Репетитори з Математики

Проведено уроків: 0
Українська, Російська
0 Відгуків
Маю великий та успішний досвід репетиторської діяльності. Вмію легко та цікаво пояснити будь який матеріал. Багато моїх учнів здобули високі бали при складанні іспитів ЗНО, покращили шкільні оцінки та здобули впевненість на уроках. Допоможу з легкістю освоїти та полюбити природничі дисциплін. Маю су...
0 / 5
112.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська, Російська
0 Відгуків
Мене звати Арсеній та я студент 5 курсу ХНУ ім. В.Н. Каразіна факультету "Радіофізики та наноматеріалів". Маю досвід понад 4 роки викладання за методикую неформальної освіти
0 / 5
335.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська
0 Відгуків
Кваліфікований вчитель математики з багаторічним досвідом роботи з учнями. Допоможу цікаво засвоювати складні теми з математики. Уроки у теплій, дружній атмосфері гарантую. Моє завдання показати, що математика дуже цікава, якщо її правильно вчити.
0 / 5
280.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська
0 Відгуків
Терпелива, не проблема декілька разів повторювати те саме різними словами. Спокійна. Маю гарне почуття гумору, тому заняття проходять весело, іноді схоже на стендап) Розуміюся на молодіжних течіях: аніме, дорами, комікси, манга, серіали і т.д.. Якомога швидше намагаюсь знайти спільну мову з людиною.
0 / 5
265.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Російська
0 Відгуків
Преподаватель вуза с 33 летним стажем работы. Все ученики, прошедшие подготовку в полном объёме, успешно поступили в одесские или зарубежные вузы. Многолетний опыт работы с разными по уровню первоначальных знаний по математике учениками позволяет сформировать оптимальный план действий, гарантирующий...
0 / 5
450.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська, Російська
0 Відгуків
Вітаю! Мене звати Катерина , я навчаю математики та інформатики учнів з 5 по 11 клас. Досвід роботи репетитором понад пʼять років , а також два роки викладання у гімназії. Працюю з будь-яким рівнем знань, навчаю з нуля та до повного засвоєння матеріалу. Безліч дітей та їхніх батьків задоволені резул...
0 / 5
250.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська
0 Відгуків
Заняття з української мови , математики та ЯДС з використанням сучасних інтерактивних платформ. Підготовка дитини до школи, програма розвивального навчання , НУШ, "Інтелект України", підготовка до контрольних робіт, виконання домашніх завдань, підвищення рівня знань учня за новою програмою 1-4 класі...
0 / 5
350.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська, Російська
0 Відгуків
Школярі: підвищення рівня, ліквідація прогалин навчання, експреспідготовка ДПА, ЗНО з математики та фізики. Школярі від 7ого класу і старші. Бакалаврат: загальна фізика, сопромат, теоретична механіка, Бакалаврат: матаналіз, аналітична геометрія, лінійна алгебра, основи теорії ймовірності, основи с...
0 / 5
450.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська
0 Відгуків
Я студентка Миколаївського національного університету імені Василя Олександровича Сухомлинського спеціальності Початкова освіта. Досвід викладання в мене вже більше 2 років. Працюю наразі онлайн через зум з використанням різних ігор та квестів
0 / 5
220.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська
0 Відгуків
Доброго дня. Мене звати Соломія, закінчила ЛНУ імені Івана Франка механіко-математичний факультет, зараз працюю в школі вчителем математики , досвід роботи репетитором 5 років.
0 / 5
300.00 UAH/год
Докладніше

Як працює TeMa

Знайти кращого репетитора з предмета Математика Для того що б знайти репетитора з предмету Математика з більш ніж 48 репетиторів. Використовуйте фільтри, які зроблять ваш пошук швидшим і комфортнішим.
Забронюйте перший урок Щоб забронювати урок з предмета Математика, перейдіть в анкету репетитора і натисніть на кнопку "Детальніше". Перейшовши до профілю репетитора з предмета Математика, виберіть зручний день і час для урока в графіку з розкладом репетитора.
Підключення до урока Щоб підключиться до урока з предмета Математика, перейдіть у вкладку "Уроки" і натисніть на кнопку "Підключитися". Кнопка "Підключитися" стає активною лише за 5 хвилин до початку уроку. Після підключення ви опинитеся у відеоконференції, де і буде проходити урок з репетитором по предмету Математика.

Більшість професій потребує знання математики. Тому математика найбільш актуальна при вступі до ВНЗ. Алгебра та геометрія даються легко не кожному і це нормально, враховуючи величезну кількість формул та теорем. Школа адаптує навчальний матеріал під середньостатистичного учня, який має схильність до науки, не враховуючи, що учні по-різному сприймають інформацію. На відміну від школи, приватні уроки з математики забезпечують індивідуальний підхід, враховуючи особливості конкретного учня та підлаштовуючись програму під наявні знання.

Коли потрібен репетитор з математики?

Незалежно від рівня знань, з високою ймовірністю можна натрапити на труднощі вивчаючи точні науки. Від цього нікуди не подітися, і нерозуміння у вирішенні математичних завдань – нормально.

