Репетитор з розмовної української мови

Проведено уроків: 0
Українська
0 Відгуків
Доброго дня, мене звати Ольга, я студентка філологічного факультету в Чернігівському педагогічному університеті. Я зараз набираю учнів на репетиторсво з української мови , Можу займатися як за навчальною програмою, підтягуючи учнів по темам, готуючи до контрольних, допомагаючи виконувати домашні за...
0 / 5
200.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська
0 Відгуків
Привіт, я Христина. І я все життя мріяла навчати дітей. Зараз працюю над реалізацією мрії. Вам сподобаються мої уроки, вони цікаві, веселі. Тож буду рада співпрацювати. Вже давно не в тренді класичні способи навчання зубріння,тому допоможу вашій дитині зрозуміти предмет і полюбити його) Займаюсь...
0 / 5
300.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська, Російська
0 Відгуків
Мене звуть Ангеліна, я молода вчителька української мови та літератури. Моє покликання – закохувати учнів будь-якого віку в нашу мову та культуру.Стану вашим особистим мовним коучем та мотиватором. В роботі використовую різноманітні інтерактивні засоби, ресурси та власноруч створені інфо продукти. Ш...
0 / 5
250.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська
0 Відгуків
Вітаю! Маю 15 річний досвід репетиторства з наступних предметів: українська мова, українська література, ділова українська мова, розмовна українська мова. Підготувала до складання ЗНО більш ніж 40 учнів та 15 учнів підвищили рівень своїх знань з ділової української мови. Індивідуальний підхід, нада...
0 / 5
350.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська
0 Відгуків
Випускниця ЛНУ імені Івана Франка, магістр філології, педагог з досвідом. Для кожного учня розробляю індивідуальну програму відповідно до рівня знань та мети підготовки. Уроки проводжу у приємній, невимушеній атмосфері.
0 / 5
250.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Англійська, Українська
0 Відгуків
Рада допомоти удосконалювати ваші знання!
0 / 5
200.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська
0 Відгуків
📖Моя освіта: Кіровоградський педагогічний університет ім. В. Винниченка 👉Мої досягнення: маю індивідуальний підхід навчання, від тестування рівня знання мови до володіння словом. Допомагаю дорослим та дітям - всім, хто потребує покращити шкільну програму знань та бажає дуже добре розвинути зв'язне...
0 / 5
250.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська
0 Відгуків
Люблю свій предмет і роботу з дітьми. Моя професія – це моє найбільше хобі. Комунікабельна, відповідальна, пунктуальна, творча. Мої заняття проходять у доброзичливій та невимушеній атмосфері. Рада допомогти кожному охочому у вивченні української мови та літератури. Працюю із задоволенням та тільки...
0 / 5
200.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська
0 Відгуків
Допоможу вивчити українську мову. Підготую до ЗНО/НМТ.
0 / 5
250.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська
0 Відгуків
Привіт! Я Олексій, українець. Мешкаю в Києві. Полюбляю читати, цікавлюся всім потроху, особливо історією. Готую до ЗНО, НМТ, ДПА з української мови, літератури, історії України. Працюю з дорослими. Досвід: - вчитель в Середній загальноосвітній школі двадцять м. Києва - з дві тисячі тринадцятого...
0 / 5
450.00 UAH/год
Докладніше

Як працює TeMa

Знайти репетитора по предмету Українська мова за спеціалізацією Розмовна мова Що б знайти репетитора з Українська мова за спеціалізацією Розмовна мова з більш ніж 21 репетиторів. Використовуйте фільтри, які зроблять ваш пошук комфортнішим.
Забронюйте перший урок Для бронювання уроку з предмету Українська мова за спеціалізацією Розмовна мова, перейдіть в анкету репетитора і натисніть на кнопку "Детальніше". Перейшовши в анкету репетитора за спеціалізацією Розмовна мова, оберіть зручний день і час для уроку в графіку з розкладом репетитора.
Підключення до урока Щоб підключиться до урока з Розмовна мова, перейдіть у вкладку "Уроки" і натисніть на кнопку "Підключитися". Кнопка "Підключитися" стає активною лише за 5 хвилин до початку уроку з предмету Українська мова. Після підключення ви опинитеся у відеоконференції, де і буде проходити урок з репетитором за спеціалізацією Розмовна мова.

