Онлайн репетитори англійської мови для дітей

Проведено уроків: 3
Англійська, Українська, Російська
1 відгуків
Вітаю! Завжди полюблала вчити мови і допомагати іншим їх вивчати. Вважаю, що вивчення мов має бути інтерактивним, цікавим і продуктивним. Саме тому я завжди намагаюсь підібрати індивідуальний підхід і програму для кожного учня. Навчаюсь на спеціальності "Міжнародні відносини" з глибоким вивченням...
5 / 5
225.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Англійська, Українська
0 відгуків
Я репетитор англійської мови онлайн з новими технологіями та цікавими різноманітними заняттями. Люблю працювати по різних Workbook найпопулярніших фільмів та мультфільмів. Наші заняття будуть дуже цікавими. Вам захочеться повертатисязнову і знову.
0 / 5
150.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Англійська, Українська, Російська
0 відгуків
Репетитор английского языка и математики. Помощь в выполнении домашних заданий, подготовка к экзаменам, контрольным работам, тестам. Дополнительный материал предоставляется. Занятия на территории ученика. Возможны парные занятия при одинаковом уровне знаний учеников
0 / 5
350.00 UAH/год
Активних уроків: 1 / Проведено уроків: 0
Англійська
0 відгуків
Працюю з інтерактивними платформами "Canva", "Miro", "Kahoot", "Quizzlet" та багатьма іншими. Проводжу найсучасніші та найцікавіші уроки з індивідуальним підходом до кожного учня.
0 / 5
300.00 UAH/год
170.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Англійська, Українська, Російська
0 відгуків
Добрий день! Мене звати Катерина, більшу частину життя я займаюсь улюбленою справою: викладаю англійську у дітей! Для мене це не просто робота, це стиль життя! Є досвід роботи педагогом у школі, перекладачем, репетитором. Засновниця та методист дитячого клубу " Kids time" . Стартує набір нових учнів...
0 / 5
600.00 UAH/год
Проведено уроків: 1
Англійська, Українська
0 відгуків
Вже як два роки професійно навчаюся на перекладача з іноземних мов та індивідуально навчаю англійської всіх бажаючих на всіх рівнях. Ділитися тим, що я знаю з іншими завжди було моєю пристрастю. Професія перекладача дозволяє більш глибоко зануритись у мову, а також доповнювати нову інформацію, напри...
0 / 5
200.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Англійська, Українська, Російська
0 відгуків
Дисциплінована, працьовита, допитлива. Цього ж вимагаю від учнів
0 / 5
225.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Англійська, Українська, Російська
0 відгуків
Доброго дня! Мене звати Валерія. Пропоную вам свої послуги репетитора з англійської мови для дітей дошкільного ( від 5 років ) і шкільного віку. Заняття можуть бути індивідуальні або ж в групках до 3 осіб. Індивідуальний план навчання та гнучкий графік відвідування занять, зручний для вас. Зак...
0 / 5
305.72 UAH/год
218.37 UAH/год
Проведено уроків: 0
Англійська
0 відгуків
Мене звати Дарина. Вчилась в університеті імені Альфреда Нобеля. Це міжнародний університет, тож мала можливість спілкуватись з носіями мови. Маю досвід викладання 2 роки. Також працювала в мовному центрі, депроводла навчання студентам, які знаходяться за кордоном, та компаніям.
0 / 5
200.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Англійська
0 відгуків
Мене звати Мар'яна. Я працюю вчителем англійської уже понад 10років. Навчаю як підлітків, такі дорослих загальної розмовної англійської, ділової, готую до екзаменів типу ЗНО, IELTS ітд., також допомагаю з підготовкою до співбесіди на англійській. Запрошую Вас на мої уроки для досягнення Ваших цілей...
0 / 5
450.00 UAH/год
600.00 UAH/год

Як працює TeMa

Знайти репетитора по предмету Англійська мова за спеціалізацією Репетитор для дітей Що б знайти репетитора з Англійська мова за спеціалізацією Репетитор для дітей з більш ніж 20 репетиторів. Використовуйте фільтри, які зроблять ваш пошук комфортнішим.
Забронюйте перший урок Для бронювання уроку з предмету Англійська мова за спеціалізацією Репетитор для дітей, перейдіть в анкету репетитора і натисніть на кнопку "Детальніше". Перейшовши в анкету репетитора за спеціалізацією Репетитор для дітей, оберіть зручний день і час для уроку в графіку з розкладом репетитора.
Підключення до урока Щоб підключиться до урока з Репетитор для дітей, перейдіть у вкладку "Уроки" і натисніть на кнопку "Підключитися". Кнопка "Підключитися" стає активною лише за 5 хвилин до початку уроку з предмету Англійська мова. Після підключення ви опинитеся у відеоконференції, де і буде проходити урок з репетитором за спеціалізацією Репетитор для дітей.

