Репетитори Португальської мови

Результати не знайдені

По даному предмету, місту чи країні репетитори зараз відсутні Подивитися інші анкети репетиторів

Як працює TeMa

Знайти кращого репетитора з предмета Португальська мова Для того що б знайти репетитора з предмету Португальська мова з більш ніж 8 репетиторів. Використовуйте фільтри, які зроблять ваш пошук швидшим і комфортнішим.
Забронюйте перший урок Щоб забронювати урок з предмета Португальська мова, перейдіть в анкету репетитора і натисніть на кнопку "Детальніше". Перейшовши до профілю репетитора з предмета Португальська мова, виберіть зручний день і час для урока в графіку з розкладом репетитора.
Підключення до урока Щоб підключиться до урока з предмета Португальська мова, перейдіть у вкладку "Уроки" і натисніть на кнопку "Підключитися". Кнопка "Підключитися" стає активною лише за 5 хвилин до початку уроку. Після підключення ви опинитеся у відеоконференції, де і буде проходити урок з репетитором по предмету Португальська мова.

Вивчаючи португальську, можна з легкістю зрозуміти тих, хто розмовляє іспанською. Завдяки португальській колонізації яка існувала в історії в період з 15 до 20 століття, португальська є офіційною в таких країнах як: Мозамбіка, Східний Тимор, Прінсіпі, Гвінеї-Бісау, Анголи, Кабо-Верде Бразилії. Португалія має дуже велику вагу в міжнародному бізнесі, тому величезна можливість знайти гарну роботу в цій країні. Освіта Португалії одним із найпрестижніших і найдоступніших. Тому якщо з'явилася мрія вступити до одного із закордонних університетів, країна ідеально для цього підійде. Навчання, робота та просто проживання, зобов'язує одним фактором, знанням мови. Вже зараз послуги репетиторів португальської, на платформі TeMa, дадуть можливість опанувати розмовну португальську та здійснити поставлені цілі.

Індивідуальні уроки португальської мови на платформі

Як не дивно, але португальська йде відразу ж після англійської за кількістю розмовляючих серед європейців. Тому охочих вивчити цю мову досить багато. А індивідуальні заняття з викладачами португальської мови на платформі для пошуку репетиторів TeMa допомагають реалізувати процес навчання. 

Чому обирають послуги індивідуальних уроків:

  1. Ранок, день або вечір, можна вибрати оптимальний час для проведення уроків. Не треба ні під кого підлаштовуватися.
  2. Вивчення португальської може проходити вдома, у дорозі чи кафе. Головне, щоб був гарний інтернет та гаджети для підключення до конференції.
  3. Немає жодного тиску від процесу навчання. Вивчення мови відбувається у власному ритмі та у зручний час.
  4. Індивідуальні уроки дозволяють побудувати програму так, щоб можна було вивчати не лише лексику і граматику, а й практикувати розмовну мову.
  5. Можливість підібрати той ціновий діапазон, який збігається з можливостями абітурієнта.

Кожен для себе вибирає зручний формат занять: у групах чи індивідуально. Але завдяки індивідуальному формату учень зможе швидше освоїти необхідний матеріал та досягти поставленої мети.

Як знайти репетитора португальської мови?

Репетитор, це наставник, який допомагає досягти поставленої мети. Від правильності вибору залежить кінцевий результат. Процес пошуку викладача португальської мови є відповідальним завданням. Якщо мову необхідно освоїти за короткий час, потрібно прописати програму навчання безпосередньо під абітурієнта. Якщо завдання полягає у складанні іспитів, простим вивченням мови не обійдеться. Ментор має розуміти нюанси та підготувати до них учня. Платформа TeMa допоможе у пошуку репетитора. 

Завдяки фільтрам можна виставити необхідні параметри, такі як:

  • регіон проживання репетитора, ментор може бути в одному місті з учнем або поживати на іншому материку;
  • предмет, який плануєте вивчати;
  • можна вибрати тип занять: у групах чи індивідуально;
  • у кожного свій бюджет, тому фільтр дозволяє встановити свій ціновий рубіж.

