Репетитори з Психології

Проведено уроків: 0
Українська, Російська
0 Відгуків
Я допомогаю кожному досягти своїх цілей, впевнена, що кожен має потенціал для успіху, і моя місія - допомогти його реалізувати. Я створюю атмосферу довіри та підтримки, щоб ви почувалися комфортно і могли максимально використовувати свій потенціал
0 / 5
600.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська
0 Відгуків
Мене звати Анна Ігорівна, мені 18 років і я починаючий репетитор. Я репетитор з психології, можу також бути не лише репетитором, але й психологом. Навчалась на вчителя англійської мови. Зараз навчаюсь в університеті на психолога. Досвід викладання маю, так як працювала з учнями.
0 / 5
400.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Англійська, Українська, Іспанська, Російська
0 Відгуків
Меня зовут Алина. Закончила КИМО международные отношения уклон на иностранные языки испанский и английский . Преподаю онлайн более 3х лет. Использую инновационные методы обучения, легкую подачу что способствует быстрому усвоению материала. Предоставляю все материалы в любом формате.Сертифицированный...
0 / 5
900.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 3
Українська, Російська
0 Відгуків
Вітаю, я Анна - системний психолог з питань життя та кар"єри Працюю на рівнях: “Я”, “Ми”, “Самореалізація”, “Соціум”. Що Ви отримаєте: - станете дбайливіше до свої потреб - оновите сенси життя - нормалізацію станів (емоції, вигоряння, агресія) - стабілізацію самооцінки - корекцію харчової поведінк...
0 / 5
700.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська, Російська
0 Відгуків
Давайте знайомитись. Мене звати Людмила. Мені 40 років, у мене троє дітей: 5,10 і 16 років. Закінчила Прикарпатський національний університет ім. В.Стефаника. Факультет педагогіки та практичної психології. Маю досвід роботи як з дорослими, так і з дітками, в тому числі і з різними розладами у ді...
0 / 5
1000.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська, Російська
0 Відгуків
Практичний психолог, гештальт терапевт, арт терапевт. Працюю з дітьми та сім'ями Готую дітей до школи за авторською методикою. Навчання проходить в дуже цікавому форматі. Діти, за допомогою форм відчуттів(слухової, тактильної, зорової) скоріше запам'ятовують вивчений матеріал. Я гарантую, що після п...
0 / 5
450.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська, Російська
0 Відгуків
Репетитор з соціально-поведінкових наук: психологія, політологія. Привіт! Мене звати Антон, працюю у сфері освіти та маю досвід викладання понад три роки. Про себе: Вища освіта за спеціальностями Психологія та Політологія (з відзнакою), аспірант факультету соціально-поведінкових наук за спеціальні...
0 / 5
223.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська
0 Відгуків
Мене звати Вікторія, і я захоплююся психологією уже 8 років. Про мою освіту і досвід: - Здобула освіту практичного психолога у Національному університеті "Львівська політехніка". - Стала консультантом у методі Позитивної Психотерапії у 2019р, отримавши міжнародний сертифікат у Візбаденському універс...
0 / 5
350.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська
0 Відгуків
Психолог, дитячий психолог. Нейрокорекція Робота дітьми з ООП
0 / 5
500.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Українська
0 Відгуків
Працюю практичним психологом у Харківській школі, є досвід роботи і волонтером психологом, проведення тренінгів, терапевтичних груп.
0 / 5
500.00 UAH/год
Докладніше

Як працює TeMa

Знайти кращого репетитора з предмета Психолог Для того що б знайти репетитора з предмету Психолог з більш ніж 14 репетиторів. Використовуйте фільтри, які зроблять ваш пошук швидшим і комфортнішим.
Забронюйте перший урок Щоб забронювати урок з предмета Психолог, перейдіть в анкету репетитора і натисніть на кнопку "Детальніше". Перейшовши до профілю репетитора з предмета Психолог, виберіть зручний день і час для урока в графіку з розкладом репетитора.
Підключення до урока Щоб підключиться до урока з предмета Психолог, перейдіть у вкладку "Уроки" і натисніть на кнопку "Підключитися". Кнопка "Підключитися" стає активною лише за 5 хвилин до початку уроку. Після підключення ви опинитеся у відеоконференції, де і буде проходити урок з репетитором по предмету Психолог.

