Репетитор української мови для іноземців

Проведено уроків: 0
Українська
0 Відгуків
Привіт, я Христина. І я все життя мріяла навчати дітей. Зараз працюю над реалізацією мрії. Вам сподобаються мої уроки, вони цікаві, веселі. Тож буду рада співпрацювати. Вже давно не в тренді класичні способи навчання зубріння,тому допоможу вашій дитині зрозуміти предмет і полюбити його) Займаюсь...
0 / 5
300.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська, Російська
0 Відгуків
Мене звуть Ангеліна, я молода вчителька української мови та літератури. Моє покликання – закохувати учнів будь-якого віку в нашу мову та культуру.Стану вашим особистим мовним коучем та мотиватором. В роботі використовую різноманітні інтерактивні засоби, ресурси та власноруч створені інфо продукти. Ш...
0 / 5
250.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська
0 Відгуків
Люблю свій предмет і роботу з дітьми. Моя професія – це моє найбільше хобі. Комунікабельна, відповідальна, пунктуальна, творча. Мої заняття проходять у доброзичливій та невимушеній атмосфері. Рада допомогти кожному охочому у вивченні української мови та літератури. Працюю із задоволенням та тільки...
0 / 5
200.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська
0 Відгуків
Допоможу вивчити українську мову. Підготую до ЗНО/НМТ.
0 / 5
250.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська
0 Відгуків
Привіт! Я Олексій, українець. Мешкаю в Києві. Полюбляю читати, цікавлюся всім потроху, особливо історією. Готую до ЗНО, НМТ, ДПА з української мови, літератури, історії України. Працюю з дорослими. Досвід: - вчитель в Середній загальноосвітній школі двадцять м. Києва - з дві тисячі тринадцятого...
0 / 5
450.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Англійська, Українська, Іспанська
0 Відгуків
Маю дві вищі педагогічні освіти. До кожного учня застосовую індивідуальний підхід. На моїх уроках цікаво й пізнавально.
0 / 5
230.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська
0 Відгуків
Доцент кафедри початкової освіти, кандидат педагогічних наук
0 / 5
300.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Англійська, Українська
0 Відгуків
Навчалася у Тернопільській школі з поглибленим вивченням іноземних мов №3, після чого вступила до ТНПУ. Закінчивши два рівні вищої освіти, у 2019 році вступила до аспірантури. Досвід викладання англійської та української мови та літератури становить понад 5 років. Працюю як із наймолодшою аудиторі...
0 / 5
200.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська
0 Відгуків
Працюю...15-й рік...😉Заняття з української мови для дітей та дорослих!Допомагаю у вирішенні будь-яких питань з мови з шкільної програми. Підготовка до вступу у вищий навчальний заклад. Ділова українська мова для дорослих в залежності від запиту. Онлайн та офлайн формат. Завжди рада допомогти!💖🙏😊
0 / 5
170.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська, Російська
0 Відгуків
Досвідчений репетитор допоможе у вивченні української мови та літератури (1-11 класи), математики (1-5 класи), підготує старшокласників до ЗНО з української мови та літератури. Найвищий результат моїх учнів на ЗНО 198 балів. Навчаю української з нуля російськомовних та англомовних. Також викладаю...
0 / 5
400.00 UAH/год
Докладніше

Як працює TeMa

Знайти репетитора по предмету Українська мова за спеціалізацією Для іноземців Що б знайти репетитора з Українська мова за спеціалізацією Для іноземців з більш ніж 11 репетиторів. Використовуйте фільтри, які зроблять ваш пошук комфортнішим.
Забронюйте перший урок Для бронювання уроку з предмету Українська мова за спеціалізацією Для іноземців, перейдіть в анкету репетитора і натисніть на кнопку "Детальніше". Перейшовши в анкету репетитора за спеціалізацією Для іноземців, оберіть зручний день і час для уроку в графіку з розкладом репетитора.
Підключення до урока Щоб підключиться до урока з Для іноземців, перейдіть у вкладку "Уроки" і натисніть на кнопку "Підключитися". Кнопка "Підключитися" стає активною лише за 5 хвилин до початку уроку з предмету Українська мова. Після підключення ви опинитеся у відеоконференції, де і буде проходити урок з репетитором за спеціалізацією Для іноземців.

