Репетитори з підготовки до школи

Проведено уроків: 0
Українська, Російська
0 Відгуків
Я допомогаю кожному досягти своїх цілей, впевнена, що кожен має потенціал для успіху, і моя місія - допомогти його реалізувати. Я створюю атмосферу довіри та підтримки, щоб ви почувалися комфортно і могли максимально використовувати свій потенціал
0 / 5
400.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Англійська
0 Відгуків
Вітаю! Мене звати Каріна і я допоможу Вам легко та цікаво вивчати англійську мову)
0 / 5
180.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська
0 Відгуків
Заняття з української мови , математики та ЯДС з використанням сучасних інтерактивних платформ. Підготовка дитини до школи, програма розвивального навчання , НУШ, "Інтелект України", підготовка до контрольних робіт, виконання домашніх завдань, підвищення рівня знань учня за новою програмою 1-4 класі...
0 / 5
350.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська
0 Відгуків
Привіт! Я вчитель початкових класів, який любить свою роботу та закохує в навчання інших. Маю 2 педагогічні освіти та 4 роки стажу роботи з дітьми. Зі мною вам буде легко, комфортно навчатись та розвиватись.
0 / 5
300.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська
0 Відгуків
Я студентка Миколаївського національного університету імені Василя Олександровича Сухомлинського спеціальності Початкова освіта. Досвід викладання в мене вже більше 2 років. Працюю наразі онлайн через зум з використанням різних ігор та квестів
0 / 5
220.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Англійська, Українська, Іспанська, Російська
0 Відгуків
Меня зовут Алина. Закончила КИМО международные отношения уклон на иностранные языки испанский и английский . Преподаю онлайн более 3х лет. Использую инновационные методы обучения, легкую подачу что способствует быстрому усвоению материала. Предоставляю все материалы в любом формате.Сертифицированный...
0 / 5
500.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська
0 Відгуків
Стану чудовим репетитором для ваших діточок! Знаходжу індивідуальний підхід до кожного учня. Використовую сучасні методи та ігрові форми навчання.
0 / 5
350.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська
0 Відгуків
З дитинства маю інтерес до викладання. Але зараз,коли я вже дипломований спеціаліст, я щаслива, що можу втілювати свої мрії і працювати з дітками. Перш за все, викладання для мене - це не можливість заробітку, а хобі. Мене надихають мої учні,які радіють на уроках, через те, що їм цікаво і пізнавальн...
0 / 5
170.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Англійська, Українська
0 Відгуків
Привіт! Мене звуть Вікторія. Пропоную послуги репетитора з англійської мови. Я навчаюсь на вчителя іноземних мов (англійська мова). На моєму занятті ніколи не нудно, адже завжди знаходжу у кожній дитині, підлітку ту ізюминку, за яку хочеться закріпитись і вести. Вважаю, що проходити матеріал суто з...
0 / 5
200.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська
0 Відгуків
Експерт-практик, методист з підготовки до школи та раннього розвитку, вчитель вищої категорії початкової школи.
0 / 5
700.00 UAH/год
Докладніше

Як працює TeMa

Знайти кращого репетитора з предмета Підготовка до школи Для того що б знайти репетитора з предмету Підготовка до школи з більш ніж 16 репетиторів. Використовуйте фільтри, які зроблять ваш пошук швидшим і комфортнішим.
Забронюйте перший урок Щоб забронювати урок з предмета Підготовка до школи, перейдіть в анкету репетитора і натисніть на кнопку "Детальніше". Перейшовши до профілю репетитора з предмета Підготовка до школи, виберіть зручний день і час для урока в графіку з розкладом репетитора.
Підключення до урока Щоб підключиться до урока з предмета Підготовка до школи, перейдіть у вкладку "Уроки" і натисніть на кнопку "Підключитися". Кнопка "Підключитися" стає активною лише за 5 хвилин до початку уроку. Після підключення ви опинитеся у відеоконференції, де і буде проходити урок з репетитором по предмету Підготовка до школи.

Сучасність внесла свої корективи. Діти через війну пів року не ходили в садок або не ходять досі, не отримують належної підготовки до школи. Основи читання, письма, граматики вимагають у першому класі як і раніше. Підготовка - це не лише купівля канцелярських приладів, важливо підготувати чадо морально та інтелектуально. Окрім уроків ще належить адаптація до незнайомої обстановки, одноліткам, вчителям.З початку зробити успішність високою можливо за допомогою викладача з підготовки до школи, тим самим полегшуючи життя собі та дитині.

Чи потрібен репетитор з підготовки до школи?

Часто батьки намагаються самостійно займатися шкільними приготуваннями. Прочитавши в інтернеті інформацію, розпитавши знайомих, формується представлення роботи. Витрачаються кошти на розвиваючі зошити/книги. Через кілька тижнів приходить розуміння, що підготовка до школи приватними уроками є більш правильним рішенням.

Чому заняття з батьками неефективні:

 • мама і тато не сприймаються як педагог;
 • ви шкодуєте дитину, а усвідомлення дисципліни не формується;
 • професіонал відразу визначить дефекти вимови або листи і порадить звернутися до логопеда;
 • немає можливості відстежити прогрес.

