Репетитори з предмету Німецька мова за спеціалізацією Розмовна мова онлайн

Проведено уроків: 122
Англійська, Українська
47 відгуків
Викладач з предмету "Англійська Мова".
4.9 / 5
250.00 UAH/год
150.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Українська
0 відгуків
Привіт, я Наталія Буду рада працювати з відповідальними та цілеспрямованими людьми !
0 / 5
250.00 UAH/год
Проведено уроків: 0
Німецька
0 відгуків
Доброго дня, мене звуть Катерина, я обожнюю німецьку і працюю з нею давно, допоможу вам добитися гарних результатів, лише за це літо змогла допомогти дітям перевестися в німецький клас, а дорослим знайти роботу, звертайтесь, працюю з усіма рівнями.
0 / 5
450.00 UAH/год
200.00 UAH/год

Як працює TeMa

Знайти репетитора по предмету Німецька мова за спеціалізацією Розмовна мова Що б знайти репетитора з Німецька мова за спеціалізацією Розмовна мова з більш ніж 3 репетиторів. Використовуйте фільтри, які зроблять ваш пошук комфортнішим.
Забронюйте перший урок Для бронювання уроку з предмету Німецька мова за спеціалізацією Розмовна мова, перейдіть в анкету репетитора і натисніть на кнопку "Детальніше". Перейшовши в анкету репетитора за спеціалізацією Розмовна мова, оберіть зручний день і час для уроку в графіку з розкладом репетитора.
Підключення до урока Щоб підключиться до урока з Розмовна мова, перейдіть у вкладку "Уроки" і натисніть на кнопку "Підключитися". Кнопка "Підключитися" стає активною лише за 5 хвилин до початку уроку з предмету Німецька мова. Після підключення ви опинитеся у відеоконференції, де і буде проходити урок з репетитором за спеціалізацією Розмовна мова.

Часті питання по предмету Німецька мова для рівня Розмовна мова

Як правильно обрати викладача з предмету Німецька мова для рівня Розмовна мова?

Вибираючи послуги репетитора з предмету Німецька мова для рівня Розмовна мова, рекомендуємо звертати увагу на такі фактори: вартість за годину, позитивні відгуки, досвід роботи, спеціалізація, наявність диплома освітнього закладу, далі візьміть пробний урок, щоб переконатися в тому, підходить педагог з предмету Німецька мова для рівня Розмовна мова чи ні.

Скільки коштують заняття з викладачем Німецька мова для рівня Розмовна мова?

Вартість уроку з предмету Німецька мова для рівня Розмовна мова варіюється від таких факторів: складність предмета, обсяг роботи, наявність висококонкурентних навичок (висока кваліфікація, досвід, позитивні відгуки). Конкретну вартість заняття з предмету Німецька мова для рівня Розмовна мова можна подивитися в профілі викладача.