Вивчайте українську мову з досвідченим репетитором на платформі TeMa

Хочете розпочати вивчення української мови для іноземців, але не знаєте, з чого почати? Навчання української мови іноземцям може бути складним та стомлюючим процесом, але з репетитором, який спеціалізується українською мовою для іноземців, ви зможете отримати індивідуальну увагу та максимальну практику. При вивченні української мови для іноземців важливо не лише здобувати знання, а й насолоджуватися процесом. Наші репетитори позитивні, відкриті та цікаві, тому ви зможете отримувати задоволення від кожного уроку. Не турбуйтесь, на платформі TeMa ви зможете знайти найкращого репетитора, щоб розпочати свій мовний шлях.

Як вибрати репетитора української мови для іноземців?

Онлайн заняття української мови для іноземців може бути захоплюючим та продуктивним при виборі відповідного репетитора. Крім того, вивчення української мови для іноземців є відмінним кроком для розширення кругозору та поглиблення знань про культуру країни, яка багата на історію, традиції та національні особливості. Навчитися говорити українською мовою означає не лише здобути нові знання та навички, а й відкрити для себе новий світ, де цінуються повага до мови та культури.

Нижче наведено кілька порад, які допоможуть обрати репетитора української мови для іноземців:

  1. Визначте свої цілі та потреби у вивченні мови.
  2. Шукайте репетитора із досвідом роботи з іноземними студентами.
  3. Звертайте увагу на кваліфікації репетитора, такі як вища освіта та досвід роботи.
  4. Шукайте репетитора, який може адаптуватись до вашого рівня мови.
  5. Перевірте відгуки інших студентів про репетитора.

TeMa пропонує висококваліфікованих репетиторів, які пропонують індивідуальний підхід та зручний онлайн формат навчання. Вибираючи репетитора української мови, не забувайте враховувати власні потреби та цілі у вивченні мови. Зрештою, правильний вибір репетитора допоможе вам досягти успіху у вивченні української мови та відкрити для себе нові можливості у спілкуванні.

Вартість репетитора української мови для іноземців?

Вартість репетиторства з української мови для іноземців може змінюватись в залежності від багатьох факторів: рівня викладача, формату занять, тривалості занять тощо. Не слід забувати, що якість навчання має бути на першому місці. Краще платити більше, але отримувати якісні заняття від досвідчених та професійних викладачів.

Важливо також розуміти, що уроки української мови для іноземців – це довгостроковий процес, який потребує регулярних занять та терпіння. Однак, вкладені в навчання ресурси завжди окупаються: знання іноземної мови може принести значну користь в особистому та професійному житті, відкриваючи нові можливості для подорожей, роботи та спілкування з людьми з різних культурних середовищ.

Безумовно, українська мова для іноземців онлайн може бути складним, але за допомогою нашої платформи та досвідчених репетиторів ви зможете досягти своїх цілей у найкоротший термін. Не відкладайте свій мовний шлях на потім – почніть вивчати українську мову сьогодні! Запишіться на уроки української мови для іноземців на платформі TeMa та розпочніть свій шлях до мовної грамотності вже сьогодні.

Часті запитання про репетитора української мови для іноземців

Який досвід має мати репетитор української мови для іноземців?

Репетитор повинен мати достатній досвід роботи з іноземними студентами та вміти адаптувати методи викладання до рівня та потреб кожного студента.

Чи можна українською мовою займатися для іноземців онлайн?

Звичайно, платформа ТеМу і є такою платформою, де можна отримати кваліфіковане навчання української мови для іноземців.

Як визначити свій рівень знань української мови для іноземців?

Існують тести та оціночні завдання, які допоможуть визначити рівень володіння мовою. Також досвідчений репетитор зможе оцінити ваш рівень та допомогти визначити оптимальний план навчання.