Зміцніть свої розмовні навички з репетитором з розмовної української мови

Якщо ви хочете вивчати українську мову не тільки для того, щоб успішно скласти іспити, а й для спілкування з носіями мови, то уроки з розмовної української мови - ідеальне рішення для вас. Розмовні навички української мови відрізняються від навчальної і більш орієнтована на повсякденне спілкування. З її допомогою ви зможете спілкуватися з українцями, дізнаватися більше про культуру і традиції цієї країни, а також розширити своє коло спілкування. Платформа TeMa пропонує унікальні послуги з навчання розмовної української мови. 

Вартість репетитора розмовної української мови?

Розмовні заняття українською мовою для дітей можуть бути викликом, особливо якщо ви не проживаєте в Україні. Але знайти досвідченого репетитора, який допоможе покращити рівень української мови, може бути ще більш складною задачею. Під час пошуку репетитора одним з головних питань, яке виникає, це вартість приватних занять з розмовної української мови. Ціна за урок може бути різною і залежить від багатьох факторів.

Розглянемо найважливіші з них:

  1. Чим досвідченіший і кваліфікованіший репетитор, тим вищою буде вартість його послуг. Однак, варто пам'ятати, що оплата за кваліфікованого викладача може бути вигіднішою в довгостроковій перспективі, оскільки він зможе дати вам необхідний рівень знань.
  2. Рівень мови. Якщо ви вже володієте деякими базовими навичками української мови, вартість уроків може бути нижчою, адже репетитору знадобиться менше часу, щоб навчити вас нових знань.
  3. Тривалість уроку. Ціна за урок може також залежати від його тривалості. Зазвичай стандартна тривалість уроку становить 60 хвилин, але деякі репетитори пропонують коротші або довші заняття.

Вивчайте розмовну українську мову з досвідченим репетитором

Наша платформа TeMa пропонує уроки української мови для повсякденного життя, які допоможуть вам не лише вдосконалити свої мовні навички, а й здобути впевненість у спілкуванні українською мовою. Наші репетитори - досвідчені викладачі, які підберуть для вас індивідуальну програму навчання, виходячи з ваших потреб і цілей.

У процесі навчання ви працюватимете над різними темами, які важливі для повсякденного спілкування українською мовою. Це можуть бути теми, пов'язані з роботою, навчанням, подорожами, друзями та родиною, а також теми, пов'язані з культурою та історією України. Наші уроки також включають практику вимови, що допоможе вам розмовляти українською мовою більш правильно та чітко.

Якщо ви шукаєте розмовні заняття українською мовою для дорослих, то навчання з репетитором на нашій платформі - це чудовий вибір. Ми пропонуємо гнучкі графіки занять, індивідуальний підхід до кожного студента та висококваліфікованих викладачів, які допоможуть вам досягти бажаних результатів. Не відкладайте свій мовний прогрес на потім - почніть вивчати розмовну українську мову сьогодні!

Часті запитання про репетитора з розмовної української мови

Який рівень мови повинен бути у мене, щоб почати займатися з репетитором з розмовної української мови?

Репетитори з розмовної української мови працюють з людьми різних рівнів знань - від початківців до просунутих. Не важливо, який у вас рівень, репетитор зможе підлаштувати заняття під ваші потреби та рівень знань.

Скільки занять мені потрібно буде проходити з репетитором, щоб досягти хорошого рівня розмовної української мови?

Кількість занять залежить від вашого рівня знань, цілей та швидкості навчання. Однак, як правило, щоб досягти хорошого рівня розмовної української мови, потрібно проходити від 20 до 50 занять.

Як проходять заняття з репетитором з розмовної української мови?

Заняття проходять зазвичай у форматі розмовних практик, які орієнтовані на повсякденні ситуації. Репетитор допомагає учневі покращити його розмовні навички, активно використовуючи мову в процесі навчання.