Мислення потребує розвитку. Навіть за високої кмітливості слід навчити дитину практикувати знання. Навчити простіше, ніж перевчити. Для структурованого підходу краще знайти репетитора з підготовки до школи, і сформувати правильні знання з початку.

Навіщо потрібен репетитор для підготовки до школи

Шкільні заняття у 60-70% часу будуються на усній подачі інформації. Щоб розуміти, про що йдеться, потрібен словниковий запас. Не сприймаючи половину почутого, автоматично інформація перекладається свідомістю у шум фону. Підготовка до початкової школи репетитор не просто дасть фундамент знань, а навчить сприйняттю інформації, письма, володінню граматичним основам записів.

Дитина, яка звикла сприймати світ через гру, може важко адаптуватися до нових навантажень та дисципліни у школі. Важливо, щоб підготовка дитини до школи пройшла максимально нативно, не викликаючи неприязнь процесу пізнання. Кваліфікований педагог використовує ігровий метод навчання. Дитина отримує уроки ідентичні шкільним, тільки у досконалому вигляді.

Онлайн уроки підготовки до школи переваги

Дистанційний формат із модної тенденції став безпекою та комфортом. Якщо кращі репетитори з підготовки до школи відсутні у вашому місті, формат онлайн-занять дозволяє знайти педагога в будь-якому куточку світу та не їхати на інший континент. 

Які плюси дистанційної програми:

 • дитина вдома, разом з вами;
 • можливість особисто спостерігати за процесом навчання;
 • зручність в розкладі, коригуєте графік занять;
 • не витрачайте час на збори і дорогу;
 • вартість, Ціна онлайн-занять нижче офлайн;
 • уроки зберігаються, переглядайте для повторення.

Якщо залишаються сумніви щодо підготовки до початкової школи репетитор онлайн, візьміть пробний урок. Додаткові програми не потрібні, уроки проходять на платформі, використовуючи сучасні технології ризик збою уроків практично дорівнює нулю. Платформа для пошуку репетиторів TeMa надає знижку 50% на перші три заняття. 

Репетитор для підготовки дітей до школи як вибрати

Обираючи репетитора, спочатку сформулюйте мету. Навчитися тільки грамоті чи навчитися читати, писати, рахувати, мислити, полегшуючи життя малюкові. Далі оберіть сайт, з якісною базою репетиторів, наприклад сервіс пошуку репетиторів TeMa.

Шукати педагога зі стажем 20 років не обов'язково, головне – підхід. Молоді репетитори найчастіше знаходять спільну мову з дітьми. Дивіться методи викладання під час підготовки дітей до школи репетитор чи вміє зацікавити дитину. Формат звичайного розказування малоефективний. Найкраща підготовка до школи онлайн використовує ігри спільно з практикою залучаючи до процесу.

Дитяча схильність - добре, але вона має підкріплюватися профільною освітою. Професійні навички репетиторства підготовка до школи освоюють в університеті. Важливо не лише вміти спілкуватися з дітьми, а й навчити знанням. Вивчайте відгуки попередників, для розуміння чи вміє викладач підготовка до школи дати бажаний результат, проте не опирайтеся повною мірою, оскільки методики, які не підійшли іншим, вам можуть підійти, зрозуміти це ви можете взявши пробний урок. Сервіс пошуку репетиторів онлайн TeMa надає знижку 50% на три перших уроки.

Також, звертайте увагу на вартість репетитора з підготовки до школи. Ціна вказується одразу у профілі. Зіставляйте пропоновані ціни та ваші фінанси. Докладніше про фактори, що впливають на вартість, читайте далі.

Що впливає на вартість послуг репетитора з підготовки до школи?

Обираючи репетитора, переплачувати не хочеться. Коли встановлено вартість вище очікуваної, потрібні аргументи, чи відповідає професіонал грошовій планці. Ціна не показник якості, дивіться характеристики, щоб зрозуміти причини встановленої вартості. 

Репетитор з підготовки до школи ціна залежить від:

 1. Освіта. Дипломи престижних вузів або студент останніх курсів педагогічного університету.
 2. Стажу роботи з дітьми. Кожному потрібен індивідуальний підхід, а вміння професіонала формуються пройденим досвідом.
 3. Встановленого середнього прайсу.
 4. Затребуваності. Попит збільшує ціну.

Сервіс підбору репетиторів TeMa включає різний ціновий сегмент, немає ризику переплати, лише спеціалісти з перевіреною кваліфікацією. Викладачі обирають дієві методики за розумну ціну.

FAQ

Чому важлива підготовка до школи?

Підготовка до школи допомагає дитині адаптуватись до нового середовища, розвиває навички, необхідні для успішного навчання та формує позитивне ставлення до нього.

Підготовка до школи що потрібно знати?

Для успішної підготовки до школи дитина повинна вміти розпізнавати букви, цифри, малювати, розв’язувати логічні завдання та мати розвинену мову. Допоможемо вашій дитині засвоїти всі необхідні знання та вміння!