Репетитори з Математики

Проведено уроків: 0
Українська
0 Відгуків
Я репетитор з великим стажем роботи і великим багажем знань. Маю досвід викладання математики 5 -6 класах, алгебра і геометрія 7 - 9 класи і фізика 7 -9 класи. Працюю онлайн , індивідуально підбираю для кожного учня програму занять. Допомагаю з виконанням домашніх завдань, підготовкою до контрольни...
0 / 5
250.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська, Російська
0 Відгуків
Я математик і психолог, пояснюю математику за шкільною програмою учням 4 — 8 класів. (до ДПА і ЗНО не готую, а також олімпіадні задачі не викладаю). Мені важливо, щоби учні середніх класів розбирались в математиці, вміли вирішувати задачі, усвідомлювали, яким чином математика пов’язана з нашим повся...
0 / 5
400.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська
0 Відгуків
Я вчитель початкових класів. Працюю в школі за фахом близько 4 років. Репетиторством займаюсь 3 роки. Проводжу цікаві, пізнавальні заняття.
0 / 5
250.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська
0 Відгуків
Комунікабельна, доброзичлива, вмію знаходити підхід до дітей, застосовую ігрові методики та індивідуальний підхід. Кожне заняття - це частинка мого серця, бо готуюсь з любов'ю, проводжу з енергією та вкладаю всю себе в те, що люблю, в те, що роблю. Мої уроки - це моє натхнення. Використовую технічн...
0 / 5
350.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська
0 Відгуків
Вітаю! Мене звати Вікторія, і я викладаю математику вже більше 2 років. Моя любов до математики почалася ще зі шкільних років, коли я вперше зрозуміла , що цей предмет може бути не лише корисним, але й захоплюючим. З того часу я присвятила себе вивченню та викладанню математики, прагнучи ділитися св...
0 / 5
400.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська
0 Відгуків
Вчитель початкових класів.Освіта вища.Закінчила Дрогобицький педагогічний університет імені І.Франка.Вчитель 1 категорії.Стаж роботи в школі понад 20 років.3 роки працюю в онлайн із дітьми.Працюю за програмою НУШ.Уроки проводжу на платформі zoom.
0 / 5
500.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська
0 Відгуків
студент педагогічного університету, спеціальність 012 початкова освіта, легко знайду спільну мову з вашою дитиною.
0 / 5
190.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська
0 Відгуків
Всім привіт, мене звати Вероніка Русланівна, і я зроблю все можливе, щоб наші заняття були максимально продуктивні та цікаві
0 / 5
350.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська
0 Відгуків
Привіт, я Настя і я студентка 1 курсу спеціальності «Економіка». Близько року я працюю репетиторкою з математики. Наразі маю 1 ученицю, але люблю свою роботу, тому ніколи не пізно розвиватись. Шукаю індивідуальний підхід до кожного учня. Буду пояснювати матеріал поки учень не зрозуміє абсолютно...
0 / 5
170.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська
0 Відгуків
Пропоную свої послуги як репетитор, маю досвід роботи з дітьми різного віку та можу допомогти у засвоєнні основних понять і вмінь. Мій підхід до навчання базується на індивідуальному підході до кожного учня. Завдяки цьому, дитина отримує можливість розуміти матеріал більш глибоко і впевнено викону...
0 / 5
250.00 UAH/год
Докладніше

Як працює TeMa

Знайти кращого репетитора з предмета Математика Для того що б знайти репетитора з предмету Математика з більш ніж 63 репетиторів. Використовуйте фільтри, які зроблять ваш пошук швидшим і комфортнішим.
Забронюйте перший урок Щоб забронювати урок з предмета Математика, перейдіть в анкету репетитора і натисніть на кнопку "Детальніше". Перейшовши до профілю репетитора з предмета Математика, виберіть зручний день і час для урока в графіку з розкладом репетитора.
Підключення до урока Щоб підключиться до урока з предмета Математика, перейдіть у вкладку "Уроки" і натисніть на кнопку "Підключитися". Кнопка "Підключитися" стає активною лише за 5 хвилин до початку уроку. Після підключення ви опинитеся у відеоконференції, де і буде проходити урок з репетитором по предмету Математика.

Більшість професій потребує знання математики. Тому математика найбільш актуальна при вступі до ВНЗ. Алгебра та геометрія даються легко не кожному і це нормально, враховуючи величезну кількість формул та теорем. Школа адаптує навчальний матеріал під середньостатистичного учня, який має схильність до науки, не враховуючи, що учні по-різному сприймають інформацію. На відміну від школи, приватні уроки з математики забезпечують індивідуальний підхід, враховуючи особливості конкретного учня та підлаштовуючись програму під наявні знання.

Коли потрібен репетитор з математики?

Незалежно від рівня знань, з високою ймовірністю можна натрапити на труднощі вивчаючи точні науки. Від цього нікуди не подітися, і нерозуміння у вирішенні математичних завдань – нормально.

Коли потрібен репетитор математики:

 • дефіцит знань, що заважає закладати математичну базу;
 • рідкі відвідування уроків. Вам потрібно надолужити втрачене доведеться, щоб уникнути великих прогалин у знаннях;
 • підвищити оцінки для підтримання успішності;
 • закріплення знань. Практикувати задачі та закріплювати міцно знання;
 • підготовка до екзаменів. Надолужувати втрачене, повторити теми для іспитів, попрактикуватися у вирішенні екзаменаційних тестів.

