Репетитори в Дніпрі

Проведено уроків: 0
Українська, Російська
0 Відгуків
Маю великий та успішний досвід репетиторської діяльності. Вмію легко та цікаво пояснити будь який матеріал. Багато моїх учнів здобули високі бали при складанні іспитів ЗНО, покращили шкільні оцінки та здобули впевненість на уроках. Допоможу з легкістю освоїти та полюбити природничі дисциплін. Маю су...
0 / 5
112.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Англійська, Українська, Російська
0 Відгуків
Дар‘я- викладач англійської. 19років, студентка 2 курсу за спеціальністю «Філологія».Люблю англійську та вивчаю і викладаю її з цікавістю!Пропоную вчитися разом і з легкістюЗапрошую на веселі заняття!Викладачка і студентка. Репетитор для початківців 7-9-й класи Молодші класи 1-4 Репетитор для дітей...
0 / 5
200.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Англійська, Українська
0 Відгуків
Заняття загального або бізнес англійської для рівнів starter-advanced. У процесі занять робимо наголос на говоріння, використовуючи нову лексику та граматику. Викладаю 4 роки, індивідуально, а також у великих компаніях ("Інтерпайп", ПриватБанк, IT компанії). Буду рада навчити англійської, враховуючи...
0 / 5
700.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 5
Англійська, Українська
0 Відгуків
Вже як два роки професійно навчаюся на перекладача з іноземних мов та індивідуально навчаю англійської всіх бажаючих на всіх рівнях. Ділитися тим, що я знаю з іншими завжди було моєю пристрастю. Професія перекладача дозволяє більш глибоко зануритись у мову, а також доповнювати нову інформацію, напри...
0 / 5
200.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська, Російська
0 Відгуків
Практичний психолог, гештальт терапевт, арт терапевт. Працюю з дітьми та сім'ями Готую дітей до школи за авторською методикою. Навчання проходить в дуже цікавому форматі. Діти, за допомогою форм відчуттів(слухової, тактильної, зорової) скоріше запам'ятовують вивчений матеріал. Я гарантую, що після п...
0 / 5
220.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська, Російська
0 Відгуків
я вважаю , що хімія це просто, головне щоб було цікаво її вчити
0 / 5
200.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська
0 Відгуків
Працюю...15-й рік...😉Заняття з української мови для дітей та дорослих!Допомагаю у вирішенні будь-яких питань з мови з шкільної програми. Підготовка до вступу у вищий навчальний заклад. Ділова українська мова для дорослих в залежності від запиту. Онлайн та офлайн формат. Завжди рада допомогти!💖🙏😊
0 / 5
170.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Англійська, Українська, Німецька, Російська
0 Відгуків
Кваліфікований магістр філології. В мене це слов'янські мови (російська, українська та польська). Володію російською вільно, українською на високому рівні, польськю та англійською - на середньому рівні. Два роки викладав українську як іноземну. Іноземні студенти на підготовчих курсах опановували укр...
0 / 5
165.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська, Російська
0 Відгуків
Вчитель вищої категорії.21 рік-стаж роботи .Якісна підготовка до ЗНО,ДПА з української мови.Індивідуальний підхід до кожного.Входжу до складу комісії з перевірки ЗНО робіт.
0 / 5
250.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська, Російська
0 Відгуків
Розбір тем по шкільній програмі, підготовка до контрольних та самостійних робіт, ЗНО, ДПА. Займаюся з учнями 5-11 класів. Знаходжу індивідуальний підхід до кожного учня. Колись я також думала про те, що математика це дуже складно, однак наразі я з цим не згодна, моя задача переконати в цьому і вас...
0 / 5
250.00 UAH/год
Докладніше

Як працює TeMa

Знайти репетитора в місті Дніпро Що б знайти репетитора в місті Дніпро з більш ніж 11 репетиторів. Використовуйте фільтри, які зроблять ваш пошук швидким і вигідним.
Забронюйте перший урок Для бронювання уроку, перейдіть в анкету репетитора і натисніть на кнопку "Детальніше". Перейшовши в анкету репетитора з міста Дніпро, виберіть зручний день і час для уроку в графіку з розкладом репетитора.
Підключення до уроку Щоб підключиться до уроку, перейдіть у вкладку "Уроки" і натисніть на кнопку "Підключитися". Кнопка "Підключитися" стає активною лише за 5 хвилин до початку уроку. Після підключення ви опинитеся у відеоконференції, де і буде проходити урок з репетитором з міста Дніпро.

Коли хочеться розширити пізнання, потенціал, отримувати високі оцінки та успішно здати екзамени, вам знадобиться репетитор у Дніпрі. Сучасні реалії роблять формат офлайн навчання складнішим. Індивідуальна онлайн освіта має попит, не тому що це модно, а тому, що дає гарантію якісного підходу. Послуги викладачів самі собою мають на увазі особистісний підхід, з урахуванням особливостей підопічного. Вікові категорії відрізняються, послуги репетитора Дніпро шукають у різних цілях, але головне в будь-яких заняттях це індивідуальний підхід, без якого, отримати результат важко.

Які переваги занять із репетитором у Дніпрі?

