Онлайн репетитор з підготовки до TOEFL та IELTS з англійської мови

Проведено уроків: 6
Англійська, Українська
6 Відгуків
Я можу зарекомендувати себе багаторічним професійним досвідом, цікавим підходом до вивчення мови та роками спілкування в англомовному середовищі, проживаю в Ірландії. Готую до IELTS. Пропоную активний та дієвий підхід до вивчення бізнес англійської. Також мій пріорітет — Ваша розмовна англійська, ад...
4.8 / 5
500.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 2
Англійська, Німецька
1 Відгуків
Мене звати Артем.Я дипломований викладач англійської та німецької мови.Продовжую робити те,що люблю найбільше.Уроки онлайн англійської та німецької мови.Запрошую на заняття всіх бажаючих(діти,підлітки,дорослі,для всіх рівнів).Для тих хто:починає вчити з нуля,давно вчив і забув мову хоче впорядкувати...
5 / 5
200.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Англійська, Українська
0 Відгуків
Жила в Америці, тому навчу розмовній мові та бізнес, а також не боятися говорити💜 Викладаю за техніками - Communicative language teaching (CLT);Content and language integrated learning (CLIL); Flipped education; Task-based language teaching (TBLT).
0 / 5
672.99 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Англійська, Українська
0 Відгуків
Я Ольга, досвідчений викладач англійської мови. Маю диплом і міжнародний сертифікат. Я також є співвласником Elite Digital English School. Працюю з дітьми, початківцями та дорослими. Прихильник індивідуального підходу, володію високим професіоналізмом і креативністю. Моя мета - дати конкретні знання...
0 / 5
250.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Англійська
0 Відгуків
Чи були у Вас мовні проблеми на відпочинку за кордоном або на бізнес зустрічах ,якщо Ви відчували дискомфорт тоді Ви можете завжди поглибити та вдосконалити свої знання звернувшись за телефоном. Досвідчений спеціаліст у цій сфері надасть Вам уроки іноземної мови. Ви можете займатись у групах,онлайн...
0 / 5
278.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Англійська, Українська, Іспанська, Російська
0 Відгуків
Меня зовут Алина. Закончила КИМО международные отношения уклон на иностранные языки испанский и английский . Преподаю онлайн более 3х лет. Использую инновационные методы обучения, легкую подачу что способствует быстрому усвоению материала. Предоставляю все материалы в любом формате.Сертифицированный...
0 / 5
600.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Англійська, Українська, Російська
0 Відгуків
Дисциплінована, працьовита, допитлива. Цього ж вимагаю від учнів Підготовка школярів та студентів до іспитів, включаючи ЗНО та міжнародні іспити з англійської мови. Зосередження на вивченні граматичних правил та їх застосуванні у практичних ситуаціях. Розвиток навичок аудіювання, читання, письма та...
0 / 5
225.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Англійська
0 Відгуків
Репетитор англійської мови з 14-річним досвідом викладання.
0 / 5
500.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Англійська
0 Відгуків
Мене звати Мар'яна. Я працюю вчителем англійської уже понад 10років. Навчаю як підлітків, такі дорослих загальної розмовної англійської, ділової, готую до екзаменів типу ЗНО, IELTS ітд., також допомагаю з підготовкою до співбесіди на англійській. Запрошую Вас на мої уроки для досягнення Ваших цілей...
0 / 5
450.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Англійська
0 Відгуків
Викладач англійської мови. Люблю слухати музику та читати.
0 / 5
130.00 UAH/год
Докладніше

Як працює TeMa

Знайти репетитора по предмету Англійська мова за спеціалізацією TOEFL, IELTS Що б знайти репетитора з Англійська мова за спеціалізацією TOEFL, IELTS з більш ніж 11 репетиторів. Використовуйте фільтри, які зроблять ваш пошук комфортнішим.
Забронюйте перший урок Для бронювання уроку з предмету Англійська мова за спеціалізацією TOEFL, IELTS, перейдіть в анкету репетитора і натисніть на кнопку "Детальніше". Перейшовши в анкету репетитора за спеціалізацією TOEFL, IELTS, оберіть зручний день і час для уроку в графіку з розкладом репетитора.
Підключення до урока Щоб підключиться до урока з TOEFL, IELTS, перейдіть у вкладку "Уроки" і натисніть на кнопку "Підключитися". Кнопка "Підключитися" стає активною лише за 5 хвилин до початку уроку з предмету Англійська мова. Після підключення ви опинитеся у відеоконференції, де і буде проходити урок з репетитором за спеціалізацією TOEFL, IELTS.

