Репетитори

Активних уроків: 1 / Проведено уроків: 308
Англійська, Українська
134 Відгуків
Викладач з предмету "Англійська Мова".
5.0 / 5
200.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 37
Англійська, Українська
36 Відгуків
Люблю навчаться і ділитися своїми знаннями. 7 років я проживала в США, штат Айдахо. Різні освітні проєкти, постійне спілкування з носіями англійської збагатили і урізноманітніли мій досвід. Я навчаю українській мові американців і англійській мові українців))). Дві вищі освіти у сфері філології та...
5.0 / 5
500.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 154
Англійська, Українська
53 Відгуків
Викладач з предмету "Англійська Мова".
4.9 / 5
200.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 13
Українська, Російська
13 Відгуків
Мене звати Софія. Я викладач англійської мови з досвідом більше двох років. Мову я вивчаю та практикую дуже давно, так як перебуваю на разі за кордоном та проживаю тут (вільне володіння). Саме виклданням розпочала займатись давно, ділитися своїми знаннями, а саме навичками мови та досвідом мені прин...
5 / 5
350.00 UAH/год
Докладніше
Активних уроків: 2 / Проведено уроків: 201
Англійська, Українська
23 Відгуків
Дипломований державний педагог англійської мови з досвідом роботи у середніх та старших класах від 3-х років. Знання стандартів англійської мови, сучасних методів навчання та систем оцінювання. Середня школа Сент-Джеймс допомогла аспірантам покращити підсумкові результати тестів на 20%. Прагне створ...
4.7 / 5
50.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 3
Англійська, Словацька, Словенська
3 Відгуків
Викладач з предмету "Англійська Мова".
5 / 5
222.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 3
Англійська, Українська
3 Відгуків
Викладач з предмету "Англійська мова".
5 / 5
200.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 6
Англійська, Українська
6 Відгуків
Я можу зарекомендувати себе багаторічним професійним досвідом, цікавим підходом до вивчення мови та роками спілкування в англомовному середовищі, проживаю в Ірландії. Готую до IELTS. Пропоную активний та дієвий підхід до вивчення бізнес англійської. Також мій пріорітет — Ваша розмовна англійська, ад...
4.8 / 5
500.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 4
Англійська, Українська
1 Відгуків
Викладач з предмету "Англійська мова"
5 / 5
200.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 2
Англійська, Українська, Німецька
1 Відгуків
Викладач з предмету "Англійська мова".
5 / 5
300.00 UAH/год
Докладніше

У нинішньому світі величезна конкуренція у кожній сфері діяльності. Не дарма кажуть: “хто володіє інформацією – той володіє світом”. Шкільна освіта іноді бажає кращого, університети йдуть за загальною програмою. Щоб йти вгору і заробляти хороші гроші, потрібно мати високий рівень знань / навичок, які можуть надати репетиторські послуги. Школярі хочуть підтримувати високу успішність, абітурієнти бажають вступити до хорошого ВНЗ, дорослі навчитися нового або вдосконалити знання з особистих чи робочих причин. Вчиться ніколи не пізно, головне, щоб це давало позитивний результат, приватні репетитори – це гарантія належного підходу та продуктивної роботи.

Кому потрібен репетитор?

Коли ви хочете вчитися не для галочки, а дійсно досягти поставленої мети, вам знадобиться наставник, який буде направляти й давати потрібні саме вам знання. Додаткові заняття з репетитором шукають батьки, школярі, абітурієнти, студенти, які закінчили ВНЗ. Як бачите, викладач потрібен у різному віці, відрізняються лише цілі.

Які найпоширеніші причини пошуку послуг репетитора:

 • підготовка до школи дітей раннього віку та початкових класів;
 • підвищити шкільну успішність;
 • підготовка до складання випускних та вступних іспитів;
 • прагнення вдосконалюватись та розвиватися;
 • розширити спектр знань;
 • переїзд в іншу країну;
 • підвищення робочої кваліфікації.

Платформа для пошуку репетиторів TeMa надає доступ до педагогів, що володіють професійними техніками викладання, забезпечуючи особистісний підхід, врахування особливостей сприйняття учня та процес максимально продуктивної роботи.

Чому високий попит на послуги репетитора?

