Репетитор англійської з рівнем C1-C2

Проведено уроків: 153
Англійська, Українська
53 Відгуків
Викладач з предмету "Англійська Мова".
4.9 / 5
200.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 2
Англійська, Німецька
1 Відгуків
Мене звати Артем.Я дипломований викладач англійської та німецької мови.Продовжую робити те,що люблю найбільше.Уроки онлайн англійської та німецької мови.Запрошую на заняття всіх бажаючих(діти,підлітки,дорослі,для всіх рівнів).Для тих хто:починає вчити з нуля,давно вчив і забув мову хоче впорядкувати...
5 / 5
200.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Англійська
0 Відгуків
Чи були у Вас мовні проблеми на відпочинку за кордоном або на бізнес зустрічах ,якщо Ви відчували дискомфорт тоді Ви можете завжди поглибити та вдосконалити свої знання звернувшись за телефоном. Досвідчений спеціаліст у цій сфері надасть Вам уроки іноземної мови. Ви можете займатись у групах,онлайн...
0 / 5
278.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Англійська, Німецька
0 Відгуків
Вітаю! Мене звати Єлизавета. Я засновниця і викладачка багатомовного центру «DRIVE». Більше 8 років розбиваю стереотип, що іноземну мову вивчити неможливо. Професійна менторка, з якою твій рівень боятиметься не зростати.
0 / 5
1249.77 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Англійська
0 Відгуків
Репетитор англійської мови, тимчасово проживаю в Англії, рік проживала в Норвегії та регулярно відвідую інші країни. Орієнтуюсь на здобуття учнями практичних навиків спілкування та розуміння, необхідних для роботи, подорожей та проживання в англомовній країні, а також допомагаю підготуватись до НМТ,...
0 / 5
350.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Англійська, Українська
0 Відгуків
Вітаю! Маю досвід викладання близько 10 років, побувала в 22 країнах світу (не лише як турист у Австралії, Німеччині, Польщі, ОАЕ). Маю величезний досвід роботи з носіями англійської. Також працювала в IT- компанії. Заняття проходять онлайн із використанням інтерактивної платформи. Усі матеріали...
0 / 5
500.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Англійська, Українська
0 Відгуків
Досвід роботи у вищих навчальних закладах
0 / 5
350.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Англійська, Українська, Іспанська, Російська
0 Відгуків
Меня зовут Алина. Закончила КИМО международные отношения уклон на иностранные языки испанский и английский . Преподаю онлайн более 3х лет. Использую инновационные методы обучения, легкую подачу что способствует быстрому усвоению материала. Предоставляю все материалы в любом формате.Сертифицированный...
0 / 5
600.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Англійська, Українська
0 Відгуків
Привіт! Мене звати Таня, я студентка четвертого курсу германської філології Києво-Могилянської Академії. Маю досвід викладання понад два роки. Допоможу підвищити ваш рівень англійської у зручний і цікавий для вас спосіб
0 / 5
350.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Англійська, Українська, Французька
0 Відгуків
Антонів Ірина Андріївна - дипломований та сертифікований викладач англійської мови у НАСВ ім. гетьмана П.Сагайдачного, стану твоїм провідником у світ англійської мови. Використовую елементи менторства та тренерства на занятті. Більше 150 задоволених учнів з різних країн світу вже підвищили свій ріве...
0 / 5
600.00 UAH/год
Докладніше

Як працює TeMa

Знайти репетитора по предмету Англійська мова за спеціалізацією Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency) Що б знайти репетитора з Англійська мова за спеціалізацією Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency) з більш ніж 16 репетиторів. Використовуйте фільтри, які зроблять ваш пошук комфортнішим.
Забронюйте перший урок Для бронювання уроку з предмету Англійська мова за спеціалізацією Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency), перейдіть в анкету репетитора і натисніть на кнопку "Детальніше". Перейшовши в анкету репетитора за спеціалізацією Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency), оберіть зручний день і час для уроку в графіку з розкладом репетитора.
Підключення до урока Щоб підключиться до урока з Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency), перейдіть у вкладку "Уроки" і натисніть на кнопку "Підключитися". Кнопка "Підключитися" стає активною лише за 5 хвилин до початку уроку з предмету Англійська мова. Після підключення ви опинитеся у відеоконференції, де і буде проходити урок з репетитором за спеціалізацією Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency).

