Репетитори з предмету Математика за спеціалізацією Підготовка до школи онлайн

Проведено уроків: 0
Українська, Польська
0 відгуків
Dzień dobry, mam na imię Miłosz zapraszam na korepetycje z matematyki od poziomu szkoły podstawowej do matur. Posiadam dziesięcioletnie doświadczenie.Gwarantuje miła atmosferę, posiadam swoje materiały, zbiory zadań. Dojeżdżam do uczniów na terenie Warszawa.
0 / 5
240.00 UAH/год

Як працює TeMa

Знайти репетитора по предмету Математика за спеціалізацією Підготовка до школи Що б знайти репетитора з Математика за спеціалізацією Підготовка до школи з більш ніж 1 репетиторів. Використовуйте фільтри, які зроблять ваш пошук комфортнішим.
Забронюйте перший урок Для бронювання уроку з предмету Математика за спеціалізацією Підготовка до школи, перейдіть в анкету репетитора і натисніть на кнопку "Детальніше". Перейшовши в анкету репетитора за спеціалізацією Підготовка до школи, оберіть зручний день і час для уроку в графіку з розкладом репетитора.
Підключення до урока Щоб підключиться до урока з Підготовка до школи, перейдіть у вкладку "Уроки" і натисніть на кнопку "Підключитися". Кнопка "Підключитися" стає активною лише за 5 хвилин до початку уроку з предмету Математика. Після підключення ви опинитеся у відеоконференції, де і буде проходити урок з репетитором за спеціалізацією Підготовка до школи.

Часті питання по предмету Математика для рівня Підготовка до школи

Як правильно обрати викладача з предмету Математика для рівня Підготовка до школи?

Вибираючи послуги репетитора з предмету Математика для рівня Підготовка до школи, рекомендуємо звертати увагу на такі фактори: вартість за годину, позитивні відгуки, досвід роботи, спеціалізація, наявність диплома освітнього закладу, далі візьміть пробний урок, щоб переконатися в тому, підходить педагог з предмету Математика для рівня Підготовка до школи чи ні.

Скільки коштують заняття з викладачем Математика для рівня Підготовка до школи?

Вартість уроку з предмету Математика для рівня Підготовка до школи варіюється від таких факторів: складність предмета, обсяг роботи, наявність висококонкурентних навичок (висока кваліфікація, досвід, позитивні відгуки). Конкретну вартість заняття з предмету Математика для рівня Підготовка до школи можна подивитися в профілі викладача.