Репетитори з Математики

Проведено уроків: 0
Українська
0 відгуків
Доброго дня. Мене звати Соломія, закінчила ЛНУ імені Івана Франка механіко-математичний факультет, зараз працюю в школі вчителем математики , досвід роботи репетитором 5 років.
0 / 5
300.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Українська, Російська
0 відгуків
Люблю математику, тому доводжу кожному своєму учню, що з нею можна потоваришувати. Займаюся з дітьми понад 7 років. Працюю у школі з 2018 року. Знаходжу індивідуальний підхід до кожного учня.Використовую на уроках інтерактивні вправи.Заповнюємо прогалини у знання.
0 / 5
350.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Українська
0 відгуків
Хей, привіт. Мене звати Люба, я майбутній педагог з фізики, але тут я щоб допомогти тобі з цим. Заварюй каву або чай, та приєднуйся.
0 / 5
250.00 UAH/год
200.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Українська, Російська
0 відгуків
Закінчила фіз-мат ліцей та ХНУ ім. В.Н. Каразіна факультет математики і інформатики, спеціальність "Прикладна математика". Мені подобається математика, адже тут працюють чіткі правила без жодних винятків, та все одно є місце для творчості. Викладання - моя можливість змінити чиєсь життя на краще, до...
0 / 5
450.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Українська, Російська
0 відгуків
Творча людина, що дуже полюбляє свою роботу. Більше 20 років присвятила себе викладанню фізики і математики. Багато моїх учнів мають вищу освіту, багато дітей достойно пройшли випробування ЗНО, мультітесту і зараз навчаються в Вузах. Вмію знайти спільну мову з дитиною, намагаюся дати учню не тільки...
0 / 5
340.00 UAH/год
278.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Англійська, Українська, Російська
0 відгуків
Стану для вашої дитини не лише репетитором, а також радником у навчанні. - Знайду підхід до будь-якого учня 1-11 класів, а також допоможу на відмінно скласти ДПА/ЗНО. - Прищеплю любов до математики, складу індивідуальний графік навчання. - Особливість моїх занять це велика кількість практики, а сам...
0 / 5
350.00 UAH/год
200.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Українська
0 відгуків
Мене звати Оля і я не просто репетитор з математики, а справжня подруга, яка завжди підтримає та пояснить все, що необхідно. Завжди швидко знаходжу спільну мову зі свохми учням, за рахунок не великої різниці у віці. Навчають в 11 класі технічного ліцею м.Києва
0 / 5
170.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Українська
0 відгуків
Знаходжу підхід до кожного! В роботі використовую самостійно розроблені презентації для наочності, систематично і послідовно подаю навчальний матеріал, повторення вивченого, заповнення прогалин в темах, враховую вікові особливості учня, навчання на доступному для учня рівня складності, допомога у ви...
0 / 5
250.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Українська
0 відгуків
Індивідуальні заняття з математики та індивідуальний підхід. Пояснюю матеріал у сучасній та зрозумілій формі. У кожної дитини є можливість почати розуміти математику та вирішувати приклади та завдання різного рівня, сучасними та зручними методами.
0 / 5
300.00 UAH/год
200.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Українська
0 відгуків
Мене звати Оксана і я займаюся репетиторством з математики і української мови для дітей 1-9 класів Багато років підряд мені служила математика для різноманітних теоритичних питань, а переїхавши жити в Польщу, я зрозуміла, що крім математики можу навчати також української мови. Тому, пропрацювавши в...
0 / 5
340.49 UAH/год
851.23 UAH/год

Як працює TeMa

Знайти кращого репетитора з предмета Математика Для того що б знайти репетитора з предмету Математика з більш ніж 37 репетиторів. Використовуйте фільтри, які зроблять ваш пошук швидшим і комфортнішим.
Забронюйте перший урок Щоб забронювати урок з предмета Математика, перейдіть в анкету репетитора і натисніть на кнопку "Детальніше". Перейшовши до профілю репетитора з предмета Математика, виберіть зручний день і час для урока в графіку з розкладом репетитора.
Підключення до урока Щоб підключиться до урока з предмета Математика, перейдіть у вкладку "Уроки" і натисніть на кнопку "Підключитися". Кнопка "Підключитися" стає активною лише за 5 хвилин до початку уроку. Після підключення ви опинитеся у відеоконференції, де і буде проходити урок з репетитором по предмету Математика.

Більшість професій потребує знання математики. Тому математика найбільш актуальна при вступі до ВНЗ. Алгебра та геометрія даються легко не кожному і це нормально, враховуючи величезну кількість формул та теорем. Школа адаптує навчальний матеріал під середньостатистичного учня, який має схильність до науки, не враховуючи, що учні по-різному сприймають інформацію. На відміну від школи, приватні уроки з математики забезпечують індивідуальний підхід, враховуючи особливості конкретного учня та підлаштовуючись програму під наявні знання.

Коли потрібен репетитор з математики?

Незалежно від рівня знань, з високою ймовірністю можна натрапити на труднощі вивчаючи точні науки. Від цього нікуди не подітися, і нерозуміння у вирішенні математичних завдань – нормально.

