Репетитори з предмету Психолог за спеціалізацією Групові заняття для дітей онлайн

Проведено уроків: 0
Українська
0 відгуків
Мене звати Вікторія, і я захоплююся психологією уже 8 років. Про мою освіту і досвід: - Здобула освіту практичного психолога у Національному університеті "Львівська політехніка". - Стала консультантом у методі Позитивної Психотерапії у 2019р, отримавши міжнародний сертифікат у Візбаденському універс...
0 / 5
350.00 UAH/год
250.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Українська
0 відгуків
Психолог, дитячий психолог. Нейрокорекція Робота дітьми з ООП
0 / 5
500.00 UAH/год
400.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Українська
0 відгуків
Працюю практичним психологом у Харківській школі, є досвід роботи і волонтером психологом, проведення тренінгів, терапевтичних груп.
0 / 5
500.00 UAH/год
400.00 UAH/год

Як працює TeMa

Знайти репетитора по предмету Психолог за спеціалізацією Групові заняття для дітей Що б знайти репетитора з Психолог за спеціалізацією Групові заняття для дітей з більш ніж 3 репетиторів. Використовуйте фільтри, які зроблять ваш пошук комфортнішим.
Забронюйте перший урок Для бронювання уроку з предмету Психолог за спеціалізацією Групові заняття для дітей, перейдіть в анкету репетитора і натисніть на кнопку "Детальніше". Перейшовши в анкету репетитора за спеціалізацією Групові заняття для дітей, оберіть зручний день і час для уроку в графіку з розкладом репетитора.
Підключення до урока Щоб підключиться до урока з Групові заняття для дітей, перейдіть у вкладку "Уроки" і натисніть на кнопку "Підключитися". Кнопка "Підключитися" стає активною лише за 5 хвилин до початку уроку з предмету Психолог. Після підключення ви опинитеся у відеоконференції, де і буде проходити урок з репетитором за спеціалізацією Групові заняття для дітей.

Часті питання по предмету Психолог для рівня Групові заняття для дітей

Як правильно обрати викладача з предмету Психолог для рівня Групові заняття для дітей?

Вибираючи послуги репетитора з предмету Психолог для рівня Групові заняття для дітей, рекомендуємо звертати увагу на такі фактори: вартість за годину, позитивні відгуки, досвід роботи, спеціалізація, наявність диплома освітнього закладу, далі візьміть пробний урок, щоб переконатися в тому, підходить педагог з предмету Психолог для рівня Групові заняття для дітей чи ні.

Скільки коштують заняття з викладачем Психолог для рівня Групові заняття для дітей?

Вартість уроку з предмету Психолог для рівня Групові заняття для дітей варіюється від таких факторів: складність предмета, обсяг роботи, наявність висококонкурентних навичок (висока кваліфікація, досвід, позитивні відгуки). Конкретну вартість заняття з предмету Психолог для рівня Групові заняття для дітей можна подивитися в профілі викладача.