Репетитор з математики

Проведено уроків: 0
Українська
0 відгуків
Мене звати Оксана і я займаюся репетиторством з математики і української мови. Багато років підряд мені служила математика для різноманітних теоритичних питань, а переїхавши жити в Польщу, я зрозуміла, що крім математики можу навчати також української мови. У мене два педагогічних дипломи-один вчите...
0 / 5
353.69 UAH/год
884.23 UAH/год
Проведено уроків: 0
Англійська, Українська
0 відгуків
Закінчила Полтавський ліцей №1 з золотою медаллю, де навчалася 4 роки на математичному профілі. Закінчила ПНПУ, факультет: фізико-математичний, спеціальність: вчитель математики та інформатики. Працюю в школі вчителем, тому добре розуміюся на психології дітей різних вікових категорій. Враховую особл...
0 / 5
350.00 UAH/год
200.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Українська
0 відгуків
Викладаю математику та інформатику в 5-11 класах
0 / 5
150.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Українська
0 відгуків
Дипломований спеціаліст, працюю з учнями, які мають навіть нульові знання з математики. Використовую методику наочності і навчання швидкими темпами (вивчення основного теоретичного матеріалу швид­кими темпами і звільнення цим самим часу для розв'язування задач) та принципом зв'язку навчання з житт...
0 / 5
300.00 UAH/год
200.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Українська
0 відгуків
Експерт-практик, методист з підготовки до школи та раннього розвитку, вчитель вищої категорії початкової школи.
0 / 5
650.00 UAH/год
1000.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Українська
0 відгуків
Планування уроків відбувається індивідуально, спираючись на рівень і спосіб сприйняття інформації учнем. Головна ціль - донести учням, що математика не є складною. Як результат, мої учні вміють знаходити підхід до будь-якого завдання; адже під час заняття ми працюємо із розумінням теми, її нюансів і...
0 / 5
280.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Англійська, Українська, Російська
0 відгуків
Phd з математики (фіз-мат науки) Викладаю як шкільну програму,так і університетські курси.
0 / 5
350.00 UAH/год
170.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Українська
0 відгуків
Проводжу індивідуальні заняття для дітей різних вікових груп. Проведення дистанційних уроків в Zoom з використанням онлайн дошки та графічного планшета для записів під час занять, що робить онлайн заняття максимально наближеними до звичайних занять. Допомагаю учням підтягнути шкільну програму, підви...
0 / 5
450.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Українська
0 відгуків
Я, Юлія, закінчила НПУ ім. М. П. Драгоманова, спеціальность середня освіта (математика) з додатковою спеціальністю фізика. Проводжу додаткові заняття з математики для учнів 5-11 класів та фізики для учнів 5-9 класів. Досвід роботи 3 роки. Допоможу Вашій дитині зрозуміти та полюбити ці предмети. Змож...
0 / 5
389.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Українська
0 відгуків
Студентка факультету інформаційних технологій. Склала ЗНО з математики на 187 балів. Зроблю навчання цікавим та якісним за допомогую сучасних технологій. Готую презентації, щоб дитині було легше сприймати інформацію, також у додаток конспект уроку і домашнє завдання для закріплення матеріалу. Моя пе...
0 / 5
250.00 UAH/год

Як працює TeMa

Знайти кращого репетитора з предмета Математика Для того що б знайти репетитора з предмету Математика з більш ніж 27 репетиторів. Використовуйте фільтри, які зроблять ваш пошук швидшим і комфортнішим.
Забронюйте перший урок Щоб забронювати урок з предмета Математика, перейдіть в анкету репетитора і натисніть на кнопку "Детальніше". Перейшовши до профілю репетитора з предмета Математика, виберіть зручний день і час для урока в графіку з розкладом репетитора.
Підключення до урока Щоб підключиться до урока з предмета Математика, перейдіть у вкладку "Уроки" і натисніть на кнопку "Підключитися". Кнопка "Підключитися" стає активною лише за 5 хвилин до початку уроку. Після підключення ви опинитеся у відеоконференції, де і буде проходити урок з репетитором по предмету Математика.

Більшість професій потребує знання математики. Тому математика найбільш актуальна при вступі до ВНЗ. Алгебра та геометрія даються легко не кожному і це нормально, враховуючи величезну кількість формул та теорем. Школа адаптує навчальний матеріал під середньостатистичного учня, який має схильність до науки, не враховуючи, що учні по-різному сприймають інформацію. На відміну від школи, приватні уроки з математики забезпечують індивідуальний підхід, враховуючи особливості конкретного учня та підлаштовуючись програму під наявні знання.

Коли потрібен репетитор з математики?

Незалежно від рівня знань, з високою ймовірністю можна натрапити на труднощі вивчаючи точні науки. Від цього нікуди не подітися, і нерозуміння у вирішенні математичних завдань – нормально.

Коли потрібен репетитор математики:

 • дефіцит знань, що заважає закладати математичну базу;
 • рідкі відвідування уроків. Вам потрібно надолужити втрачене доведеться, щоб уникнути великих прогалин у знаннях;
 • підвищити оцінки для підтримання успішності;
 • закріплення знань. Практикувати задачі та закріплювати міцно знання;
 • підготовка до екзаменів. Надолужувати втрачене, повторити теми для іспитів, попрактикуватися у вирішенні екзаменаційних тестів.

