Репетитори в Запоріжжі

Проведено уроків: 0
Англійська, Українська, Російська
0 Відгуків
Я супер комунікабельна та творча людина, обожнюю англійську та навчати! Маю ступінь магістра! Викладаю вже більше 5 років , завжди розвиваюся та не стою на місці. Тому на уроках ми точно не будемо нудьгувати! Лише фан та цікава англійська! Працюю лише за новітніми методиками викладання! Використовую...
0 / 5
450.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Англійська
0 Відгуків
ітаю! Якщо ви хочете швидко і якісно вивчити англійську або німецьку мову, запрошую на свої заняття. Я маю 2 вищих освіти: 2013 р. КПУ, магістр филології; 2014 р., КПУ, магістр психології. Додаткові дипломи: Intel- навчання для майбутнього, "Business English" ( 108 часов),"The language of Hotel Serv...
0 / 5
250.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Англійська, Українська, Російська
0 Відгуків
Я займаюся викладанням англійської мови вже більше року. Та паралельно навчаюсь на факультеті іноземних мов Працюю онлайн (індивідуально, також можемо в групах) Намагаюсь якомога більше урізноманітнити вивчення мови, прокачуючи усі skills 🧸 Головне, щоб моїм учням було комфортно працювати зі мною, в...
0 / 5
250.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська
0 Відгуків
Ораторська майстерність може стати в нагоді не тільки на сцені, а й у різних сферах людських взаємодій, комунікації. Володію сучасними навичками викладання. Техніка дихання, техніка мовлення, шліфування артикуляції, індивідуальні вправи, чистоговорки, скоромовки, акцентування, різноманітність інтону...
0 / 5
600.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська, Російська
0 Відгуків
Меня зовут Сергей Владимирович. Закончив Запорожский Государственный Университет, проработав в школе 10 лет и занимаясь репетиторством имею большой опыт преподавания математики.
0 / 5
250.00 UAH/год
Докладніше

Як працює TeMa

Знайти репетитора в місті Запоріжжя Що б знайти репетитора в місті Запоріжжя з більш ніж 5 репетиторів. Використовуйте фільтри, які зроблять ваш пошук швидким і вигідним.
Забронюйте перший урок Для бронювання уроку, перейдіть в анкету репетитора і натисніть на кнопку "Детальніше". Перейшовши в анкету репетитора з міста Запоріжжя, виберіть зручний день і час для уроку в графіку з розкладом репетитора.
Підключення до уроку Щоб підключиться до уроку, перейдіть у вкладку "Уроки" і натисніть на кнопку "Підключитися". Кнопка "Підключитися" стає активною лише за 5 хвилин до початку уроку. Після підключення ви опинитеся у відеоконференції, де і буде проходити урок з репетитором з міста Запоріжжя.

Попри високу завантаженість шкіл та університетів України, учні все одно не здобувають якісних знань. Чому? Тому, що є програма та оцінки, а на індивідуальне сприйняття увага не звертається. В результаті діти не здають ЗНО, батьки лають дітей за погану успішність, а дорослі погано рухаються кар'єрними сходами, бо конкурентних навичок не дістає. На порятунок приходить викладач у Запоріжжі онлайн, що вміє знайти індивідуальний підхід під будь-яку вікову категорію та навчає цікавими методиками. Дистанційно займаючись з репетиторами у Запоріжжі ви отримуєте масу вигод та плюсів.

Які переваги дають онлайн послуги репетитора у Запоріжжі?

Нинішні події роблять дистанційний формат більш зручним та менш витратним. Не потрібно купувати навчальні матеріали, витрачати гроші на дорогу, перекушування тощо. До того ж ви не обмежені у виборі, тому що можете обрати послуги найкращих репетиторів Запоріжжя з будь-якої локації.

