Репетитор англійської з рівнем B1-B2

Активних уроків: 6 / Проведено уроків: 227
Англійська, Українська
95 відгуків
Викладач з предмету "Англійська Мова".
5.0 / 5
200.00 UAH/год
100.00 UAH/год
Проведено уроків: 127
Англійська, Українська
51 відгуків
Викладач з предмету "Англійська Мова".
4.9 / 5
200.00 UAH/год
200.00 UAH/год
Активних уроків: 1 / Проведено уроків: 11
Українська, Російська
11 відгуків
Мене звати Софія. Я викладач англійської мови з досвідом більше двох років. Мову я вивчаю та практикую дуже давно, так як перебуваю на разі за кордоном та проживаю тут (вільне володіння). Саме виклданням розпочала займатись давно, ділитися своїми знаннями, а саме навичками мови та досвідом мені прин...
5 / 5
350.00 UAH/год
210.00 UAH/год
Проведено уроків: 6
Англійська, Українська
6 відгуків
Я можу зарекомендувати себе багаторічним професійним досвідом, цікавим підходом до вивчення мови та роками спілкування в англомовному середовищі. Готую до ЗНО, ЄВІ, та IELTS. Пропоную активний та дієвий підхід до вивчення бізнес англійської. Також мій пріорітет — Ваша розмовна англійська, адже я пер...
4.8 / 5
280.00 UAH/год
200.00 UAH/год
Проведено уроків: 2
Англійська, Німецька
1 відгуків
Мене звати Артем.Я дипломований викладач англійської та німецької мови.Продовжую робити те,що люблю найбільше.Уроки онлайн англійської та німецької мови.Запрошую на заняття всіх бажаючих(діти,підлітки,дорослі,для всіх рівнів).Для тих хто:починає вчити з нуля,давно вчив і забув мову хоче впорядкувати...
5 / 5
200.00 UAH/год
130.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Англійська
0 відгуків
Я репетитор англійської мови,практикую заняття онлайн. Досвід більше 3 років . Займаюся з дорослими та підлітками. Поєднуємо вивчення лексики , граматики, але основний акцент на говоріння. Більшість занять проводжу по аутентичним матеріалам(відео,серіали,фільми, статті, журнали) а також по Оксфордсь...
0 / 5
400.00 UAH/год
250.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Англійська, Українська, Російська
0 відгуків
Привіт! Мене звуть Олена, і вже близько 25 років я закохана у англійську мову, а понад 5 років я закохую в цю мову своїх студентів.) Я не лише філолог, але й психолог. Тому мої учні отримують не тільки гарний результат, а й здорову самооцінку. Саме я допоможу тобі забути про всі твої мовні бар’єри!...
0 / 5
350.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Англійська, Українська
0 відгуків
Студентка,зараз працюю репетитором для дітей,підлітків та дорослих.На уроках велику увагу приділяю говорінню.Використовую інтерактивні платформи ,щоб вивчати англійську мову було цікаво та інтерактивно.
0 / 5
260.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Англійська
0 відгуків
Англійський філолог. Будемо вивчати мову із задоволенням та любовʼю! Хочеш розуміти про що йдеться в улюблених книжках, фільмах, піснях в оригіналі? Тоді ми поладимо, адже я захоплюсь не тільки вивченням англійської, а й обожнюю ділитись знаннями зі студентами. На заняттях ніколи не буде нудно, адж...
0 / 5
250.00 UAH/год
150.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Українська
0 відгуків
Маю профільну освіту (Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна). Працюю з дітками і підлітками. Допоможу розібратися з граматикою та розвити комунікативні навички.
0 / 5
167.00 UAH/год
112.00 UAH/год

Як працює TeMa

Знайти репетитора по предмету Англійська мова за спеціалізацією Рівень B1-B2 (Intermediate) Що б знайти репетитора з Англійська мова за спеціалізацією Рівень B1-B2 (Intermediate) з більш ніж 36 репетиторів. Використовуйте фільтри, які зроблять ваш пошук комфортнішим.
Забронюйте перший урок Для бронювання уроку з предмету Англійська мова за спеціалізацією Рівень B1-B2 (Intermediate), перейдіть в анкету репетитора і натисніть на кнопку "Детальніше". Перейшовши в анкету репетитора за спеціалізацією Рівень B1-B2 (Intermediate), оберіть зручний день і час для уроку в графіку з розкладом репетитора.
Підключення до урока Щоб підключиться до урока з Рівень B1-B2 (Intermediate), перейдіть у вкладку "Уроки" і натисніть на кнопку "Підключитися". Кнопка "Підключитися" стає активною лише за 5 хвилин до початку уроку з предмету Англійська мова. Після підключення ви опинитеся у відеоконференції, де і буде проходити урок з репетитором за спеціалізацією Рівень B1-B2 (Intermediate).

