Репетитори з предмету Математика за спеціалізацією GMAT, GRE онлайн

Проведено уроків: 0
Українська, Російська
0 Відгуків
Школярі: підвищення рівня, ліквідація прогалин навчання, експреспідготовка ДПА, ЗНО з математики та фізики. Школярі від 7ого класу і старші. Бакалаврат: загальна фізика, сопромат, теоретична механіка, Бакалаврат: матаналіз, аналітична геометрія, лінійна алгебра, основи теорії ймовірності, основи с...
0 / 5
450.00 UAH/год
Докладніше
Проведено уроків: 0
Англійська, Українська, Російська
0 Відгуків
Phd з математики (фіз-мат науки) Викладаю як шкільну програму,так і університетські курси.
0 / 5
350.00 UAH/год
Докладніше

Як працює TeMa

Знайти репетитора по предмету Математика за спеціалізацією GMAT, GRE Що б знайти репетитора з Математика за спеціалізацією GMAT, GRE з більш ніж 2 репетиторів. Використовуйте фільтри, які зроблять ваш пошук комфортнішим.
Забронюйте перший урок Для бронювання уроку з предмету Математика за спеціалізацією GMAT, GRE, перейдіть в анкету репетитора і натисніть на кнопку "Детальніше". Перейшовши в анкету репетитора за спеціалізацією GMAT, GRE, оберіть зручний день і час для уроку в графіку з розкладом репетитора.
Підключення до урока Щоб підключиться до урока з GMAT, GRE, перейдіть у вкладку "Уроки" і натисніть на кнопку "Підключитися". Кнопка "Підключитися" стає активною лише за 5 хвилин до початку уроку з предмету Математика. Після підключення ви опинитеся у відеоконференції, де і буде проходити урок з репетитором за спеціалізацією GMAT, GRE.

Часті питання по предмету Математика для рівня GMAT, GRE

Як правильно обрати викладача з предмету Математика для рівня GMAT, GRE?

Вибираючи послуги репетитора з предмету Математика для рівня GMAT, GRE, рекомендуємо звертати увагу на такі фактори: вартість за годину, позитивні відгуки, досвід роботи, спеціалізація, наявність диплома освітнього закладу, далі візьміть пробний урок, щоб переконатися в тому, підходить педагог з предмету Математика для рівня GMAT, GRE чи ні.

Скільки коштують заняття з викладачем Математика для рівня GMAT, GRE?

Вартість уроку з предмету Математика для рівня GMAT, GRE варіюється від таких факторів: складність предмета, обсяг роботи, наявність висококонкурентних навичок (висока кваліфікація, досвід, позитивні відгуки). Конкретну вартість заняття з предмету Математика для рівня GMAT, GRE можна подивитися в профілі викладача.