Відповіді на Популярні питання

Де відбуваються заняття?

Запобігаючи технічним збоям, проблем з додатковими додатками, незручностями, робимо процес отримання знань максимально спрощеним. Заняття відбуваються на платформі TeMa, розробленій спеціально для проведення онлайн-уроків. Зареєстрованому користувачеві створюється особистий кабінет, де є уроки, матеріали, заплановані заняття та інші функції для якісного проведення уроків.

Як повернути залишок коштів із балансу на картку?

Бувають різні ситуації, можливо, вам потрібні фінанси з балансу або за певних обставин вирішили призупинити навчання. TeMa дбає про клієнтів у користуванні сайтом, тому повертає залишок. Для здійснення цієї операції потрібно написати службі підтримки запит.

Які є бонуси за приведеного друга?

Підвищуючи мотивацію вчиться не лише надаючи якісні послуги, сервіс залучити реферальну систему. Вона передбачає нагородження за допомогою бонусів за рекомендації та приведення друзів/родичів на сервіс. Отримуючи бажаний результат, можете не просто рекомендувати TeMa, а також отримувати подарунки.

Що таке TeMa?

TeMa – це унікальний міжнародний сервіс, який дозволяє репетиторам збільшити кількість учнів, а учням дає можливість знайти якісних профільних викладачів з різних країн. Функціонал платформи інтуїтивно зрозумілий для користувачів, процес пошуку простий, оплата занять безпечна, без прив'язки особистої банківської картки. Платформа пошуку репетиторів призначена для проведення онлайн уроків по всьому світу, з ймовірністю знайти послуги спеціаліста з будь-якого міста України та інших країн.

Для кого розрахована платформа TeMa?

Платформа TeMa призначена для викладачів та студентів, які вирішили обрати шлях репетиторства. Сервіс допомагає не тільки знайти учнів, а й можливість на платформі проводити онлайн-заняття в режимі конференції. Для охочих опанувати знання, TeMa чудова можливість знайти репетитора будь-якої кваліфікації, цінового діапазону та методики викладання. Ментори допоможуть подолати будь-яке завдання, поставлене перед учнем.

Стандарти GDPR на платформі TeMa?

Платформа TeMa дуже серйозно ставиться до питання конфіденційності та безпеки. Тому загальний регламент захисту персональних даних, що використовуються на ресурсі, дозволить проводити процес оплати занять безпечно, без прив'язки особистої банківської картки. Так і для репетиторів, виведення коштів за проведені уроки відбуватиметься просто та безпечно.

Територіальна робота платформи TeMa?

Міжнародна платформа пошуку репетиторів дозволяє проводити онлайн уроків по всьому світу. Знайти послуги спеціалістів можна з будь-якого міста України та ще 38 країн. Завдяки онлайн ресурсу можна вибрати викладача з будь-якої точки світу, а заняття відбуватимуться комфортною для учня мовою.