Чи це уроки математики з нуля або доповнення знань, у вас не повинна кипіти голова на уроках. Кваліфікований фахівець підбере ключ до розуміння складної науки.

Підготовка з математики онлайн до екзаменів

Важливо вивчити основні моменти зі всієї шкільної програми й повторити так, щоб не утворилася каша в голові. У постановці завдань екзаменаційного білета є багато хитрощів, не враховуючи які можна з успіхом провалити тест. Репетитор з математики підготовка до екзамену допоможе зрозуміти нюанси.

Недостатньо перечитати підручники, пройти тестування минулих років, щоб сміливо йти здавати екзамен. Така система може надати ведмежу послугу. Тому, що потрібно знати не тільки формули, а їх застосування у розв'язанні задач. Репетитори з математики забезпечують регулярність, відповідальність та комплексний підхід.

Які переваги у онлайн репетитора з математики?

З приходом сучасних технологій вчитися стало простіше. Не потрібно їздити в інший кінець міста, обмежуватися локально вибором фахівця, чекати наступного заняття, щоб прояснити незрозумілі моменти. Платформа для пошуку репетиторів TeMa створює кожному користувачеві Особистий кабінет, де виробляються і зберігаються уроки в запису і матеріали, ви можете переглянути урок, зв'язатися з викладачем і після заняття, щоб швидко отримати відповідь на питання, займатися в будь-якому зручному місці. Не потрібно встановлювати додаткові додатки і розбиратися в функціоналі, досить зайти на платформу і почати вивчення математики онлайн.

Чому такий формат ефективний і зручний:

 1. Немає прив'язки до локації та потреби фізичної присутності у місті.
 2. Зручність у часі. Складайте графік згідно з вашими планами.
 3. Програма побудована чітко під вас. Програма складається виходячи з рівня ваших знань;
 4.  Комфорт. Знання краще сприймаються у звичній атмосфері.

Навчання онлайн відкриває горизонти найкращих викладачів з усього світу. Потрібно зайти на сайт, вибрати викладача, що сподобався, і визначити прийнятну вартість уроку з математики. Якщо виникають питання під час виконання домашнього завдання, репетитор допоможе розібрати важкі моменти в чаті, не чекаючи наступного уроку.

Як підібрати найкращого репетитора математики під ваші цілі

На перший погляд, не важко вибрати гарного репетитора. Зробивши запит в інтернеті найкращі репетитори математики з'являється список сайтів, де кількості викладачів вдосталь. Вивчаючи анкети постають питання, наприклад: “навіщо мені репетитор з трьома дипломами, коли треба підтягнути предмет, а не написати дисертацію”.

Тому чітко сформулюйте мету пошуку репетитора з математики. Потім дивіться на рівень знань, спеціалізується вчитель на дитячих уроках чи підготовці до екзамену, який досвід роботи з дітьми чи абітурієнтами. Наскільки комфортно емоційно.

Рекомендуємо звернути увагу на відгуки, дипломи не скажуть краще про професіоналізм, ніж учні. Але тут пам'ятайте про правило "що не спрацювало для інших, то може добре спрацювати для мене". Тобто не керуйтесь одними думками інших. Навіть, якщо є сумніви, візьміть пробний урок. Перевіряйте якість та актуальність матеріалів.

Сервіс підбору репетиторів TeMa дає знижку 50% на перші три заняття для знайомства. Адже ціна репетитора з математики визначає ваш вибір. За три уроки можна зрозуміти що являє собою викладач і прийняти рішення про подальшу співпрацю.

Яка вартість послуг викладача з математики і від чого залежить?

При виборі репетитора виникає цінове питання. Як не переплатити та вибрати ідеальне співвідношення ціна – якість. Давайте, для початку розберемо основні чинники.

Від чого ранжується ціна репетитора з математики:

 1. Кваліфікація. Науковий ступінь та кількість дипломів відіграють роль у побудові ціни.
 2. Досвід. Коли на рахунку репетитора багато учнів з успішними результатами, то завищена вартість виправдана.
 3. Цілі. Коли викладач бере учня для підготовки до вступних іспитів, то ручається не лише за навчання, а й за результати.

Вартість послуг репетитора з математики може відрізнятися залежно від тривалості уроку, терміновості, індивідуальних технік. Ці моменти обговорюються особисто із фахівцем. Сервіс пошуку репетиторів онлайн TeMa включає професіоналів з різних цінових категорій, у вас є змога підібрати навчання під свої можливості. Ціни на репетиторство з математики в середньому становлять 200 грн.

FAQ

💰 Скільки коштує репетитор з математики?

На TeMa ви можете знайти репетитора по математиці за доступною ціною. Вартість послуг залежить від кваліфікації репетитора та кількості занять.

🤔 Як стати репетитором з математики?

На платформі TeMa ми допоможемо вам розпочати кар'єру репетитора з математики! Зареєструйтеся на нашій платформі, заповніть свій профіль, додайте свої навички та досвід роботи та чекайте на запити від студентів. Приєднуйтесь до нашої спільноти вчителів та студентів!