Репетитори з предмету Психолог за спеціалізацією Психолог для дітей онлайн

Проведено уроків: 0
Українська, Російська
0 відгуків
Практичний психолог, гештальт терапевт, арт терапевт. Працюю з дітьми та сім'ями Готую дітей до школи за авторською методикою. Навчання проходить в дуже цікавому форматі. Діти, за допомогою форм відчуттів(слухової, тактильної, зорової) скоріше запам'ятовують вивчений матеріал. Я гарантую, що після п...
0 / 5
450.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Українська
0 відгуків
Психолог, дитячий психолог. Нейрокорекція Робота дітьми з ООП
0 / 5
500.00 UAH/год
400.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Українська
0 відгуків
Працюю практичним психологом у Харківській школі, є досвід роботи і волонтером психологом, проведення тренінгів, терапевтичних груп.
0 / 5
500.00 UAH/год
400.00 UAH/год

Як працює TeMa

Знайти репетитора по предмету Психолог за спеціалізацією Психолог для дітей Що б знайти репетитора з Психолог за спеціалізацією Психолог для дітей з більш ніж 3 репетиторів. Використовуйте фільтри, які зроблять ваш пошук комфортнішим.
Забронюйте перший урок Для бронювання уроку з предмету Психолог за спеціалізацією Психолог для дітей, перейдіть в анкету репетитора і натисніть на кнопку "Детальніше". Перейшовши в анкету репетитора за спеціалізацією Психолог для дітей, оберіть зручний день і час для уроку в графіку з розкладом репетитора.
Підключення до урока Щоб підключиться до урока з Психолог для дітей, перейдіть у вкладку "Уроки" і натисніть на кнопку "Підключитися". Кнопка "Підключитися" стає активною лише за 5 хвилин до початку уроку з предмету Психолог. Після підключення ви опинитеся у відеоконференції, де і буде проходити урок з репетитором за спеціалізацією Психолог для дітей.

Часті питання по предмету Психолог для рівня Психолог для дітей

Як правильно обрати викладача з предмету Психолог для рівня Психолог для дітей?

Вибираючи послуги репетитора з предмету Психолог для рівня Психолог для дітей, рекомендуємо звертати увагу на такі фактори: вартість за годину, позитивні відгуки, досвід роботи, спеціалізація, наявність диплома освітнього закладу, далі візьміть пробний урок, щоб переконатися в тому, підходить педагог з предмету Психолог для рівня Психолог для дітей чи ні.

Скільки коштують заняття з викладачем Психолог для рівня Психолог для дітей?

Вартість уроку з предмету Психолог для рівня Психолог для дітей варіюється від таких факторів: складність предмета, обсяг роботи, наявність висококонкурентних навичок (висока кваліфікація, досвід, позитивні відгуки). Конкретну вартість заняття з предмету Психолог для рівня Психолог для дітей можна подивитися в профілі викладача.