Чи це уроки математики з нуля або доповнення знань, у вас не повинна кипіти голова на уроках. Кваліфікований фахівець підбере ключ до розуміння складної науки.

Підготовка з математики онлайн до екзаменів

Важливо вивчити основні моменти зі всієї шкільної програми й повторити так, щоб не утворилася каша в голові. У постановці завдань екзаменаційного білета є багато хитрощів, не враховуючи які можна з успіхом провалити тест. Репетитор з математики підготовка до екзамену допоможе зрозуміти нюанси.

Недостатньо перечитати підручники, пройти тестування минулих років, щоб сміливо йти здавати екзамен. Така система може надати ведмежу послугу. Тому, що потрібно знати не тільки формули, а їх застосування у розв'язанні задач. Репетитори з математики забезпечують регулярність, відповідальність та комплексний підхід.

Які переваги у онлайн репетитора з математики?

З приходом сучасних технологій вчитися стало простіше. Не потрібно їздити в інший кінець міста, обмежуватися локально вибором фахівця, чекати наступного заняття, щоб прояснити незрозумілі моменти. Платформа для пошуку репетиторів TeMa створює кожному користувачеві Особистий кабінет, де виробляються і зберігаються уроки в запису і матеріали, ви можете переглянути урок, зв'язатися з викладачем і після заняття, щоб швидко отримати відповідь на питання, займатися в будь-якому зручному місці. Не потрібно встановлювати додаткові додатки і розбиратися в функціоналі, досить зайти на платформу і почати вивчення математики онлайн.

Чому такий формат ефективний і зручний:

 1. Немає прив'язки до локації та потреби фізичної присутності у місті.
 2. Зручність у часі. Складайте графік згідно з вашими планами.
 3. Програма побудована чітко під вас. Програма складається виходячи з рівня ваших знань;
 4.  Комфорт. Знання краще сприймаються у звичній атмосфері.

Навчання онлайн відкриває горизонти найкращих викладачів з усього світу. Потрібно зайти на сайт, вибрати викладача, що сподобався, і визначити прийнятну вартість уроку з математики. Якщо виникають питання під час виконання домашнього завдання, репетитор допоможе розібрати важкі моменти в чаті, не чекаючи наступного уроку.

Як підібрати найкращого репетитора математики під ваші цілі

На перший погляд, не важко вибрати гарного репетитора. Зробивши запит в інтернеті найкращі репетитори математики з'являється список сайтів, де кількості викладачів вдосталь. Вивчаючи анкети постають питання, наприклад: “навіщо мені репетитор з трьома дипломами, коли треба підтягнути предмет, а не написати дисертацію”.

Тому чітко сформулюйте мету пошуку репетитора з математики. Потім дивіться на рівень знань, спеціалізується вчитель на дитячих уроках чи підготовці до екзамену, який досвід роботи з дітьми чи абітурієнтами. Наскільки комфортно емоційно.

Рекомендуємо звернути увагу на відгуки, дипломи не скажуть краще про професіоналізм, ніж учні. Але тут пам'ятайте про правило "що не спрацювало для інших, то може добре спрацювати для мене". Тобто не керуйтесь одними думками інших. Навіть, якщо є сумніви, візьміть пробний урок. Перевіряйте якість та актуальність матеріалів.

Сервіс підбору репетиторів TeMa дає знижку 50% на перші три заняття для знайомства. Адже ціна репетитора з математики визначає ваш вибір. За три уроки можна зрозуміти що являє собою викладач і прийняти рішення про подальшу співпрацю.

Яка вартість послуг викладача з математики і від чого залежить?

При виборі репетитора виникає цінове питання. Як не переплатити та вибрати ідеальне співвідношення ціна – якість. Давайте, для початку розберемо основні чинники.

Від чого ранжується ціна репетитора з математики:

 1. Кваліфікація. Науковий ступінь та кількість дипломів відіграють роль у побудові ціни.
 2. Досвід. Коли на рахунку репетитора багато учнів з успішними результатами, то завищена вартість виправдана.
 3. Цілі. Коли викладач бере учня для підготовки до вступних іспитів, то ручається не лише за навчання, а й за результати.

Вартість послуг репетитора з математики може відрізнятися залежно від тривалості уроку, терміновості, індивідуальних технік. Ці моменти обговорюються особисто із фахівцем. Сервіс пошуку репетиторів онлайн TeMa включає професіоналів з різних цінових категорій, у вас є змога підібрати навчання під свої можливості. Ціни на репетиторство з математики в середньому становлять 200 грн.

FAQ

💰 Скільки коштує репетитор з математики?

На TeMa ви можете знайти репетитора по математиці за доступною ціною. Вартість послуг залежить від кваліфікації репетитора та кількості занять.

🤔 Як стати репетитором з математики?

На платформі TeMa ми допоможемо вам розпочати кар'єру репетитора з математики! Зареєструйтеся на нашій платформі, заповніть свій профіль, додайте свої навички та досвід роботи та чекайте на запити від студентів. Приєднуйтесь до нашої спільноти вчителів та студентів!