Не дивно, що приватні уроки дають добрі плоди. Враховуючи, що вартість приватного викладача дорівнює курсам, люди частіше роблять вибір послуг онлайн репетитора, які виводять пізнання на новий рівень, додаючи почуття впевненості. 

Переваги послуг індивідуального вчителя:

 1. Орієнтується на швидкість засвоєння матеріалу учнем, закриває прогалини знань, поглиблено вивчає предмет.
 2. Увага тільки на учня. Стиль навчання відрізняється, комусь простіше запам'ятовувати на слух, кому візуально, а педагог будує програму як зручно учневі.
 3.  Навчить помічати важливу інформацію із загальної.
 4. Побудує гнучкий графік, дистанційний репетитор Дніпро підбирає зручний час.
 5. Використання найкращих методик, власних методів, які відрізняються від звичної освіти.
 6. Мотивує. Онлайн педагог працює на результат.
 7. Перевірить закріпленість знань. Якщо фахівець бачить, що учень погано орієнтується у темі, він доведе її до досконалості.

Платформа для пошуку репетиторів TeMa включає понад 130 предметів з різних напрямків, з яких 44 мовні, є можливість обрати послуги вчителя онлайн під різні цілі та фінанси, а вартість репетитора Дніпро онлайн занять вигідніша за офлайн.

Індивідуальний репетитор Дніпро розкіш чи необхідність?

Нині послугами вчителів користуються не лише заможні люди. Насамперед ціни на заняття з репетитором у Дніпрі лояльні, і дозволити їх може практично кожен. Чи варте воно того? Безперечно так. Конкурентність зростає у кожній сфері діяльності, а переваги, високі заробітки у тих, хто має різнобічні знання.

Жоден педагог школи чи курсів не підбере до індивідуума особливий підхід, враховуючи особливості сприйняття, рівень знань, побажання, тому що йде відпрацювання матеріалу на весь клас / групу. У випадку з онлайн репетитором у Дніпрі, історія інша, ставиться конкретне завдання, підбираються відповідні матеріали, визначається оптимальне навантаження, опрацювання потрібних тем, коли ви того захочете.

Онлайн послуги репетитора у Дніпрі

Нині попит на послуги дистанційного навчання значно зріс. По-перше, безпека, по-друге, зручність. Не обмежуєтеся локацією, і можете займатися будь-де. Є ще безліч плюсів дистанційних занять, основні зараз розглянемо. 

Чому онлайн послуги викладача у Дніпрі переважні:

 • не потрібно витрачати час та сили на дорогу;
 • великий вибір, не обмежуючись одним містом обираєте вчителя, що сподобався;
 • економніше, вартість уроку репетитора у Дніпрі онлайн дешевше офлайн;
 • займаєтеся у комфортній обстановці;
 • можливість переглянути урок.

Сервіс пошуку репетиторів TeMa розроблений спеціально для онлайн занять, у кожного користувача є особистий кабінет, що робить навчання зручнішим. Зберігаються записи уроків, навчальні матеріали.

Як обрати репетитора у Дніпрі?

Піднявшись вище, ви знайдете безліч фахівців, але як визначиться з ким заняття будуть продуктивними? Спочатку визначте мету, так простіше підібрати спеціалізацію, тобто предмет один, але різна класифікація. Наприклад, вам потрібно підготуватися до тесту англійською, і ви шукаєте спеціалізацію підготовки, якщо потрібно опанувати розмовну мову, то буде вже інший профіль.

Також звертайте увагу на стаж, освіту, отримані відгуки, але зрозумієте напевно лише спробувавши, візьміть пробні уроки. По закінченню заняття стане ясно який підходить більше, чи то найкращі репетитори Дніпра, чи початківці, важливо отримувати не тільки гарні знання, а й почуватися психологічно комфортно. Сервіс пошуку репетиторів онлайн TeMa надає знижку 50% на перші три заняття.

Скільки коштує репетитор у Дніпрі онлайн?

Послуги онлайн фахівців приємно вражають доступними цінами. Вартість багато в чому залежить від предмета, припустимо складні та рідкісні предмети коштують дорожче за поширені. Методика викладання теж грає роль, індивідуальні уроки - це вихід за межі звичайної освіти, отже, зусиль більше витрачається. У середньому репетитор Дніпро ставить ціну орієнтуючись на середню по місту.

Які фактори впливають на вартість послуг репетиторів:

 • кваліфікація, кілька дипломів чи студент;
 • попит, що він вище, то більше вказується ціна;
 • велика кількість позитивних відгуків;
 • місто проживання, так, онлайн заняття дешевше, але варіюється цінник за середньою вартістю міста.

Як знайти репетитора у Дніпрі швидко?

Сучасні технології дають змогу не витрачати тижні на пошуки послуг приватних уроків. Сервіс підбору репетиторів TeMa має базу перевірених фахівців широкого цінового діапазону, якщо вам потрібно швидко знайти хорошого спеціаліста, сміливо заходьте на наш сайт та обирайте бажаного педагога. Завдяки нашому сервісу пошук репетитора в Дніпрі простіше і доступніше, реєструйтесь, щоб почати вчитися прямо зараз.