Вивчайте англійську мову на рівні С1-С2 з репетиторами на ТеМа

Рівень англійської C1-C2 є найвищим рівнем володіння мовою. Люди, які досягли цього рівня, можуть вільно спілкуватися англійською на будь-які теми, розуміти складні тексти та переглядати фільми без будь-яких проблем. Якщо ви вже володієте англійською на рівні B2 і хочете досягти більшого, то рівень C1-C2 - це те, до чого потрібно прагнути. Цей рівень дає змогу вільно спілкуватися в будь-якій ситуації, зокрема професійній. Репетитор англійської мови на рівні C1-C2 на платформі ТеМа зможе допомогти вам поліпшити свій рівень. 

Навіщо потрібен репетитор англійської мови рівня C1-C2?

Онлайн репетитор англійської мови рівень C1-C2 - це фахівець, який має великий досвід викладання просунутого рівня англійської мови. Він допоможе вам покращити граматику, лексику, вимову, а також розвинути навички читання, письма, аудіювання та говоріння. Репетитор допоможе вам освоїти всі необхідні знання та навички. Але які ще є переваги репетитора? 

Ось кілька пунктів:

  1. Один із головних аспектів вивчення будь-якої мови - це її словниковий запас. Репетитор допоможе вам розширити ваш словниковий запас і навчитися використовувати більш просунуті вирази і терміни.
  2. Репетитор англійської мови рівня C1-C2 допоможе вам виправляти помилки в граматиці і навчить вас використовувати її більш точно.
  3. Репетитор може допомогти вам підготуватися до іспитів, таких як IELTS, TOEFL або CAE. Він допоможе вам зрозуміти структуру іспиту, навчиться стратегій і тактик його проходження, а також поділиться з вами корисними матеріалами для підготовки.
  4. Репетитор англійської допоможе вам розвинути навички спілкування англійською мовою.
  5. Якщо ви плануєте працювати в міжнародній компанії або вже працюєте в цій сфері, репетитор може допомогти вам підготуватися до роботи в бізнес-середовищі. Він навчить вас ділової лексики і допоможе вам розвинути навички, необхідні для успішного спілкування в робочому оточенні.

На закінчення, вивчення англійської мови на рівні C1-C2 з репетитором може допомогти вам досягти більшого успіху у вивченні англійської мови. Він працюватиме над вашими слабкими сторонами, допомагатиме розширювати словниковий запас і розвивати навички спілкування.

Ціна репетитора англійської мови C1-C2?

Багатьох хвилює питання як знайти репетитора за адекватною вартістю. Ціни на репетиторів англійської мови на рівень C1-C2 можуть значно відрізнятися залежно від багатьох факторів, таких як досвід і кваліфікація викладача, тривалість занять, місце розташування тощо. Однак, обирати заняття, ґрунтуючись лише на вартості, не є найефективнішим підходом.

По-перше, дешевші заняття можуть бути пов'язані з низькою якістю навчання та недостатньою увагою до індивідуальних потреб студента. По-друге, некомпетентний викладач не зможе допомогти досягти бажаного рівня володіння англійською мовою.

Проте існують ресурси, які можуть допомогти знайти кваліфікованого репетитора англійської за розумною ціною. Одним із таких ресурсів є платформа TeMa. Тут можна знайти репетитора, який пропонує індивідуальні заняття англійської мови рівень C1-C2. Мерщій шукай свого репетитора англійської разом із ТеМа!

Поширені запитання про репетитора англійської з рівнем C1-C2

У чому відмінність рівня C1-C2 від нижчих рівнів англійської мови?

Рівень C1-C2 є просунутим рівнем англійської мови, який означає, що ви володієте мовою на рівні носія мови. Це означає, що ви можете говорити на складні теми, розуміти складні тексти та спілкуватися на рівні професіонала.

Які переваги індивідуальних занять з репетитором англійської мови рівня C1-C2?

Індивідуальні заняття з репетитором англійської мови рівня C1-C2 дають змогу зосередитися на вашій індивідуальній потребі та найкращим чином використовувати ваш час. Репетитор зможе визначити ваш рівень володіння мовою та налаштувати програму навчання під ваші потреби.

Чи можна підготуватися до іспитів на рівень C1-C2 за допомогою репетитора англійської мови?

Звичайно! Репетитор англійської мови рівня C1-C2 допоможе вам підготуватися до іспитів на рівень C1-C2, надавши необхідні матеріали та розгляне саме ті теми, що будуть включені до екзаменаційного тесту.