Репетитор для підготовки до ЗНО з української

Проведено уроків: 0
Українська
0 Відгуків
Привіт, я Христина. І я все життя мріяла навчати дітей. Зараз працюю над реалізацією мрії. Вам сподобаються мої уроки, вони цікаві, веселі. Тож буду рада співпрацювати. Вже давно не в тренді класичні способи навчання зубріння,тому допоможу вашій дитині зрозуміти предмет і полюбити його) Займаюсь...
0 / 5
300.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська
0 Відгуків
Навчаюсь в університеті на факультеті української філології, тому розповім більше, ніж просто шкільну програму.
0 / 5
300.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська, Російська
0 Відгуків
Мене звуть Ангеліна, я молода вчителька української мови та літератури. Моє покликання – закохувати учнів будь-якого віку в нашу мову та культуру.Стану вашим особистим мовним коучем та мотиватором. В роботі використовую різноманітні інтерактивні засоби, ресурси та власноруч створені інфо продукти. Ш...
0 / 5
250.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська
0 Відгуків
Вітаю! Маю 15 річний досвід репетиторства з наступних предметів: українська мова, українська література, ділова українська мова, розмовна українська мова. Підготувала до складання ЗНО більш ніж 40 учнів та 15 учнів підвищили рівень своїх знань з ділової української мови. Індивідуальний підхід, нада...
0 / 5
350.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська
0 Відгуків
Учитель української мови та літератури з 30-річним досвідом, репетитор, сертифікований екзаменатор ЗНО.
0 / 5
350.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська
0 Відгуків
Підготовка до ЗНО/НМТ інтерактивними, сучасними та дієвими методами для найкращих результатів. Що я пропоную? 1. Працюю за чітко затвердженою програмою Міністерства освіти ЗНО/НМТ; 2. Не потрібно купувати додаткової літератури(надаю всі потрібні матеріали): презентації, схеми, завдання, відео, тести...
0 / 5
280.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська
0 Відгуків
Вчитель вищої категорії, учитель-методист. Маю 20-річний досвід репетиторства. Бали ЗНО учнів 180+ Член журі мовних конкурсів Учні переможці Всеукраїнського етапу МАН
0 / 5
300.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська
0 Відгуків
Випускниця ЛНУ імені Івана Франка, магістр філології, педагог з досвідом. Для кожного учня розробляю індивідуальну програму відповідно до рівня знань та мети підготовки. Уроки проводжу у приємній, невимушеній атмосфері.
0 / 5
250.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Англійська, Українська
0 Відгуків
Рада допомоти удосконалювати ваші знання!
0 / 5
200.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська
0 Відгуків
Люблю свій предмет і роботу з дітьми. Моя професія – це моє найбільше хобі. Комунікабельна, відповідальна, пунктуальна, творча. Мої заняття проходять у доброзичливій та невимушеній атмосфері. Рада допомогти кожному охочому у вивченні української мови та літератури. Працюю із задоволенням та тільки...
0 / 5
200.00 UAH/год
Докладніше

Як працює TeMa

Знайти репетитора по предмету Українська мова за спеціалізацією Підготовка до ЗНО Що б знайти репетитора з Українська мова за спеціалізацією Підготовка до ЗНО з більш ніж 38 репетиторів. Використовуйте фільтри, які зроблять ваш пошук комфортнішим.
Забронюйте перший урок Для бронювання уроку з предмету Українська мова за спеціалізацією Підготовка до ЗНО, перейдіть в анкету репетитора і натисніть на кнопку "Детальніше". Перейшовши в анкету репетитора за спеціалізацією Підготовка до ЗНО, оберіть зручний день і час для уроку в графіку з розкладом репетитора.
Підключення до урока Щоб підключиться до урока з Підготовка до ЗНО, перейдіть у вкладку "Уроки" і натисніть на кнопку "Підключитися". Кнопка "Підключитися" стає активною лише за 5 хвилин до початку уроку з предмету Українська мова. Після підключення ви опинитеся у відеоконференції, де і буде проходити урок з репетитором за спеціалізацією Підготовка до ЗНО.