Коли потрібен репетитор математики:

 • дефіцит знань, що заважає закладати математичну базу;
 • рідкі відвідування уроків. Вам потрібно надолужити втрачене доведеться, щоб уникнути великих прогалин у знаннях;
 • підвищити оцінки для підтримання успішності;
 • закріплення знань. Практикувати задачі та закріплювати міцно знання;
 • підготовка до екзаменів. Надолужувати втрачене, повторити теми для іспитів, попрактикуватися у вирішенні екзаменаційних тестів.

Чи це уроки математики з нуля або доповнення знань, у вас не повинна кипіти голова на уроках. Кваліфікований фахівець підбере ключ до розуміння складної науки.

Підготовка з математики онлайн до екзаменів

Важливо вивчити основні моменти зі всієї шкільної програми й повторити так, щоб не утворилася каша в голові. У постановці завдань екзаменаційного білета є багато хитрощів, не враховуючи які можна з успіхом провалити тест. Репетитор з математики підготовка до екзамену допоможе зрозуміти нюанси.

Недостатньо перечитати підручники, пройти тестування минулих років, щоб сміливо йти здавати екзамен. Така система може надати ведмежу послугу. Тому, що потрібно знати не тільки формули, а їх застосування у розв'язанні задач. Репетитори з математики забезпечують регулярність, відповідальність та комплексний підхід.

Які переваги у онлайн репетитора з математики?

З приходом сучасних технологій вчитися стало простіше. Не потрібно їздити в інший кінець міста, обмежуватися локально вибором фахівця, чекати наступного заняття, щоб прояснити незрозумілі моменти. Платформа для пошуку репетиторів TeMa створює кожному користувачеві Особистий кабінет, де виробляються і зберігаються уроки в запису і матеріали, ви можете переглянути урок, зв'язатися з викладачем і після заняття, щоб швидко отримати відповідь на питання, займатися в будь-якому зручному місці. Не потрібно встановлювати додаткові додатки і розбиратися в функціоналі, досить зайти на платформу і почати вивчення математики онлайн.

Чому такий формат ефективний і зручний:

 1. Немає прив'язки до локації та потреби фізичної присутності у місті.
 2. Зручність у часі. Складайте графік згідно з вашими планами.
 3. Програма побудована чітко під вас. Програма складається виходячи з рівня ваших знань;
 4.  Комфорт. Знання краще сприймаються у звичній атмосфері.

Навчання онлайн відкриває горизонти найкращих викладачів з усього світу. Потрібно зайти на сайт, вибрати викладача, що сподобався, і визначити прийнятну вартість уроку з математики. Якщо виникають питання під час виконання домашнього завдання, репетитор допоможе розібрати важкі моменти в чаті, не чекаючи наступного уроку.

Як підібрати найкращого репетитора математики під ваші цілі

На перший погляд, не важко вибрати гарного репетитора. Зробивши запит в інтернеті найкращі репетитори математики з'являється список сайтів, де кількості викладачів вдосталь. Вивчаючи анкети постають питання, наприклад: “навіщо мені репетитор з трьома дипломами, коли треба підтягнути предмет, а не написати дисертацію”.

Тому чітко сформулюйте мету пошуку репетитора з математики. Потім дивіться на рівень знань, спеціалізується вчитель на дитячих уроках чи підготовці до екзамену, який досвід роботи з дітьми чи абітурієнтами. Наскільки комфортно емоційно.

Рекомендуємо звернути увагу на відгуки, дипломи не скажуть краще про професіоналізм, ніж учні. Але тут пам'ятайте про правило "що не спрацювало для інших, то може добре спрацювати для мене". Тобто не керуйтесь одними думками інших. Навіть, якщо є сумніви, візьміть пробний урок. Перевіряйте якість та актуальність матеріалів.

Сервіс підбору репетиторів TeMa дає знижку 50% на перші три заняття для знайомства. Адже ціна репетитора з математики визначає ваш вибір. За три уроки можна зрозуміти що являє собою викладач і прийняти рішення про подальшу співпрацю.

Яка вартість послуг викладача з математики і від чого залежить?

При виборі репетитора виникає цінове питання. Як не переплатити та вибрати ідеальне співвідношення ціна – якість. Давайте, для початку розберемо основні чинники.

Від чого ранжується ціна репетитора з математики:

 1. Кваліфікація. Науковий ступінь та кількість дипломів відіграють роль у побудові ціни.
 2. Досвід. Коли на рахунку репетитора багато учнів з успішними результатами, то завищена вартість виправдана.
 3. Цілі. Коли викладач бере учня для підготовки до вступних іспитів, то ручається не лише за навчання, а й за результати.

Вартість послуг репетитора з математики може відрізнятися залежно від тривалості уроку, терміновості, індивідуальних технік. Ці моменти обговорюються особисто із фахівцем. Сервіс пошуку репетиторів онлайн TeMa включає професіоналів з різних цінових категорій, у вас є змога підібрати навчання під свої можливості. Ціни на репетиторство з математики в середньому становлять 200 грн.

FAQ

💰 Скільки коштує репетитор з математики?

На TeMa ви можете знайти репетитора по математиці за доступною ціною. Вартість послуг залежить від кваліфікації репетитора та кількості занять.

🤔 Як стати репетитором з математики?

На платформі TeMa ми допоможемо вам розпочати кар'єру репетитора з математики! Зареєструйтеся на нашій платформі, заповніть свій профіль, додайте свої навички та досвід роботи та чекайте на запити від студентів. Приєднуйтесь до нашої спільноти вчителів та студентів!