Репетитор англійської для рівня А1-А2 (Beginner, Elementary)

Проведено уроків: 4
Англійська, Українська
4 відгуків
Я можу зарекомендувати себе багаторічним професійним досвідом, цікавим підходом до вивчення мови та роками спілкування в англомовному середовищі. Готую до ЗНО, ЄВІ, та IELTS. Пропоную активний та дієвий підхід до вивчення бізнес англійської. Також мій пріорітет — Ваша розмовна англійська, адже я пер...
5 / 5
280.00 UAH/год
200.00 UAH/год
Проведено уроків: 3
Англійська, Українська, Російська
1 відгуків
Вітаю! Завжди полюблала вчити мови і допомагати іншим їх вивчати. Вважаю, що вивчення мов має бути інтерактивним, цікавим і продуктивним. Саме тому я завжди намагаюсь підібрати індивідуальний підхід і програму для кожного учня. Навчаюсь на спеціальності "Міжнародні відносини" з глибоким вивченням...
5 / 5
225.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Англійська, Українська
0 відгуків
Привіт, мене звати Ірина. Я студентка Київського національного лінгвістичного університету. Вивчаю англійську та французьку мови. Я постійно вдосконалюю навички володіння мовою та підвищую свій рівень У вільний час люблю дивитися різноманітний відеоконтент англійською, читаю книжки та статті. Дюблю...
0 / 5
250.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Англійська, Українська
0 відгуків
Я репетитор англійської мови онлайн з новими технологіями та цікавими різноманітними заняттями. Люблю працювати по різних Workbook найпопулярніших фільмів та мультфільмів. Наші заняття будуть дуже цікавими. Вам захочеться повертатисязнову і знову.
0 / 5
150.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Англійська, Українська, Російська
0 відгуків
Репетитор английского языка и математики. Помощь в выполнении домашних заданий, подготовка к экзаменам, контрольным работам, тестам. Дополнительный материал предоставляется. Занятия на территории ученика. Возможны парные занятия при одинаковом уровне знаний учеников
0 / 5
350.00 UAH/год
Активних уроків: 1 / Проведено уроків: 0
Англійська
0 відгуків
Працюю з інтерактивними платформами "Canva", "Miro", "Kahoot", "Quizzlet" та багатьма іншими. Проводжу найсучасніші та найцікавіші уроки з індивідуальним підходом до кожного учня.
0 / 5
300.00 UAH/год
170.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Англійська, Українська, Російська
0 відгуків
Репетитор із сертифікатом FCE та знанням англійської на рівні С1. Займаюсь репетиторством з 2017 року та дуже люблю свою роботу! Викладала у Польщі та США, оскільки раніше там проживала та навчалася. Отримую диплом бакалавра у сфері міжнародних відносин. Використовую інноваційні підходи до викладан...
0 / 5
698.80 UAH/год
436.75 UAH/год
Проведено уроків: 1
Англійська, Українська
0 відгуків
Вже як два роки професійно навчаюся на перекладача з іноземних мов та індивідуально навчаю англійської всіх бажаючих на всіх рівнях. Ділитися тим, що я знаю з іншими завжди було моєю пристрастю. Професія перекладача дозволяє більш глибоко зануритись у мову, а також доповнювати нову інформацію, напри...
0 / 5
200.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Англійська, Українська, Російська
0 відгуків
Дисциплінована, працьовита, допитлива. Цього ж вимагаю від учнів
0 / 5
225.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Англійська, Українська, Російська
0 відгуків
Доброго дня! Мене звати Валерія. Пропоную вам свої послуги репетитора з англійської мови для дітей дошкільного ( від 5 років ) і шкільного віку. Заняття можуть бути індивідуальні або ж в групках до 3 осіб. Індивідуальний план навчання та гнучкий графік відвідування занять, зручний для вас. Зак...
0 / 5
305.72 UAH/год
218.37 UAH/год

Як працює TeMa

Знайти репетитора по предмету Англійська мова за спеціалізацією Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary) Що б знайти репетитора з Англійська мова за спеціалізацією Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary) з більш ніж 20 репетиторів. Використовуйте фільтри, які зроблять ваш пошук комфортнішим.
Забронюйте перший урок Для бронювання уроку з предмету Англійська мова за спеціалізацією Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary), перейдіть в анкету репетитора і натисніть на кнопку "Детальніше". Перейшовши в анкету репетитора за спеціалізацією Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary), оберіть зручний день і час для уроку в графіку з розкладом репетитора.
Підключення до урока Щоб підключиться до урока з Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary), перейдіть у вкладку "Уроки" і натисніть на кнопку "Підключитися". Кнопка "Підключитися" стає активною лише за 5 хвилин до початку уроку з предмету Англійська мова. Після підключення ви опинитеся у відеоконференції, де і буде проходити урок з репетитором за спеціалізацією Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary).

