Онлайн репетитори англійської мови для дітей

Активних уроків: 1 / Проведено уроків: 4
Українська, Російська
4 відгуків
Мене звати Софія. Я викладач англійської мови з досвідом більше двох років. Мову я вивчаю та практикую дуже давно, так як перебуваю на разі за кордоном та проживаю тут (вільне володіння). Саме виклданням розпочала займатись давно, ділитися своїми знаннями, а саме навичками мови та досвідом мені прин...
5 / 5
350.00 UAH/год
210.00 UAH/год
Проведено уроків: 3
Англійська, Українська, Російська
4 відгуків
Вітаю! Завжди полюблала вчити мови і допомагати іншим їх вивчати. Вважаю, що вивчення мов має бути інтерактивним, цікавим і продуктивним. Саме тому я завжди намагаюсь підібрати індивідуальний підхід і програму для кожного учня. Навчаюсь на спеціальності "Міжнародні відносини" з глибоким вивченням...
5 / 5
225.00 UAH/год
Проведено уроків: 2
Англійська, Німецька
1 відгуків
Мене звати Артем.Я дипломований викладач англійської та німецької мови.Продовжую робити те,що люблю найбільше.Уроки онлайн англійської та німецької мови.Запрошую на заняття всіх бажаючих(діти,підлітки,дорослі,для всіх рівнів).Для тих хто:починає вчити з нуля,давно вчив і забув мову хоче впорядкувати...
5 / 5
200.00 UAH/год
130.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Англійська, Українська
0 відгуків
Привіт👋. Мене звуть Юля. Мені 21 рік. Навчаюсь в Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя. Маю повну середню та вищу освіту за спеціальністю середня освіта (англійська). Наразі здобуваю другу освіту за спеціальністю германські мови та літератури (переклад включно). Шукаю учнів 1-11 кл...
0 / 5
200.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Англійська, Українська
0 відгуків
Привіт! Мене звати Таня, я студентка четвертого курсу германської філології Києво-Могилянської Академії. Маю досвід викладання понад два роки. Допоможу підвищити ваш рівень англійської у зручний і цікавий для вас спосіб
0 / 5
350.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Англійська, Українська
0 відгуків
Цікаві уроки англійської та української мови. Досвід роботи 4 роки. Працюю на результат. Індивідуальний підхід до кожного учня.
0 / 5
350.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Англійська, Українська, Французька
0 відгуків
Антонів Ірина Андріївна - дипломований та сертифікований викладач англійської мови у НАСВ ім. гетьмана П.Сагайдачного, стану твоїм провідником у світ англійської мови. Використовую елементи менторства та тренерства на занятті. Більше 150 задоволених учнів з різних країн світу вже підвищили свій ріве...
0 / 5
600.00 UAH/год
300.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Англійська
0 відгуків
Привіт, я Христина! Проводжу індивідуальні, групові заняття, а також розмовні клуби понад 1 рік, враховуючи сучасні методи вивчення англійської мови. Моє заняття включає граматику, лексику, практику теорії, слухання, вимову та навіть творчі завдання англійською. Якщо ти давно вагаєшся коли потрібно...
0 / 5
400.00 UAH/год
300.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Українська
0 відгуків
Займаюсь з дітками вже протягом 5 років. З кожним роком все більше різних інтерактивів додаються у викладання для того, щоб дітям було цікаво вчити мову у ігровій формі. На своїх заняттях використовую: - презентації ; - відеоматеріали на англійській мові ; -аудіювання ; - різні ігрові форми д...
0 / 5
170.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Англійська, Українська
0 відгуків
Всім привіт! З радістю навчу Вас української та англійської мовам! У своїй роботі використовуюсучасні методи навчання, які прийдуться до душі кожному - від малечі до дорослих)
0 / 5
200.00 UAH/год

Як працює TeMa

Знайти репетитора по предмету Англійська мова за спеціалізацією Репетитор для дітей Що б знайти репетитора з Англійська мова за спеціалізацією Репетитор для дітей з більш ніж 33 репетиторів. Використовуйте фільтри, які зроблять ваш пошук комфортнішим.
Забронюйте перший урок Для бронювання уроку з предмету Англійська мова за спеціалізацією Репетитор для дітей, перейдіть в анкету репетитора і натисніть на кнопку "Детальніше". Перейшовши в анкету репетитора за спеціалізацією Репетитор для дітей, оберіть зручний день і час для уроку в графіку з розкладом репетитора.
Підключення до урока Щоб підключиться до урока з Репетитор для дітей, перейдіть у вкладку "Уроки" і натисніть на кнопку "Підключитися". Кнопка "Підключитися" стає активною лише за 5 хвилин до початку уроку з предмету Англійська мова. Після підключення ви опинитеся у відеоконференції, де і буде проходити урок з репетитором за спеціалізацією Репетитор для дітей.

