Онлайн репетитори носії англійської мови

Проведено уроків: 0
Англійська
0 Відгуків
Інтенсивні заняття: розмовна мова, інтегрована граматика, американська англійська (чітка автентична вимова). Багато практики! Розмовляй як носій мови. Допоможу позбутися мовного бар'єру, звички неправильно вимовляти звуки та настирних помилок. Про мене: З 18 років живу за кордоном. Аляска, Брита...
0 / 5
871.73 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Англійська, Українська
0 Відгуків
Жила в Америці, тому навчу розмовній мові та бізнес, а також не боятися говорити💜 Викладаю за техніками - Communicative language teaching (CLT);Content and language integrated learning (CLIL); Flipped education; Task-based language teaching (TBLT).
0 / 5
697.38 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 1
Англійська, Українська
0 Відгуків
Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка
0 / 5
100.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Англійська
0 Відгуків
Привіт, я Христина! Проводжу індивідуальні, групові заняття, а також розмовні клуби понад 1 рік, враховуючи сучасні методи вивчення англійської мови. Моє заняття включає граматику, лексику, практику теорії, слухання, вимову та навіть творчі завдання англійською. Якщо ти давно вагаєшся коли потрібно...
0 / 5
400.00 UAH/год
Докладніше

Як працює TeMa

Знайти репетитора по предмету Англійська мова за спеціалізацією Носій мови Що б знайти репетитора з Англійська мова за спеціалізацією Носій мови з більш ніж 4 репетиторів. Використовуйте фільтри, які зроблять ваш пошук комфортнішим.
Забронюйте перший урок Для бронювання уроку з предмету Англійська мова за спеціалізацією Носій мови, перейдіть в анкету репетитора і натисніть на кнопку "Детальніше". Перейшовши в анкету репетитора за спеціалізацією Носій мови, оберіть зручний день і час для уроку в графіку з розкладом репетитора.
Підключення до урока Щоб підключиться до урока з Носій мови, перейдіть у вкладку "Уроки" і натисніть на кнопку "Підключитися". Кнопка "Підключитися" стає активною лише за 5 хвилин до початку уроку з предмету Англійська мова. Після підключення ви опинитеся у відеоконференції, де і буде проходити урок з репетитором за спеціалізацією Носій мови.

Сьогодні все більше людей усвідомлюють, наскільки важливим є знання англійської в сучасному світі. Але вивчення мови може бути важким і іноді навіть нудним процесом, особливо для тих, хто тільки починає свій шлях. Тут на допомогу приходять найкращі вчителі англійської з носіями мови, які допомагають своїм учням не лише розуміти граматику, а й навчитися розмовляти та розуміти іноземну. Платформа ТеМа є чудовим інструментом для тих, хто хоче знайти репетитора носія англійської. 

Як знайти репетитора носія англійської мови?

Вивчення англійської мови з носієм є одним із найефективніших способів підвищення рівня знання мови. Навчання англійської мови з носієм англійської допомагають не тільки з розумінням граматики, а й з розвитком розмовних навичок. Якщо ви шукаєте репетитора, то платформа ТеМа є чудовим вибором.

Щоб знайти репетитора на платформі ТеМа англійська мова з носієм, дотримуйтесь цих простих кроків:

  1. Визначтеся з метою вашого навчання.
  2. Ознайомтеся з профілем репетитора, включно з його досвідом роботи та рейтингом.
  3. Зв'яжіться з репетитором, щоб обговорити деталі занять, як-от розклад, рівень знання мови та ціна.
  4. Запишіться на заняття і почніть вивчення англійської мови з носієм.

Навчання англійської мови з носієм є чудовим способом покращити свої мовні навички. Платформа ТеМа надає доступ до досвідчених викладачів, які допоможуть вам досягти ваших цілей у вивченні іноземної з носієм. Знайдіть свого ідеального репетитора на платформі TeMa вже сьогодні!

Вартість репетитора носія англійської мови?

Вартість навчання може сильно варіюватися залежно від багатьох факторів. На платформі ТеМа ви можете знайти репетиторів з різними рівнями досвіду та ціновими категоріями. Під час вибору викладача не варто обирати найдешевшого, оскільки це може означати, що онлайн репетитори англійської з носієм має менше досвіду або кваліфікації. 

Однак, також не варто переплачувати за заняття онлайн, оскільки ви можете знайти досвідчених і кваліфікованих репетиторів за розумною ціною. Також, на платформі ТеМа ви можете обирати заняття англійською з носієм онлайн відповідно до своїх цілей і потреб. Ви можете обрати викладача для вивчення граматики, розмовної мови, підготовки до іспитів або для початківців. Швидше приступайте до пошуків свого репетитора носія англійської!

Поширені запитання про репетитора носія англійської мови

Хто такий репетитор носій англійської мови?

Репетитор носій англійської мови - це викладач, який є носієм англійської мови та допомагає студентам вивчати англійську мову.

Яка вартість занять із репетитором носієм англійської мови?

Вартість занять може варіюватися залежно від рівня репетитора, кількості занять і тривалості кожного заняття. На платформі ТеМа ви можете підібрати собі репетитора виходячи з вашого бюджету.

Які переваги навчання з репетитором носієм англійської мови?

Навчання з репетитором носієм англійської мови дає змогу студентам покращити свої навички граматики, розмовної мови та вимови, також це допомагає студентам стати більш впевненими у використанні англійської мови в повсякденному житті та на роботі.