Репетитор української мови з рівнем B1-B2

Проведено уроків: 0
Українська
0 Відгуків
Люблю свій предмет і роботу з дітьми. Моя професія – це моє найбільше хобі. Комунікабельна, відповідальна, пунктуальна, творча. Мої заняття проходять у доброзичливій та невимушеній атмосфері. Рада допомогти кожному охочому у вивченні української мови та літератури. Працюю із задоволенням та тільки...
0 / 5
200.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська
0 Відгуків
Привіт! Я Олексій, українець. Мешкаю в Києві. Полюбляю читати, цікавлюся всім потроху, особливо історією. Готую до ЗНО, НМТ, ДПА з української мови, літератури, історії України. Працюю з дорослими. Досвід: - вчитель в Середній загальноосвітній школі двадцять м. Києва - з дві тисячі тринадцятого...
0 / 5
450.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Англійська, Українська, Іспанська
0 Відгуків
Маю дві вищі педагогічні освіти. До кожного учня застосовую індивідуальний підхід. На моїх уроках цікаво й пізнавально.
0 / 5
230.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська
0 Відгуків
Привіт! Я вчитель української мови. Запрошую на навчання дітей та дорослих. Викладаю курс ділової української мови.
0 / 5
450.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська, Російська
0 Відгуків
Досвідчений репетитор допоможе у вивченні української мови та літератури (1-11 класи), математики (1-5 класи), підготує старшокласників до ЗНО з української мови та літератури. Найвищий результат моїх учнів на ЗНО 198 балів. Навчаю української з нуля російськомовних та англомовних. Також викладаю...
0 / 5
400.00 UAH/год
Докладніше

Як працює TeMa

Знайти репетитора по предмету Українська мова за спеціалізацією Рівень B1-B2 (Intermediate) Що б знайти репетитора з Українська мова за спеціалізацією Рівень B1-B2 (Intermediate) з більш ніж 5 репетиторів. Використовуйте фільтри, які зроблять ваш пошук комфортнішим.
Забронюйте перший урок Для бронювання уроку з предмету Українська мова за спеціалізацією Рівень B1-B2 (Intermediate), перейдіть в анкету репетитора і натисніть на кнопку "Детальніше". Перейшовши в анкету репетитора за спеціалізацією Рівень B1-B2 (Intermediate), оберіть зручний день і час для уроку в графіку з розкладом репетитора.
Підключення до урока Щоб підключиться до урока з Рівень B1-B2 (Intermediate), перейдіть у вкладку "Уроки" і натисніть на кнопку "Підключитися". Кнопка "Підключитися" стає активною лише за 5 хвилин до початку уроку з предмету Українська мова. Після підключення ви опинитеся у відеоконференції, де і буде проходити урок з репетитором за спеціалізацією Рівень B1-B2 (Intermediate).

Ефективні заняття українською з репетитором на рівні B1-B2

Українська мова є однією з найцікавіших та найпопулярніших слов'янських мов. Якщо ви хочете спілкуватися з українськими друзями, розбиратися в українських текстах та книгах, то вам необхідно навчитися грамотно говорити та розуміти українську мову. Наша платформа TeMa пропонує вам можливість вивчити українську мову на рівні Intermediate за допомогою досвідченого репетитора. Наш репетитор української мови рівня B1-B2 допоможе вам покращити свої знання у граматиці, лексиці та вимові.

Індивідуальне навчання з репетитором української мови B1-B2 на платформі TeMa

Наші заняття з української мови рівня Intermediate проходять онлайн, що дозволяє навчатися у зручний для вас час та місце. Ми пропонуємо гнучкий графік занять, який можна налаштувати на свій графік роботи та життєвий ритм. Наша мета – допомогти кожному студенту досягти своєї мети та вивчити українську мову на рівні Intermediate. Ми гарантуємо якісне навчання та персональний підхід до кожного учня. Ми гарантуємо результат та досягнення ваших цілей. Наш репетитор допоможе вам удосконалити ваш рівень мови та досягти своїх цілей швидше, ніж ви очікували.

Наша платформа TeMa – це зручний та доступний спосіб вивчення української мови на рівні Intermediate. Ми пропонуємо навчання української мови на рівні Intermediate, що дозволяє вам навчатися в будь-якому місці та в будь-який час.

Вартість репетитора з російської мови на рівні B1-B2?

Ціни на репетиторів можуть залежати від різних факторів. Репетитори української мови на рівні B1-B2 можуть мати різний рівень кваліфікації та досвіду роботи, що позначається на вартості їхніх послуг. Ефективне вивчення української мови рівня Intermediate рівня насправді доступніші, ніж здається, але вартість залежить від кількох факторів.

Деякі з них включають:

  1. Репетитори з великим досвідом та високою кваліфікацією можуть мати вищу вартість. Зазвичай такі репетитори мають науковий ступінь у лінгвістиці чи пов'язаній галузі та досвід роботи у викладанні української мови.
  2. Репетитори, що спеціалізуються у певних галузях української мови, можуть мати вищу вартість. Наприклад, репетитор, який спеціалізується на граматиці чи лексиці, може бути дорожчим, ніж репетитор, який працює з усіма аспектами мови.
  3. Вартість репетитора може залежати від рівня конкуренції над ринком освітніх послуг. Якщо на ринку багато репетиторів, ціни можуть бути нижчими, щоб залучити більше клієнтів. Однак, якщо попит на послуги репетиторів високий, ціни можуть бути вищими.

Якщо ви хочете прокачати свої знання у граматиці української мови, навчитись говорити вільно та розуміти українську мову, або вам потрібна підготовка до іспитів з української мови рівня B1-B2, то ви потрапили у правильне місце. Ми гарантуємо якість навчання та результати, які перевершать ваші очікування. Не проґавте можливість вивчити українську мову на високому рівні за допомогою нашої платформи TeMa!

Поширені запитання про репетитора української мови з рівнем B1-B2

Що таке рівень B1-B2 в українській мові?

Рівень B1-B2 в українській мові означає, що ви можете розуміти та використовувати складні граматичні конструкції, широкий словниковий запас та вільно спілкуватися українською мовою.

Навіщо потрібний репетитор для вивчення української мови на рівні B1-B2?

Репетитор української мови може допомогти вам покращити вашу граматику, розширити ваш словниковий запас та покращити ваші навички розуміння та спілкування українською мовою.

Як вибрати репетитора для вивчення української мови на рівні B1-B2?

Обирайте репетитора з досвідом викладання української мови на рівні B1-B2 та з хорошими відгуками від інших студентів. Зверніть увагу на кваліфікацію репетитора та його методики навчання.