Які переваги послуг репетитора:

 1. Вся увага спрямована на учня та враховуються усі побажання.
 2. Виявляються прогалини знань і закриваються для подальшої продуктивної роботи.
 3. Програма побудована під запит, в результаті репетитори Запоріжжя навчають лише актуальним знанням.
 4. Мотивація. Займаючись онлайн викладачем, робота йде на результат.
 5. Економія. Дистанційні уроки дешевші за офлайн, а супутні дорожні витрати відсутні.
 6. Психологічний комфорт. Немає суворої дисципліни, як у школі, спілкування вільне.

Платформа для пошуку репетиторів TeMa надає можливість навчатися у будь-якому куточку світу з бажаним репетитором. Ви отримаєте лише необхідні знання з урахуванням індивідуальних побажань.

Кому потрібен репетитор у Запоріжжі?

Висока конкурентність усюди, в освіті, роботі, житті. Отримати заповітне бюджетне місце, можна лише отримавши високий прохідний бал, влаштуватися на роботу, домогтися підвищення, реально, якщо мати більшу кількість навичок, ніж у колег, відкрити бізнес за кордоном можливо, знаючи мову. Нерідко люди хочуть розпочати нове життя та вивчають нові сфери діяльності або просто розвиваються. Причин маса, суть одна – щоб, вивчити якісно ту чи іншу тему, потрібно поринути у неї за допомогою послуг хорошого репетитора у Запоріжжі, який грамотно побудує структуру занять.

Сервіс пошуку репетиторів TeMa включає понад 130 предметів різних напрямків, з яких 44 мовних, надаючи можливість обрати послуги вчителя онлайн під різні цілі та фінанси, а вартість репетитора в Запоріжжі онлайн занять вигідніше офлайн.

Як знайти репетитора у Запоріжжі?

З появою сучасних технологій, не потрібно шукати в газетах оголошення, щоб знайти послуги педагога у Запоріжжі. Достатньо зайти на наш сервіс, встановити фільтри пошуку: предмет, країна, ціновий діапазон. Але виникає питання: «як у такій кількості знайти відповідного онлайн репетитора?». Є декілька факторів, які потрібно брати до уваги.

На які параметри дивитись:

 • досвід, що більше учнів за плечима, то краще педагог знається на особистісному підході;
 • спеціалізація, потрібна офіційна освітня частина чи неформальна;
 • наявність диплома ВНЗ;
 • відгуки, мають переважати позитивні;
 • ціна, обирайте вартість уроку репетитора у Запоріжжі під ваші фінансові можливості.

І ось ви вибрали за вищезазначеними параметрами декілька викладачів, але який краще? Візьміть пробний урок, у процесі ви відразу відчуєте, який онлайн вчитель підходить морально, забезпечує бажаними знаннями, вибудовує комунікацію таким чином, що хочеться забронювати ще урок. Для фінансової зручності сервіс пошуку репетиторів онлайн TeMa дає знижку 50% на перші три заняття.

Як вибрати найкращого репетитора в Запоріжжі саме для вас?

Спочатку сформулюйте мету, виходячи з якої зрозумієте, які послуги викладачів Запоріжжя онлайн знадобляться. Наприклад, якщо потрібно підтягнути знання у певному предметі (фізика, математика, хімія), то вам не сильно знадобиться онлайн професіонал зі стажем в 10 років, досить молодого фахівця, який знається на предметі. Якщо навпаки, визначте головним чинником досвід, адже допомагаючи безлічі учнів, вчитель напевно розбирається як досягти навіть найвищих запитів.

Репетитор у Запоріжжі ціна від чого залежить?

Обираючи послуги онлайн професіоналів, важлива вартість. В одних коштує вдвічі більше, в інших менше. Чому так? Кореляція ціни відбувається внаслідок кількості розвинених навичок. Коли репетитори Запоріжжя використовують індивідуальні методики, що постійно підвищує кваліфікацію, за плечима чималий досвід, то й вартість більша.

Сервіс підбору репетиторів TeMa має різноманітний фінансовий діапазон, ймовірність переплати вкрай низька, тому що кваліфікацію перевірено, відповідно, вчитель дійсно має вказані навички. Не відкладайте на завтра те, що можна зробити сьогодні. Підійміться вище, реєструйтесь і починайте навчатися прямо зараз.