Після того, як заповнили параметри, платформа запропонує варіанти анкет. Варіації допоможуть підібрати послугу ментора. Тому не витрачайте час, бронюйте уроки з репетиторами португальської мови та розпочинати втілення своїх цілей.

Яка вартість репетитора з португальської мови?

Яка ціна за послугу менторів? Питання користується великою популярністю серед тих, хто вирішив вивчати нову мову. В анкетах викладачів зустрічаються різні ціни. Але це не означає, що якщо ціна вища, то це краще. У кожного учня свої мотиви вивчення і потрібно відштовхнутися від цих факторів. Молоді репетитори португальської за невелику ціну підготують до складання іспитів. А є досвідчені педагоги, які за ціну вище, дадуть знання з нуля до Intermediate і вище. Все залежить від вимог, які висунуть викладачеві. На ціну може вплинути кваліфікація та досвід, освіта та кількість сертифікатів, дипломів та нагород. Кількість необхідних занять, бо хтось приходить з певною базою знань, а комусь потрібні уроки з нуля. На платформі є можливість знайти послугу вчителя португальської мови, який буде відповідати ціновим критеріям.

Вивчення португальської мови на платформі TeMa

Вивчаючи нову мову, уроки з репетитором передбачають відвідування занять. Якщо уроки проходять офлайн, не завжди зручно їздити туди-сюди, витрачаючи час та додаткові кошти на дорогу. Якщо немає бажання обтяжуватися такими моментами, є можливість відразу звернутися за допомогою до репетиторів португальської, ціна яких буде набагато вигідною за офлайн уроки. Послуга дистанційного навчання дозволить сконцентруватися на навчанні, а не постійно планувати та підстроювати час так, щоб усе встигнути. Учень зможе насолоджуватися процесом засвоєння мови, перебуваючи в комфортному місці, у зручний час, не боячись складних і незрозумілих тем. Ментори пояснюють складне простими словами. Вже зараз є можливість перейти до анкет платформи та знайти вчителя.

Переваги послуг викладача португальської мови

Займатися з репетитором з португальської мови вигідніше. Тому що учень може бути впевненим у результаті, який отримує після закінчення курсу. Якщо вивчати предмет самостійно, є можливість зіштовхнутися з труднощами та за підсумком закинути вивчення на безвік. З вчителями такого не буде, тому будь-які складнощі педагог проходитиме разом з учнем і якщо десь тема буде незрозуміла чи складно розкрита, ментор пояснити матеріал простими словами. У самостійному навчанні складно практикувати мову, а це дуже важливо, нарівні з граматикою та лексикою. З репетиторами з португальського, абітурієнт зможе щодня покращувати свої навички та практикувати розмовну мову, щоб за підсумком могли вільно спілкуватися з носіями. Якщо учня цікавить складання іспитів, педагоги складуть програму так, щоб була можливість здобути найвищий бал. Ще роздумуєте над тим, чи потрібний репетитор, відповідь, однозначно “так”. Тому не витрачайте час, бронюйте заняття на платформі з менторами.

FAQ

Як правильно вибрати репетитора португальської мови?

При виборі репетитора португальської мови потрібно відштовхуватися від цілей та завдань, які ви плануєте досягти завдяки ментору. Далі, у пошуку вам допоможуть фільтри пошуку, задайте необхідні параметри і ви побачите добірку анкет. З них можна вибрати "того самого" фахівця, який допоможе вам опанувати мову.

Переваги занять із викладачами португальської мови?

Репетитори португальської мови допоможуть вам структурувати навчання. Так, щоб ви кожне заняття не лише засвоювали граматику та лексику, а ще чули португальську мову та могли покращувати навички спілкування.

Яка ціна уроків із репетитором португальської мови?

Вартість з викладачами португальської мови варіюється від викладача до викладача, оскільки все залежить від досвіду та навичок, кваліфікації, кількості необхідних занять та поставлених завдань перед ментором.