Для батьків, які шукають дистанційне навчання з англійської мови для дітей, може виявитися складним знайти когось придатного. Як вибрати відповідного репетитора англійської мови для своєї дитини? Що враховувати при виборі викладача та як не помилитися? TeMa також надає широкий вибір репетиторів англійської мови для дітей, які мають сертифікати, досвід роботи та підходять до різних вікових груп.

Покращуйте знання вашої дитини за допомогою індивідуальних занять з TeMa

Репетитор англійської для дітей стає дедалі популярнішим. Існує безліч причин, через які батьки шукають репетиторів англійської мови для своїх дітей. Деякі хочуть дати своїм дітям перевагу при вступі до кращих університетів, інші бажають розширити світогляд і познайомити дитину з іншою культурою. Незалежно від причини, якісні навчання уроки англійської мови для дітей допоможе вашій дитині досягти успіху.

Давайте розглянемо, які ж можливості відкриються у вашої дитини після вивчення англійської мови:

  1. Можливість навчатися у престижних закордонних вишах.
  2. Ваша дитина краще розумітиме іноземців і зможе заводити нові знайомства.
  3. Англійська відкриває безліч можливостей у цьому світі.
  4. Вивчення англійської мови розширює кругозір і робить дитину освіченою.

Як знайти репетитора англійської для дітей?

Перше, що ви повинні зробити, коли шукаєте репетитора для вивчення англійської для дітей, це звернутися до перевірених та надійних платформ. TeMa – одна з таких платформ, де ви можете знайти репетиторів англійської мови для дітей. Платформа є надійною та безпечною, ми пропонуємо індивідуальні заняття англійською для дітей у зручний для вас час. Що варто зважити на вибір репетитора?

По-перше, необхідно визначити цілі та потреби дитини. Деякі діти можуть потребувати допомоги з граматикою та правописом, тоді як іншим потрібна допомога у розмовній практиці. Для деяких важливою є підготовка до контрольних з англійської мови для дітей.  Різні репетитори можуть мати різні спеціалізації, тому необхідно вибрати того, хто найкраще підходить для потреб вашої дитини.

По-друге, переконайтеся, що репетитор має досвід роботи із дітьми. Репетитор англійської мови для дітей повинен вміти працювати з дітьми різного віку та мати навички, щоб допомогти їм опанувати мову. Також важливо, щоб репетитор був терплячим, розуміючим та підтримуючим, щоб допомогти дитині почуватися комфортно на заняття з англійської для дітей.

По-третє, дізнайтеся, чи репетитор має необхідні кваліфікації та сертифікати. Деякі репетитори мають сертифікати, такі як TESOL або TEFL, які підтверджують їхню кваліфікацію у навчанні англійської мови. Це може бути особливо важливо для батьків, які хочуть, щоб дитину вчив репетитор англійської для дітей з сертифікатами.

Вартість занять з англійської мови для дітей?

Вартість заняття з англійської для дітей може змінюватись в залежності від досвіду та кваліфікації викладача, а також від рівня дитини. Але не варто обирати репетитора лише через низьку вартість. Хороший репетитор - це той, хто працюватиме зі своїм учнем індивідуально, допоможе йому покращити свої навички та підвищити рівень знань.Однак, не завжди дорожче означає краще, тому не варто обирати репетитора лише за вартістю.

На платформі TeMa є можливість знайти репетитора з англійської мови відповідно до вимог та бажаної ціни. Для цього потрібно перейти до фільтрів пошуку та вибрати відповідний ціновий рубіж. Скористайтеся такою функцією та виберіть найкращого репетитора для занять.

Поширені запитання про репетитора англійська для дітей

Як вибрати відповідного репетитора англійської мови для дитини?

Вибір репетитора англійської мови для дитини повинен ґрунтуватися на його досвіді роботи, кваліфікації та відгуках попередніх учнів. Також важливо враховувати вік та рівень знань дитини.

Чи потрібно мати певний рівень знань з англійської мови, щоб почати займатися з репетитором?

Ні, певного рівня знань не потрібно. Репетитор англійської мови для дітей допоможе дитині розпочати вивчення мови з самих основ.

Які переваги занять із репетитором англійської мови для дітей?

Заняття з репетитором англійської мови для дітей допомагають покращити навички говоріння, читання, письма та розуміння англійської мови. Це покращує успішність у школі, підвищує впевненість у собі та розширює кругозір.