Онлайн репетитори корпоративного навчання англійської мови

Проведено уроків: 101
Англійська, Українська
36 відгуків
Викладач з предмету "Англійська мова".
5 / 5
200.00 UAH/год
100.00 UAH/год
Проведено уроків: 4
Англійська, Українська
4 відгуків
Я можу зарекомендувати себе багаторічним професійним досвідом, цікавим підходом до вивчення мови та роками спілкування в англомовному середовищі. Готую до ЗНО, ЄВІ, та IELTS. Пропоную активний та дієвий підхід до вивчення бізнес англійської. Також мій пріорітет — Ваша розмовна англійська, адже я пер...
5 / 5
280.00 UAH/год
200.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Англійська
0 відгуків
Мене звати Мар'яна. Я працюю вчителем англійської уже понад 10років. Навчаю як підлітків, такі дорослих загальної розмовної англійської, ділової, готую до екзаменів типу ЗНО, IELTS ітд., також допомагаю з підготовкою до співбесіди на англійській. Запрошую Вас на мої уроки для досягнення Ваших цілей...
0 / 5
450.00 UAH/год
600.00 UAH/год

Як працює TeMa

Знайти репетитора по предмету Англійська мова за спеціалізацією Корпоративна англійська (для компаній) Що б знайти репетитора з Англійська мова за спеціалізацією Корпоративна англійська (для компаній) з більш ніж 3 репетиторів. Використовуйте фільтри, які зроблять ваш пошук комфортнішим.
Забронюйте перший урок Для бронювання уроку з предмету Англійська мова за спеціалізацією Корпоративна англійська (для компаній), перейдіть в анкету репетитора і натисніть на кнопку "Детальніше". Перейшовши в анкету репетитора за спеціалізацією Корпоративна англійська (для компаній), оберіть зручний день і час для уроку в графіку з розкладом репетитора.
Підключення до урока Щоб підключиться до урока з Корпоративна англійська (для компаній), перейдіть у вкладку "Уроки" і натисніть на кнопку "Підключитися". Кнопка "Підключитися" стає активною лише за 5 хвилин до початку уроку з предмету Англійська мова. Після підключення ви опинитеся у відеоконференції, де і буде проходити урок з репетитором за спеціалізацією Корпоративна англійська (для компаній).

Корпоративне навчання з англійської мови - це невід'ємна частина сучасної бізнес культури. Корпоративне навчання ділової англійської є ефективним інструментом навчання персоналу, що дає змогу поліпшити комунікацію та підвищити кваліфікацію співробітників. Одна з основних переваг корпоративного навчання англійської на платформі ТеМа - індивідуальний підхід до кожного студента. 

Як обрати корпоративне навчання англійської мови?

Корпоративна англійська для компаній є невід'ємною частиною розвитку бізнесу в наш час. Навички англійської мови стали не тільки бажаною, а й необхідною вимогою для успішної роботи в багатьох галузях. Корпоративне навчання англійської мови може стати справжньою перевагою для компанії, допомагаючи вдосконалити навички спілкування із зарубіжними партнерами, розширити межі бізнесу і підвищити репутацію на світовій арені. Однак, щоб навчання справді приносило результати, необхідно правильно обрати формат і викладача, виходячи з потреб і цілей компанії.

Однак, як обрати найбільш ефективну програму навчання:

  1. Визначте цілі та завдання корпоративного навчання.
  2. Дослідіть відгуки від попередніх клієнтів, а також перегляньте навчальні матеріали, які будуть використовуватися в процесі навчання.
  3. Переконайтеся, що навчання адаптоване до конкретної галузі, в якій працює ваша компанія.
  4. Навчання має бути доступним для всіх, незалежно від їхнього місця розташування та графіка роботи.
  5. Визначте, які результати ви очікуєте отримати від навчання і як буде проводитися оцінка цих результатів.

Навчання корпоративної англійської мови має низку переваг, як-от підвищення ефективності комунікації всередині компанії, поліпшення бізнес відносин і розширення можливостей для міжнародного співробітництва. Важливо вибрати найбільш підходящий формат і програму навчання для вашої компанії, щоб домогтися найкращих результатів і максимальної віддачі від інвестування в навчання.

Ціна корпоративного навчання англійської мови?

Ціна навчання корпоративної англійської мови може варіюватися залежно від кількох чинників. По-перше, це обраний формат навчання. По-друге, вартість може залежати від досвіду і кваліфікації викладача. Також ціна може змінюватися залежно від обсягу програми навчання, тривалості занять і кількості учнів.

Однак, не варто забувати про те, що корпоративне навчання англійської мови є важливою інвестицією в майбутнє компанії та кваліфікацію її персоналу. Переваги корпоративного навчання англійської можуть окупити себе в результаті більш ефективного спілкування із зарубіжними партнерами та клієнтами, підвищення престижу компанії, а також розвитку кар'єри співробітників.

Якщо ви розглядаєте такий варіант як індивідуальні корпоративні заняття з англійської мови, то сміливо звертайтеся до перевірених репетиторів на платформі ТеМа, яка надає широкий вибір програм навчання, а також гарантує якість викладання і результативність навчання. Швидше записуйтеся на корпоративне навчання англійської!

Поширені запитання про репетитора корпоративного навчання англійської мови

Що таке корпоративне навчання англійської мови?

Корпоративне навчання англійської мови - це процес навчання співробітників компаній англійської мови з використанням спеціальних методик і матеріалів, розроблених для відповідності потребам бізнесу.

Які переваги надає корпоративне навчання англійської мови для компаній?

Корпоративне навчання англійської мови дає змогу компаніям підвищити кваліфікацію своїх співробітників, поліпшити комунікацію всередині та зовні компанії, розширити географію своїх ділових контактів і конкурентоспроможність на ринку.

Яка вартість корпоративного навчання англійської мови?

Вартість корпоративного навчання англійської мови залежить від багатьох чинників, як-от тривалість курсу, кількість учасників, методи навчання та ресурси, що використовуються під час навчання. Щоб дізнатися точну вартість, необхідно звернутися до провайдера корпоративного навчання англійської мови для отримання індивідуальної пропозиції.