починають шукати послуги  викладачів за гарною вартістю для своїх дітей. Знайти досвідченого репетитора з біології без витрат сил і часу ви зможете на платформі.

Для кого буде потрібен репетитор з біології

Платформа для пошуку репетиторів TeMa допоможе знайти викладача будь-якому учню та студенту, у кого виникли проблеми у вивченні предмета. 

До того ж на ресурсі послуги репетиторів з біології дистанційно мають великий попит серед:

  • школярів, яким потрібно підтягнути знання чи вирішити контрольні;
  • учнів, які готуються до тестів та іспитів;
  • випускникам, які складають іспити;
  • абітурієнтів, яким необхідно підготуватися до складання іспитів.

На платформі вчителі пропонують послуги індивідуальних занять для всіх охочих. Сучасні методики викладання допоможуть у вирішенні складних завдань з біології школярам та абітурієнтам.

Індивідуальний  репетитор з біології на TeMa

Біологія, одна з основних наук, яка часто зустрічається у списках обов'язкових предметів для складання іспитів. На жаль, біологія не дається у вивченні всім, з різних причин. А погані оцінки в атестаті та на іспитах можуть зіпсувати загальний результат. Щоб це не допустити сервіс пошуку репетиторів TeMa пропонує кваліфікованих педагогів. 

Переваги послуг індивідуальних репетиторів біології:

  1. Якісне  навчання з біології допоможе подолати незрозумілий матеріал. А індивідуальний план занять допоможе у стислий термін заповнити прогалини у знаннях.
  2. Репетитор з біології допоможуть не лише підтягнути знання, а й поглиблено розкриють всі теми необхідного матеріалу. Це буде величезним плюсом для вирішення тестів, контрольних та заліків.
  3. Бо анкети викладачів мають оцінки та відгуки. Тому вони зацікавлені у якісній підготовці та отриманні максимального результату.
  4. Репетитор завжди підбирає актуальний матеріал, залежно від цілей та завдань учня.

Знайти репетитора з біології на платформі набагато швидше та простіше, ніж шукати через оголошення в мережі. На сервісі є чати, завдяки яким можна оперативно зв'язатися з педагогом. Далі обговорити деталі, які будуть важливими у навчанні.

Чи важко знайти  репетитора з біології?

Сам процес пошуку  вчителя може тривати не один тиждень. Іноді в учнів та абітурієнтів не так багато часу в запасі. Рішення є. Сервіс пошуку репетиторів  TeMa, це один з найкращих ресурсів, в якому можна знайти викладачам з біології будь-якої кваліфікації та вартості. Можна знайти менторів із різним підходом до навчання. Що важливо, ви сами обираєте зручний для вас день та час проведення уроків. Тому не витрачайте свій час, гортайте вище та обирайте найкращого репетитора з біології.

Скільки коштують послуги репетитора з біології?

Вартість репетитора з біології варіюватиметься від багатьох факторів. Завдяки платформі можна відстежити градацію вартості у різних репетиторів за урок. На вартість можуть вплинути такі фактори як оцінки від учнів, популярність та вимогливість викладача. На ціноутворення можуть також вплинути кваліфікація та досвід, складність поставлених завдань перед викладачем, тривалість курсу занять. Не варто зволікати з вибором, реєструйтеся та почніть навчання з платформою TeMa.

Як обрати репетитора з біології на платформі TeMa

Вибрати відповідного репетитора з біології можна скориставшись фільтрами на платформі. Для цього потрібно розуміти які цілі та завдання ви плануєте поставити викладачу. У фільтрах можна обрати предмет, який вас цікавить, у цьому випадку біологія, регіон, місце розташування репетитора. Анкети фахівців містять весь необхідний опис, який допоможе у підборі. Знаючи вартість, ви також зможете орієнтовно порахувати скільки потрібно коштів на навчання. Сервіс підбору репетиторів TeMa, вже зараз готовий підібрати вам відповідного фахівця, тому не варто відкладати це на потім, почніть навчання вже зараз.

Часті запитання

Навіщо потрібен репетитор з біології?

Біологія часто зустрічається у списках обов'язкових предметів для складання іспитів. На жаль, не завжди вдається впоратися із матеріалом, який пропонує система освіти. Для цього необхідно звернутися до онлайн репетитора з біології, який пояснить і розкладе по поличках необхідний матеріал.

Як правильно обрати репетитора з біології?

Щоб обрати відповідного репетитора з біології, платформа Tema пропонує звернути увагу на такі параметри: досвід та кваліфікація, відгуки учнів, сертифікати та дипломи. Також у анкетах викладачів можна знайти методики навчання.

Вартість занять із викладачем з біології?

Ціна навчання залежить від завдань, які стоятимуть перед викладачем з біології. Тому що підтягнути школяра за знаннями та допомогти абітурієнту з надходженням різні завдання. Також вартість варіюватиметься від тривалості занять, кваліфікації та досвіду репетитора.