Репетитор англійської з рівнем B1-B2

Проведено уроків: 4
Англійська, Українська
4 відгуків
Я можу зарекомендувати себе багаторічним професійним досвідом, цікавим підходом до вивчення мови та роками спілкування в англомовному середовищі. Готую до ЗНО, ЄВІ, та IELTS. Пропоную активний та дієвий підхід до вивчення бізнес англійської. Також мій пріорітет — Ваша розмовна англійська, адже я пер...
5 / 5
280.00 UAH/год
200.00 UAH/год
Проведено уроків: 3
Англійська, Українська, Російська
1 відгуків
Вітаю! Завжди полюблала вчити мови і допомагати іншим їх вивчати. Вважаю, що вивчення мов має бути інтерактивним, цікавим і продуктивним. Саме тому я завжди намагаюсь підібрати індивідуальний підхід і програму для кожного учня. Навчаюсь на спеціальності "Міжнародні відносини" з глибоким вивченням...
5 / 5
225.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Англійська, Українська
0 відгуків
Привіт, мене звати Ірина. Я студентка Київського національного лінгвістичного університету. Вивчаю англійську та французьку мови. Я постійно вдосконалюю навички володіння мовою та підвищую свій рівень У вільний час люблю дивитися різноманітний відеоконтент англійською, читаю книжки та статті. Дюблю...
0 / 5
250.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Англійська, Українська
0 відгуків
Я репетитор англійської мови онлайн з новими технологіями та цікавими різноманітними заняттями. Люблю працювати по різних Workbook найпопулярніших фільмів та мультфільмів. Наші заняття будуть дуже цікавими. Вам захочеться повертатисязнову і знову.
0 / 5
150.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Англійська, Українська, Російська
0 відгуків
Репетитор английского языка и математики. Помощь в выполнении домашних заданий, подготовка к экзаменам, контрольным работам, тестам. Дополнительный материал предоставляется. Занятия на территории ученика. Возможны парные занятия при одинаковом уровне знаний учеников
0 / 5
350.00 UAH/год
Активних уроків: 1 / Проведено уроків: 0
Англійська
0 відгуків
Працюю з інтерактивними платформами "Canva", "Miro", "Kahoot", "Quizzlet" та багатьма іншими. Проводжу найсучасніші та найцікавіші уроки з індивідуальним підходом до кожного учня.
0 / 5
300.00 UAH/год
170.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Англійська, Українська, Російська
0 відгуків
Репетитор із сертифікатом FCE та знанням англійської на рівні С1. Займаюсь репетиторством з 2017 року та дуже люблю свою роботу! Викладала у Польщі та США, оскільки раніше там проживала та навчалася. Отримую диплом бакалавра у сфері міжнародних відносин. Використовую інноваційні підходи до викладан...
0 / 5
698.80 UAH/год
436.75 UAH/год
Проведено уроків: 1
Англійська, Українська
0 відгуків
Вже як два роки професійно навчаюся на перекладача з іноземних мов та індивідуально навчаю англійської всіх бажаючих на всіх рівнях. Ділитися тим, що я знаю з іншими завжди було моєю пристрастю. Професія перекладача дозволяє більш глибоко зануритись у мову, а також доповнювати нову інформацію, напри...
0 / 5
200.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Англійська, Українська, Російська
0 відгуків
Дисциплінована, працьовита, допитлива. Цього ж вимагаю від учнів
0 / 5
225.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Англійська
0 відгуків
Мене звати Дарина. Вчилась в університеті імені Альфреда Нобеля. Це міжнародний університет, тож мала можливість спілкуватись з носіями мови. Маю досвід викладання 2 роки. Також працювала в мовному центрі, депроводла навчання студентам, які знаходяться за кордоном, та компаніям.
0 / 5
200.00 UAH/год

Як працює TeMa

Знайти репетитора по предмету Англійська мова за спеціалізацією Рівень B1-B2 (Intermediate) Що б знайти репетитора з Англійська мова за спеціалізацією Рівень B1-B2 (Intermediate) з більш ніж 18 репетиторів. Використовуйте фільтри, які зроблять ваш пошук комфортнішим.
Забронюйте перший урок Для бронювання уроку з предмету Англійська мова за спеціалізацією Рівень B1-B2 (Intermediate), перейдіть в анкету репетитора і натисніть на кнопку "Детальніше". Перейшовши в анкету репетитора за спеціалізацією Рівень B1-B2 (Intermediate), оберіть зручний день і час для уроку в графіку з розкладом репетитора.
Підключення до урока Щоб підключиться до урока з Рівень B1-B2 (Intermediate), перейдіть у вкладку "Уроки" і натисніть на кнопку "Підключитися". Кнопка "Підключитися" стає активною лише за 5 хвилин до початку уроку з предмету Англійська мова. Після підключення ви опинитеся у відеоконференції, де і буде проходити урок з репетитором за спеціалізацією Рівень B1-B2 (Intermediate).