Коли потрібен репетитор математики:

 • дефіцит знань, що заважає закладати математичну базу;
 • рідкі відвідування уроків. Вам потрібно надолужити втрачене доведеться, щоб уникнути великих прогалин у знаннях;
 • підвищити оцінки для підтримання успішності;
 • закріплення знань. Практикувати задачі та закріплювати міцно знання;
 • підготовка до екзаменів. Надолужувати втрачене, повторити теми для іспитів, попрактикуватися у вирішенні екзаменаційних тестів.

Чи це уроки математики з нуля або доповнення знань, у вас не повинна кипіти голова на уроках. Кваліфікований фахівець підбере ключ до розуміння складної науки.

Підготовка з математики онлайн до екзаменів

Важливо вивчити основні моменти зі всієї шкільної програми й повторити так, щоб не утворилася каша в голові. У постановці завдань екзаменаційного білета є багато хитрощів, не враховуючи які можна з успіхом провалити тест. Репетитор з математики підготовка до екзамену допоможе зрозуміти нюанси.

Недостатньо перечитати підручники, пройти тестування минулих років, щоб сміливо йти здавати екзамен. Така система може надати ведмежу послугу. Тому, що потрібно знати не тільки формули, а їх застосування у розв'язанні задач. Репетитори з математики забезпечують регулярність, відповідальність та комплексний підхід.

Які переваги у онлайн репетитора з математики?

З приходом сучасних технологій вчитися стало простіше. Не потрібно їздити в інший кінець міста, обмежуватися локально вибором фахівця, чекати наступного заняття, щоб прояснити незрозумілі моменти. Платформа для пошуку репетиторів TeMa створює кожному користувачеві Особистий кабінет, де виробляються і зберігаються уроки в запису і матеріали, ви можете переглянути урок, зв'язатися з викладачем і після заняття, щоб швидко отримати відповідь на питання, займатися в будь-якому зручному місці. Не потрібно встановлювати додаткові додатки і розбиратися в функціоналі, досить зайти на платформу і почати вивчення математики онлайн.

Чому такий формат ефективний і зручний:

 1. Немає прив'язки до локації та потреби фізичної присутності у місті.
 2. Зручність у часі. Складайте графік згідно з вашими планами.
 3. Програма побудована чітко під вас. Програма складається виходячи з рівня ваших знань;
 4.  Комфорт. Знання краще сприймаються у звичній атмосфері.

Навчання онлайн відкриває горизонти найкращих викладачів з усього світу. Потрібно зайти на сайт, вибрати викладача, що сподобався, і визначити прийнятну вартість уроку з математики. Якщо виникають питання під час виконання домашнього завдання, репетитор допоможе розібрати важкі моменти в чаті, не чекаючи наступного уроку.

Як підібрати найкращого репетитора математики під ваші цілі

На перший погляд, не важко вибрати гарного репетитора. Зробивши запит в інтернеті найкращі репетитори математики з'являється список сайтів, де кількості викладачів вдосталь. Вивчаючи анкети постають питання, наприклад: “навіщо мені репетитор з трьома дипломами, коли треба підтягнути предмет, а не написати дисертацію”.

Тому чітко сформулюйте мету пошуку репетитора з математики. Потім дивіться на рівень знань, спеціалізується вчитель на дитячих уроках чи підготовці до екзамену, який досвід роботи з дітьми чи абітурієнтами. Наскільки комфортно емоційно.

Рекомендуємо звернути увагу на відгуки, дипломи не скажуть краще про професіоналізм, ніж учні. Але тут пам'ятайте про правило "що не спрацювало для інших, то може добре спрацювати для мене". Тобто не керуйтесь одними думками інших. Навіть, якщо є сумніви, візьміть пробний урок. Перевіряйте якість та актуальність матеріалів.

Сервіс підбору репетиторів TeMa дає знижку 50% на перші три заняття для знайомства. Адже ціна репетитора з математики визначає ваш вибір. За три уроки можна зрозуміти що являє собою викладач і прийняти рішення про подальшу співпрацю.

Яка вартість послуг викладача з математики і від чого залежить?

При виборі репетитора виникає цінове питання. Як не переплатити та вибрати ідеальне співвідношення ціна – якість. Давайте, для початку розберемо основні чинники.

Від чого ранжується ціна репетитора з математики:

 1. Кваліфікація. Науковий ступінь та кількість дипломів відіграють роль у побудові ціни.
 2. Досвід. Коли на рахунку репетитора багато учнів з успішними результатами, то завищена вартість виправдана.
 3. Цілі. Коли викладач бере учня для підготовки до вступних іспитів, то ручається не лише за навчання, а й за результати.

Вартість послуг репетитора з математики може відрізнятися залежно від тривалості уроку, терміновості, індивідуальних технік. Ці моменти обговорюються особисто із фахівцем. Сервіс пошуку репетиторів онлайн TeMa включає професіоналів з різних цінових категорій, у вас є змога підібрати навчання під свої можливості. Ціни на репетиторство з математики в середньому становлять 200 грн.

FAQ

💰 Скільки коштує репетитор з математики?

На TeMa ви можете знайти репетитора по математиці за доступною ціною. Вартість послуг залежить від кваліфікації репетитора та кількості занять.

🤔 Як стати репетитором з математики?

На платформі TeMa ми допоможемо вам розпочати кар'єру репетитора з математики! Зареєструйтеся на нашій платформі, заповніть свій профіль, додайте свої навички та досвід роботи та чекайте на запити від студентів. Приєднуйтесь до нашої спільноти вчителів та студентів!