Психологічний стан людини визначає якість її життя. Сучасний світ потребує емоційної гнучкості. Якщо немає внутрішньої гармонії, сили, розуміння та прийняття складно жити у нинішніх реаліях. Події заважають психологічно налаштуватися на роботу, погіршують стосунки з близькими, учні з незрілою психікою важче адаптуються до обставин, а батьки отримують подвійний стрес. Щоб залишатися на плаву рости й розвиватися необхідна робота з репетитором психологом, який знайде корінь проблеми, разом ви її пропрацюєте, а емоційний стан значно покращиться. Психологічна допомога потрібна навіть найстійкішим людям, оскільки зняти зайвий емоційний вантаж потрібно кожній людині. Уроки з психології онлайн допоможуть краще пристосовуватися до ситуацій, розуміти людей, себе, побудувати успішну кар'єру.

Що дає репетитор з психології?

Окрім уміння самодопомоги, сучасний світ вимагає знання психології людини для побудови міжособистісних відносин. Існує багато інформації в інтернеті, де можна прочитати корисне, але серед великої кількості складно визначитися, що підійде саме вам. Структурований індивідуальний процес дозволяє підлаштуватись до конкретного учня та розібрати поглиблено тривожні ситуації, розкласти по поличках інформацію, побудувати зустріч так, щоб вам було легко комунікувати, без затиснення та сором'язливості. Врахувати всі особистісні особливості та зробити акцент на важливому зможе лише репетитор з психології онлайн.

Що надають послуги онлайн репетитора:

 1. Діагностика проблеми та виявлення причин виникнення.
 2. Опрацювання та усунення негативних переконань.
 3. Розбір внутрішнього стану та структурування пережитого досвіду.
 4. Вихід із конфліктів, вирішення життєвих ситуацій, досягнення цілей.
 5. Знайти внутрішні сили, щоб подолати негаразди, змінити своє життя.
 6. Розкрити потенціал та досягати цілей.
 7. Налагодити взаємини із зовнішнім світом.
 8. Зберегти час сили та ресурс.

Якщо знайти репетитора з психології, то ви опануєте навички самодопомоги, підтримки психологічного здоров'я, розпізнаванням та подоланням стресу. Платформа для пошуку репетиторів TemMa надає послуги онлайн репетиторів зі зручним розкладом, широким ціновим діапазоном та можливістю підібрати викладача, який точно вам підійде.

Навіщо потрібен репетитор з психології?

Самопізнання, бажання підвищити якість життя, розв'язання проблем/конфліктів не тільки цікаве, але потребує роботи. Самостійне вивчення не дасть таких результатів як індивідуальні уроки психології з репетитором. Послуги спеціаліста потрібні не тільки при виникненні глобальних проблем, а й саморозвитку, підтримці якісного рівня психоемоційного стану. Звертаються люди різних вікових категорій, адже налагоджений гармонійний внутрішній стан потрібен з дитячого до похилого віку. Дітям необхідно закласти правильні установки у підсвідомості, щоб у дорослому віці не виникали неприємні ситуації через дитячі травми та недоробки. Дорослі пригнічуючи себе або надмірно бурхливо реагуючи на досвід, згодом помічають дискомфорт та постійну напругу.

Онлайн уроки психології допоможуть розібратися у собі, розуміти себе, успішно розвинути кар'єру, побудувати гармонійні стосунки у сім'ї, побудувати довірливі стосунки з дітьми. А індивідуальний підхід дає гарантію того, що робота з вами буде побудована якісно, цікаво, без навантаження зайвою інформацією.

Переваги уроків психології онлайн на TeMa

Нині існують чинники, які заважають стабільно відвідувати спеціаліста офлайн. Спочатку це вносило незручності через технічні проблеми. Нині онлайн формат має попит. Окрім зручності це безпечно і менш витратно, а спектр можливостей, що розширюється, робить онлайн уроки психології ще продуктивнішою.

