Репетитори з предмету Психолог за спеціалізацією Психогімнастики онлайн

Проведено уроків: 0
Українська
0 відгуків
Психолог, дитячий психолог. Нейрокорекція Робота дітьми з ООП
0 / 5
500.00 UAH/год
400.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Українська
0 відгуків
Консультуючий психолог, займаюся емоційної корекцією. Спеціалізуюся на розвитку лідерських якостей, ораторський навичок. Практикуючий психолог, з 3 річний стажем, завжди дотримувався філософії, що немає конкретної методики, яка може допомогти людині в досягнення духовної рівноваги, лише комбінації...
0 / 5
350.00 UAH/год

Як працює TeMa

Знайти репетитора по предмету Психолог за спеціалізацією Психогімнастики Що б знайти репетитора з Психолог за спеціалізацією Психогімнастики з більш ніж 2 репетиторів. Використовуйте фільтри, які зроблять ваш пошук комфортнішим.
Забронюйте перший урок Для бронювання уроку з предмету Психолог за спеціалізацією Психогімнастики, перейдіть в анкету репетитора і натисніть на кнопку "Детальніше". Перейшовши в анкету репетитора за спеціалізацією Психогімнастики, оберіть зручний день і час для уроку в графіку з розкладом репетитора.
Підключення до урока Щоб підключиться до урока з Психогімнастики, перейдіть у вкладку "Уроки" і натисніть на кнопку "Підключитися". Кнопка "Підключитися" стає активною лише за 5 хвилин до початку уроку з предмету Психолог. Після підключення ви опинитеся у відеоконференції, де і буде проходити урок з репетитором за спеціалізацією Психогімнастики.

Часті питання по предмету Психолог для рівня Психогімнастики

Як правильно обрати викладача з предмету Психолог для рівня Психогімнастики?

Вибираючи послуги репетитора з предмету Психолог для рівня Психогімнастики, рекомендуємо звертати увагу на такі фактори: вартість за годину, позитивні відгуки, досвід роботи, спеціалізація, наявність диплома освітнього закладу, далі візьміть пробний урок, щоб переконатися в тому, підходить педагог з предмету Психолог для рівня Психогімнастики чи ні.

Скільки коштують заняття з викладачем Психолог для рівня Психогімнастики?

Вартість уроку з предмету Психолог для рівня Психогімнастики варіюється від таких факторів: складність предмета, обсяг роботи, наявність висококонкурентних навичок (висока кваліфікація, досвід, позитивні відгуки). Конкретну вартість заняття з предмету Психолог для рівня Психогімнастики можна подивитися в профілі викладача.