Репетитори французької мови

Активних уроків: 1 / Проведено уроків: 308
Англійська, Українська
134 Відгуків
Викладач з предмету "Англійська Мова".
5.0 / 5
300.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Французька, Арабська
0 Відгуків
бесплатное ознакомительное занятие, даю скидку, если вы заплатите вперед за несколько занятий. Работаю под ритма ученика. Для начинающих, через 5 уроков можно начинать заговорит.
0 / 5
426.81 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Англійська, Українська, Російська
0 Відгуків
Провожу заняття в зумі,скайпі і viber. Комунікативна методика викладання,індивідуальний підхід до кожного учня,доступно пояснюю,допоможу позбутись мовного бар'єру. Проводжу тестування на визначення рівня. Розробляю індивідуальну програму для кожного студента залежно від рівня і цілі вивчення м...
0 / 5
240.00 UAH/год
Докладніше

Як працює TeMa

Знайти кращого репетитора з предмета Французька мова Для того що б знайти репетитора з предмету Французька мова з більш ніж 3 репетиторів. Використовуйте фільтри, які зроблять ваш пошук швидшим і комфортнішим.
Забронюйте перший урок Щоб забронювати урок з предмета Французька мова, перейдіть в анкету репетитора і натисніть на кнопку "Детальніше". Перейшовши до профілю репетитора з предмета Французька мова, виберіть зручний день і час для урока в графіку з розкладом репетитора.
Підключення до урока Щоб підключиться до урока з предмета Французька мова, перейдіть у вкладку "Уроки" і натисніть на кнопку "Підключитися". Кнопка "Підключитися" стає активною лише за 5 хвилин до початку уроку. Після підключення ви опинитеся у відеоконференції, де і буде проходити урок з репетитором по предмету Французька мова.

Французька є міжнародною мовою і в ТОП-10 найпопулярніших мов світу посідає п'яте місце. Попит високий, а володіння декількома мовами розвиває інтелект, розширює кар'єрні можливості, надає впевненості. Якщо хочете гарно розвиватись у франкомовних державах, добре заробляти, вивчати французьку мову на належному рівні – необхідно. Студентам тривалий час не давали гарної освіти, а ВНЗ вимоги не знизили. Репетитор французької мови підготує до вступних іспитів за короткий період. Йти в ногу з часом можна лише розвиваючи навички та вдосконалюючись, у роботі освоювати ділову французьку, для спілкування з партнерами, у житті неформальну, покращуючи якість комунікації з франкомовними громадянами.

Навіщо потрібен викладач французької мови

Кожен ставить персональні цілі, виходячи зі здібностей, поставлених термінів, завдань -  потрібен індивідуальний підхід. Коли необхідний рівень вищий за середній, то незалежно від того, збираєтеся вивчати французьку мову з нуля або вже маєте базу, потрібно підключати комплексну роботу. Запорука успішного навчання – робоча методика, розроблена індивідуально. 

Розглянемо основні причини пізнання французької:

 • розширити бізнес, співпрацю, проводити переговори з партнерами без перекладача;
 • вивчитися, володіючи французькою, у вас є величезна ймовірність вступити безкоштовно, а по закінченні побудувати кар'єру;
 • саморозвиток, онлайн-уроки французької мови інтелектуально розвивають мислення;
 • працевлаштуватися у франкомовних країнах (Франція, Швейцарія, Канада, Монако, Бельгія, частина Італії, країни Африки);
 • розвинути комунікаційні навички;
 • читати в оригіналі літературу, дивитись фільми.

Платформа для пошуку репетиторів TeMa допоможе знайти відповідного онлайн репетитора, який дасть актуальні навички за прийнятною ціною та знайде підхід до кожного, незалежно від віку. Подорожувати, працювати та навчатися без мовних бар'єрів реально завдяки платформі.

Чому репетитор французької мови онлайн кращий за офлайн

Сучасні реалії підвищили попит на онлайн заняття. Вчити французьку у зручний час, комфортних та безпечних обставинах реально, адже формат дистанційного навчання робить це можливим. Немає потреби витрачати час та гроші на дорогу, потрібен лише інтернет. Сервіс пошуку репетиторів TeMa пропонує уроки французького різного рівня: школяр, студент, дорослий. 

Чому варто вибрати онлайн формат:

 1. Гнучкий графік. Поєднуйте навчання та особисті плани.
 2. Великий вибір. Найкращі репетитори французької доступні по всьому світу.
 3. Немає прив'язки до місця. Обирайте репетитора французької, а займайтеся у будь-якій точці світу.
 4. Індивідуальний підхід. Онлайн репетитор з французької враховує рівень знань, потреб, термінів та вибудує ефективний план занять.
 5. Ціна. Онлайн заняття коштують дешевше за офлайн, а на сервісі є можливість вибору бажаного цінового діапазону.

У кожного учня на сайті є особистий кабінет, який зберігає навчальні матеріали та уроки. Можливість переглянути заняття, вибрати репетитора в будь-якому куточку світу, встановити потрібну ціну. Варто лише піднятися вище, встановити фільтр країни, предмета, цінового спектра.

Як знайти репетитора з французької

В інтернет-просторі пошук приватного вчителя став ще легшим. Спочатку пропишіть мету, будь то письмова ділова французька, розмовна, для складання іспитів або французька мова з нуля для початківців. Вчитель спеціалізується на власному предметі в окремій сфері. Наприклад, складання вступних тестів вимагає знання структури, нюансів, поширених питань у педагога. Якщо справа стосується розмовної, то викладач має комунікувати французькою як носій мови.

Зверніть увагу на освіту, стаж, ціну, кваліфікацію, відгуки. Щоб зрозуміти підходить вам педагог чи ні спробуйте. Якщо ви відчуваєте, що вам комфортно спілкуватися з репетитором, одержуєте нові знання, є розмовна практика, то сміливо бронюйте наступний урок. Сервіс пошуку репетиторів онлайн TeMa надає знижку 50% на три пробні заняття для вашої фінансової зручності.

Від чого залежить вартість вивчення французької мови онлайн

Ранжування ціни відбувається залежно від навичок та досвіду викладача. Потрібні уроки французької з нуля чи вдосконалення знань, обсяг виконаної роботи різний. Як писалося вище, ціна онлайн уроків французької мови нижче звичайних, а переваг більше. 

Чому ціна може сильно відрізнятись:

 1. Кваліфікація. Наявність кількох дипломів престижних ВНЗ, курсів або студент останніх курсів.
 2. Досвід. Викладає французьку мову репетитор десять років або два роки.
 3. Рейтинг. Перебуваючи на високих позиціях, педагоги можуть підвищувати ціну.
 4. Носій мови або педагог, який володіє досконало.

Сервіс пошуку репетиторів онлайн TeMa перевіряє кваліфікацію викладачів. Зручний спосіб сплати, повернення коштів за скасовані заняття, захищеність платіжних даних дають гарантію безпеки користування майданчиком. Реєструйтеся та бронюйте пробний урок, щоб отримувати знання вже зараз.