Репетитори з вищої математики

Проведено уроків: 0
Українська
0 Відгуків
Досвідчений викладач та репетитор з математики, вищої математики, теорії ймовірності та інших предметів математичного спрямування. Проводжу індивідуальні заняття онлайн
0 / 5
500.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Англійська, Українська, Російська
0 Відгуків
Привіт! Мене звати Альона, і я репетитор з математики. Останні 10 років я викладаю учням різних шкіл та вузів, та допомагаю з виконанням завдань з математики. Моя методика заснована на принципі "вчишся роблячи". Чим більше прикладів виконує учень, тим більше він розуміє матеріал та впевнено відчув...
0 / 5
400.00 UAH/год
Докладніше

Як працює TeMa

Знайти кращого репетитора з предмета Вища математика Для того що б знайти репетитора з предмету Вища математика з більш ніж 2 репетиторів. Використовуйте фільтри, які зроблять ваш пошук швидшим і комфортнішим.
Забронюйте перший урок Щоб забронювати урок з предмета Вища математика, перейдіть в анкету репетитора і натисніть на кнопку "Детальніше". Перейшовши до профілю репетитора з предмета Вища математика, виберіть зручний день і час для урока в графіку з розкладом репетитора.
Підключення до урока Щоб підключиться до урока з предмета Вища математика, перейдіть у вкладку "Уроки" і натисніть на кнопку "Підключитися". Кнопка "Підключитися" стає активною лише за 5 хвилин до початку уроку. Після підключення ви опинитеся у відеоконференції, де і буде проходити урок з репетитором по предмету Вища математика.

Не рідкість, що математика важко засвоюється студентами. Це не дивно, адже основи закладаються в школі, а якість освіти українських шкіл залишає бажати кращого. Різна швидкість запам'ятовування, рівень знань не дозволяють студентам навчатися в одному темпі, а викладачеві рівномірно розподіляти навантаження. Окремі помилки не розбираються як на заняттях з репетитором вищої математики, а час пар обмежений. В результаті ви сидите ночами намагаючись зрозуміти математичний аналіз, теорію ймовірності, інтеграли та похідні.

Не відставати від програми ВНЗ успішно здаючи заліки не фантазія зі світу фантастики, а цілком можлива задача. Вирішується вона за допомогою репетитора вищої математики, він допоможе зрозуміти важкі моменти, виконувати освітні вимоги університетів та розширювати знання.

Навіщо потрібні послуги репетитора вищої математики

Система освіти застаріла, а робота будується на європейських стандартах, щоб стати кваліфікованим фахівцем і багато заробляти потрібно розширювати університетські знання. Побудова програми навчання закладається на наявних знаннях, психологічних особливостей, способом сприйняття інформації студентом. Індивідуальний вчитель з вищої математики зобов'язується не просто подати необхідний матеріал, а й урахувати минулі помилки, побудувати комплекс вправ для уникнення нових.

Підбір завдань вибудовується в послідовності, яка потрібна учням. Адже професіонал спочатку аналізує отриману програму, визначає прогалини у знаннях, причини помилок для максимально продуктивних результатів.

Як індивідуальні уроки вищої математики на TeMa допоможуть вам

Нові знання вищої математики у ВНЗ викладаються без індивідуальної корекції вивченого, студентам доводиться самим розвивати свої здібності, бо на іспиті виправдання "я не зрозумів, це важко" не пройдуть. Звертайтесь до репетитора з вищої математики для студентів для допомоги.

Репетитор допоможе в таких питаннях:

  • скласти успішно заліки та іспити;
  • розвинути логічне мислення, щоб ви могли освоювати нові знання легко;
  • закрити прогалини, виявити недоліки та вирішити їх;
  • допомога у виконанні домашніх робіт онлайн.

Чому саме онлайн репетитор з вищої математики?

Знайти хорошого спеціаліста часом важко. Друзі рекомендують топових репетиторів, але графік будується не під вас, а педагога або бажаний репетитор не знаходиться в одному місті. Сучасний формат навчання дозволяє знайти онлайн репетитора вищої математики, не обмежуючись локацією. Платформа для пошуку репетиторів TeMa надає доступ до репетиторів з усього світу та можливість коригувати графік під ваші плани. Не потрібно завантажувати додаткові програми, уроки проводяться на онлайн-майданчику.

Переважна і фінансова сторона, раніше задаючись питанням скільки коштує репетитор вищої математики, враховувалися супутні витрати на дорогу, матеріали, перекуси. Займаючись дистанційно, платити потрібно тільки за урок. Електронні підручники, посібники, презентації, завдання, уроки зберігаються у власному кабінеті. Для уроку знадобиться лише інтернет, ручка та зошит. Ви можете займатися у будь-якій точці, переглядати уроки та обирати репетитора не виходячи з наявного, а з бажаного.

Як знайти репетитора з вищої математики 

Перш за все, при пошуку репетитора, ви хочете отримати більше, ніж пропонують викладачі університету або інтернет. Тому питання якості онлайн навчання репетитора вищої математики на першому місці. 

Рекомендуємо спиратися на такі фактори, обираючи професіонала:

  1. Освіта. Дипломи престижних ВНЗ чи студент останніх курсів.
  2. Досвід. Педагог зі стажем навчив безліч учнів та швидше підбере ефективну методику.
  3. Вартість послуг репетитора з математики ціна не завжди показник якості.
  4. Актуальність використовуваних матеріалів навчання.
  5. Відгуки. Вивчіть результати інших учнів.

Сервіс пошуку репетиторів TeMa обирає кваліфікованих репетиторів. Знайдіть професіонала, піднявшись вище, обравши предмет, країну, ціновий діапазон. Якщо залишаються сумніви, візьміть пробний урок, сервіс надає знижку 50% на перші три заняття.

Репетитор з вищої математики ціна на чому будується?

Переглядаючи кандидатури, ви бачите різні ціни. Відразу виникає питання: “чим фахівець за 600 грн кращий за того, що коштує 200 грн”. Визначити відповідність вартості та якості можна за: спеціалізацією, освітою, досвідом. Педагог, який володіє великою кількістю навичок, коштує дорожче. Щодо досвіду, відповідь очевидна, чим більше пройшло учнів, тим краще розуміння індивідуального підходу.

Сервіс пошуку репетиторів онлайн TeMa встановлює ціну за годину, виходячи із середньої вартості. Зручна та безпечна оплата, а у разі скасування уроку, кошти повертаються. Вибирайте якість за розумну ціну, скориставшись нашим сервісом.