Репетитори з фізики

Проведено уроків: 0
Українська
0 Відгуків
Стаж викладання 20 років, освіта вища , кваліфікаційна категорія вища
0 / 5
350.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська, Російська
0 Відгуків
На моїх уроках учні не відчувають себе стиснутими, діти відкрито ставлять будь-які запитання без сорому.. Я підтримую дружню атмосферу на уроках та поза ними. Мої учні можуть звернутися до мене з будь-якими питаннями по предметам і я з радістю поясню їм все, що незрозуміло, та викликає питання. Це д...
0 / 5
350.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська, Російська
0 Відгуків
Школярі: підвищення рівня, ліквідація прогалин навчання, експреспідготовка ДПА, ЗНО з математики та фізики. Школярі від 7ого класу і старші. Бакалаврат: загальна фізика, сопромат, теоретична механіка, Бакалаврат: матаналіз, аналітична геометрія, лінійна алгебра, основи теорії ймовірності, основи с...
0 / 5
450.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська
0 Відгуків
Хей, привіт. Мене звати Люба, я майбутній педагог з фізики, але тут я щоб допомогти тобі з цим. Заварюй каву або чай, та приєднуйся.
0 / 5
250.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська, Російська
0 Відгуків
Творча людина, що дуже полюбляє свою роботу. Більше 20 років присвятила себе викладанню фізики і математики. Багато моїх учнів мають вищу освіту, багато дітей достойно пройшли випробування ЗНО, мультітесту і зараз навчаються в Вузах. Вмію знайти спільну мову з дитиною, намагаюся дати учню не тільки...
0 / 5
334.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська
0 Відгуків
Я, Юлія, закінчила НПУ ім. М. П. Драгоманова, спеціальность середня освіта (математика) з додатковою спеціальністю фізика. Проводжу додаткові заняття з математики для учнів 5-11 класів та фізики для учнів 5-9 класів. Досвід роботи 3 роки. Допоможу Вашій дитині зрозуміти та полюбити ці предмети. Змож...
0 / 5
389.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська
0 Відгуків
Подобається працювати з дітьми.Допомагати їм зрозуміти математику і навчитися вирішувати будь які задачі
0 / 5
300.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська
0 Відгуків
Маю гарні результати в своїй діяльності
0 / 5
200.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська
0 Відгуків
Вчителька,порадниця, консультантка, репетиторка і тому подібне🤓. ⚡️⚡️⚡️Навчаю фізиці.⚡️⚡️⚡️ ❇️Звичайний викладач з великим досвідом роботи. ❇️Працювала в школі і готувала учнів до ЗНО понад 20 років. ❇️Зараз працюю онлайн. Мої слухачі з різних міст України та поза її межами. 🔍...Фізика- це не пра...
0 / 5
330.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська
0 Відгуків
Закінчила ОНУ ім. Мечникова, фізичний факультет. Люблю свою роботу. Індивідуальний підхід до кожного учня. Досвід роботи 15 років. Працюю в Одеській гімназії викладачем фізики.
0 / 5
400.00 UAH/год
Докладніше

Як працює TeMa

Знайти кращого репетитора з предмета Фізика Для того що б знайти репетитора з предмету Фізика з більш ніж 11 репетиторів. Використовуйте фільтри, які зроблять ваш пошук швидшим і комфортнішим.
Забронюйте перший урок Щоб забронювати урок з предмета Фізика, перейдіть в анкету репетитора і натисніть на кнопку "Детальніше". Перейшовши до профілю репетитора з предмета Фізика, виберіть зручний день і час для урока в графіку з розкладом репетитора.
Підключення до урока Щоб підключиться до урока з предмета Фізика, перейдіть у вкладку "Уроки" і натисніть на кнопку "Підключитися". Кнопка "Підключитися" стає активною лише за 5 хвилин до початку уроку. Після підключення ви опинитеся у відеоконференції, де і буде проходити урок з репетитором по предмету Фізика.

Фізика – точна наука, що вивчає матерії, субстанції, загальні закони природи, правила трансформації. Закономірності існують у всіх матеріальних системах. Вивчаючи фізику, математику, хімію – нормально, поставати перед труднощами. Багатогранність, безліч процесів, формул зрозуміти відразу важко.

Наука вносить корективи до шкільних програм, ускладнюючи навчання. Встигнути осмислити уроки швидко може не кожен. Поєднуючи шкільні заняття та індивідуальні ви швидко та ефективно покращуєте знання. Репетитори з фізики допоможуть підвищити успішність, підготуватись до іспитів та освоїти науку.

Коли потрібні послуги репетитора з фізики?

Фізика - обов'язковий предмет у шкільній програмі, знання базису необхідне, як для нормальної успішності, так і життя. У підручниках можна прочитати теорію, але по розв'язанню задач залишаються питання. Репетитор допомагає зрозуміти зв'язок між теоретичним та практичним застосуванням законів фізики. 