Репетитор з української мови для успішного складання ЗНО

Українська мова є одним з обов'язкових предметів для складання ЗНО. Але багато випускників шкіл не впевнені у своїх знаннях і потребують додаткової підготовки. У цьому їм може допомогти репетитор з української мови для ЗНО, який допоможе впоратися з труднощами і успішно скласти іспит. Платформа TeMa пропонує послуги репетиторів з української мови. 

Індивідуальна підготовка до ЗНО з української мови за допомогою TeMa

Індивідуальна підготовка до ЗНО з української мови - це гарантія ефективної підготовки до іспитів. Наші викладачі враховують індивідуальні потреби кожного учня, щоб максимально ефективно використовувати час на заняттях. Завдяки цьому, кожен учень отримує максимальну користь від наших уроків.

Наші заняття з репетитором з української мови для ЗНО проводяться онлайн, що дає змогу економити час і зручно планувати заняття. Уся необхідна інформація, матеріали та завдання надаються нашими репетиторами, що дає змогу учням максимально зосередитися на уроці та не відволікатися. Коли справа стосується підготовки до іспиту, кожен студент має свої сильні та слабкі сторони. Саме тому індивідуальний підхід є одним із найефективніших способів підготовки до іспиту.

Скільки коштує підготовка до ЗНО з української мови?

Ціна підготовки до ЗНО з української мови може варіюватися залежно від низки факторів, включно з кваліфікацією репетитора, інтенсивністю підготовки та тривалістю уроків. Однак, ціна завжди варта вкладень, тому що грамотне володіння українською мовою - це ключ до успішного складання іспиту і подальшого вступу до університету.

Вартість послуг репетитора залежить від безлічі факторів, зокрема:

  1. Більш досвідчені репетитори можуть пропонувати вищу ціну за свої послуги, оскільки вони мають ширше коло знань і можуть надати студенту більш якісні заняття.
  2. Якщо репетитор має вищу освіту, а також спеціалізовані сертифікати та досвід підготовки до ЗНО з української мови, це може позначитися на його вартості.
  3. Репетитори з хорошою репутацією та високою оцінкою від своїх студентів зазвичай беруть вищу ціну за свої послуги.
  4. Якщо студент планує займатися регулярно і тривалий час, то ціна за заняття може бути нижчою, ніж якщо заняття проходять кілька разів на тиждень і недовго.

Репетитор з української мови онлайн для ЗНО - це зручний і ефективний спосіб підготовки до іспиту. Ви можете обрати репетитора з використанням платформи TeMa, який підходить саме для ваших потреб. Це гарантує, що ви отримаєте індивідуальну підтримку та підготовку до іспиту, яка допоможе вам досягти успіху. Швидше починайте підготовку до ЗНО з нашими репетиторами!

Часті запитання про репетитора для підготовки до ЗНО з української мови

Що таке ЗНО і навіщо потрібен репетитор із підготовки до нього?

ЗНО - це державний іспит, який проводиться в Україні для абітурієнтів, які бажають вступити до університетів. Репетитор з підготовки до ЗНО з української мови допоможе підготуватися до іспиту і підвищити шанси на вступ.

Яким вимогам повинен відповідати репетитор з підготовки до ЗНО з української мови?

Хороший репетитор повинен мати досвід підготовки до ЗНО з української мови, мати вищу освіту в галузі філології або лінгвістики, знати вимоги, що висуваються до іспиту, і вміти ефективно передавати знання.

Як проходять заняття з репетитором з підготовки до ЗНО з української мови?

Заняття з репетитором з підготовки до ЗНО з української мови проходять індивідуально, оскільки кожен абітурієнт має свої особливості та слабкі сторони в знаннях. Репетитор розробляє індивідуальний план підготовки для кожного студента і допомагає впоратися зі складними темами.