Репетитори з предмету Математика за спеціалізацією Підготовка до олімпіад онлайн

Проведено уроків: 0
Українська
0 відгуків
Пропоную послуги індивідуального репетитора з математики для школярів. Займаюсь по шкільній програмі: - виконання домашніх завдань; - підготовка до контрольних робіт; - доступне пояснення нового матеріалу; - надолуження пропущених тем; - підготовка до НМТ, ЗНО та ДПА; - підготовка до вступу в колед...
0 / 5
250.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Українська
0 відгуків
Вже більше 5 років займаюсь репетиторською діяльністю з математики. Працювала в інноваційній школі, оствітньому центрі та застосовую сучасні технології на уроках. Для кожного учня розроблюю індивідуальний план уроків та надаю можливість отримати якісні знання та навички. Маю успішний досвід підгот...
0 / 5
300.00 UAH/год
90.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Українська
0 відгуків
Доступно і просто пояснюю матеріал, використовую власні опорні схеми, конспекти і таблиці, а також створюємо разом з учнями для їх зручності, намагаюсь врахувати всі побажання та знайти підхід до кожного. Навчалася у фізико-математичному ліцеї 4 роки, на даний момент навчаюсь на механіко-математичн...
0 / 5
250.00 UAH/год
300.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Українська, Польська
0 відгуків
Dzień dobry, mam na imię Miłosz zapraszam na korepetycje z matematyki od poziomu szkoły podstawowej do matur. Posiadam dziesięcioletnie doświadczenie.Gwarantuje miła atmosferę, posiadam swoje materiały, zbiory zadań. Dojeżdżam do uczniów na terenie Warszawa.
0 / 5
240.00 UAH/год

Як працює TeMa

Знайти репетитора по предмету Математика за спеціалізацією Підготовка до олімпіад Що б знайти репетитора з Математика за спеціалізацією Підготовка до олімпіад з більш ніж 4 репетиторів. Використовуйте фільтри, які зроблять ваш пошук комфортнішим.
Забронюйте перший урок Для бронювання уроку з предмету Математика за спеціалізацією Підготовка до олімпіад, перейдіть в анкету репетитора і натисніть на кнопку "Детальніше". Перейшовши в анкету репетитора за спеціалізацією Підготовка до олімпіад, оберіть зручний день і час для уроку в графіку з розкладом репетитора.
Підключення до урока Щоб підключиться до урока з Підготовка до олімпіад, перейдіть у вкладку "Уроки" і натисніть на кнопку "Підключитися". Кнопка "Підключитися" стає активною лише за 5 хвилин до початку уроку з предмету Математика. Після підключення ви опинитеся у відеоконференції, де і буде проходити урок з репетитором за спеціалізацією Підготовка до олімпіад.

Часті питання по предмету Математика для рівня Підготовка до олімпіад

Як правильно обрати викладача з предмету Математика для рівня Підготовка до олімпіад?

Вибираючи послуги репетитора з предмету Математика для рівня Підготовка до олімпіад, рекомендуємо звертати увагу на такі фактори: вартість за годину, позитивні відгуки, досвід роботи, спеціалізація, наявність диплома освітнього закладу, далі візьміть пробний урок, щоб переконатися в тому, підходить педагог з предмету Математика для рівня Підготовка до олімпіад чи ні.

Скільки коштують заняття з викладачем Математика для рівня Підготовка до олімпіад?

Вартість уроку з предмету Математика для рівня Підготовка до олімпіад варіюється від таких факторів: складність предмета, обсяг роботи, наявність висококонкурентних навичок (висока кваліфікація, досвід, позитивні відгуки). Конкретну вартість заняття з предмету Математика для рівня Підготовка до олімпіад можна подивитися в профілі викладача.