Для батьків, які шукають дистанційне навчання з англійської мови для дітей, може виявитися складним знайти когось придатного. Як вибрати відповідного репетитора англійської мови для своєї дитини? Що враховувати при виборі викладача та як не помилитися? TeMa також надає широкий вибір репетиторів англійської мови для дітей, які мають сертифікати, досвід роботи та підходять до різних вікових груп.

Покращуйте знання вашої дитини за допомогою індивідуальних занять з TeMa

Репетитор англійської для дітей стає дедалі популярнішим. Існує безліч причин, через які батьки шукають репетиторів англійської мови для своїх дітей. Деякі хочуть дати своїм дітям перевагу при вступі до кращих університетів, інші бажають розширити світогляд і познайомити дитину з іншою культурою. Незалежно від причини, якісні навчання уроки англійської мови для дітей допоможе вашій дитині досягти успіху.

Давайте розглянемо, які ж можливості відкриються у вашої дитини після вивчення англійської мови:

  1. Можливість навчатися у престижних закордонних вишах.
  2. Ваша дитина краще розумітиме іноземців і зможе заводити нові знайомства.
  3. Англійська відкриває безліч можливостей у цьому світі.
  4. Вивчення англійської мови розширює кругозір і робить дитину освіченою.

Як знайти репетитора англійської для дітей?

Перше, що ви повинні зробити, коли шукаєте репетитора для вивчення англійської для дітей, це звернутися до перевірених та надійних платформ. TeMa – одна з таких платформ, де ви можете знайти репетиторів англійської мови для дітей. Платформа є надійною та безпечною, ми пропонуємо індивідуальні заняття англійською для дітей у зручний для вас час. Що варто зважити на вибір репетитора?

По-перше, необхідно визначити цілі та потреби дитини. Деякі діти можуть потребувати допомоги з граматикою та правописом, тоді як іншим потрібна допомога у розмовній практиці. Для деяких важливою є підготовка до контрольних з англійської мови для дітей.  Різні репетитори можуть мати різні спеціалізації, тому необхідно вибрати того, хто найкраще підходить для потреб вашої дитини.

По-друге, переконайтеся, що репетитор має досвід роботи із дітьми. Репетитор англійської мови для дітей повинен вміти працювати з дітьми різного віку та мати навички, щоб допомогти їм опанувати мову. Також важливо, щоб репетитор був терплячим, розуміючим та підтримуючим, щоб допомогти дитині почуватися комфортно на заняття з англійської для дітей.

По-третє, дізнайтеся, чи репетитор має необхідні кваліфікації та сертифікати. Деякі репетитори мають сертифікати, такі як TESOL або TEFL, які підтверджують їхню кваліфікацію у навчанні англійської мови. Це може бути особливо важливо для батьків, які хочуть, щоб дитину вчив репетитор англійської для дітей з сертифікатами.

Вартість занять з англійської мови для дітей?

Вартість заняття з англійської для дітей може змінюватись в залежності від досвіду та кваліфікації викладача, а також від рівня дитини. Але не варто обирати репетитора лише через низьку вартість. Хороший репетитор - це той, хто працюватиме зі своїм учнем індивідуально, допоможе йому покращити свої навички та підвищити рівень знань.Однак, не завжди дорожче означає краще, тому не варто обирати репетитора лише за вартістю.

На платформі TeMa є можливість знайти репетитора з англійської мови відповідно до вимог та бажаної ціни. Для цього потрібно перейти до фільтрів пошуку та вибрати відповідний ціновий рубіж. Скористайтеся такою функцією та виберіть найкращого репетитора для занять.

Поширені запитання про репетитора англійська для дітей

Як вибрати відповідного репетитора англійської мови для дитини?

Вибір репетитора англійської мови для дитини повинен ґрунтуватися на його досвіді роботи, кваліфікації та відгуках попередніх учнів. Також важливо враховувати вік та рівень знань дитини.

Чи потрібно мати певний рівень знань з англійської мови, щоб почати займатися з репетитором?

Ні, певного рівня знань не потрібно. Репетитор англійської мови для дітей допоможе дитині розпочати вивчення мови з самих основ.

Які переваги занять із репетитором англійської мови для дітей?

Заняття з репетитором англійської мови для дітей допомагають покращити навички говоріння, читання, письма та розуміння англійської мови. Це покращує успішність у школі, підвищує впевненість у собі та розширює кругозір.