Навчання англійської мови рівень A1-A2 з репетитором

Початковий рівень англійської мови A1-A2 являє собою базовий рівень володіння мовою, який дозволяє спілкуватися на простих темах і використовувати найпростіші граматичні конструкції. У рамках цього рівня вивчаються основи, такі як алфавіт, числа, час, а також лексика, необхідна для спілкування в повсякденному житті. Однак вивчення мови може бути важким і іноді нудним процесом, особливо для тих, хто тільки починає вивчати мову. У цьому випадку вивчення англійської з репетитором A1-A2 на платформі ТеМа можуть бути корисними, допомагаючи студентам не тільки розуміти граматику, а й вчитися говорити та розуміти мову на практиці.

Як знайти репетитора англійської мови для початківців рівня А1-А2?

Для тих, хто хоче вивчати мову на високому рівні, навчання англійської мови у зручний для вас час з репетитором є одним з найбільш ефективних способів поліпшення мовних навичок. Він допоможе вам не тільки поліпшити граматику і лексику, а й розвинути навички бесіди. 

Вибір репетитора з англійської мови рівня А1-А2 може бути складним, але за допомогою списку критеріїв ви зможете вибрати оптимального викладача:

  1. Визначте свої цілі та потреби. Якщо ви шукаєте репетитора для підготовки до іспиту, то вам потрібен фахівець, знайомий із вимогами до іспиту. 
  2. Якщо ви хочете покращити розмовну практику, то обирайте репетитора з фокусом на спілкуванні.
  3. Зверніть увагу на освіту та досвід роботи викладача.
  4. Дізнайтеся розклад занять і гнучкість. Якщо ви зайняті роботою чи навчанням, то обирайте репетитора, який готовий працювати у зручний для вас час.
  5. Вартість занять. Ціна може відрізнятися залежно від досвіду та кваліфікації репетитора, а також від способу проведення занять.
  6. Обирайте викладача, який пропонує оптимальне поєднання ціни та якості.

Користуйтеся цим списком, щоб обрати ідеального репетитора з англійської мови рівня А1-А2, який допоможе вам досягти ваших цілей і покращити свої знання.

Ціна репетитора з англійської мови для рівня Beginner та Elementary?

Коли йдеться про уроки англійської мови, багато хто стикається з питанням вибору репетитора. Один із ключових чинників, на який слід звернути увагу під час вибору репетитора для рівнів Beginner і Elementary - це вартість занять.

Під час вибору викладача з англійської мови, важливо враховувати не тільки вартість, але і якість навчання. Не варто економити на навчанні, якщо в підсумку це може призвести до низького рівня знань мови. Краще вибрати онлайн репетиторство англійської мови А1-А2 з хорошою репутацією і позитивними відгуками від учнів.

Також, варто враховувати можливість вибору зручного для вас формату занять. Деякі вчителі англійської мови пропонують заняття онлайн, що може бути більш зручним у разі відсутності можливості відвідувати заняття в офлайн форматі.

Загалом, вартість занять з репетитором з англійської мови для рівнів Beginner і Elementary може варіюватися, однак, не варто вибирати уроки для початківців і просунутих тільки на підставі вартості. Важливо враховувати якість навчання і зручність формату занять. Швидше починай вчити англійську разом із репетитором на ТеМа!

Поширені запитання про репетитора англійської мови для рівня А1-А2

Який досвід повинен мати репетитор, щоб викладати англійську рівня А1-А2?

Репетитор з англійської рівня А1-А2 повинен мати досвід викладання англійської мови початкового рівня та знання методик, що допоможуть учневі опанувати основи мови.

Які теми зазвичай розглядаються на заняттях із репетитором рівня А1-А2?

На заняттях із репетитором рівня А1-А2 зазвичай розглядаються теми, пов'язані з повсякденним життям, як-от: знайомство, час, їжа, покупки, сім'я та друзі.

Чи можу я покращити свій рівень англійської за допомогою репетитора рівня А1-А2, якщо я початківець?

Так, звісно! Репетитор рівня А1-А2 допоможе учневі-початківцю освоїти основи англійської мови і навчитися висловлювати свої думки англійською мовою. Це перший крок до досягнення своїх цілей у вивченні мови.