Навчання англійської мови рівень B1-B2 з репетитором

Англійська мова рівня B1-B2 являє собою середній рівень володіння мовою, який дозволяє вільно спілкуватися на різні теми, розуміти більшість текстів і дивитися фільми англійською мовою без особливих проблем. Рівень B1-B2 є одним з найбільш важливих рівнів, який дозволяє вільно спілкуватися англійською та розуміти складні тексти. Якщо ви хочете підвищити свій рівень, то заняття з англійської мови рівень B1-B2 з репетитором на платформі ТеМа можуть виявитися дуже корисними.

Навіщо вам потрібен репетитор англійської мови рівень B1-B2?

Якщо ви шукаєте репетитора, то важливо знайти людину з відповідним досвідом і знаннями.Такий репетитор може допомогти вам покращити ваші навички говоріння, аудіювання, читання та письма.

Індивідуальні заняття англійської мови рівень В1-В2 можуть бути викликом, але за допомогою компетентного репетитора, граматики, розмовної практики та уроків англійської мови можна покращити свої навички та досягти бажаного рівня володіння мовою.

Якщо ви вирішили знайти репетитора англійської мови рівня B1-B2, то ми рекомендуємо звернути увагу на такі фактори:

  1. Важливо, щоб викладач мав достатній досвід роботи з учнями на рівні B1-B2.
  2. Різноманітність матеріалів. Для успішного навчання важливо мати доступ до різноманітних матеріалів, таких як тексти, аудіо та відеоматеріали, завдання на граматику тощо.
  3. Важливо, щоб графік занять відповідав вашому розкладу і давав змогу займатися у зручний для вас час.
  4. Вартість занять. Як уже було сказано, вартість занять не повинна бути головним критерієм вибору викладача, але все ж необхідно враховувати свій бюджет.

Під час вибору викладача також можна звернути увагу на відгуки інших учнів, наявність сертифікатів і дипломів у викладача, а також на можливість проведення безкоштовного пробного уроку.

Вартість репетитора англійської мови рівня B1-B2?

Вартість викладача англійської мови рівня B1-B2 може сильно варіюватися залежно від багатьох факторів, таких як досвід викладача, рівень підготовки, тривалість занять і регіон проживання. Однак, варто зазначити, що вартість занять з репетитором не повинна бути головним критерієм вибору. Дешеві заняття можуть означати низьку якість викладання та недостатню увагу до потреб студента. Крім того, поліпшення навичок англійської мови після занять із некомпетентним викладачем може залишати бажати кращого.

Проте ви можете знайти компетентну людину, який надасть вам високоякісні заняття за адекватною ціною. На платформі ТеМа ви зможете знайти викладача за співвідношенням ціна-якість. Індивідуальні заняття англійською мовою рівня B1-B2 є важливим компонентом у процесі вивчення англійської мови. Як правило, викладач надає індивідуальні заняття, націлені на підвищення рівня мови. Швидше починай підвищувати свій рівень англійської з платформою ТеМа!

Поширені запитання про репетитора англійської з рівнем B1-B2

У чому перевага рівнів англійської B1-B2?

Рівень B1 дає змогу володіти мовою на середньому рівні, розуміти основні тексти англійською мовою та вести прості діалоги. Рівень B2, своєю чергою, означає вищий рівень володіння мовою, що дає змогу вільно спілкуватися на різні теми, розуміти складні тексти та вести більш просунуті діалоги.

Які навички можна поліпшити на уроках англійської мови рівня B1-B2?

На уроках англійської мови рівня B1-B2 можна поліпшити свій рівень розмовної практики, вивчити складні граматичні конструкції та лексику на більш просунутому рівні, а також поліпшити свою вимовну практику.

Як часто потрібно займатися з репетитором англійської мови рівня B1-B2?

Частота занять із репетитором англійської мови рівня B1-B2 залежить від рівня володіння мовою кожного учня. Загалом, рекомендується займатися щонайменше 1-2 рази на тиждень, щоб зберігати та покращувати свої навички.