Коли потрібно знайти репетитора з фізики:

 • прогалини у знаннях. Підтягнути знання, зрозуміти складні теми, розв'язувати задачі;
 • неякісне викладання у школі. Після уроку залишається безліч запитань;
 • професійно освоїти науку та пов'язати життя з фізикою, отримуючи знання, що виходять за межі шкільної програми;
 • підготуватися до успішної здачі екзаменів.

Як відбувається вивчення фізики онлайн

Платформа для пошуку репетиторів TeMa проводить заняття на сайті, у відеорежимі, технічні перебої практично неможливі, тому якісний зв'язок забезпечений. Вивчення фізики онлайн відбувається з використанням онлайн дощок, розбираються нові теми та домашні завдання. Уроки зберігаються в особистому кабінеті, ви можете переглянути їх у разі потреби. Учні конспектують записи уроків, вирішують завдання з викладачем, пояснюються важкі моменти.

Найкращі репетитори фізики світу у вільному доступі, у вас немає прив'язки до локації, вибір фахівців, рівня, форми (індивідуальної, групової) роботи великий. Кваліфікацію підтверджено платформою. Ви значно економите на дорозі, не витрачаючи часу на проїзд і збори. Підготовка до екзаменів здійснюється методом повторення пройденого матеріалу в школі, проходження тестів та завдань, заповнюючи прогалини у знаннях структурно та без води. Ви отримуєте справді важливі знання зрозумілим поясненням.

Який підхід репетитор з фізики онлайн використовує для навчання

Методи викладання та різні підходи до учнів відрізняють звичайні шкільні уроки та приватні. Сприйняття індивідуального, один на льоту схоплює інформацію, і хоче отримувати більше знань, іншому потрібен час та докладніше пояснення, щоб зрозуміти про що мова. Найкращий репетитор з фізики підлаштовує програму під запит учня.

Перед складанням програми репетитор дивиться на рівень ваших знань фізики. Далі підбирає матеріали, актуальні саме для вас, і метод подачі, щоб вивчення фізики онлайн було продуктивне. У разі кращої запам'ятовуваності на практиці, основну частину ви вирішуєте завдання, якщо навпаки, у рівних пропорціях теорія та практика, але у будь-якому випадку ви залучені до роботи. Прогрес перевіряється за допомогою завдань, як ви з ними справляєтесь.

Як знайти репетитора з фізики?

Сучасні технології дозволяють знайти репетитора швидко. У мережі інтернет на запит найкращі репетитори фізики видає безліч сайтів, з фахівцями різної кваліфікації та вартості. На уроках з репетитором виявляються і розвиваються здібності учня. Якщо потрібні уроки з фізики з нуля варто особливо ретельно підбирати вчителя, щоб закласти спочатку правильний фундамент знань. 

За якими критеріями визначаються найкращі репетитори з фізики дивіться нижче:

 1. Освіта. Закінчені ВНЗ та науковий ступінь.
 2. Досвід. Пройшовши різних учнів та підготувавши до тестів, професіонал зможе забезпечити результат при взаємній роботі.
 3. Вартість послуг. Вибираючи ціну репетитора з фізики, пам'ятайте, що завищена ціна не показник якості.
 4. Матеріали, чи відрізняються від шкільних.
 5. Відгуки. Вивчіть результати інших учнів.

Інформацію про викладача можна прочитати у профілі на сайті. Проте без живої спроби оцінити складно. Сервіс пошуку репетиторів TeMa робить знижку 50% на перші три заняття для знайомства, щоб ви могли визначити, чи підходить вам обраний репетитор.

Репетитор з фізики ціна як не переплатити

У сфері освіти не можна доторкнутися до продукту і зрозуміти чи коштує він заявлену ціну. Обираючи додаткові уроки, звертається увага на безліч факторів і серед них вартість репетитора з фізики. В першу чергу виберіть сервіс, де ціни релевантні якості, наприклад, сервіс пошуку репетиторів онлайн TeMa. 

На підвищення вартості впливає:

 • спеціалізація, це підготовка до вступних іспитів (навантаження більше) або звичайні заняття;
 • дипломований викладач або студент останніх курсів;
 • тривалість уроку, якщо більше години, то наступний час оплачується зазвичай дешевше першого;
 • попит, чим більше бажаючих займатися, тим вище ціна.

Сервіс підбору репетиторів TeMa включає широкий діапазон цін під можливості кожного і ви можете не перейматися переплатою. Ціни встановлюються за нормами середньої вартості послуг репетитора, займаючись в Європі значно економите, бо не сплачуєте за європейськими цінами. Вам варто лише сформулювати мету занять, припустиму вартість уроку з фізики та обирати кандидата.