Навчання англійської мови рівень B1-B2 з репетитором

Англійська мова рівня B1-B2 являє собою середній рівень володіння мовою, який дозволяє вільно спілкуватися на різні теми, розуміти більшість текстів і дивитися фільми англійською мовою без особливих проблем. Рівень B1-B2 є одним з найбільш важливих рівнів, який дозволяє вільно спілкуватися англійською та розуміти складні тексти. Якщо ви хочете підвищити свій рівень, то заняття з англійської мови рівень B1-B2 з репетитором на платформі ТеМа можуть виявитися дуже корисними.

Навіщо вам потрібен репетитор англійської мови рівень B1-B2?

Якщо ви шукаєте репетитора, то важливо знайти людину з відповідним досвідом і знаннями.Такий репетитор може допомогти вам покращити ваші навички говоріння, аудіювання, читання та письма.

Індивідуальні заняття англійської мови рівень В1-В2 можуть бути викликом, але за допомогою компетентного репетитора, граматики, розмовної практики та уроків англійської мови можна покращити свої навички та досягти бажаного рівня володіння мовою.

Якщо ви вирішили знайти репетитора англійської мови рівня B1-B2, то ми рекомендуємо звернути увагу на такі фактори:

  1. Важливо, щоб викладач мав достатній досвід роботи з учнями на рівні B1-B2.
  2. Різноманітність матеріалів. Для успішного навчання важливо мати доступ до різноманітних матеріалів, таких як тексти, аудіо та відеоматеріали, завдання на граматику тощо.
  3. Важливо, щоб графік занять відповідав вашому розкладу і давав змогу займатися у зручний для вас час.
  4. Вартість занять. Як уже було сказано, вартість занять не повинна бути головним критерієм вибору викладача, але все ж необхідно враховувати свій бюджет.

Під час вибору викладача також можна звернути увагу на відгуки інших учнів, наявність сертифікатів і дипломів у викладача, а також на можливість проведення безкоштовного пробного уроку.

Вартість репетитора англійської мови рівня B1-B2?

Вартість викладача англійської мови рівня B1-B2 може сильно варіюватися залежно від багатьох факторів, таких як досвід викладача, рівень підготовки, тривалість занять і регіон проживання. Однак, варто зазначити, що вартість занять з репетитором не повинна бути головним критерієм вибору. Дешеві заняття можуть означати низьку якість викладання та недостатню увагу до потреб студента. Крім того, поліпшення навичок англійської мови після занять із некомпетентним викладачем може залишати бажати кращого.

Проте ви можете знайти компетентну людину, який надасть вам високоякісні заняття за адекватною ціною. На платформі ТеМа ви зможете знайти викладача за співвідношенням ціна-якість. Індивідуальні заняття англійською мовою рівня B1-B2 є важливим компонентом у процесі вивчення англійської мови. Як правило, викладач надає індивідуальні заняття, націлені на підвищення рівня мови. Швидше починай підвищувати свій рівень англійської з платформою ТеМа!

Поширені запитання про репетитора англійської з рівнем B1-B2

У чому перевага рівнів англійської B1-B2?

Рівень B1 дає змогу володіти мовою на середньому рівні, розуміти основні тексти англійською мовою та вести прості діалоги. Рівень B2, своєю чергою, означає вищий рівень володіння мовою, що дає змогу вільно спілкуватися на різні теми, розуміти складні тексти та вести більш просунуті діалоги.

Які навички можна поліпшити на уроках англійської мови рівня B1-B2?

На уроках англійської мови рівня B1-B2 можна поліпшити свій рівень розмовної практики, вивчити складні граматичні конструкції та лексику на більш просунутому рівні, а також поліпшити свою вимовну практику.

Як часто потрібно займатися з репетитором англійської мови рівня B1-B2?

Частота занять із репетитором англійської мови рівня B1-B2 залежить від рівня володіння мовою кожного учня. Загалом, рекомендується займатися щонайменше 1-2 рази на тиждень, щоб зберігати та покращувати свої навички.