Які переваги онлайн сесій:

 • немає прив'язки до локації, проводьте сеанси у будь-якому місці, де є інтернет;
 • гнучкий графік, проводьте терапію у зручний час;
 • велика база психологів, вибирайте послуги професіонала із будь-якого міста;
 • економія, вартість репетитора з психології дистанційно значно дешевше за офлайн заняття, оскільки відсутні супутні витрати (дорога, харчування тощо);
 • широкий діапазон вартості послуг, підбирайте спеціаліста під ваші фінансові можливості;
 • зручність, немає потреби в поїздках.

Сервіс пошуку репетиторів TeMa проводить сеанси на онлайн платформі, в особистому кабінеті користувача, можете створювати оголошення, детальніше вказуючи свої побажання, щоб знайти найбільш відповідного онлайн психолога і вибирати його за інтересами.

Як знайти репетитора психолога?

Інтернет-простір дозволяє знайти послуги викладача без особливих зусиль. Не потрібно ходити шукати оголошення, запитувати у друзів/знайомих чи знають вони хорошого педагога. Все значно простіше. Підійміться вище, встановіть фільтри пошуку: країна, предмет, прийнятна вартість та обирайте серед списку найкращих репетиторів психології.

Спочатку визначтеся з метою, який потрібен стаж, спеціалізація, кваліфікація. Важливо, щоб процес був не тільки пізнавальним, а й психологічно комфортним, спробуйте взяти кілька пробних сесій з різними репетиторами, для розуміння який краще підійде. Сервіс пошуку репетиторів онлайн TeMa надає знижку 50% на перші три заняття для вашої фінансової зручності.

Від чого залежить ціна репетитора з психології?

Вибираючи послуги спеціаліста одним із важливих факторів є вартість послуг. Одні ставлять вартість за годину 600 гривень, інші 300. Дорожче не означає якісніше та й не всіх потрібні репетитори вищої категорії. Якщо вирішили вивчити психологію для власного пізнання, не обов'язково потрібен педагог з двадцятирічним стажем.

Від чого залежить вартість уроку з психології:

 • кваліфікація, наявність одного чи двох дипломів, постійне підвищення її впливають вартість послуг;
 • досвід, що більше пройшов психолог репетитор особистостей, то чіткіше розуміння індивідуального підходу;
 • попит, вартість послуг популярних онлайн фахівців вища за звичайну;
 • середня вартість країни, відштовхуючись від неї встановлюють свою.

Щодня це шанс удосконалюватись, не відкладайте розвиток, усунення внутрішніх та зовнішніх конфліктів на завтра. Репетитори з психології на нашому сервісі за допомогою індивідуального підходу підберуть правильний підхід, допоможуть краще розуміти людей, а в особистих життєвих кризах ви зможете допомогти собі емоційно. Реєструйтеся, обирайте послуги репетитора психології та вже сьогодні починайте навчатися, закладаючи фундамент успішного майбутнього.

Поширені запитання про репетитора з психології

Як правильно вибрати та знайти репетитора психології?

Вибираючи послуги спеціаліста, рекомендуємо звертати увагу на такі фактори: вартість за годину, позитивні відгуки, досвід роботи, спеціалізація, наявність диплома освітньої установи, далі візьміть пробний урок, щоб переконатися, чи підходить педагог чи ні.

Для чого потрібен репетитор психології?

Правильно підібравши фахівця, за кілька місяців ви значно покращите знання у даній сфері та зможете: покращити оцінки, скласти вступні іспити, підвищити кваліфікацію, розвиватись, підвищить майстерність комунікації.

Чи можна бронювати заняття не на 60 хв, а на 30, наприклад?

Ні, на цей час немає такої можливості. Якщо не маєте часу або бажаєте зробити процес навчання коротшим, рекомендуємо перенести заняття, або переглянути кількість. За оптимальні 60 хвилин ви отримуєте практику та теорію закріплюючи знання, що приводять до результату.