Репетитори арабської мови

Проведено уроків: 0
Французька, Арабська
0 Відгуків
бесплатное ознакомительное занятие, даю скидку, если вы заплатите вперед за несколько занятий. Работаю под ритма ученика. Для начинающих, через 5 уроков можно начинать заговорит.
0 / 5
447.25 UAH/год
Докладніше

Як працює TeMa

Знайти кращого репетитора з предмета Арабська мова Для того що б знайти репетитора з предмету Арабська мова з більш ніж 1 репетиторів. Використовуйте фільтри, які зроблять ваш пошук швидшим і комфортнішим.
Забронюйте перший урок Щоб забронювати урок з предмета Арабська мова, перейдіть в анкету репетитора і натисніть на кнопку "Детальніше". Перейшовши до профілю репетитора з предмета Арабська мова, виберіть зручний день і час для урока в графіку з розкладом репетитора.
Підключення до урока Щоб підключиться до урока з предмета Арабська мова, перейдіть у вкладку "Уроки" і натисніть на кнопку "Підключитися". Кнопка "Підключитися" стає активною лише за 5 хвилин до початку уроку. Після підключення ви опинитеся у відеоконференції, де і буде проходити урок з репетитором по предмету Арабська мова.

Арабською розмовляють близько трьохсот мільйонів людей, більш ніж у 30 країнах світу. Сам народ дуже доброзичливий. Якщо ви скажете пару слів їхньою мовою, вони будуть захоплені цим та із задоволенням запропонують свою допомогу. Попри це, вивчення мови допоможе не тільки у спілкуванні та у культурному розвитку, тому що ви зможете зануритися у правила та звичаї країни. Східні країни приваблюють велику кількість туристів та робітничий клас. Тому, якщо ви плануєте вивчення мови, найкращі репетитори арабської мови на платформі TeMa допоможуть вам у цьому.

Послуги репетитора арабської мови на платформі

Арабська ділиться на дві форми, літературну та розмовну. Літературний використовуються при написанні книг, у навчальних закладах, радіо, науках та в ділових переговорах. Розмовна мова має велику кількість діалектних форм і використовується лише за неформального спілкування у місцевого населення.

Щоб вивчення арабської мови з нуля було ефективним, навчання відбувається у наступному форматі:

 1. Перші уроки починаються з опитування, репетитор поставить питання, щоб зрозуміти рівень вашої підготовки та яка форма навчання буде ефективною.
 2. Наступний крок це вивчення основ, спочатку ви мовчатимете почнете з літературної мови.
 3. Поступово до програми уроків надаватиметься розмовна мова.
 4. Заняття будуть наповнені не лише правилами та розбором тем, а презентаціями, відео та іграми.

Викладачі розробляють програму так, щоб інформація давалася рівномірно та не було нерозуміння. Тим самим ви зможете поетапно поринути в розмовну мову, не навантажуючи себе складними й незрозумілими ієрогліфами, та будете почувати себе впевнено при спілкуванні з носіями.

У яких випадках потрібен репетитор арабської мови?

Арабська асоціюється з помірністю, оскільки переважна більшість слів складається з кореня і 2-3 букв. Тому самі слова не надто довгі та легкі у вимові. Але замість звичних літер, алфавіт наповнений ієрогліфами, та часом самостійно складно розібратися. Особливо, якщо ви плануєте вивчення без допомоги спеціаліста. 

Необхідність вивчення мови може виникнути в таких випадках:

 • якщо ви плануєте переїзд до східних країн;
 • якщо необхідне складання іспитів до університетів східних країн;
 • вивчення знадобиться у разі переходу на нове місце роботи, де потрібно буде знати арабської мови;
 • якщо ви хочете вивчити мову для себе або для подорожей.

Уроки з арабської мови допоможуть вам розібратися у складних ієрогліфах. Швидко освоїти правила і почати з легкістю спілкуватися арабською. Послуги репетиторів платформи допоможуть побудувати навчання так, щоб ви не тільки отримували знання, а й задоволення. Не відкладайте на потім, прямо зараз вибирайте свого вчителя та починайте втілювати свої мрії.

Як знайти репетитора арабської мови?

Як підібрати репетитора з арабської мови швидко та за оптимальною ціною? Завдання може здатися складним, якщо не розуміти, на що потрібно звертати увагу у процесі вибору. Ресурс TeMa допоможе вам у тонкощах пошуку та зможе підібрати послуги спеціаліста, який буде відповідати всім вашим вимогам. 

Для того, щоб розпочати пошук, потрібно зробити таке:

 1. Визначити цілі та завдання, які стоятимуть перед педагогом.
 2. Потім потрібно перейти до фільтрів пошуку і виставити потрібні параметри. Регіон, спеціалізацію та відповідну ціну за урок.
 3. Далі ви побачите відфільтровані анкети. Додатково у картках педагогів є опис, у якому можна знайти досвід та методики викладання.
 4. Проаналізувати анкети викладачів ви можете обрати відповідного вчителя та забронювати з ним урок.

У процедурі пошуку нічого складного. Платформа розроблена так, щоб користування нею було максимально простим та зручним. Тому вже зараз ви можете знайти репетитора та почати вивчати мову.

Репетитор арабської мови ціна на платформі TeMa

Вартість репетитора з арабської мови може змінюватись від багатьох факторів і деталей. Знання та досвід викладача завжди збільшували підсумкову ціну за урок. Тому що більш кваліфікований ментор зможе знайти підхід до будь-якого учня і досягти потрібного результату. Програма у таких викладачів більш різноманітна та насичена різними відео та аудіо супроводами, презентаціями та іграми. Ціна залежить від кількості необхідних занять, якщо навчання з нуля, то уроків потрібно більше, ніж з учнем у якого вже є певна база знань. Складність мови, чим менше фахівців з арабської чи інших мов, тим ціна буде вищою. Попри це, платформа дозволить знайти послуги спеціаліста відповідно до вашого бюджету та побажань за ціни.

Вивчення арабської мови на платформі TeMa

Заняття з арабської мови, що може бути практичніше? Це риторичне питання, бо світ давно перейшов до дистанційного формату взаємодії. У минулому онлайн освіта вважалася неефективною і складно контрольованою. Зараз багато хто прагне до такої форми навчання. Зручне місце, гаджет і хороший інтернет, все, що потрібно, для того, щоб вивчати потрібний предмет. Платформа TeMa дозволяє проводити уроки та вести комунікацію між репетитором та учнем не використовуючи допоміжні сайти та додатки. Все знаходиться в одному місці. Тому якщо ви вирішили вивчати мову, почніть це прямо зараз, адже це так просто.

FAQ

Як правильно вибрати репетитора арабської мови?

Щоб правильно підібрати послугу репетитора арабської мови, слід звернути увагу на такі моменти як вартість уроку, кількість позитивних відгуків на платформі, наявність диплома та досвід роботи. Також звертайте увагу на кваліфікацію.

Кому підійде репетитор з арабської мови?

Репетитор з арабської мови може допомогти вивчити мову без жодних труднощів. Зазвичай користуються послугами викладачів ті, хто планує навчатися в арабських університетах або змінити місце роботи в новій країні. Ще вивчення мови підійде мандрівникам та туристам.

Скільки коштують репетитор арабської мови?

Вартість занять може відрізнятись у різних викладачів. Все залежить від рівня підготовки та поставлених завдань. Попри це, на платформі TeMa ви можете підібрати ментора відповідно до вашого бюджету.