Репетитор для підготовки до ЗНО з української

Проведено уроків: 0
Англійська, Українська
0 відгуків
Маю досвід викладання в освітньому центрі з підготовки до ДПА та ЗНО понад 4 роки як в групах, так і індивідуально.
0 / 5
300.00 UAH/год
150.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Українська
0 відгуків
Учитель української мови та літератури з 30-річним досвідом, репетитор, сертифікований екзаменатор ЗНО.
0 / 5
350.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Українська
0 відгуків
Підготовка до ЗНО/НМТ інтерактивними, сучасними та дієвими методами для найкращих результатів. Що я пропоную? 1. Працюю за чітко затвердженою програмою Міністерства освіти ЗНО/НМТ; 2. Не потрібно купувати додаткової літератури(надаю всі потрібні матеріали): презентації, схеми, завдання, відео, тести...
0 / 5
280.00 UAH/год
200.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Українська
0 відгуків
Вчитель вищої категорії, учитель-методист. Маю 20-річний досвід репетиторства. Бали ЗНО учнів 180+ Член журі мовних конкурсів Учні переможці Всеукраїнського етапу МАН
0 / 5
300.00 UAH/год
150.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Українська
0 відгуків
Випускниця ЛНУ імені Івана Франка, магістр філології, педагог з досвідом. Для кожного учня розробляю індивідуальну програму відповідно до рівня знань та мети підготовки. Уроки проводжу у приємній, невимушеній атмосфері.
0 / 5
250.00 UAH/год
200.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Англійська, Українська
0 відгуків
Рада допомоти удосконалювати ваші знання!
0 / 5
200.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Українська
0 відгуків
Люблю свій предмет і роботу з дітьми. Моя професія – це моє найбільше хобі. Комунікабельна, відповідальна, пунктуальна, творча. Мої заняття проходять у доброзичливій та невимушеній атмосфері. Рада допомогти кожному охочому у вивченні української мови та літератури. Працюю із задоволенням та тільки...
0 / 5
200.00 UAH/год
170.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Українська
0 відгуків
Допоможу вивчити українську мову. Підготую до ЗНО/НМТ.
0 / 5
250.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Українська
0 відгуків
Привіт! Я Олексій, українець. Мешкаю в Києві. Полюбляю читати, цікавлюся всім потроху, особливо історією. Готую до ЗНО, НМТ, ДПА з української мови, літератури, історії України. Працюю з дорослими. Досвід: - вчитель в Середній загальноосвітній школі двадцять м. Києва - з дві тисячі тринадцятого...
0 / 5
450.00 UAH/год
400.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Українська
0 відгуків
Учитель І категорії; авторка навчального контенту для дистанційних шкіл. Готую до ДПА та ЗНО. Мої учні на ЗНО мають результати 180+
0 / 5
200.00 UAH/год
150.00 UAH/год

Як працює TeMa

Знайти репетитора по предмету Українська мова за спеціалізацією Підготовка до ЗНО Що б знайти репетитора з Українська мова за спеціалізацією Підготовка до ЗНО з більш ніж 34 репетиторів. Використовуйте фільтри, які зроблять ваш пошук комфортнішим.
Забронюйте перший урок Для бронювання уроку з предмету Українська мова за спеціалізацією Підготовка до ЗНО, перейдіть в анкету репетитора і натисніть на кнопку "Детальніше". Перейшовши в анкету репетитора за спеціалізацією Підготовка до ЗНО, оберіть зручний день і час для уроку в графіку з розкладом репетитора.
Підключення до урока Щоб підключиться до урока з Підготовка до ЗНО, перейдіть у вкладку "Уроки" і натисніть на кнопку "Підключитися". Кнопка "Підключитися" стає активною лише за 5 хвилин до початку уроку з предмету Українська мова. Після підключення ви опинитеся у відеоконференції, де і буде проходити урок з репетитором за спеціалізацією Підготовка до ЗНО.

Репетитор з української мови для успішного складання ЗНО

Українська мова є одним з обов'язкових предметів для складання ЗНО. Але багато випускників шкіл не впевнені у своїх знаннях і потребують додаткової підготовки. У цьому їм може допомогти репетитор з української мови для ЗНО, який допоможе впоратися з труднощами і успішно скласти іспит. Платформа TeMa пропонує послуги репетиторів з української мови. 

Індивідуальна підготовка до ЗНО з української мови за допомогою TeMa

Індивідуальна підготовка до ЗНО з української мови - це гарантія ефективної підготовки до іспитів. Наші викладачі враховують індивідуальні потреби кожного учня, щоб максимально ефективно використовувати час на заняттях. Завдяки цьому, кожен учень отримує максимальну користь від наших уроків.

Наші заняття з репетитором з української мови для ЗНО проводяться онлайн, що дає змогу економити час і зручно планувати заняття. Уся необхідна інформація, матеріали та завдання надаються нашими репетиторами, що дає змогу учням максимально зосередитися на уроці та не відволікатися. Коли справа стосується підготовки до іспиту, кожен студент має свої сильні та слабкі сторони. Саме тому індивідуальний підхід є одним із найефективніших способів підготовки до іспиту.

Скільки коштує підготовка до ЗНО з української мови?

Ціна підготовки до ЗНО з української мови може варіюватися залежно від низки факторів, включно з кваліфікацією репетитора, інтенсивністю підготовки та тривалістю уроків. Однак, ціна завжди варта вкладень, тому що грамотне володіння українською мовою - це ключ до успішного складання іспиту і подальшого вступу до університету.

Вартість послуг репетитора залежить від безлічі факторів, зокрема:

  1. Більш досвідчені репетитори можуть пропонувати вищу ціну за свої послуги, оскільки вони мають ширше коло знань і можуть надати студенту більш якісні заняття.
  2. Якщо репетитор має вищу освіту, а також спеціалізовані сертифікати та досвід підготовки до ЗНО з української мови, це може позначитися на його вартості.
  3. Репетитори з хорошою репутацією та високою оцінкою від своїх студентів зазвичай беруть вищу ціну за свої послуги.
  4. Якщо студент планує займатися регулярно і тривалий час, то ціна за заняття може бути нижчою, ніж якщо заняття проходять кілька разів на тиждень і недовго.

Репетитор з української мови онлайн для ЗНО - це зручний і ефективний спосіб підготовки до іспиту. Ви можете обрати репетитора з використанням платформи TeMa, який підходить саме для ваших потреб. Це гарантує, що ви отримаєте індивідуальну підтримку та підготовку до іспиту, яка допоможе вам досягти успіху. Швидше починайте підготовку до ЗНО з нашими репетиторами!

Часті запитання про репетитора для підготовки до ЗНО з української мови

Що таке ЗНО і навіщо потрібен репетитор із підготовки до нього?

ЗНО - це державний іспит, який проводиться в Україні для абітурієнтів, які бажають вступити до університетів. Репетитор з підготовки до ЗНО з української мови допоможе підготуватися до іспиту і підвищити шанси на вступ.

Яким вимогам повинен відповідати репетитор з підготовки до ЗНО з української мови?

Хороший репетитор повинен мати досвід підготовки до ЗНО з української мови, мати вищу освіту в галузі філології або лінгвістики, знати вимоги, що висуваються до іспиту, і вміти ефективно передавати знання.

Як проходять заняття з репетитором з підготовки до ЗНО з української мови?

Заняття з репетитором з підготовки до ЗНО з української мови проходять індивідуально, оскільки кожен абітурієнт має свої особливості та слабкі сторони в знаннях. Репетитор розробляє індивідуальний план підготовки для кожного студента і допомагає впоратися зі складними темами.