Ви хочете успішно скласти іспити та шукаєте досвідчених викладачів англійської мови для індивідуальних занять через інтернет? TeMa пропонує найкращих репетиторів англійської мови. Репетитори англійської мови для підготовки до toefl досвідчені фахівці, які допоможуть вам підвищити рівень англійської та навчать тонкощам підготовки до іспитів. Наші викладачі готові вас навчати в будь-якому зручному для вас місці та в будь-який час.

Переваги індивідуальних занять з TOEFL та IELTS через інтернет

IELTS та TOEFL – це міжнародні іспити, які оцінюють рівень володіння англійською мовою. IELTS найчастіше використовується для академічних цілей, таких як вступ до університетів, TOEFL - для загальнокультурних та професійних цілей. Репетитори англійської для підготовки до toefl  допоможуть вам, ви навчитеся розуміти та використовувати складні англійські конструкції, навчать граматиці та лексиці. Підготуйтеся до іспитів TOEFL та IELTS з комфортом у будь-який зручний для вас час.

Репетитори англійської мови для підготовки до іспиту ielts – це професіонали своєї справи, які допоможуть вам розширити словниковий запас, навчитися правильної граматики та навчать стратегії та тактиці складання іспитів. Уроки можна проходити в режимі онлайн, а також пройти безліч тестів та тренувань, щоб гарантовано успішно скласти іспити.

Як вибрати репетитора з підготовки до здавання TOEFL та IELTS з англійської мови?

Вибір репетитора – відповідальний момент. Визначте свої цілі та потреби. Розгляньте, що вам потрібно вивчити та покращити у своїй англійській, щоб успішно скласти іспит. Наприклад, якщо ви відчуваєте труднощі з письмовою мовою, виберіть індивідуальні заняття з TOEFL через інтернет з викладачем, який спеціалізується на даній темі.

Що варто врахувати при виборі репетитора:

  1. Він повинен мати досвід підготовки студентів до складання іспитів TOEFL та IELTS.
  2. Вивчіть відгуки інших студентів про викладача, щоб зрозуміти, наскільки ефективними є його методи та підходи.
  3. Важливо, щоб ви відчували себе комфортно та впевнено під час уроків, щоб краще засвоювати інформацію.
  4. Переконайтесь, що репетитор пропонує гнучкий графік занять та доступний для вас у зручний час.
  5. Попросіть пробне заняття. Це дасть вам можливість оцінити стиль та підхід викладача, а також зрозуміти, чи підходить він вам.

Вибір відповідного репетитора та підготовка до іспитів з англійської мови - це ключ до успішної підготовки до іспитів та досягнення ваших цілей.

Вартість репетитора з підготовки до складання іспитів TOEFL, IELTS з англійської мови?

Репетитори англійської мови для підготовки до toefl можуть стати вашими головними помічниками. Але скільки коштує репетитор з англійської мови для підготовки до TOEFL чи IELTS? Вартість залежить від багатьох факторів, включаючи досвід викладача, тривалість занять та місцеперебування.

Але не варто обмежуватися лише вартістю. Важливо переконатися у кваліфікації викладача, щоб ви могли максимально ефективно використати свій час та гроші. Вибирайте викладача для того, щоб англійська мова для підготовки до toefl була якісною. Отже, не варто економити на якості підготовки до іспитів. Шукайте досвідчених та кваліфікованих репетиторів на платформі ТеМа, які допоможуть вам досягти успіху.
 

Поширені запитання щодо підготовки до TOEFL та IELTS з англійської мови

Що таке TOEFL та IELTS?

TOEFL та IELTS – це міжнародні іспити на знання англійської мови для іноземних студентів. Вони потрібні для вступу до університетів та коледжів в англомовних країнах.

Як довго дійсні результати TOEFL чи IELTS?

Зазвичай результати TOEFL та IELTS дійсні протягом двох років. Однак деякі університети можуть вимагати свіжіші результати, наприклад, не старше року. Тому, якщо у вас є конкретний університет, до якого ви хочете вступити, слід перевірити вимоги щодо терміну дії результатів TOEFL або IELTS.

Що потрібно для підготовки до здавання TOEFL чи IELTS?

Для підготовки до здавання TOEFL або IELTS потрібно навчатися граматиці, словниковому запасу, аудіювання, читання та письма англійською мовою. Репетитор з підготовки до складання TOEFL або IELTS допоможе вам підготуватися до іспитів, провівши індивідуальні заняття, націлені на усунення ваших слабкостей.