Нині послугами репетитора користуються не лише школярі, які бажають підвищити успішність та вступити до ВНЗ, дорослі хочуть навчитися комп'ютерної грамотності, відкрити для себе нову сферу будь то музика, IT сфера тощо. У школах робота йде не на результат, а на виконання програми. Надмірна строгість чи неякісне викладання не дають того рівня, який хотілося б здобути. Тож батьки, діти, дорослі звертаються до послуг репетиторів. На відміну від групових уроків, приватні мають на увазі індивідуальний підхід, налаштування програми під заданий учнем запит, цікаву методику викладання.

Сервіс пошуку репетиторів TeMa включає понад 130 предметів різних напрямків, з яких 44 мовні, надаючи можливість вибрати послуги викладача онлайн під різні цілі та фінанси, а вартість уроку з репетитором онлайн занять вигідніша за офлайн.

Переваги індивідуального репетитора на TeMa

Жоден груповий урок по якості не може зрівнятися з індивідуальним, і це підтвердить кожен викладач. Тому що немає підходу до кожного та чітко вибудованої методики до конкретного учня. Говорячи про фінансову сторону, деякі вважають, що курси менш затратні, але насправді курси прирівнюються за вартістю до викладача онлайн в. Щодо самостійного вивчення, це безплатно, але серед величезної кількості інформації ви розгублюєтесь, не розуміючи, які відомості важливі, а які другорядні, в результаті виходить хаос у голові. Виділити важливе, мотивувати, побудувати грамотний підхід зможе лише професіонал.

Які переваги послуг онлайн викладача:

 • підбирається відповідний темп та метод навчання для учня;
 • ефективність процесу отримання актуальної інформації;
 • постійна комунікація із викладачем;
 • враховуються побажання та особливості сприйняття;
 • можливість поглиблено вивчити теми, що цікавлять;
 • вільний формат спілкування, висловлення своєї точки зору не боячись критики;
 • планується зручний графік.

Сервіс пошуку репетиторів онлайн TeMa перевіряє кваліфікацію викладачів, тим самим гарантуючи, що ви отримаєте якісне навчання у встановлений термін.

Чому знайти репетитора вигідніше, ніж курси

Вибираючи будь-яку послугу чи продукт одним із важливих факторів є ціна. Іноді ціна курсу може бути більш привабливою. Однак розпорошена увага та відсутність індивідуального підходу робить навчання менш продуктивним. Один онлайн урок із приватним учителем дає більший результат, ніж три групові, бо програми розплановано під конкретний запит. Купуючи один курс вам знадобиться ще один, щоб отримати нормальний результат. Кількість занять більша, відповідно і вартість, в той час, як онлайн репетитор чітко і структурно без зайвої води, з точною концентрацією уваги на учні за меншу кількість уроків дасть необхідні знання.

Індивідуальний репетитор онлайн без обмежень

Шукаючи викладача офлайн вибір обмежений локацією, а буває і таке, що бажаного педагога немає в місті, або ви за кордоном хочете знайти репетитора онлайн. Завдяки дистанційному формату ви маєте можливість займатися з будь-якої точки світу.

Які плюси послуг онлайн викладача:

 1. Комфорт. Сприятливе становище, звичний комфорт роблять навчання легшим.
 2. Фінансова вигода. Не потрібно витрачатися на дорогу, перекушування, купувати навчальні матеріали, платіть лише за урок.
 3. Великий вибір. При пошуку онлайн, найкращі репетитори у доступності.
 4. Можливість переглянути урок. Людина не може бути продуктивною 24/7, можна випустити з виду важливу інформацію. Але онлайн заняття дозволять подивитися заняття у записі та закріпити знання.
 5. Гнучкість графіка. Ви підлаштовуєтеся лише під особисті плани.

Сервіс підбору репетиторів TeMa дозволяє безплатно знаходити репетитора, навчатися онлайн в будь-якому куточку, а можливість вибрати прийнятний ціновий діапазон робить навчання ще доступнішим.

Пошук репетитора — найкраще рішення

Навіщо відкладати на завтра те, що можна зробити сьогодні? На сервісі зібрані репетитори різних предметів від української, математики та фізики до вивчення комп'ютерної грамотності та гри на музичних інструментах. Система пошуку вчителя максимально проста, безплатна та зручна. Інформація про викладачів у вільному доступі та перевірена сервісом. Конкурентність зростає, вимоги підвищуються, тож починайте прокачувати свої знання / навички вже сьогодні. Ми надаємо знижку 50% на перші три заняття, щоб вартість репетитора була фінансово ще зручнішою. Підіймайтесь вище, реєструйтесь, бронюйте уроки, досягайте з легкістю намічених цілей прямо зараз.